Перейти к содержанию

Який громадянин потрібен нашій державі


гигиги

Рекомендуемые сообщения

Натрапив на одному доволі інтелектуальному форумі на цікавий матеріал і вирішив, що Точку це теж не завадить. Аби воно не загубилося в нетрях "Різного", створюю окрему тему. Вважаю, над цим варто подумати, але не перенапружуватись :) Який громадянин потрібен нашій "державі"? - громадянин, що зранку до вечора сидить на нецікавій для себе роботі, простоюючи половину свого життя в пробках; - громадянин,який щовечора дивиться новини, які розповідають про «найважливіші» події дня (створення (розпад) коаліції, вбивства, зґвалтування, катастрофи, повстання в Зімбабве, атаки терористів по мирним жителям в Уганді); - громадянин, який відстоює свої права на кухні перед телевізором; - громадянин, який ходить на вибори голосувати за кращого серед найгірших; - громадянин-споживач всього, що йому сунуть; - громадянин, який боїться владу (міліцію, депутатів, податкову, незграбного ДАІшника); - громадянин, що змалку вчить своїх дітей обережності та покірності (навіщо загострювати ситуацію – краще промовч, не чіпай виродків – не треба, все одно це нічого не дасть); - громадянин, який здатен змиритися з розгулом на вулицях алкоголізму, наркоманії та блудства; - громадянин,що любить гарно випити в честь свята і просто так (можна з салатом, але можна й без); - громадянин, який сидить перед телевізором переглядаючи мильні опери, ток-шоу та «жорсткі» розборки в телесеріалах, віддаючи на це більшість вільного часу; - громадянин, який певен, що разова допомога краще ніж нічого, і ті хто роздають – дбають про народ; - громадянин,який незнає своєї історії, не цікавиться нею, а ще краще – не любить свою країну; - громадянин, який не може викинути сміття в урну, а викидає біля неї, або просто – де завгодно; - громадянин, який любить яскраві скандали серед поп-зірок та захоплюється бульварною літературою; - громадянин, якого не цікавлять проблеми оточуючих, він певен, що ці проблеми його не стосуються; - громадянин, який знає, що якось та колись воно буде; - громадянин, який ліпше зтерпить ніж змінить; - громадянин, що не скаже вголос; - громадянин, який абсолютно нічим не цікавиться; - громадянин з підміненими емоціями та відчуттями; - громадянин, неоднаковий від статку та способу життя, але однаковий за внутрішнім складом – нікчемний, боязливий та легкокерований; - громадянин - споживач, а не творець… P.S. Якщо ти не підпадаєш під ці категорії – тоді ти на шляху просвітлення))) Відстоюй власні права будь-якими методами! Гідне життя треба виборювати, просто так тобі його ніхто не подарує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для олигархов и их государственного устрію нужен гражданин, который укладывается в формулу: "Пиво, вино, домино!" (с ОПФ, но зато как точно...) А в справжньому розумінні - пора по-настоящему пчёлами заниматься. И некогда будет думать о таких высоких материях...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в справжньому розумінні - пора по-настоящему пчёлами заниматься. И некогда будет думать о таких высоких материях...
Та ні, не можу я так, не думати. Звичка така. А з бджолами я б з радістю, бо не люблю, коли якісь недоумки на мозги капають, хочу сам щось робити. Але тут і вкластися треба по-справжньому. Ви ж в курсі, скільки зараз коштує сім"я, вулик.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та ні, не можу я так, не думати.

Думати треба, але як розірвати це замкнене коло, коли обирати нема з кого а безвладдя ще гірше. Революцію проходили- не варіант...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви ж в курсі, скільки зараз коштує сім"я, вулик.

Главное не сколько стоит а закакое время оправдывает затраты. А разговоры про истинную арийскость ведут к всяким умозаключениям о собственном превосходстве, что добром еще ни для кого не заканчивалось.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думати треба, але як розірвати це замкнене коло, коли обирати нема з кого а безвладдя ще гірше.
Головне- не обирати тих, кого обирати не потрібно... А то так- вибрали- вони натирили, і знов вибрали- бо без них, мовляв, буде "гірше"...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мою думку так звана "арійська раса" то ніщо інше як "бред сивой кобылы" на даному етапі розвитку людства з постійними масовими міграціями і переселеннями народів ен може бути "чистої крові" ми ж не виставкові тваринки з родословними,які розмножуються плановими вязками.Не треба дивитись хто є українець,росіянин і т.д. Треба дивитись на те щоб ми були людьми і залишались ни до віку і все буде прекрасно. :IMHO1: P.S. Це чисто моя особиста думка якої я притримусь по життю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мою думку так звана "арійська раса" то ніщо інше як "бред сивой кобылы" на даному етапі розвитку людства з постійними масовими міграціями і переселеннями народів ен може бути "чистої крові" ми ж не виставкові тваринки з родословними,які розмножуються плановими вязками.Не треба дивитись хто є українець,росіянин і т.д. Треба дивитись на те щоб ми були людьми і залишались ни до віку і все буде прекрасно. :IMHO1: P.S. Це чисто моя особиста думка якої я притримусь по життю.
І я про те ж. Оскільки арії (не арійці в нацистському розумінні) початково - це благородні люди, які несли землеробську культуру (звідси слова орати землю, орач), а з нею цивілізацію і культуру диким народам збирачів та мисливців. Вони розчинялися в цих народах, частково асимілювалися, тому говорити про якусь "чисту кров" недоречно. Це скоріше питання духа і внутрішнього стану душі. А стосовно висновків про власну перевагу, як зазначив пан Gri, тут все залежить від конкретної особи. Ми ж знаєм що таке "велике цабе", "сноб", "жлоб" і тому подібне. Те, що в нас немає правлячої еліти - факт. А ті, хто правлять - не вічні, і капітали їхні також. Тому чим більше людей не буде підпадати під зазначені пункти (тобто не буде бидлом), тим більше шансів, що така еліта колись з"явиться. Було ж в історії і не раз, коли одна людина змінювала долю нації і держави. Це так в кількох словах узагальнено.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Було ж в історії і не раз, коли одна людина змінювала долю нації і держави. Це так в кількох словах узагальнено.

Музику хочеться слухати зараз, а не тоді коли вона грає но ти її не чуєш.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Музику хочеться слухати зараз, а не тоді коли вона грає но ти її не чуєш.

Якщо хочете чути музику, а ніхто не грає, то один вихід - грати самому. ;) Або другий - сидіти і чекати "музикантів"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці скажу чесно і за цьой горілки нема коли стакан вина випити :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то один вихід - грати самому.

Хіба що в рулетку по Російські. А там як повезе, можливо і прийдут музиканти, но їхньої музики я не почую.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці скажу чесно і за цьой горілки нема коли стакан вина випити :az:
Ну якщо сюди зайшли, вважайте, що випили. to ded50 Чому так песимістично? Життя минає?...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А там як повезе, можливо і прийдут музиканти, но їхньої музики я не почую.

Дед! Таки в Запорожье мне надо было брать баян... :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ded50, спеціально для вас, ну і для інших також: Г. С. Сковорода. Сад божественных песней. Песнь 10. (можна співати під баян:)) Всякому городу нрав і права, Всяка імієт свой ум голова, Всякому серцю своя єсть любов, Всякому горлу свой єсть вкус каков. А мні одна только в світі дума, А мні одно только не йдет с ума. Петр для чинов угли панскії трет, Федька купец при аршині все лжет. Тот строїт дом свой на новий манір, Тот все в процентах: пожалуй, повір! А мні одна только в світі дума, А мні одно только не йдет с ума. Тот непрестанно стягаєт грунта, Сей іностранни заводит скота. Ті форміруют на ловлю собак, Сих шумить дом од гостей, как кабак, А мні одна только в світі дума, А мні одно только не йдет с ума. Строіт на свой тон юриста права, С диспут студента тріщить голова, Тих безпокоїт Венерин амур, Всякому голову мучит свой дур. А мні одна только в світі дума, Как би умерти мні не без ума. Тот панегірик сплітаєт со лжей, Лікар в подряд ставит мертвих людей, Сей образи жирових чтет тузов, Степка біжит, как на свадьбу, в позов. Смерте страшна! замашная косо! Ти не щадиш і царських волосов, Ти не глядиш, гді мужик, а гді цар — Все жереш так, как солому пожар. Кто ж на єя плюєт острую сталь? Тот, чия совість, как чистий хрусталь. 1760-і рр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ded50 Чому так песимістично?

Та ні я взагалі то тримаю хвіст пістолетом. Я про те що, навряд при моему життю я побачу людину, якаб дбала про народ, а не про свої кишені. То скоріш це реалістично чим пісимистично.
Таки в Запорожье мне надо было брать баян.

Ешо не позно, хотя в Сколе будет дальше. Мо местные энтузиасты порадуют. Вот вместе и сыграем. Правда я на гармошке, немного лучше получается.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1760-і рр.
Нічого не помінялося... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Пиво, вино, домино!" (с ОПФ, но зато как точно...)

Вообще-то, это морское многоборье. Кино-вино-домино. А для рядового гражданина больше подходит сухопутное многоборье: авто-мото-вело-фото-гребля-е.... и охота.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
post-1609-1276440275_thumb.jpg Ось такий громадянин потрібен нашій державі.Дружній і єдиний.Беремо приклад з бджіл :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:ay: сява молодец и не делимый еще надо добавить
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Натрапив на одному доволі інтелектуальному форумі на цікавий матеріал і вирішив, що Точку це теж не завадить. Аби воно не загубилося в нетрях "Різного", створюю окрему тему. Вважаю, над цим варто подумати, але не перенапружуватись :) Який громадянин потрібен нашій "державі"? P.S. Якщо ти не підпадаєш під ці категорії – тоді ти на шляху просвітлення))) Відстоюй власні права будь-якими методами! Гідне життя треба виборювати, просто так тобі його ніхто не подарує.
Ще б визначитись яку державу хоче наш громадянин? А Сковорода -філософ, і не всім дано зрозуміти його тривоги типу:"Как би умерти мні не без ума." і що поганого, якщо все життя хтось стяжає землі? Головне ж яким чином і для чого?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще б визначитись яку державу хоче наш громадянин?
Зрозуміло, що ідеальної держави (як і людини) не існує. Всі намагання створити щось подібне відомо чим закінчувались.
А Сковорода -філософ, і не всім дано зрозуміти його тривоги типу:"Как би умерти мні не без ума." і що поганого, якщо все життя хтось стяжає землі? Головне ж яким чином і для чого?
Поганого нічого, але сам процес, як би сказати, часто псує людину. Є багато прикладів, коли людина, розбагатівши, стає гіршою, ніж була. Багатство як і влада, слава тощо - це теж свого роду випробування і не всі його витримують з честю. Як відомо, легше верблюду пройти крізь вушко голки, ніж багатому увійти в Царство Небесне. Дійсно, головне яким чином і для чого відбувається людська діяльність. "Как би умерти мні не без ума". Що мав на увазі Сковорода? Можливо, старече слабоумство. А може чисту совість, з якою вмирати не страшно. Але факт - ми з кожним днем наближаємося до фініша, і тоді все зрозуміємо. Наведу тут ще одного автора - Пауло Коельо, хоча я не високої думка про більшість його творів: "У меня есть долг перед читателями: побуждать их размышлять о важных вопросах бытия. Смерть, пожалуй, наиглавнейший из них. Все мы движимся навстречу смерти, не ведая, когда она явится нам, а потому должны быть внимательны ко всему, что нас окружает, благадарить ее за каждую прожитую минуту и за то, что она заставляет нас задуматься о значительности каждого поступка, который мы совершаем или отказываемся совершать. А это значит, что мы должны перестать делать то, что нас превращает в "живых мертвецов", и быть готовыми поставить на кон все, рискнуть всем ради осуществления нашей мечты". Думаю, що люди, які працюють з бджолами, підсвідомо всі є філософами.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

от читаю заголовок теми "Який громадянин потрібен нашій державі" Арій а чи не краще спитати Яка країна потрібна нашому громадянину , адже держава для людини а не людина для держави? :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а чи не краще спитати Яка країна потрібна нашому громадянину , адже держава для людини а не людина для держави? :wave:
Паланочка, чомусь мені здається, що держава, в особі її керівників, з вами не погодиться :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, чомусь мені здається, що держава, в особі її керівників, з вами не погодиться

Згоден, але всежтаки держава для людини а не по іншому
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...