Перейти к содержанию

Фацелия


Fenix

Рекомендуемые сообщения

6 хвилин тому, Stepan64 сказав:

Нет, не отражается. Раундап убивает только живые растения.

... і живих комахів...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

... і живих комахів...:dntknw:

Зато оприскування проводимо пізно вечером, щоб бджілок там і близько не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.02.2020 в 15:16, Stepan64 сказал:

Зато оприскування проводимо пізно вечером, щоб бджілок там і близько не було.

А вівсюка пізно буде оприскувати восени?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Dimitrij сказал:

А вівсюка пізно буде оприскувати восени?

Живу траву можна оприскувати в любий час, тіль щоб була постійна плюсова температура і була суха погода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Підкажіть, хочу на 12 сотках посіяти фацелію,  як це зробити?

Думав варіанти:

1)  вручну з піском (так чи не буде пропусків з бурянами?)

2) ручною сівалкою (чи не буде велики ширина міжрядь?) може сіяти в два сліди?

3) чи зерновою сівалкою? Але як  її настроїти?

Поділіться практичним досвідом, як хто сіє?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сеял ручной однорядной, ширина междурядья 30-40 см ( нужно один раз прополоть).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

минулого року сіяв з піском.але із за аномальної жари згоріла за 10 днів.Цього року буде цвісти самосів,який не померз за зиму.Синяк,буркун не зійшов зовсім,тому маю зараз гембель,бо треба почистити город від штурпаків лободи,яка буйно зійшла на тому місці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А який час посіву? На наступні вихідне не зарано буде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Брониславович сказав:

Сеял ручной однорядной, ширина междурядья 30-40 см ( нужно один раз прополоть).

Так само сіяв.Ширина 50см,мотижив 1 раз.

IMG_20180713_103306.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, MaXUA123 сказав:

А який час посіву? На наступні вихідне не зарано буде?

Все залежить,на коли потрібне цвітіння(30 днів),від посіву до початку зацвітання 45 днів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, MaXUA123 сказав:

Підкажіть, хочу на 12 сотках посіяти фацелію,  як це зробити?

Думав варіанти:

1)  вручну з піском (так чи не буде пропусків з бурянами?)

2) ручною сівалкою (чи не буде велики ширина міжрядь?) може сіяти в два сліди?

3) чи зерновою сівалкою? Але як  її настроїти?

Поділіться практичним досвідом, як хто сіє?

Сіяв так.Культивація.Рало тягав-ширина 50см..Далі "Вінниця" робе свою справу.Виставляв в залежності від що хочу,чи густо,чи  рідко.Зерновою сівалкою,там розхід дуже великий і налаштувати буде складно:IMHO:.Може хто поправить,хто пробував.Трав'яною сівалкою було би швидше,але не знаходив таку по району.

А строки Вам самим потрібно підібрати,що та коли хочите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

в кого з перевірених можна насіння сортової фацелії придбати? Цікавить також синяк і буркун

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

саждав фацелію у позаминулому році на 0,3 га перед хатою ручною сівалкою(кажись вінниця), 40 см між рядами, бурьяни все літо заі....ався виривати. треба сіяти ширше, щоб полінкою  з колесом можна було проходит, бо як фацелія почне лягати на міжряддя, там вже тільки вручну можна рвати бурьяни. а садити ГОЛОВНЕ У ВОЛОГУ ЗЕМЛЮ !!!! бо якщо у суху - даремно витратите час и сили.  я пробував десь у червні саджати, дощів небуло, стояла спека, сходила днів через 40 -50 і була заввишки см 20-30, а та що у березні - там конєшно джунглі. я їх потім задіскував у серпні, так на другий рік такий ковер зійшов, що як посіяли ячмень, то без гербіцидів на ділянці зійшла аж одна бурьянина і зерна взяли дуже гарно. головне саджати у вологу!!!!!!

пс. саджав фацелію, яку купляв на місцевому ринку, вона мене й врятувала, бо спочатку посіяв ту що купив на Бджолопромі (Боярка) також там купив синяк і еспарцет - з їх сімян не зійшло ніх.......я (вибачаюсь за французьку) писав їм і дзвонив - реакціі ноль. виручили свої сімена якими і пересіяв (((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

11 марта взошла фацелия и так и сидит на месте уже боюсь что примерзла хотя морозов выше 4 не было может из-за плохой погоды просто замедлила свай рост но второй листочек уже есть...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У я посеял две недели назад, но еще не взошла.И дождик прошел, и земля влажная была. Может семена говно,Брал на рынке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16.02.2020 в 22:39, Dimitrij сказав:

Возникла одна проблема в том году, завелся в фацелии овсюг (пустой овёс), слава богу не по всей площади, где-то на 40%. Глушит конкретно, в засореных местах вырастает редкими кустами, низкая. Говорят агрономы что под фацелию нет гербицидов, но вот нашел 

https://www.avgust.com/product/?country=bel&drug_type=71&drug_id=1061

https://agro-yodis.com/p192010676-poslevshodovyj-gerbitsid-miura.html

Кто то сталкивался с таким?

Міура  - це гербіцид проти вузьколистних бур'янів,  в Вашому випадку допоможе, я її використовую на всіх культурах проти пирію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26.03.2020 в 20:42, Олександр Коваль сказав:

в кого з перевірених можна насіння сортової фацелії придбати? Цікавить також синяк і буркун

Пробуйте у Єгошина замовити:dntknw:,якщо перевірені.Брав у нього рік тому.Цей рік взяв залишки у місцевих аграріїв на пробу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.04.2020 в 08:45, davolodya сказал:

Міура  - це гербіцид проти вузьколистних бур'янів,  в Вашому випадку допоможе, я її використовую на всіх культурах проти пирію

Ви бризкаєте по фацелії?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Dimitrij сказав:

Ви бризкаєте по фацелії?

По фацелії ще необробляв, але обробляю нею по всій городині без вийнятку, вона забирає тільки вузьколистні злакові  бур'яни

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, davolodya сказал:

По фацелії ще необробляв, але обробляю нею по всій городині без вийнятку, вона забирає тільки вузьколистні злакові  бур'яни

Мені здається що повинна підійти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Минулого року виорав цілик, а потім через неділю 20 квітня перебив фрезою грунт, розсіяв вручну, спочатку на всю площу буркун, а зверху 50*50 фацелію та експарцет, і фрезою загорнув, на мінімумі. Не зійшов один експарцет. Цього року буркун вже гарненький а фацелію приморозило вже вкотре, зато зявляється експарцет. Якби сіяв зараз то пізніше , щоб припадало на період після липи, а то цвіла фацелія разом з липою.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка. Фермер висіяв 20 га фацелії і пропнує вивезти туди бдолосім'ї. Скільки бджолосімей варто вивозити на таку кількість посівів? Чи є якісь оптимальні норми?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Sashko сказав:

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка. Фермер висіяв 20 га фацелії і пропнує вивезти туди бдолосім'ї. Скільки бджолосімей варто вивозити на таку кількість посівів? Чи є якісь оптимальні норми?

2-3 сім'ї на гектар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Ворон сказав:

2-3 сім'ї на гектар.

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 09.04.2020 в 09:13, Sashko сказал:

Скільки бджолосімей варто вивозити на таку кількість посівів?

всіх!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...