Jump to content

Одяг для бджоляра

владек
 Share

Recommended Posts

Останнім часом користуюсь пакістанськими рукавицями. В травні минулого року купив дві пари. Друга пара розірвалася на пальцях на минулому тижні. Догляду за ними не було зовсім. Зранку вдягнув- ввечері зняв - кожен день. Прополіс інколи позчичаю стамескою. Пару разів прав руками з порошком, бо нарукавники досить грубі і руки запарюються в спеку. Якщо при купівлі розмір  L норм сидить,то через два дні роботи він буде XXL.

• Like 1

10 годин тому, Конструктор сказав:

Теж думаю що їх можна очистити спиртом.

Если спиртом, то пищевым и то только тонким слоем.

• Haha 2

9 годин тому, shersand сказав:

Незнаю в кого як, а в мене шкіра на кінчиках пальців від прополісу геть злазила. Доводилося користуватись ними, особливо в сім'ях аборигенів. Карніка дуже помірно прополісувала, з нею можна було і обходитись без рукавиць, але тоді руки спиртом мить доводилось. :al:

Мушу звикатись до рукавичок, бо стала розвиватись алергія на прополіс

• Sad 2

14 годин тому, ромео сказав:

Я гумор розумію, але купувати щомісяця пару рукавиць по 350грн не хочеться.

Користуюсь звичайними шкіряними рукавичками вже третій рік. В інтернеті шукайте "x-driver рукавички".
Три роки тому взяв вперше. Підійшов розмір 10. В цьому році краще підійшов 9 розмір. З точністю розмірів там звичайно не все добре - зате доступно.
Ціна від 90 грн. Цього року в рукавичках підшив(вкоротив) вказівний та великий палець - бо завеликі і незручно.

• Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1

1 час назад, ромео сказал:

Так, алергія це проблема. Я і над вуликами як пораюсь, то до вечора носа закладає, з кожним сезоном все дужче. І з цим вже нічого не вдієш, намагаюсь менше над гніздом дихати (та і бджоли так менше подразнюються :)).

Якось заїхав за матками на кочову пасіку до знайомого, той дочку узяв допомагати мед качать. Поки він рами відбирав, його напарник дав дочці на кінці ножа перги покуштувати. Я її ледве до лікарні довезти встиг, думав задихнеться. По тому ще днів п'ять там під крапельницею пролежала. Ото таке, наче і дівчина молода, а реакція неочікувана.

• Like 3
  • Sad 2

2 години тому, anatoliy22s сказав:

Користуюсь звичайними шкіряними рукавичками вже третій рік. В інтернеті шукайте "x-driver рукавички".
Три роки тому взяв вперше. Підійшов розмір 10. В цьому році краще підійшов 9 розмір. З точністю розмірів там звичайно не все добре - зате доступно.
Ціна від 90 грн. Цього року в рукавичках підшив(вкоротив) вказівний та великий палець - бо завеликі і незручно.

в мене такі самі, а підшити пальці не догадався:az:

• Like 2
  • Haha 1

3 часа назад, shersand сказал:

Так, алергія це проблема. Я і над вуликами як пораюсь, то до вечора носа закладає, з кожним сезоном все дужче. І з цим вже нічого не вдієш, намагаюсь менше над гніздом дихати (та і бджоли так менше подразнюються :)).

Якось заїхав за матками на кочову пасіку до знайомого, той дочку узяв допомагати мед качать. Поки він рами відбирав, його напарник дав дочці на кінці ножа перги покуштувати. Я її ледве до лікарні довезти встиг, думав задихнеться. По тому ще днів п'ять там під крапельницею пролежала. Ото таке, наче і дівчина молода, а реакція неочікувана.

В мене в дитинстві була алергія на бджолину отруту. З'явилась ні з того ні з цього. Була десь до 25 років. Потім я збільшив на 40 кг масу тіла.:umora: І все пройшло. Можливо потрібна більша доза отрути.

Зараз працюю в рукавицях і не парюсь. В минулому році оси більше кусали ніж бджоли.

• Like 1
  • Victory 1

45 минут назад, msgarry сказал:

В мене в дитинстві була алергія на бджолину отруту. З'явилась ні з того ні з цього. Була десь до 25 років. Потім я збільшив на 40 кг масу тіла.:umora: І все пройшло. Можливо потрібна більша доза отрути.

Зараз працюю в рукавицях і не парюсь. В минулому році оси більше кусали ніж бджоли.

Бджолина отрута діє непередбачувано. В моєї мами ніколи не було значної реакції на укуси. Але одного разу на городі бджола вжалила в ногу, трохи вище стопи і вона втратила свідомість. :dntknw:

• Sad 1

1 годину тому, msgarry сказав:

Як виявилось в рукавичках досить непогано працювати. Треба трохи звикнути, бо є певна "грубість".

Але - руки чисті!

Раніше пробував всілякі робочі перчатки, тканинні. Так бджоли їх сильно не люблять - жалять безпричинно в різних місцях і доволі часто. 

Взяв шкіряні - так бджоли їх зовсім не жалять. Навіть якщо їх роздратувати, вжалення одиничні і випадкові. 

Окрім того в них руки майже не потіють. 

Єдина біда - налипання пролісу і воску - тому рамки липнуть і димар забруднюється.

• Like 4

20 годин тому, Конструктор сказав:

Теж думаю що їх можна очистити спиртом.

А можнА, як на те пішло , скористатися хірургічними одноразовими.:IMHO:

4 години тому, msgarry сказав:

О! То холера посерйозніша, як на мене. Їх укуси мене заставляють днів три чухати місце вкусу...

А бджолині терпимі навіть під оком. Не пухнуть.

2 години тому, ромео сказав:

Як виявилось в рукавичках досить непогано працювати. Треба трохи звикнути, бо є певна "грубість".

Але - руки чисті!

Раніше пробував всілякі робочі перчатки, тканинні. Так бджоли їх сильно не люблять - жалять безпричинно в різних місцях і доволі часто. 

Взяв шкіряні - так бджоли їх зовсім не жалять. Навіть якщо їх роздратувати, вжалення одиничні і випадкові. 

Окрім того в них руки майже не потіють. 

Єдина біда - налипання пролісу і воску - тому рамки липнуть і димар забруднюється.

То потрібно тримати про запас дві - три пари на таку пасіку. :IMHO:

13 годин тому, ДобровоЛ сказав:

А можнА, як на те пішло , скористатися хірургічними одноразовими.:IMHO:

Літом в резинових довго не поробиш. Шкіряні найпраще підходять.:IMHO:

• Confused 1

В 03.06.2023 в 08:35, ромео сказал:

Теж маю алергію на прополіс. Інколи використовую медичні рукавички, але продивишся в них пару сімей і вони рвуться.

Теж давно і всякі використовую рукавички. Нині зупинивсь на гумових синіх, виписую пачку(25пар) в залежності від виробника і партії бувають різні: від десятка вдівань до невспів і раз(порвались  руках). Правильна, тривка гума при розтягуванні не біліе. Мають різну текстуру поверхонь(неправильно вивернута погано налазить). Розмір підбираеться з врахувань: великі сидять капшуками защімляються постійно плечиками рамок, матку впіймати складно; малі обтягують добре дозволяють виконувати ювелірні операції але стискають долоню погіршують кровообіг.Бажано мати різних розмірів, для всіх потенційних користувачів, робіт. З негативів- рвуться та пітніють руки, алергічна реакція. Позитив -руки можна не мити. зняв , розіклав для просушки, сів за кермо, поїхав.

Шкіряні можливо кращі, якщо з шкури правильної тварини, правильно оброблені, пошити, належним чином використовуються і доглядаються-зберігаються, розмір, що нові ледь надінеш(при роботі роздадуться).