Jump to content
аматор

День Перемоги 9 травня

Recommended Posts

09.05.2020 в 08:47, Мико сказав:

Всех кто празднует День Победы с праздником 

З 2017 року в Україні заборонено використовувати і пропагувати колорадську стрічку, поскільки це елемент Путлерівської окупаційної пропаганди

• Like 7
  • Thanks 3
09.05.2020 в 12:23, .... сказав:

Поэтому, всех психически здоровых людей - с праздником! А всем больным - хорошего психотерапевта!

Дякую і поділяю вашу думку про визнаний цивілізованим світом психіатричний діагноз путлерівській пропаганді- побєдобєсіє !!!

• Like 4
  • Thanks 1
В 09.05.2020 в 14:41, Мико сказал:

Белорусы достойно отметили 75 лет Победы парадом 

Лукашенко молодець!  З його промови можна робити висновок, переміни скоро відбудуться і Україна буде мати нармального сусіда. Білорусь  налаштована захищатись від колорадів. Саме найбільші втрати понесли Білорусь і Україна , а Putін одноосібно приватизував перемогу.

• Like 4

• Like 2

• Like 2

Світлина від Олега Володарского.

• Like 5
  • Thanks 2
7 часов назад, язичник сказал:

З 2017 року в Україні заборонено використовувати і пропагувати колорадську стрічку, поскільки це елемент Путлерівської окупаційної пропаганди

А можно я своим детям покажу орден красной звёзды? Он ниче не пропагандирует?

• Like 4
24 хвилини тому, andrey88055 сказав:

Мойша дуже близький друг, соратник і рупор Медведчука- кума Путлєра

• Like 2
5 часов назад, andrey88055 сказал:

Маніпулятор ! Через таких і йде війна на сході. Противно слухати

• Like 1
В 10.05.2020 в 20:27, mitar2007 сказал:

А можно я своим детям покажу орден красной звёзды? Он ниче не пропагандирует?

Не кормите троллей. Они по жизни обиженные, дайте им хоть в инете себя Хероями почувствовать))))) Они и  пацанов, что сейчас на "ноле" на Донбассе Украину защищают, придет время обгадят.

1 час назад, Павло Михайлович сказал:

Да, да . И земля плоская, и мы под куполом живем, и Марк Солонин  - "историк"

• Like 3
1 годину тому, Рус сказав:

И земля плоская, и мы под куполом живем, и Марк Солонин  - "историк"

так,так ....і мозги в "ватників "є..........:Jumpy:

• Like 2
В 10.05.2020 в 20:03, andrey88055 сказал:

https://uk.wikipedia.org/wiki/Басюк_Тимофій_Андрійович

А тепер давай порозмовляємо  по братські . Мій батько  і Тимофій були різні люди , але так сталось , шо доля мого батька  і його пересіклися.

• Haha 1
4 часа назад, Пахомич сказал:

А тепер давай порозмовляємо  по братські . Мій батько  ...

Предполагая заранее результат нашего разговора,  все же попробуем его начать. Отвечать буду только на конструктивные сообщения.

Дедушки по отцовской линии не стало в 37, мамин отец  до войны жили на территории  Польши и не воевал. После войны из за резни между поляками и украинцами мамина семья, как и тысяча других семей была переселена в Львовскую обл.   Воевал мой ныне покойный дядя. И судя по наградам, воевал героически. В нашей семье « 9 МАЯ» был, есть и будет праздник.  В Евангелии от Марка сказано: «Если царство разделится само в себене может устоять царство тои если дом разделится сам в себене может устоять дом тот».

Когда  Вы пишите негатив в этой теме, Вы тем самым работаете на разделение Украины. Если это ваша цель это одно.  А если нет, возможно Вам есть о чем задуматься? Посмотрите еще раз внимательно видео которое выложено мною выше, там много конструктива и деталей для общего понимания.

• Like 1
  • Thanks 1
16 часов назад, andrey88055 сказал:

Когда  Вы пишите негатив в этой теме, Вы тем самым работаете на разделение Украины. Если это ваша цель это одно.  А если нет, возможно Вам есть о чем задуматься? Посмотрите еще раз внимательно видео которое выложено мною выше, там много конструктива и деталей для общего понимания.

Де ви бачите негативне про тих хто воював? Мого тата брата також був призваний  в 1939р. і пропав безвісті . Тесть воював від початку, полон . На початку війни полонених з слів тестя їх німці відпускали подомівках. Знову мобілізація поранення. Тесть говорив, що якби Америка не дала харчів і не вділа,то війна  булаб програна. Батько був в запасному полку, яка там була голодуха, солдати обжирались макухою і помирали. Це була світова війна і ніхто немає права приватизувати Перемогу. Зараз Путін переживає за фронтовиків, то нехай згадає, як ті покалічені бідували. Навіть протезів нормальних не мали , в колгоспи заганяли немов худобу. Розвалу України не буде ніколи , а РФ чикає велике потрясіння і ваші псевдореспубліки зникнуть мов туман. Шо спільного стрічка має з 9 травня?

https://uk.wikipedia.org/wiki/Георгіївська_стрічка_(акція)

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
18 часов назад, andrey88055 сказал:

Предполагая заранее результат нашего разговора,  все же попробуем его начать

Пагаварил?)

Завязывай пиарить и давать трибуну бесам в этой теме. 

• Like 1
9 годин тому, .... сказав:

Пагаварил?)

Завязывай пиарить и давать трибуну бесам в этой теме. 

ше один ангел

• Like 1
  • Haha 2
10 минут назад, andrey88055 сказал:

Недаремно  я вам дав силку на Басюка.Так відбулося , що в 1939 р. громада показала на мого батька паьцем , ти будеш головою колгоспу. і В !941  та сама громада веде батька на суд , з звязаними руками , як останього злочинця . Одні кричать шкуру дерти , другі повісити. Басюк сказав потрібно розібратись не потрібно робити самосуд. Мій батько був беспартійний , жодних документів на департацію не підписував.

13.05.2020 в 17:29, andrey88055 сказав:

Когда  Вы пишите негатив в этой теме, Вы тем самым работаете на разделение Украины.

Зачепив, наче возом...
По-вашому, якщо  негатив не писати в цій темі то це спрацює на об'єднання України?
А чи розумієте ви, що ваші помисли і  сумління  оброблені радянською пропагандою і ви самі того не помічаючи думаєте чи говорите штампами радянщини і не про об'єднання України, а про роз'єднання українців.
Світ змінився, переважна більшість українців змінилась, пора настала всім думати та переоцінювати ... 

• Like 2
  • Thanks 2
В 13.05.2020 в 17:29, andrey88055 сказал:

Дедушки по отцовской линии не стало в 37, мамин отец  до войны жили на территории  Польши и не воевал. После войны из за резни между поляками и украинцами мамина семья, как и тысяча других семей была переселена в Львовскую обл.   Мого з

Мого зятя батько також переселениць , можливо і везли разом з вашими. Просто хочу пролити світло на ті чорні дні. Соловйов  і його погана команда цілими днями проводять ідеологічну диверсію проти України і сіють ворожнечу між сходом і заходом. Так от Басюк  виступав проти бойні з поляками тому і нажив собі ворогів серед своїх .Коли Ковпак робив рейд в Карпати ,то передові загони партизан наткнулись на УПА . Цілу ніч йшов бій, поки ковпаківці  і УПА не вступили в переговори . В результаті домовились про безперешкодний прохід Ковпака. Соловйов і його погана команда вам ніколи цього не розкажуть. Чорні дні настали ,після приходу  других більшовиків (перші були в 1939). Шоб  позбавити підтримки повстанців  місцевим населенням   передіті нкеведисти  під виглядом бандеревців робили жорстокі вбивства активістів. Путінські методи точ точ такі самі. Ніхто не глумиться над могилами загиблих, біля могил на Микулинецькому цвинтарі завжди чисто і прибрано , а там їх лежить тисячі . Завжди на 9 травя проходить церемонія покладання вінків. Виганяйте хлопці поскоріше зальотних козачків і з часом все стане на свої  місця. От що інтересне дивлюся паради ветеранів війни в  Москві і бачу в колонах одних полковників і підполковників , а рядові де? 

• Like 4
  • Thanks 3
  • Haha 1
37 хвилин тому, Critic сказав:

это праздник Великой Победы в Великой Отечественной Войне....!!!

Нагадайте, коли святкувати перемогу в Першій світовій війні? Тому що "отечества" в мене немає, а є батьківщина (батькова село Сновидів, мамина село Лупінка (Лемківщина)). Вона мені ближча.

• Like 4
  • Thanks 2
12 минут назад, Mihail-ves сказал:

Тому що "отечества" в мене немає, 

Стісняюсь спросить, а вітчизна є ...

Роки ідуть, історію вчимо, а навіщо ???????????????

Все як завжди Пани товчуця а в кріпаків лоби тріщать ...

Це не до Вас особисто.

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...