Перейти к содержанию

Препараты и методы


Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, Lefty сказал:

Хм..... а можна посилання цікаво просто.

Ось про те що я говорив, але по логіці якщо запах соняшникової олії маскує молодих бджіл то запах ефірних масел (приміром мяти перцевої, меліси, лимонгресової трави ітд) тим більше повинен

 

Спасибо я этот рецепт видел но хочется обработать в ранней весенний период именно с ментолом для профилактики :hi:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

19 хвилин тому, Гурович сказав:

Америкосы добавляют рапсовую или соевую.

Дійсно він говорить (і на заставці написано) "рослинна олія - я ж на підсвідомому рівні вирішив що рослина це саме соняшникова. Хоча ІМХО швидше всього значення не має. Ще раз уважно глянув відео - там говориться жирові паляниці більше того в першому рецепті  застосовується комбіжир, і окрім встого іншого говориться що "маслянистий жир замаскує запах молодих бджіл"

16 хвилин тому, tolik2362 сказав:

Спасибо я этот рецепт видел но хочется обработать в ранней весенний период именно с ментолом для профилактики :hi:  

Рахується що найбільше ментолу в ефірній олії мяти , тому ІМХО можна канді приготувати на рапсовій чи соняшниковій олії (за рецептом як на відео додавши при цьому ефірну олію мяти. Як би 2 зайці одним пострілом - і жир маскуватиме і запах ефірної олії добавить ефекту маскування

Ментол в гранулх досить не дешевий, хоча і ефірна олія мяти   перцевої натуральна теж не копійшну ціну вартує.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Lefty сказав:

 

Дійсно він говорить (і на заставці написано) "рослинна олія - я ж на підсвідомому рівні вирішив що рослина це саме соняшникова. Хоча ІМХО швидше всього значення не має. Ще раз уважно глянув відео - там говориться жирові паляниці більше того в першому рецепті  застосовується комбіжир, і окрім встого іншого говориться що "маслянистий жир замаскує запах молодих бджіл"

Рахується що найбільше ментолу в ефірній олії мяти , тому ІМХО можна канді приготувати на рапсовій чи соняшниковій олії (за рецептом як на відео додавши при цьому ефірну олію мяти. Як би 2 зайці одним пострілом - і жир маскуватиме і запах ефірної олії добавить ефекту маскування

Ментол в гранулх досить не дешевий, хоча і ефірна олія мяти   перцевої натуральна теж не копійшну ціну вартує.....

Ментол в гранулах(кристалічний), непогано розчиняється у жирних маслах(оліях).У воді дуже слабо.З олією ментолу справи(розчин) трохи легше.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для розчинення кристалів ментолу добре підходить ПЕГ-400

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Борода-1 сказав:

ПЕГ-400

ПЕГ-400 (поліетиленгліколь)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

добрый вечер. кто нибудь пользовался апимитрином(бипин) прат ,,реагент,, м днипро???   а то смотрю кругом только из рашки бипин...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Іван Затуливітер сказал:

добрый вечер. кто нибудь пользовался апимитрином(бипин) прат ,,реагент,, м днипро???   а то смотрю кругом только из рашки бипин...

Я пользовался ,клещь сыпался 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Борода-1 сказав:

Для розчинення кристалів ментолу добре підходить ПЕГ-400

На вашу думку(а мож ви знаєте,то коліться:)),яку кількість ментолу потрібно використати на 1кг канді?Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Роман Кременчук сказав:

На вашу думку(а мож ви знаєте,то коліться:)),яку кількість ментолу потрібно використати на 1кг канді?Дякую.

Ні нажаль не знаю про ментол в канді ,а от рецепти сумішей відомі.Для прикладу український виробник Бровафарма випускає апіхелс -тімол,евкаліптова олія та ментол ,там вони пишуть співвідношення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Борода-1 сказав:

Ні нажаль не знаю про ментол в канді ,а от рецепти сумішей відомі.Для прикладу український виробник Бровафарма випускає апіхелпс -тімол,евкаліптова олія та ментол ,там вони пишуть співвідношення.

А який ще приклад можете навести:ah:?Для порівняння...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.02.2021 в 08:45, Борода-1 сказав:

там вони пишуть співвідношення

http://vet.vn.ua/index.php/shop/tovari_cid_2/bdzhіlnitstvo_cid_4/apіhels_50_g_brovafarma_pid_718-detail
то тке співвідношення як для людини. У бджоли нюх набагато чутливіший, тому 1 г ментолу на 1 кг канді доста (ІМХО).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.02.2021 в 22:47, Іван Затуливітер сказал:

добрый вечер. кто нибудь пользовался апимитрином(бипин) прат ,,реагент,, м днипро???   а то смотрю кругом только из рашки бипин..

В цьому році користувався. Кліщ сипався. А точні результати покаже весна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня вопрос. Везде пишут, что раствор ядохимикатов нужно использовать в течении суток. Но нигде не встречал обьяснения, а что с этим раствором сделается при хранении за двое суток или за неделю ? Что с ним будет не так??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

               Кто пользовался бипинамитом для обработке пчел от варротоза дымпушкой?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, tolik2362 сказал:

 

Неправильно робить , я так кожну осінь роблю перед контрольним проливом уже десятки років,

під чисту забираю залишки розплоду тільки вилочкою ,

вилочка бистріше вихватує залишки печатного розплоду і кліщ неуспіває зійти на стінку 

Так 30% кліща залишаєтся настінках комірок , рамку категорично нільзя вертать у вулик ,

ну мені осінню і непотрібно виртать , я їх міняю на повномедки 

А мед де :blink:, ще розплоду толком небуло і скільки за зиму у полусплячому режимі бджоли немогли скільки виїсти 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Без коминтов кинул видос  а р:hi:ешатьвам 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.03.2021 в 16:16, Макарыч57 сказал:

У меня вопрос. Везде пишут, что раствор ядохимикатов нужно использовать в течении суток. Но нигде не встречал обьяснения, а что с этим раствором сделается при хранении за двое суток или за неделю ? Что с ним будет не так??

Давно колись робив полоски  (хитрі з біпіну) . Перші дні пару кліщів падало і все. Якщо інструкція говорить про правила  використання , то і виконуй. Я спробував і ніколи не буду використовувати полоски на основі амітрази

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Пахомич сказал:

Давно колись робив полоски  (хитрі з біпіну) . Перші дні пару кліщів падало і все. Якщо інструкція говорить про правила  використання , то і виконуй. Я спробував і ніколи не буду використовувати полоски на основі амітрази

1. Полоски с бипином успешно используются как самодельные, так и фирменные.

2. Доверяй, но проверяй. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Макарыч57 сказав:

1. Полоски с бипином успешно используются как самодельные, так и фирменные.

2. Доверяй, но проверяй. 

Як робите полоски?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ігор 81 сказал:

Як робите полоски?

Для моих количеств достаточно пачки Амитраз-Т за 42 грн.

Плотные полоски с шпона лущеного. В полиэтиленовом пакете содержится 10 полосок. Одна полоска содержит действующие вещества: амитраз - 6.75 мг, тимол - 0.80 мг, пихтовым эфирное масло - 0.80 мг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Макарыч57 сказав:

Для моих количеств достаточно пачки Амитраз-Т за 42 грн.

Плотные полоски с шпона лущеного. В полиэтиленовом пакете содержится 10 полосок. Одна полоска содержит действующие вещества: амитраз - 6.75 мг, тимол - 0.80 мг, пихтовым эфирное масло - 0.80 мг.

Ясно

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок полосок амітразу, то якщо і робити то і самому. Якщо застосовувати, то полоски міняти кожні 5 днів.

А так ці 42 грн. перетворюються в 200 і з низьким ефектом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ігор 81 сказал:

Ясно

Дякую

 

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

На рахунок полосок амітразу, то якщо і робити то і самому. Якщо застосовувати, то полоски міняти кожні 5 днів.

Почему 5 дней?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Макарыч57 сказал:

 

Почему 5 дней?

Тому що сам принцип дії амітразу це пари газу при випаровуванні. Шпон дуже швидко висихає та й практика про це каже.

Принцип дії флувалінату і флуметрину це навпаки контактна дія.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...