Jump to content
Petrovych61

Препараты и методы

Recommended Posts

Придбав молочної кислоти концентрованої - 80%. До якої концентраціїї її правильно розвести? і в яких співвідношеннях.

Edited by Seos
12 часа назад, Фанат сказал:

Сегодня был в Киеве проездом в одном магазине пчеловодческом. Он же и интернет магазин. Купил по 95 грн Варотом, а еще и сито нержавейка. Лопаточку для меда хозяин любезно подарил.

40c94dc631f1t.jpg

8b59d0e1af1ct.jpg

7be1a9220d89t.jpg

Будем лечиться.:umora::umora::umora:

А еще затарился, правда давненько во:

554ad647bdb9t.jpg

З біпіном Вас так і життя поки не навчило, купіть на форумі тактік і тоді це гарантія. З Варотомом дивіться дату випуску , якщо це 2016 р. це ще нормально, якщо 2015 р., а далі мовчу.

Краще купувати партію 2017 р., вона хоч і дорожча, але в магазині не зимувала .

• Like 1
12 часа назад, Фанат сказал:

Сегодня был в Киеве проездом в одном магазине пчеловодческом. Он же и интернет магазин. Купил по 95 грн Варотом, а еще и сито нержавейка. Лопаточку для меда хозяин любезно подарил.

40c94dc631f1t.jpg

8b59d0e1af1ct.jpg

7be1a9220d89t.jpg

554ad647bdb9t.jpg

Дата на пачке 03.2017. Подскажите в личку название магазина.цена хорошая. Спасибо.

1 година тому, Фанат сказав:

знаю, що російський біпін- це гарантія

Гарантія чого? У мене минулого року московський апісановський біпін в дим-пушці неспрацював взагалі, неосипався ніодин кліщ. Ось Вам і гарантія... Довелося рятувати ситуацію венгерським Тактіком, доречі, брав у нас на форумі, результат відразу було видно.

Сьогодні отримав Варотом

DSCN3796.JPG

• Like 1

В понеділок ставив сужки "Аниваро". Сьогодні заглянув у сімейку де замінив матку, і на дні побачив з десяток кліщів - препарат працює! А менеджер з магазина приклав максимум зусиль, щоб вмовить мене придбать варофарм, мовляв це ж випускає інститут бджільництва, та я не піддався і не шкодую.

• Like 2

Поставили полоски Апизан по 4шт. на пчелосемью, подложил промасляную бумагу на дно, клещ сыпется по 3-4 шт. за сутки, решил проверить осыпь клеща в семьях в которых нет пластин и которые еще не чем не обработаны, так тоже за сутки 3-4 клеща. В этом году с Апизаном что то не то...

• Like 2
18 хвилин тому, TaRrik сказав:

. В этом году с Апизаном что то не то...

Попробуйте змінити діючу речовину, можливо кліщ вже привик до Апізану

• Like 1
В 10.08.2017 в 22:00, Фанат сказав:

Знаєте, мене убиває на повал оце "купіть на форумі".Я знаю, що російський біпін- це гарантія. А на мелісу-подивимось.

Варотом -свіжак.

Так і російські легкоатлети нажершись мельдонію гарантовано перемагали. Вся продукція цієї країни обман. Навіть дивно чути - гарантія , гарантія чого?

• Like 2

Нужен совет.Если сейчас поставить пластины Варостоп , а потом сформировать семьи в зиму,а лишний мед откачать.С анализами проблемы будут?

Только что, alex130783 сказал:

Нужен совет.Если сейчас поставить пластины Варостоп , а потом сформировать семьи в зиму,а лишний мед откачать.С анализами проблемы будут?

сам не пробував,але на прийоми казалы що будуть:(

7 минут назад, alex130783 сказал:

Аналіз - аналізом, а мед таки пр ийдеться комусь їсти. 

• Like 3
46 минут назад, Серж 82 сказал:

Аналіз - аналізом, а мед таки пр ийдеться комусь їсти. 

Аналіз на здачу опт пройде однозначно, флуметрин ніхто в меді не шукає та й розкладається він, як і всі інші.

Під час медозбору однозначно мед буде забруднений інша справа коли медозбору вже немає.

Тут більш моральна сторона питання.

• Like 1
1 година тому, alex130783 сказав:

Краще не треба. :IMHO:

8 годин тому, alex130783 сказав:

Ну це питання з розряду тих, що з ,,потолка,,.

Взагалі, рекомендую ті зайві рамки не відкачувати, а зберегти до весни. Як знайдете весною для підкормки.

45 минут назад, ЮМос сказал:

Ну це питання з розряду тих, що з ,,потолка,,.

Взагалі, рекомендую ті зайві рамки не відкачувати, а зберегти до весни. Як знайдете весною для підкормки.

Вам решать , вопрос был с потолка или нет.Я пластинами раньше не когда не пользовался , привожу улья с кочевки полные меда.Формирую на зиму ,а остальное выкачиваю,оставляю мед и на весну и на зиму и на лето - на всякий случай.

• Like 1
В 09.08.2017 в 21:06, Фанат сказав:

40c94dc631f1t.jpg

8b59d0e1af1ct.jpg

7be1a9220d89t.jpg

554ad647bdb9t.jpg

Скажіть варотом по інструкції не можна ставити  між рам з розплодом. Я перебирав гнізда і весь розплід  який був на крайніх рамках переставив в середину гнізда  а полоски поставив   між крайніми медовими рамками чи правильно я зробив, чи можна було ставити  в рамки між розплодом Хоча виробник в інструкції пише  між розплід не ставити. ??????? (Кліща бачив  мало  на пару дбжілках  але поставив для профілактики) 

Маю ще біпін т   Чи обробляти біпіном у жовтні коли вийде розплід чи це  зайве ??

Edited by bosik2017
5 часов назад, bosik2017 сказал:

Скажіть варотом по інструкції не можна ставити  між рам з розплодом. Я перебирав гнізда і весь розплід  який був на крайніх рамках переставив в середину гнізда  а полоски поставив   між крайніми медовими рамками чи правильно я зробив, чи можна було ставити  в рамки між розплодом Хоча виробник в інструкції пише  між розплід не ставити. ??????? (Кліща бачив  мало  на пару дбжілках  але поставив для профілактики) 

Маю ще біпін т   Чи обробляти біпіном у жовтні коли вийде розплід чи це  зайве ??

Суть в тому, що є випадки, шкідливої дії на маток,тому і не рекомендовано ставити біля розплоду.

Якщо не дотримуватися інструкції, то можна втратити декілька маток на пасіці.

• Like 1
6 годин тому, bosik2017 сказав:

В війні з кліщем всі методи варті уваги. Після виходу всього розплоду можна зробити контрольну обробку Біпіном в 1-2 вуликах, по результатах побачите, чи варто обробляти решту сімей. Або проведіть аналіз закліщеності, якщо кліща нема, то і обробляти нема потреби повторно

• Like 2
1 час назад, Wladimir_K сказал:

Якщо не дотримуватися інструкції, то можна втратити декілька маток на пасіці.

В Варостопе возле расплода нужно ставить? А то вроде в инструкции было написано просто через две рамки.

25 минут назад, mixaskm сказал:

В Варостопе возле расплода нужно ставить? А то вроде в инструкции было написано просто через две рамки.

Ставлю через 2 рамки, поки ніяких проблем не помічав. У Варостопі діюча речовина флуметрин, у Варотомі флувалінат. Йде мова саме за Варотом, там не рекомендується ставити біля росплоду згідно інструкцію, точніше між рамками з розплодом тому і рекомендовано ставити в осінній період, коли таких рамок дуже мало.

Були випадки, коли порушуючи інструкцію, ставлять Варотом між рамками з росплоду, як наслідок -загибель маток.

• Like 2
2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Були випадки, коли порушуючи інструкцію, ставлять Варотом між рамками з росплоду, як наслідок -загибель маток.

Все понятно. В Варостопе не замечал никогда не каких проблем. Куда не поставить препарат действует и с пчелами и маткой все норм. 

• Like 1

Знаючи механізм дії препарата використовують його в той чи інший спосіб. Може хтось сказати який механізм дії Варостопу?

40 минут назад, ЮМос сказал:

Знаючи механізм дії препарата використовують його в той чи інший спосіб. Може хтось сказати який механізм дії Варостопу?

Думаю, що контактний. Вчора ставив полоски, то результат бачив через декілька десятків хв.

Як і писав раніше, кліща небагато, але був натрапив на одну сім'ю, де побачив 3-4 кліща  на рамці де молода бджола, з чого зробив висновок про помірну закліщенність.

• Like 1