Перейти к содержанию

Вывод маток


rut21

Рекомендуемые сообщения

22 часа назад, Граніт сказал:

Фото в студию!

Як і обіцяв викладаю фото прививочного ящика. Фоткав на телефон, так що за якість палками не бить.:umora:

IMG_20160426_150225.jpgIMG_20160426_145235.jpgIMG_20160426_145250.jpgIMG_20160426_150045.jpgIMG_20160426_145958.jpgIMG_20160426_150412.jpg

Класичний ящик (Фішлейна, якщо не помиляюсь) має три рамки, я зробив на чотири, щоб давать 6 прив. планок. Так би мовити зробив під себе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ВАДОС сказал:

Як і обіцяв викладаю фото прививочного ящика. Фоткав на телефон, так що за якість палками не бить.:umora:

А в чому суть його використання? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво в таку погоду закладку можна робити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Sanich сказал:

А в чому суть його використання? 

Кількість личинок і гарний прийом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ВАДОС сказал:

Кількість личинок і гарний прийом.

і який склад такого ящика(рамки з розплодом  кількість бджіл і тд)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, ВАДОС сказал:

Кількість личинок і гарний прийом.

Це результат. :) Я запитав саме про техніку використання. :)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.04.2016 в 11:03, FES сказал:

Через добу матку повернув.

а могли і неприйняти її тобто вбити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Женя Циба сказал:

Цікаво в таку погоду закладку можна робити?

А Ви попробуйте зробіть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

А в чому суть його використання? 

Довго пояснювати, та й наглядно зрозуміліше буде. Санич, здивований що не в курсі даного способу. Дивись приблизно з 18 хв. :az:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, konoval_am сказал:

Довго пояснювати, та й наглядно зрозуміліше буде. Санич, здивований що не в курсі даного способу. Дивись приблизно з 18 хв

Я ж не матковод. :) А даний фільм давно дивився. А що робити після першої закладки із бджолами із того стартера? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

Я ж не матковод. :) А даний фільм давно дивився. А що робити після першої закладки із бджолами із того стартера? 

А все чого душа бажає. Я першимив сезоні підсилюю або виховательки або слабачки. Потім протягом сезону часто просто даю в ним маток і вони працюють як рядові сім"ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Sergei 08 сказал:

і який склад такого ящика(рамки з розплодом  кількість бджіл і тд)

Декілька сторінок назад вже писав. 

П.С Читайте тему.

22 минуты назад, Sanich сказал:

Я ж не матковод. :) А даний фільм давно дивився. А що робити після першої закладки із бджолами із того стартера? 

Можна дать пару рам розплоду, дві прививочні планки і буде вихователька.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, FES сказал:

неплідну матку  відразу даємо у нуклеус чи потрібно зачекати певний час?

Можна і зразу ж, якщо це бджоли з тієї сім"ї, де виводилась матка.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На 32мин відео , сімї виховатидьки у неї з маткою ,відділені гвеніманівською решіткою , і бджоли при наявності матки не розгризають  маточники , хто так пробував ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ВАДОС сказал:

Як і обіцяв викладаю фото прививочного ящика. Фоткав на телефон, так що за якість палками не бить.:umora:

IMG_20160426_150225.jpgIMG_20160426_145235.jpgIMG_20160426_145250.jpgIMG_20160426_150045.jpgIMG_20160426_145958.jpgIMG_20160426_150412.jpg

Класичний ящик (Фішлейна, якщо не помиляюсь) має три рамки, я зробив на чотири, щоб давать 6 прив. планок. Так би мовити зробив під себе.

А можете розміри(креслення) Вашого ящика Фішлейна ,потрібно  і собі такий виготовити ,можете написати ширину висоту бокової стінки , ширина висота передьньої стінки самого ящика , а також підкришника для мисочок ширина висота бокової передньої стінки  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Виталик К. сказал:

Ви що знущаєтесь? Які три сімї? З одноївиховательки (якщо вона правильної сили) можна заселить 20-25 мінінуків, ще й бджола залишиться. Поставити нуки на 3 доби на відстій і нічого везти з іншого точка не треба:dntknw:

250гр це забагато для мого нука:IMHO:

 Виталик К. , ото ж й матимете такі й матки. :IMHO:Я ж взагалі використовую нуки не менше однієї рамки 230. Зараз замовлення чекаю на шестирамочні вулички - будуть двомісні нуки. :ay: У них і зльотів майже не буває та й, найголовніше, - матки якісні гарні продукуються. Так, бджіл потрібно значно більше. Це чи не єдиний - .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Шулянский Александр сказал:

На 32мин відео , сімї виховатидьки у неї з маткою ,відділені гвеніманівською решіткою , і бджоли при наявності матки не розгризають  маточники , хто так пробував ? 

всі хто виводить більше пару десятків маток. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Шулянский Александр сказал:

А можете розміри(креслення) Вашого ящика Фішлейна ,потрібно  і собі такий виготовити ,можете написати ширину висоту бокової стінки , ширина висота передьньої стінки самого ящика , а також підкришника для мисочок ширина висота бокової передньої стінки  

Ящик, як 4-раммковий пакет, відстань від нижньої планки рамок до дна-сітки 3-4см, роби "підкришник" так щоб відстань від верхнього бруска рамом до тримача мисочки була 3см.

Креслень нема, робив все з голови, керуючись параметрами які вказав вище.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Можна і зразу ж, якщо це бджоли з тієї сім"ї, де виводилась матка.:IMHO:

А неплідну матку бджоли годують?

Так як в нуклеусі сироп відділений ген.решіткою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, ВАДОС сказал:

Ящик, як 4-раммковий пакет, відстань від нижньої планки рамок до дна-сітки 3-4см, роби "підкришник" так щоб відстань від верхнього бруска рамом до тримача мисочки була 3см.

Креслень нема, робив все з голови, керуючись параметрами які вказав вище.

а можете рулеткою свій поміряти і нам сюди  розміри написати буду вам вдячний 

6 часов назад, Паланочка сказал:

всі хто виводить більше пару десятків маток. :wave:

дякую ,пане Артеме треба  собі так спробуеш.

 Алеж таки мене цікавить чомуж вони при наявності матки бджоли не знищують  маточники , дивився наукове відео африканизовані бджоли ,там матка сама знищує кожен маточник , після вихода ,ужалюючи кожен маточник .Цікаве  те, спостирігав у себе ,що коли в сімї вийшла молода матка то всі маточники розгригаються бджолами .Тобто якщо невідділяти мату то вонаїх знищуе чи бджоли ? При такому методі маточники зберігаються за того, що вони відділенні дуже далеко від матки аж у 3 корпу?.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сегодня проверил вчерашнюю прививку на таких мисочках.приняли три личинки из 15ти.

наверное все дело в погоде.подкормку не давал рассчитывал на силу семьи(2 корпуса 230).

Благо есть ещё время на грабли наступать))2016-04-24 18.46.47.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Рой сказал:

сегодня проверил вчерашнюю прививку на таких мисочках.приняли три личинки из 15ти.

наверное все дело в погоде.подкормку не давал рассчитывал на силу семьи(2 корпуса 230).

Благо есть ещё время на грабли наступать))2016-04-24 18.46.47.jpg

Я на таких мисочках з під шприців  прививав 24.04 сьогодні поїду в село гляну  результат .але я додатково  мисочки змащував  розтопленим воском потім на поліровку  на сутки ,а потім прививав результат буду дивитись сьогодні  .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пластик ранно весной у меня тоже плохо принемают .Весной восковые!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я на таких мисочках з під шприців  прививав 24.04 сьогодні поїду в село гляну  результат .але я додатково  мисочки змащував  розтопленим воском потім на поліровку  на сутки ,а потім прививав результат буду дивитись сьогодні  .

Я змащував медом..

Отправлено с моего GT-S6102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Рой сказал:

мисочки змащував  розтопленим воском потім на поліровку  на сутки,  а потім прививав

прививав - це значить переносив личинки в мисочки якимось шпателем. Тобто личинка була в контакті та змінила свій габітус - положення тіла в просторі. 

Нікот і без переносів личинок. Натомість перенос мисочок з яйцями чи вже з личинками - то немає особливиого значення, хоча в цьому питанні однозначної відповіді нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...