Перейти к содержанию

Вывод маток


rut21

Рекомендуемые сообщения

24 минуты назад, Kolokol сказал:

Ну це вже технічне питання, можна в декілька етапів підсилити закритим розплодом і відніманні откритого ( не розширюючи меж Рутовського корпусу), можна через сітку помістити зверху сильної сім'і, та і взагалі загнати в ройовий стан сім'ю великого розуму не потрібно (на мою думку)

А Ви впевнені що інша порода не захоче Вашу племену матку достроково змінити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чому затратно? На мій (непрофесійний) погляд, дуже цікавий метод. Джентера не маю, а минулорічний досвід по переносу личинок виявився не вдалим. Ось і шукаю варіанти.

Шановний колего. Також зараз набираюсь теорії по виведенню маток. Тільки що проглянув годинний фільм від Генадія Степаненка. Вважаю цей спосіб цікавим і практичним. Будете мати час, прогляньте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

А Ви впевнені що інша порода не захоче Вашу племену матку достроково змінити?

Порода не інша, всі остальні  сім'ї F1 (на жаль матку через 2 сезони не вдалось зберегти) цієїж породи тільки інших ліній (виводжу від них трутнів), випробував всі розповсюдженні методи (всі вони чимось не влаштовують), перенос личинок не вдається із-за трімела в руках (малокров"я з дитинства), на мою думку вихід Джентєр або Нікот, але подивившись на ціни сьогоднішнього дня шукаю інші варіанти вивода маток без переноса личинок.

11 минуту назад, СЄО сказал:

Шановний колего. Також зараз набираюсь теорії по виведенню маток. Тільки що проглянув годинний фільм від Генадія Степаненка. Вважаю цей спосіб цікавим і практичним. Будете мати час, прогляньте.

Дайте посилання будьласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал: А Ви впевнені що інша порода не захоче Вашу племену матку достроково змінити?

Порода не інша, всі остальні  сім'ї F1 (на жаль матку через 2 сезони не вдалось зберегти) цієїж породи тільки інших ліній (виводжу від них трутнів), випробував всі розповсюдженні методи (всі вони чимось не влаштовують), перенос личинок не вдається із-за трімела в руках (малокров"я з дитинства), на мою думку вихід Джентєр або Нікот, але подивившись на ціни сьогоднішнього дня шукаю інші варіанти вивода маток без переноса личинок.

11 минуту назад, СЄО сказал: Шановний колего. Також зараз набираюсь теорії по виведенню маток. Тільки що проглянув годинний фільм від Генадія Степаненка. Вважаю цей спосіб цікавим і практичним. Будете мати час, прогляньте.

Дайте посилання будьласка.

зараз, піду за комп і кину

Надіслано від мого PAP4055DUO, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минуту назад, Kolokol сказал:

Дайте посилання будьласка.

Сподіваюсь модератори не образяться за посилання.

 

І взагалі. Питання до всіх, хто проглядав відео цього автора. Які Ваші враження?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, СЄО сказал:

Сподіваюсь модератори не образяться за посилання.

 

 

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kolokol сказал:

Чому затратно? На мій (непрофесійний) погляд, дуже цікавий метод. Джентера не маю, а минулорічний досвід по переносу личинок виявився не вдалим. Ось і шукаю варіанти.

лучшим вариантом, на мой взгляд,  будет повторить опыт по переносу личинок, пока он не появиться.  Ставьте личинки рядом с открытым расплодом  и все получиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минуты назад, СЄО сказал:

Сподіваюсь модератори не образяться за посилання.

 

І взагалі. Питання до всіх, хто проглядав відео цього автора. Які Ваші враження?

Враження непогане, але дуже багато непотрібної інформації...загружено...

Корочше, в цьому році спробував по цьому МЕТОДУ.

+ 1) не паришся із мисочками-клеїння воском і т.д. і т.д.;

2) у відео та сама система вуликів, що і у мене));

3) розрахунки прості, вихід маток контрольований до 1 дня;

4) відводки робив на маточники - прийом був 100%;

- 1) довго грався із ізолятором, В автора там планочки зтесані на кут, про що шановний ні слова не сказав, дотумкав сам...

2) потрібно все добре прорахувати (дії пошагово, бо тупиш, то біжиш по РР, то по ще один холстик...

3) в мене таким способом сімя заложила лише 2 маточники з 15...(думаю, що потрібно поставити відкритий розплід в рамці на 2-4 дні, виламати свищові, а потім знову поставити прививочну з лічинками) або в мене була низька температура в приміщенні де прививав полоски суші:dntknw:;

Все преглядаю в 5 раз це відео, може прозріння прийде, але думаю немає кінця досконалості, просто треба руку набити. Буду пробувати ще.

На маточники 14 дня зробив збірні відводки на печатному розплоді 2 рамки. Матки вийшли були прийняті і облетілись.  Так що, 2 матки я вже вивів))) Як хтось із форумчан писав "что-б стать хорошим пчеловодом, сначала нужно стать недоделаным матководом" за точність цитати не ручаюсь))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минуты назад, kastor сказал:

Враження непогане, але дуже багато непотрібної інформації...загружено...

Корочше, в цьому році спробував по цьому МЕТОДУ.

+ 1) не паришся із мисочками-клеїння воском і т.д. і т.д.;

2) у відео та сама система вуликів, що і у мене));

3) розрахунки прості, вихід маток контрольований до 1 дня;

4) відводки робив на маточники - прийом був 100%;

- 1) довго грався із ізолятором, В автора там планочки зтесані на кут, про що шановний ні слова не сказав, дотумкав сам...

2) потрібно все добре прорахувати (дії пошагово, бо тупиш, то біжиш по РР, то по ще один холстик...

3) в мене таким способом сімя заложила лише 2 маточники з 15...(думаю, що потрібно поставити відкритий розплід в рамці на 2-4 дні, виламати свищові, а потім знову поставити прививочну з лічинками) або в мене була низька температура в приміщенні де прививав полоски суші:dntknw:;

Все преглядаю в 5 раз це відео, може прозріння прийде, але думаю немає кінця досконалості, просто треба руку набити. Буду пробувати ще.

На маточники 14 дня зробив збірні відводки на печатному розплоді 2 рамки. Матки вийшли були прийняті і облетілись.  Так що, 2 матки я вже вивів))) Як хтось із форумчан писав "что-б стать хорошим пчеловодом, сначала нужно стать недоделаным матководом" за точність цитати не ручаюсь))

Дуже дякую за змістовний коментар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два дні тому з Китаю надійшли бігуді з повним комплектом - мисочки, кріплення, власне кліточки... підскажіть, будь ласка, чи доцільно використовувати на одній прививочні рамці і воскові мисочки, і силіконові... чи впливає це на прийом личинок, чи можливо варто робити на різних рамочках? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Галичанин сказал:

Два дні тому з Китаю надійшли бігуді з повним комплектом - мисочки, кріплення, власне кліточки... підскажіть, будь ласка, чи доцільно використовувати на одній прививочні рамці і воскові мисочки, і силіконові... чи впливає це на прийом личинок, чи можливо варто робити на різних рамочках? 

Я думаю что пчелы в первую очередь облюбуют восковые мисочки:IMHO1: и конечно же более правильнее будет делать на разных рамках. Восковые в одну семью если что поставите , а пластиковые в другую  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Галичанин сказал:

Два дні тому з Китаю надійшли бігуді з повним комплектом - мисочки, кріплення, власне кліточки... підскажіть, будь ласка, чи доцільно використовувати на одній прививочні рамці і воскові мисочки, і силіконові... чи впливає це на прийом личинок, чи можливо варто робити на різних рамочках? 

Зачем делать винегрет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Галичанин сказал:

Два дні тому з Китаю надійшли бігуді з повним комплектом - мисочки, кріплення, власне кліточки... підскажіть, будь ласка, чи доцільно використовувати на одній прививочні рамці і воскові мисочки, і силіконові... чи впливає це на прийом личинок, чи можливо варто робити на різних рамочках? 

Так мало прийшло мисочок що ще потрібні воскові? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, teplov сказал:

Так мало прийшло мисочок що ще потрібні воскові? 

Но почему же?! Я пользуюсь и джентером и шпателем как для вывода маток так и для других целей  Для одного у меня одни рамочки, для другого другие. Я например продаю маточное молочко в маточниках и вроде как в восковых будет выглядеть более натуральнее.

DSC08941.JPG.6fb80ee3859b0e8aada9b95ed03DSC08966.JPG.641b6f14184243223d7b86d3169DSC09735.JPG.5954b96518d08bf9e119cca752a 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, teplov сказал:

Так мало прийшло мисочок що ще потрібні воскові? 

Я замовив лише 5 комплектів бігудів, тобто силіконових мисочок у мене лише 5...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Галичанин сказал:

Я замовив лише 5 комплектів бігудів, тобто силіконових мисочок у мене лише 5...

Все залежить від бажання і кількості сімей у мене 40 шт. бігуді. А закладку роблю повний комплект Джентера, а потім запечатані збираю у 2 виховательках.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перша закладка маток в мене залежатиме від кількості проданих пакетів, так як планую реалізувати 10 пакетів, то й в травні мені більше й не треба буде. Хоча, це навчальна спроба, як вдасться - то добре, а якщо ні... то відсутність результату це теж результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Галичанин сказал:

Два дні тому з Китаю надійшли бігуді з повним комплектом - мисочки, кріплення, власне кліточки... підскажіть, будь ласка, чи доцільно використовувати на одній прививочні рамці і воскові мисочки, і силіконові... чи впливає це на прийом личинок, чи можливо варто робити на різних рамочках? 

Вы начинающий матковод ,поэтому можете ставить и те и другие,Кому ж экспериментировать как не Вам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 час назад, военрук сказал:

Вы начинающий матковод ,поэтому можете ставить и те и другие,Кому ж экспериментировать как не Вам?

:ay:

23 часа назад, Галичанин сказал:

, чи доцільно використовувати на одній прививочні рамці і воскові мисочки, і силіконові... чи впливає це на прийом личинок, чи можливо варто робити на різних рамочках? 

Даже  не заморачивался  таким вопросом .Не 1000 закладываете ведь.У меня особой разницы не заметил-ставил вперемежку.Нужно по возможности стараться  макчимально познавать самому.(если вопрос конечно не глобальный и принципиальный ) Попробуете и нам изложите свои наблюдения-это будет интересно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.01.2016в11:46, андрейКАЕ сказал:

:ay:

Даже  не заморачивался  таким вопросом .Не 1000 закладываете ведь.У меня особой разницы не заметил-ставил вперемежку.Нужно по возможности стараться  макчимально познавать самому.(если вопрос конечно не глобальный и принципиальный ) Попробуете и нам изложите свои наблюдения-это будет интересно.

Змішувати різні мисочки на одній рамці  не пробував, та я робив закладки, один раз пластикові, другий воскові,  різниці не помітив. Та є різні методи виводу маток, так що результат не може бути достовірний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, teplov сказал:

Змішувати різні мисочки на одній рамці  не пробував, та я робив закладки, один раз пластикові, другий воскові,  різниці не помітив. Та є різні методи виводу маток, так що результат не може бути достовірний.

Змішувати це в першу для мене було б незручно. Як мінімум повинні бути мисочки одного типу на одній рамці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Кто нибудь пробовал без переноса личинок ? То есть вырезать полоску сота с личинками , прореживать , расширять горловину и т.д.  Что легче и принимается лучше с переносом или без ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минуты назад, vovchik13033 сказал:

Кто нибудь пробовал без переноса личинок ? То есть вырезать полоску сота с личинками , прореживать , расширять горловину и т.д.  Что легче и принимается лучше с переносом или без ?

Есть замечательная книга Руттнер "Матководство", скачайте

 и не поленитесь прочитайте. Найдёте ответы на все свои вопросы. Вырезать полоски - каменный век:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, mitar2007 сказал:

Есть замечательная книга Руттнер "Матководство", скачайте

 и не поленитесь прочитайте. Найдёте ответы на все свои вопросы. Вырезать полоски - каменный век:IMHO:

Понял , почитаю , вопросы возникли после просмотра немецкого фильма на канале А. Майстерчук .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, vovchik13033 сказал:

Кто нибудь пробовал без переноса личинок ? То есть вырезать полоску сота с личинками , прореживать , расширять горловину и т.д.  Что легче и принимается лучше с переносом или без ?

По приему личинок на воспитание принципиальной разницы нет. Если нужно сделать не большое количество маток можно и сот разрезать , тем более есть классная видео инструкция. Обратите внимание на то , что требования к семье воспиталке остаются те же...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...