Jump to content
rut21

Вывод маток

Recommended Posts

8 хвилин тому, davolodya сказав:

Налобні лупи практично всі з короткою фокусною відстанню, тому для прививки малопридатні:IMHO:. Мабуть незнайдете нічого кращого ніж правильно підібрані окуляри...

Дякую,  Ви підтвердили мої припущення, окуляри підібрані правильно, але зір погіршується пісьля фізичних навантажень, буду більш ретельно планувати роботу і  перед прививкою менш вкалувати.

• Like 1
8 хвилин тому, Николай S сказав:

Дякую,  Ви підтвердили мої припущення, окуляри підібрані правильно, але зір погіршується пісьля фізичних навантажень, буду більш ретельно планувати роботу і  перед прививкою менш вкалувати.

Ще зауважу, що при переносі личинки китайцем сильно напружувати очі не потрібно, треба лиш знайти потрібну личинку, а далі китаєць зробить все сам, на автоматі. Коли ж переносимо різного роду "гачками" - тоді треба добре придивлятися, щоб нормально піддіти личинку...

• Like 2
48 минут назад, davolodya сказал:

Налобні лупи практично всі з короткою фокусною відстанню, тому для прививки малопридатні:IMHO:. Мабуть незнайдете нічого кращого ніж правильно підібрані окуляри...

Володя, у тебя, судя по всему, зрение хорошее и с лупой ты не работал. Я отработал 2 сезона и утверждаю - лупа ничем не хуже спецочков. К тому же имеющаяся подсветка очень помогает в работе.  Бинокулярная лупа до 8 кратного увеличения вполне достаточно  для тех, у кого зрение только начало падать. Ну а у кого с этим похуже, то применяя вместе с лупой свои очки, могут добиться увеличения и 15 - 20 кратного. А с китайцем ты прав - нужно только подсмотреть в какую сторону повёрнута спинка.

Edited by Гурович
  • Like 1
25 минут назад, Гурович сказал:

А если на зрение жалоб нет то бинокуляр не нужен?

23 хвилини тому, Гурович сказав:

Володя, у тебя, судя по всему, зрение хорошее и с лупой ты не работал. Я отработал 2 сезона и утверждаю - лупа ничем не хуже спецочков. К тому же имеющаяся подсветка очень помогает в работе.  Бинокулярная лупа до 8 кратного увеличения вполне достаточно  для тех, у кого зрение только начало падать. Ну а у кого с этим похуже, то применяя вместе с лупой свои очки, могут добиться увеличения и 15 - 20 кратного.

Сперечатися не буду - спробував 2 моделі налобних луп - мені не сподобалась жодна з них. Можливо комусь в них зручно - незнаю, у мене відносно цього є своя думка.  Тому прививаюсь без лупи, але з хорошим налобним ліхтариком

• Like 4
2 години тому, Николай S сказав:

не знаю співпадіння чи то по старості,(три зимівлі)  але я вирішив поки той Нікот відкласти в сторону...........

Користуюсь Джентером,з мамками було все ок.Одна була інстументалка 4мкл неперевірена,замінили ТЗ.Але,то думаю,час їй прийшов.Інші дві зимують одна 2-гу,інша 3-тю зиму.Думаю,Вам так співпало:dntknw:.Але повністю відкинути інші варіанти не можу.Теж,хочу спробувати китайця.Теж,з зором є проблемка:unsure:.

1 час назад, Александр К. сказал:

А если на зрение жалоб нет то бинокуляр не нужен?

Оденьте на лоб фонарь, чтобы личинку в ячейке видно было, и прививайте.

1 час назад, davolodya сказал:

Сперечатися не буду - спробував 2 моделі налобних луп - мені не сподобалась жодна з них. Можливо комусь в них зручно - незнаю, у мене відносно цього є своя думка.  Тому прививаюсь без лупи, але з хорошим налобним ліхтариком

Если зрение в норме - то очки только мешают:IMHO1:

• Like 2
10 часов назад, Гурович сказал:

Оденьте на лоб фонарь, чтобы личинку в ячейке видно было, и прививайте.

Спасибо так и делаю только в этот год глаза что-то уставать стали...

20 часов назад, Николай S сказал:

Ткніть носом які саме рекомендуєте

Йдете на найближчий базар де торгують промисловими товарами й питаєте окуляри майстра-годинникаря.

Знаходите де ними торгують. Міряєте. Купуєте які сподобались.

В господарстві згодяться також для пайки та роботи із всіляким дріб"язком.

1 хвилину тому, Ысч сказав:

Йдете на найближчий базар де торгують промисловими товарами й питаєте окуляри майстра-годинникаря.

Знаходите де ними торгують. Міряєте. Купуєте які сподобались.

В господарстві згодяться також для пайки та роботи із всіляким дріб"язком.

Дякую за пораду, враховуючи відстань від моєї провінції до подібних ринків, живу в колишньому райцентрі з населеннням 5 тисяч, мені інет ринок більш привабливий.

В 16.02.2021 в 14:46, Николай S сказал:

мені інет ринок більш привабливий

тоді гугліть - бинокулярная лупа, очки для часовщиков и ювелиров і буде Вам щастя.

десятикратної з пластиковими лінзами та підсвіткою буде більш ніж достатньо.

Бюджет: 300 гривень максимум. Дорожче не купуйте, воно того не варте.

• Like 3
1 годину тому, Ысч сказав:

тоді гугліть - бинокулярная лупа, очки для часовщиков и ювелиров і буде Вам щастя.

десятикратної з пластиковими лінзами та підсвіткою буде більш ніж достатньо.

Бюджет: 300 гривень максимум. Дорожче не купуйте, воно того не варте.

Дякую погуглив, спершу зупинився на таких

https://prom.ua/p1115195804-lupa-binokulyarnaya-led.html?

тут 11 кратне збільшення

а потім  задумався про ці

https://prom.ua/p690809476-uvelichitelnye-ochki-lupa.html?

звернув увагу  . Их можно встретить у ювелиров, часовщиков,  радиотехников,  пчеловодов, швей и многих других специалистов.

може 6 кратного збільшення  цілком  достатньо:IMHO:  для компа та книг користуюсь окулярами +1.5:hmm:

Edited by Николай S
  • Like 1
1 час назад, Николай S сказал:

тут 11 кратне збільшення

Користуюсь такою вже років шість, щоб побачити чи є яйця й молоді личинки. В принципі нормально. Тільки через малу фокусну відстань приходиться підносити рамку дуже близько до очей. А підсвітка "розсипалась" на першому році користування

• Like 1
2 часа назад, Николай S сказал:

тут 11 кратне збільшення

а потім  задумався про ці

https://prom.ua/p690809476-uvelichitelnye-ochki-lupa.html?

звернув увагу  . Их можно встретить у ювелиров, часовщиков,  радиотехников,  пчеловодов, швей и многих других специалистов.

може 6 кратного збільшення  цілком  достатньо:IMHO:  для компа та книг користуюсь окулярами +1.5:hmm:

У меня такая, как на первой ссылке. Немного тяжеловата, потому как там по 3 батарейки с каждой стороны, но разнесённое на 2 светодиода освещение нивелирует это как бы неудобство. Но выбор за Вами.

• Like 1
22 часа назад, Николай S сказал:

може 6 кратного збільшення  цілком  достатньо

краще коли э фіксовані позиції для збільшення

20 часов назад, Петр Павлович сказал:

через малу фокусну відстань приходиться підносити рамку дуже близько до очей

якось не задумувався. може можна знайти приспособи з великим фокусом.

• Like 1
46 минут назад, Ысч сказал:

якось не задумувався. може можна знайти приспособи з великим фокусом.

Там в комплекті було три змінних лінзи, дві, з яких, я десь заникав. Тепер користуюсь тією, що залишилась.

• Like 1
В 15.02.2021 в 19:24, Николай S сказал:

Ви праві земляче, коли зір "гуляє" то чого тільки не вигадаєш, пробував і я Нікота, бо пісьля гарних фізичних навантажень став  недобачати, отже минулого сезону пару раз заганяв старушок в Нікот, обидві засівали, все наче гут, випускав живих здорових, от тільки пісьля того обидві  в коротикий термін приказали всім довго жити, не знаю співпадіння чи то по старості,(три зимівлі)  але я вирішив поки той Нікот відкласти в сторону...........

Підкажіть яку лупу :hmm:краще для прививки

Я користуюсь звичайною лінзою (навіть незнаю від чого вона), шпатель у правій руці, лінза в лівій. Лінзою шукаю потрібну личинку і беру. Мене влаштовує.

• Like 2

До шпателя можна приклеїти підсвітку від запальнички (теж досить зручно).

• Like 1
1 година тому, Серж 82 сказав:

Мені зручніше брелок з ліхтариком прикручений ізолентою то окулярів  а запальничка то до вудки на ляща горох вночі насаджувати на гачок:umora:

• Like 1
1 годину тому, Серж 82 сказав:

ідея не погана, але мабуть все таки фонарик в лівій руці під лупою буде краще.

9 часов назад, rudakov сказал:

ідея не погана, але мабуть все таки фонарик в лівій руці під лупою буде краще.

Одеваешь лупу на голову, включаешь подсветку и прививаешься без проблем и всяких там фонариков в руке.

• Like 1
3 години тому, Гурович сказав:

Одеваешь лупу на голову, включаешь подсветку и прививаешься без проблем и всяких там фонариков в руке.

можна і без всяких луп прививатися:ah:

4 часа назад, rudakov сказал:

можна і без всяких луп прививатися:ah:

Я бы сказал, что даже нужно, если бы у меня сейчас было такое же зрение как 20 лет тому назад. А сейчас только с дополнительными глазами, иначе никак:(.

• Like 1