Jump to content
rut21

Вывод маток

Recommended Posts

1 час назад, Пахомич сказал:

Я так зрозумів , ви хочите пропустити малоцікаве , а одержати від когось зконцентровану інформацію. Шось добавити , або відняти в цій монографії простим пасічникам неможливо. Одне можу сазати впевнено, шо згаданий Рутнером  Коптеев є проходимець і шарлатан. 

Вибачаюсь перепутав Коптєєва з Краснопєєвим. 

• Like 1
В 19.12.2020 в 10:01, Николай S сказал:

Може для когось і так, для мене особисто було цікавим не саме матководство Рутнера а те як цитати з нам відомої книги трактує, розуміє та використовує в своїй роботі конкретний  матковод, бо можна будь яку інформацію  завчити, як кажуть знати  "на зубок", а використовувати не правильно чи не зовсім вдало, то чому ж не побачити як пан Юрій розуміє Рутнера.

Так як і про реєстрацію пасік. Частина людей вважає що реєстрація обов'язкова, а інша частина людей вважає що реєстрація не обов'язкова читаючи один і той самий закон.

Edited by seim
  • Like 1
  • Haha 1
19.12.2020 в 22:06, Пахомич сказав:

2 1959 рік. Обдумати і провести паралелі між минулим і теперішнім. Краснопєєви були, є, і будуть. Будуть також горобці яких ловлять на полові. http://s017.radikal.ru/i431/1112/d5/64ac1bc8ae28t.jpghttp://s57.radikal.ru/i156/1112/de/843606341dfet.jpg

Пахомовичу! Якби ви знали предмет , то про горобців на полові не згадували б. Влітку горобця в коморі, куди звозять зерно , ви не побачите. А знаєте чому?:ah: Та тому, що він не дурний давитися в цей період зерном , коли у природі чимало ''м'яса'' - жучків- черв'ячків та жирної гусені ... :ooops::wave:

Edited by ДобровоЛ

Вот как над

о делать .:umora:

• Thanks 1
  • Haha 2

Матководи начувайтесь, молоде покоління на підході :umora:

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 6
  • Sad 1

Нарешті виклав 2-гу частину лекції. Сподіваюсь буде вам цікаво

• Like 6
  • Thanks 1

Перезалили відео, тепер зображення нормальне.

• Like 9

• Like 2
2 часа назад, Макарыч57 сказал:

А це що він робить? 

• Like 1

Если даже сравнить длительность видео - первое 2 минуты, а второе 40, и в работе задействованы 4 человека, да и закладка там на сотню как минимум, то разница видна невооруженным глазом. ☺️

Но в первом видео он прямо говорит, что роевые хорошие матки, и вывод их гораздо менее трудозатратен. Ну и, одно не исключает другого.:az:

Добрый день уважаемые пчеловоды - матководы, подскажите, кто то пользовался китайскими наборами для вывода маток типа джентерских, только с алиекспресс???

2 години тому, Іван Затуливітер сказав:

Добрый день уважаемые пчеловоды - матководы, подскажите, кто то пользовался китайскими наборами для вывода маток типа джентерских, только с алиекспресс???

Товариш 4 роки назад прикупив такий, (я йому радив щоб не займався дурницями, все одно рано чи пізно закине і візьметься за китайський шпатель - не послухав), ну щось там пробував виводити, погрався рік  і закинув, одним словом вийшло як я і говорив. 

• Like 1
3 часа назад, Іван Затуливітер сказал:

Одна їм шана - рік-два та на смітник.

У мене Нікот. П"ять років, політ нормальний.

По завершенню сезона прокрутив у пральній машинці на максимальній температурі і все знову як новеньке.

• Like 1
6 часов назад, Ысч сказал:

Одна їм шана - рік-два та на смітник.

У мене Нікот. П"ять років, політ нормальний.

По завершенню сезона прокрутив у пральній машинці на максимальній температурі і все знову як новеньке.

на вигляд там мисочкі такіж нібито і якість вроді нічо? чому рік два? і на смітник?

31 минуту назад, Іван Затуливітер сказал:

У мене Нікот

• Like 1
17 часов назад, Іван Затуливітер сказал:

на вигляд там мисочкі такіж нібито і якість вроді нічо? чому рік два? і на смітник?

Мисочки взагалі не потрібні, одна морока з ними. Краще воскових нічого немає.

Оту коробочку в яку потрібно садити матку теж можна не брати - коштовна цяцька для створення собі зайіих проблем. Краще знайти рамку з личинками потрібного віку.

За рік-два китайський пластик підсихае та стає крихким та жорстким - плавно насадити цоколь на тримач та кліточку на цоколь стає проблематично.

Докупити та докомплектувати китайську систему теж проблематично, допуски та посадки форм для лиття виробів м"яко кажучи "гуляют" навіть в одного виробника. А брати вироби різних китайських виробників взагалі недопустимо - велика вірогідність що одне до іншого не підійде.

• Like 2
2 часа назад, Ысч сказал:

Мисочки взагалі не потрібні, одна морока з ними. Краще воскових нічого немає.

Я навпаки з воскових перейшов на Нікотовські і тепер ніяких проблем

2 часа назад, Ысч сказал:

Оту коробочку в яку потрібно садити матку теж можна не брати - коштовна цяцька для створення собі зайіих проблем. Краще знайти рамку з личинками потрібного віку.

Рамка з личинками дуже добре не заперечую , а коли починаються проблеми з зором ,то ота коробочка ой як допомагає.

• Like 2
1 час назад, Владимир Иванович сказал:

коли починаються проблеми з зором

Можливо..

21 час назад, Владимир Иванович сказал:

коли починаються проблеми з зором

На те щоб знайти матку та посадити її у коробочку теж зір потрібен.

А якщо тре прививатись кожні 3-5 днів як тоді?

Чистити коробочку від перезрілих личинок?

А коли матка сидить у в"язниці хто буде у сім"ї сіяти? 

Ніж купувати коробочку краще краще придбати спеціальні окуляри для роботи з личинками.

Або мати молоду дружину (як у мене), вона ті личинки у мисочки зажбурляє як камінці у воду.

22 хвилини тому, Ысч сказав:

На те ..........краще придбати спеціальні окуляри для роботи з личинками.

Ткніть носом які саме рекомендуєте:hi:

59 минут назад, Николай S сказал:

Ткніть носом які саме рекомендуєте:hi:

Edited by OlexanderSh
  • Thanks 1

Не сказав би, що з тією лупою зручно переносити личинки - фокусна відстань маленька - відповідно щоб побачити личинку - рамка з личинками має бути під самим носом...

• Like 3
59 минут назад, Ысч сказал:

Чистити коробочку від перезрілих личинок?

Бджоли почистять коли вам не вистачає часу

1 час назад, Ысч сказал:

А коли матка сидить у в"язниці хто буде у сім"ї сіяти? 

за добу , що матка сидить в коробочці , з сім'єю страшного нічого не станеться

1 час назад, Ысч сказал:

Або мати молоду дружину (як у мене), вона ті личинки у мисочки зажбурляє як камінці у воду

Не всі молоді дружини , такі заповзятливі у жбурлянні як Ваша моя швидше піде лопатою город копати. ( Хоча в Вашій ідеї , щось є спрбую вмовити сусідку:umora:)

А як що без жартів при великих об'ємах виводу маток шпатель річ не замінна . А для своїх потреб ну і трішки продати то Нікот свою функцію виконує на всі 100%

• Like 1
16 хвилин тому, Владимир Иванович сказав:

...............для своїх потреб ну і трішки продати то Нікот свою функцію виконує на всі 100%

Ви праві земляче, коли зір "гуляє" то чого тільки не вигадаєш, пробував і я Нікота, бо пісьля гарних фізичних навантажень став  недобачати, отже минулого сезону пару раз заганяв старушок в Нікот, обидві засівали, все наче гут, випускав живих здорових, от тільки пісьля того обидві  в коротикий термін приказали всім довго жити, не знаю співпадіння чи то по старості,(три зимівлі)  але я вирішив поки той Нікот відкласти в сторону...........

30 хвилин тому, davolodya сказав:

Не сказав би, що з тією лупою зручно переносити личинки - фокусна відстань маленька - відповідно щоб побачити личинку - рамка з личинками має бути під самим носом...

Підкажіть яку лупу :hmm:краще для прививки

10 хвилин тому, Николай S сказав:

Підкажіть яку лупу :hmm:краще для прививки

Налобні лупи практично всі з короткою фокусною відстанню, тому для прививки малопридатні:IMHO:. Мабуть незнайдете нічого кращого ніж правильно підібрані окуляри...

• Like 1