Jump to content
rut21

Вывод маток

Recommended Posts

1 хвилину тому, teplov сказав:

Вікіпедія - це далеко не енциклопедія, тому все, що там кажуть - треба перевіряти:IMHO:

• Like 1
  • Thanks 1
2 минуты назад, davolodya сказал:

Вікіпедія - це далеко не енциклопедія, тому все, що там кажуть - треба перевіряти:IMHO:

Це я давно підозрював, не знаходив його біографії другої половини 30 х. першої 40 х років. Ось знайшов. Підстав не вірити немає, так як іншої версії його біографії на ці роки немає.

• Like 2

Так підстав не вірити вікепедії тоже не має.  В німецький версії вікіпедії є його  членский номер NSDAP Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини  - #6360728.  Заговор?)

• Like 3
4 часа назад, teplov сказал:

Він був "вдячний" ссср що залишили його живим, тому не дуже потрібно вірити його посиланням на радянських вчених, які він вроді як і не нароком спростовує. 

А может он вообще агент КГБ и вынужден рекламировать тупых советских ученых?

• Like 2
  • Haha 1
5 годин тому, teplov сказав:

Це я давно підозрював, не знаходив його біографії другої половини 30 х. першої 40 х років. Ось знайшов. Підстав не вірити немає, так як іншої версії його біографії на ці роки немає.

3 години тому, SergeySan сказав:

Так підстав не вірити вікепедії тоже не має.  В німецький версії вікіпедії є його  членский номер NSDAP Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини  - #6360728.  Заговор?)

Незнаючи біографії Руттнера в деталях, я б не став сильно довіряти вікіпедії - будь-хто туди може увійти і відредактувати текст в тому вигляді, як комусь це вигідно,  тому шукайте більш достовірні джерела інформації

Якби він дійсно щось натворив, інформація про це вже б  давно десь виплила...:IMHO:

Edited by davolodya
  • Thanks 1
11 минут назад, davolodya сказал:

Незнаючи біографії Руттнера в деталях, я б не став сильно довіряти вікіпедії - будь-хто туди може увійти і відредактувати текст в тому вигляді, як комусь це вигідно,  тому шукайте більш достовірні джерела інформації

Якби він дійсно щось натворив, інформація про це вже б  давно десь виплила...:IMHO:

https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Category:Waffen-SS_personnel&pagefrom=Loritz%2C+Hans Hans+Loritz#mw-pages

Я не сумніваюсь що Руттнер був нацистом. Та нам можна сказати що повезло з тим що він був на гачку в совєтів, через це ми в совку змогли прочитати реально товкові книги, особливо Матководство. Просто я мав на увазі що не варто сліпо вірити його посиланням на радянських вчених, тому що він мусив їх вставляти більше а ніж це було потрібно.

• Thanks 1

Прибрав пост, а то щось взявся за тих нацистів;)

Edited by teplov
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
14.12.2020 в 20:37, teplov сказав:

Я не академік, та все ж зняв першу частину відео теорії виводу маток. Правда як лектор я ще початківець, так що не судіть суворо:hi: 

Дякуємо, гадаю відео корисне и потребує продовженняі.......:hi:

• Like 4
  • Thanks 1
12 часов назад, Николай S сказал:

Дякуємо, гадаю відео корисне и потребує продовженняі.......:hi:

Дякую, з понеділка запишу, мені трохи тяжко на камеру говорити, та і публічно виступати:ah: Потрібно налаштуватись.

• Like 5
  • Thanks 2
11 часов назад, teplov сказал:

Дякую, з понеділка запишу, мені трохи тяжко на камеру говорити, та і публічно виступати:ah: Потрібно налаштуватись.

Юра відео заходить дуже добре, на мою думку такий розбір є корисним, потрібно продовжити..

• Like 2
7 часов назад, САХНЮК сказал:

Юра відео заходить дуже добре, на мою думку такий розбір є корисним, потрібно продовжити..

Не розумію- Матководство доступне в інтернеті . Відкривайте і читайте від 1 до 351 сторінок.

• Confused 1
16 минут назад, Пахомич сказал:

Не розумію- Матководство доступне в інтернеті . Відкривайте і читайте від 1 до 351 сторінок.

Так уже привикли до ютуба , багато читать ніхто нехоче 

А тут Юра читає на відео по ютубу , це як в моє дитинство сказки були на пластінках ,

поставив і слухай на ніч і засипай  і цілу ніч маток виводь у вісні :umora:

Edited by AVA
  • Like 5
22 години тому, teplov сказав:

Поки Юрій Петрович пише другу частину відео деякі "матководи" рвуть усі шаблони, та й про Рутнера вони мабуть не чули. Цікаво, що відео набрало більше 500 лайків:dntknw:

• Like 5
  • Confused 1
14 хвилин тому, Seos сказав:

Поки Юрій Петрович пише другу частину відео деякі "матководи" рвуть усі шаблони, та й про Рутнера вони мабуть не чули. .....

Може для когось і так, для мене особисто було цікавим не саме матководство Рутнера а те як цитати з нам відомої книги трактує, розуміє та використовує в своїй роботі конкретний  матковод, бо можна будь яку інформацію  завчити, як кажуть знати  "на зубок", а використовувати не правильно чи не зовсім вдало, то чому ж не побачити як пан Юрій розуміє Рутнера.

Edited by Николай S
  • Like 7
17 минут назад, Seos сказал:

Поки Юрій Петрович пише другу частину відео деякі "матководи" рвуть усі шаблони, та й про Рутнера вони мабуть не чули. Цікаво, що відео набрало більше 500 лайків:dntknw:

Я облітував маток у пластіковій бутилкі з 10 штук  2 штути облетілись 

Тільки маточники , а неплодки роздавав 

Обрізав дно полоску вощини на гарячий вост припаяв матку вкинув бджіл насипав у траву запхав , дно назад закрив 

Ну все на ходу придумав , тяп ляп зробов і на три дні уїхав , тому думаю просто або маток перебили або потікали 

Розкидав уже майже по темному , без витримки і кліточок для матки , корм рамку порізав з соняха прошлорічну 

Edited by AVA
1 година тому, Николай S сказав:

Може для когось і так, для мене особисто було цікавим не саме матководство Рутнера а те як цитати з нам відомої книги трактує, розуміє та використовує в своїй роботі конкретний  матковод, бо можна будь яку інформацію  завчити, як кажуть знати  "на зубок", а використовувати не правильно чи не зовсім вдало, то чому ж не побачити як пан Юрій розуміє Рутнера.

1 година тому, AVA сказав:

Я облітував маток у пластіковій бутилкі з 10 штук  2 штути облетілись 

Тільки маточники , а неплодки роздавав 

Та я сам із задоволенням переглядаю відео Юрія Петровича, велика йому подяка за його роботу. Мене вразило відео "матковода новатора" який в пляшках виводить маток (дивитись з 6 хвилини 30 с.)

• Like 3

• Like 1
18.12.2020 в 11:19, teplov сказав:

Так, все приходить поступово. "Віра і труд все перетруть !" :IMHO:

• Like 1
7 годин тому, Seos сказав:

Уявіть, яка якість буде у тих маток, виведених у отакому "мікронукреусі" ?! :helpme::frusty:

Хіба що годиться як матеріал для Станції юних натуралістів та для тих, кому нічим зайнятися ...:dntknw:

• Like 4
12 часов назад, Пахомич сказал:

Відкривайте і читайте від 1 до 351 сторінок

Я читаю, міркую одне.. Перечитую знаходжу щось нове, з досвідом перечитую знову книгу розумію по іншому, Юрій розмірковує, виділяє основне, долучайтеся до дискусії в коментарях, якщо вам є що сказати:hi:.

• Like 1
  • Thanks 1
36 минут назад, САХНЮК сказал:

Я читаю, міркую одне.. Перечитую знаходжу щось нове, з досвідом перечитую знову книгу розумію по іншому, Юрій розмірковує, виділяє основне, долучайтеся до дискусії в коментарях, якщо вам є що сказати:hi:.

Я так зрозумів , ви хочите пропустити малоцікаве , а одержати від когось зконцентровану інформацію. Шось добавити , або відняти в цій монографії простим пасічникам неможливо. Одне можу сазати впевнено, шо згаданий Рутнером  Коптеев є проходимець і шарлатан. 

• Confused 1
56 минут назад, Пахомич сказал:

Одне можу сазати впевнено, шо згаданий Рутнером  Коптеев є проходимець і шарлатан. 

Предоставляйте доказательства, а то получается :ae:

• Thanks 1
27 хвилин тому, Гурович сказав:

Х             Х

Ознайомтеся. Але @Пахомич ,"проходимець" тут геть не вимальоваується!   :IMHO:

http://nazeb.ru/uploads/posts/2013-07/1372766908_koptev.jpg

З 1946 р Володимир Сергійович став займатися науковою роботою. На Кемеровської дослідної станції бджільництва він був спочатку науковим співробітником, а потім директором. Після закінчення Інституту удосконалення зоотехніків-бджолярів в 1947 р В. С. Коптєв віддає всі сили дослідженням, спрямованим на підвищення продуктивності бджолиних сімей та ефективності сибірського бджільництва. Чимало серйозних проблем стояло в цей час перед сибірськими бджолярами - велика загибель бджолиних сімей під час зимівлі і в період медозбору, величезні втрати меду через вміст слабких сімей влітку і інші

Вивчаючи причини річної загибелі бджіл, В. С. Коптєв встановив прямий зв'язок цього явища з отруєнням бджіл пилком і нектаром аконіту і дельфиниума, вивчив особливості їхньої поведінки при отруєнні і заходи попередження

Важливі для практики результати були отримані Володимиром Сергійовичем в роботах по зимівлі бджіл. Він показав, що над рамками, розробив спосіб зимівлі бджіл при осінньої заміні В-10 кг меду цукром і посиленою верхньої вентиляції гнізд. Цей спосіб дає добрі результати і широко застосовується на пасіках Сибіру.

Роботи по весняному росту бджолиних сімей різної сили були спрямовані на захист ідеї змісту на пасіках сильних сімей. В. С. Коптєв показав, що нові сім'ї без шкоди для збору меду можна отримувати тільки від сильних сімей, і рекомендував розмножувати сильні сім'ї відводками з різновікових бджіл шляхом відділення третьої частини сім'ї на пів-літа.

Результати зазначених досліджень визначили зміст Дисертації В. С. Коптєва на тему «Шляхи підвищення продуктивності бджолиних сімей в умовах Західного Сибіру», яку він захистив в 1966 р

З 1960 р В. С. Коптєв працює на Новосибірської плодово-ягідної дослідної станції, де в створеному ним відділі бджільництва встановлена реальна можливість підвищити продуктивність місцевих бджіл на 15-20 кг меду на сім'ю шляхом схрещування їх з далекосхідними і подальшого розмноження сімей-помісей в собі. Ця методика дозволяє зберегти високу продуктивність помісних сімей в ряді наступних поколінь.

Дослідження і випливають з них практичні висновки послужили матеріалом для численних статей, брошур і книг, написаних В. С. Коптєва в різні роки. Вони стали основою для рекомендацій по збільшенню виробництва меду в Західному Сибіру і книги «Сибірське бджільництво», виданої в Новосибірську в 1973 р

Багато сил В. С. Коптєв віддає вихованню бджільницьких кадрів Сибіру, беручи активну участь в підготовці та перепідготовці бджолярів і фахівців на курсах, семінарах і в школах.

Edited by ДобровоЛ
18 минут назад, Гурович сказал:

Перегяньте інструментальне до лекціїї Халенкова.

2 1959 рік. Обдумати і провести паралелі між минулим і теперішнім. Краснопєєви були, є, і будуть. Будуть також горобці яких ловлять на полові. http://s017.radikal.ru/i431/1112/d5/64ac1bc8ae28t.jpghttp://s57.radikal.ru/i156/1112/de/843606341dfet.jpg

• Haha 1