Перейти к содержанию

Вывод маток


rut21

Рекомендуемые сообщения

16 минут назад, Абсолютный максuмум сказал:

Были у меня зелёные мисочки, 2 раза ставил пополам с восковыми. В восковых принимают, пластик игнорируют, ни одной так и не приняли

Я ставил еще в том году никот восковые и польские с красными мисочками ( аля никот ) через одну . У никота и восковых был процент приема одинаковый а польские не зашли вообще...

12 минут назад, Ысч сказал:

Я никотовские держатели и клеточки чищу в стиральной машине - засыпаю все в мешок для стирки вместе с рабочей пасечной одеждой и стираю на максимальной температуре. Результат : все как новое. Думаю мисочки можно почистить так-же. 

Женя Рудь показывал ролик где он делает так же только температуры не большие и делал он по два раза если не ошибаюсь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Віталій.В сказал:

паяльником виходить швидко .

У мене паяльником погано виходить. 

Користуюсь жінчиним воскоплавом, оце справді бомбезна штука :umora:

IMG_20200506_090350.thumb.jpg.363ee9f400c2a83f2f3c31b6bf84e898.jpg 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, AVA сказал:

Я цей рік залив водою на тиждень , все відкисло і чистилось легко , потім у перекісь розбавлений водою ще на сутки 

Насобиралось за два роки 

Три вопроса.... Вода теплая? Чем чистили? И как прием потом?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Александр К. сказал:

Женя Рудь показывал ролик где он делает так же только температуры не большие и делал он по два раза если не ошибаюсь...

У меня с первого раза все идеальное. Стиралка на максимуме кажись 80 градусов дает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Віталій.В сказал:

Якщо відверто то, викидати нікотовські після використання жаба душить, а як голову морочить із чисткою то  краще воскову приліплю, паяльником виходить швидко .

Використані нікот хочу спробувати кип'ятити, цікаво  " очі мисочкам вилізуть"  чі ще будуть працювать :hmm:.

Не знаю, как мисочки, но клеточки (Гайдара) кипятятся, и потом как новые. Все зависит от пластика, потому что и некоторые клеточки в кипятке разлазятся. Бутылки тоже выдерживают кипяток не все. Полиэтилен, полипропилен, капрон и их смеси будут по-разному реагировать на кипяток. Надо пробовать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

но клеточки (Гайдара) кипятятся,

Я також кліточки Гайдара виварюю в кипятку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Ысч сказав:

У мене паяльником погано виходить. 

Користуюсь жінчиним воскоплавом, оце справді бомбезна штука

Малося на увазі паяльником готові мисочки приклеювати до бруска чи тримача/цоколя...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Александр К. сказал:

Три вопроса.... Вода теплая? Чем чистили? И как прием потом?

 

 Вода комнатна , чистив палочкой потом опять у воду і протерав тряпочкой на палочкі 

Тільки поки кисне потрібно мішать , а то в деяких вакуум получаєтся і вода незаходить 

Ще не ставив на прийомку , я пізно виводю маток для себе 

Цей рік правда зробив 4.05 ну на воскових мисочках припаяних на рейку 12мм , щоб була вуличка вузенька ,

бо з держателі мисочок у мене прикриплені на стандартну 145 рамку . дуже широка вуличка для весни :IMHO:

Я так раніше зелені мив . даже без перекисі , просто у мисочки заливав шпріцом густу ситу і ставив у вулик на очистку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Сергій-апі сказав:

Малося на увазі паяльником готові мисочки приклеювати до бруска чи тримача/цоколя...

Мисочки хоч воскові, хоч пластикові ставлю в тримачі мисочок від китайського нікота, стають добре без всяких приклеювань

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, AVA сказав:

Я так раніше зелені мив . даже без перекисі , просто у мисочки заливав шпріцом густу ситу і ставив у вулик на очистку 

На китайські мисочки смішна ціна, їх легше купити, ніж очищати використані. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

На китайські мисочки смішна ціна, їх легше купити, ніж очищати використані. 

 

Особливо якщо до Н/П ще добавить стоїмость білета 50грн :umora:

і на це потратить день 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От цікаво які будуть кращі матки по якості ,виведені на початку квітня або на початку травня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Сергій-апі сказал:

Малося на увазі паяльником готові мисочки приклеювати до бруска чи тримача/цоколя...

Мисочку до бруска паяльником клею. Кладу на брусок шматочок воску, розплавляю паяльником та прикладую мисочку.

Щоб приклеїти до тримача мочаю його в розтоплений у воскоплаві віск й вставляю туди мисочку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, дочинец сказав:

От цікаво які будуть кращі матки по якості ,виведені на початку квітня або на початку травня.

Це все залежить від місцевості, північні райони  незможуть тягатися по строках з Закарпаттям. Зрілого трутня зараз вистачає, взятку теж, треба лиш теплої погоди для обльоту. Перед дощами теплі дні були, можливо матки вже навіть і сіють в нуках, ще недивився.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Ысч сказал:

Я никотовские держатели и клеточки чищу в стиральной машине - засыпаю все в мешок для стирки вместе с рабочей пасечной одеждой и стираю на максимальной температуре. Результат : все как новое. Думаю мисочки можно почистить так-же. 

этой зимой поломалась стиралка. Замена тена + вызов мастера обошлись 1300 грн. Воск будет нагорать на тене и потом тен перегреется и сгорит. Очень дорогая стирка выходит.
А в остальном мы с тобой всё делаем почти одинаково. Не сговариваясь. И миски восковые, и воскоплав, и даже паяльник... :)

П.С. Китайские мисочки не кипятите. Они теряют свой вид и геометрию. Просто сразу выбрасывайте... или если выводите восковую моль, то сыпанёте туда и потом вымыть в тёплой воде. Но этот гемморр никому не нужен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но после неё нужно вычищать мусор и какашки 
одну матку продал и мисочек на два года 
 
Вода дрель і насадка міксер творить дива)

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, AVA сказал:

Особливо якщо до Н/П ще добавить стоїмость білета 50грн :umora:

і на це потратить день 

Делайте адресную доставку и  привезут домой за те же деньги и тратить время не надо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, davolodya сказал:

Це все залежить від місцевості, північні райони  незможуть тягатися по строках з Закарпаттям. Зрілого трутня зараз вистачає, взятку теж, треба лиш теплої погоди для обльоту. Перед дощами теплі дні були, можливо матки вже навіть і сіють в нуках, ще недивився.

Місцевість в цьому році значення не мала.

Погода краща була на початку квітня як тепер і взяток був хороший як пилковий так і нектарний.

А тепер лише зрілий трутень залишився і то не в усіх . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, дочинец сказав:

Місцевість в цьому році значення не мала.

Погода краща була на початку квітня як тепер і взяток був хороший як пилковий так і нектарний.

А тепер лише зрілий трутень залишився і то не в усіх . 

Небачу проблем. Трошки задощило і похолодало, але це лише на кілька днів, виховалки потужні, то ж доглянуть за прививками без проблем, зрілого трутня теж маю вдосталь. Взяток лиш кілька днів як обірвався, а до самих дощів заливали рамки і забудовували маточники. От з чим дійсно проблема - це з свіжими прививками, через холод нема як  прививатися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Ысч сказал:

Користуюсь жінчиним воскоплавом, оце справді бомбезна штука 

Я по колхозному :ah:

В не глибоку широченку каструльку з водою кладу половину червоної кирпичини  ( кирпичина і як підставка, так і віддає енертне тепло ) , на кирпичину коробочку з воском далі по схемі... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

три дні тому матка ІО бакфаст засіяла джентер.Сьогодні перед роботою планував зарядити прищеплювальну рамку,але прольот-виїли  майже всі личинки.

Похолодало,відцвіли сади ,тому треба було підкормити ситою.Хто що скаже матководи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, wwlo сказав:

три дні тому матка ІО бакфаст засіяла джентер.Сьогодні перед роботою планував зарядити прищеплювальну рамку,але прольот-виїли  майже всі личинки.

Похолодало,відцвіли сади ,тому треба було підкормити ситою.Хто що скаже матководи?

Воскові мисочки + шпатель Вам в допомогу. Зараз йде досить гарний урожай з ріпаку по 3,5-5кг в день, думаю що ніяка підгодівля їм не потрібна. в мене навіть мікронуки канді не хочуть брати, пішли самі на нектар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Mihail-ves сказав:

Воскові мисочки + шпатель Вам в допомогу. Зараз йде досить гарний урожай з ріпаку по 3,5-5кг в день, думаю що ніяка підгодівля їм не потрібна. в мене навіть мікронуки канді не хочуть брати, пішли самі на нектар.

в мене частина пасіки  7 сімей де я вивожу маток знаходиться біля дому в місті і  ріпаку тут немає,а сади вже відцвіли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Небачу проблем. Трошки задощило і похолодало, але це лише на кілька днів, виховалки потужні, то ж доглянуть за прививками без проблем, зрілого трутня теж маю вдосталь. Взяток лиш кілька днів як обірвався, а до самих дощів заливали рамки і забудовували маточники. От з чим дійсно проблема - це з свіжими прививками, через холод нема як  прививатися

Та я не говорю що проблеми,просто в цьому році матки які вивелися на початку квітня будуть якісніші за тих що виводяться тепер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, wwlo сказав:

три дні тому матка ІО бакфаст засіяла джентер.Сьогодні перед роботою планував зарядити прищеплювальну рамку,але прольот-виїли  майже всі личинки.

Похолодало,відцвіли сади ,тому треба було підкормити ситою.Хто що скаже матководи?

Вчіться прививати шпателем, в джентері та нікоті така проблема часто буває

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...