Перейти к содержанию

Вывод маток


rut21

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

І вам того ж  та ще у кілька разів більше!:az:

Дякую. А що, більших бокалів нема? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, kontroler сказал:

Обеспечив их нормальными температурными условиями и нормальной влажностью.

Поверьте не реклама джентера!!в том году стоял джентер на полировке,матка туда накидала!я не чистил,кинул в машину,черези3 дня глянул там личина)))как так????вот вам и температурный режим????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Так, але яйця ж можна перевозити і в звичайному соті. Але я б для цього зробив би відводок. І тоді нічого тим яйцям не загрожувало б.:IMHO:

Так в джентере они уже в мисочках!!бери и ставь)).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, SVS 82 сказав:

Так в джентере они уже в мисочках!!бери и ставь)).

Саме так я й роблю, але мова була ж про те, що у Руттнера не було Джентера.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, igorstep сказал:

Так і в мене не 100проц. Але,  якщо кожен день робити прививку,. то таки шпателем краще 

Я не матковод, так в хвости роздати після відбору пакетів, і трохи по нуках запасних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.04.2018 в 23:32, SVS 82 сказав:

Поверьте не реклама джентера!!в том году стоял джентер на полировке,матка туда накидала!я не чистил,кинул в машину,черези3 дня глянул там личина)))как так????вот вам и температурный режим????

Так це не завдяки джентеру, а спроможність бджолиного яйця, хоча й температура має значення, швидше температурний діапазон, в якому можливе виживання.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Воспиталку - стартер подготовил ( осиротением )  Старую матку отсадил в отдельный отводок . Оставил  тут же на пасеке . Гляжу много трутней попало . Вопрос ; могут ли трутни участвовать в обогреве расплода ? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу зробити прививку. Матку з відкритим розплодом в інший вулик, а як потягнуть маточники, повернути її назад. Підкажіть, маточники знищать при поверненні матки з відкритим розплодом чи ні? Вулик український.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Апіслав Лучанський сказав:

Хочу зробити прививку. Матку з відкритим розплодом в інший вулик, а як потягнуть маточники, повернути її назад. Підкажіть, маточники знищать при поверненні матки з відкритим розплодом чи ні? Вулик український.

З непристойно великою долею ймовірності так, знищать. Єдиний варіант при Ваших намірах і планах - організувати вертикальну роздільну решітку і унеможливити доступ матки до маточників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почався взяток. Крім проблеми з обмеженням маток, з'явилася ще одна незручність, забудовують маточники. Сьогодні довелося побути в ролі хірурга, підчищав маточники. Перша в цьому сезоні прививка пройшла успішно, з 24 личинок прийняли 19, до бігудів дойшли 17 шт. На пробу давав зелені китайські мисочки, неприйняли жодної, тільки воскові. Завтра така ж процедура вирізання чекає ще на двох прививках. Через 2 дні почнеться підсадка в нукиIMG_20180504_140230.thumb.jpg.9140207ac44848cb069ca5875b65076e.jpgбIMG_20180504_135306.thumb.jpg.0664f2b5402bbed26d96f9e4ec1fbb69.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для того чтобы пчелы не застраивали маточники второй от края поставе рамку с  вощинной.Я тоже начал сезон вывода маток се час  сот Никот стоит в материнской  06 будут 1 дневние личинки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Сергей Днепр сказав:

Для того чтобы пчелы не застраивали маточники второй от края поставе рамку с  вощинной.Я тоже начал сезон вывода маток се час  сот Никот стоит в материнской  06 будут 1 дневние личинки.

Боюся що вощина мало допоможе, в сім'ї і так стоїть кілька рамок вощини, будують вощину і одночасно забудовують маточники, ріпак почав виділяти, от бджоли і будують. Вихід з положення бачу хіба в безматочній виховалці, небуде матки, небудуть будувати.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, davolodya сказал:

Боюся що вощина мало допоможе, в сім'ї і так стоїть кілька рамок вощини, будують вощину і одночасно забудовують маточники, ріпак почав виділяти, от бджоли і будують. Вихід з положення бачу хіба в безматочній виховалці, небуде матки, небудуть будувати.:IMHO:

Мне в прошлом году постановка вощинны помогла,во время выращивания маток у меня идет подерживающий взяток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.05.2018 в 10:27, крымлы сказал:

Воспиталку - стартер подготовил ( осиротением )  Старую матку отсадил в отдельный отводок . Оставил  тут же на пасеке . Гляжу много трутней попало . Вопрос ; могут ли трутни участвовать в обогреве расплода ? :hmm:

Они тоже кушают и выделяют тепло так что слегка помогают

Только что, mixaskm сказал:

Они тоже кушают и выделяют тепло так что слегка помогают

Но скорее всего они скоро перейдут в более сильные семьи - трут он хитрый 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей Днепр сказав:

Мне в прошлом году постановка вощинны помогла,во время выращивания маток у меня идет подерживающий взяток.

У нас з Вами трохи різні умови, у Вас взяток підтримуючий, а в мене товарний, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, davolodya сказал:

У нас з Вами трохи різні умови, у Вас взяток підтримуючий, а в мене товарний, 

 Мисочки используйте коричневые от Никот они подходят в держатели китайские,я заказывал себе  такой же комплект как у вас тол ко мисочки использую с Никот.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно перевозить  ящик -стартер с привитыми личинками  спустя 13-15 часов после прививки?с принятыми  личинками ничего не случится?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розпочинаю і я сезон 2018. 2 стартера і 5 прививочних ящиків готові. Завтра зранку прививка.

20180504_200335.thumb.jpg.5aad0d5505c30d031fe6c0a93cdd2ddf.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, davolodya сказав:

Боюся що вощина мало допоможе, в сім'ї і так стоїть кілька рамок вощини, будують вощину і одночасно забудовують маточники, ріпак почав виділяти, от бджоли і будують. Вихід з положення бачу хіба в безматочній виховалці, небуде матки, небудуть будувати.:IMHO:

Або у вузькій прививочній рамці. 12-15 мм і жодного забудованого маточника. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, konoval_am сказав:

Або у вузькій прививочній рамці. 12-15 мм і жодного забудованого маточника. 

Маю вузькі прививочні рамки, 12мм ширини, але вони з бігудями недружать, нікотовський цоколь ширший. А спробував бігуді , сподобалося, вже по старому виводити нехочеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, davolodya сказав:

 А спробував бігуді , сподобалося, вже по старому виводити нехочеться....

Аналогічно, з бігудями досить зручно, рекомендую теж:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, davolodya сказав:

Почався взяток. Крім проблеми з обмеженням маток, з'явилася ще одна незручність, забудовують маточники. Сьогодні довелося побути в ролі хірурга, підчищав маточники. Перша в цьому сезоні прививка пройшла успішно, з 24 личинок прийняли 19, до бігудів дойшли 17 шт. На пробу давав зелені китайські мисочки, неприйняли жодної, тільки воскові. Завтра така ж процедура вирізання чекає ще на двох прививках. Через 2 дні почнеться підсадка в нукиIMG_20180504_140230.thumb.jpg.9140207ac44848cb069ca5875b65076e.jpgбIMG_20180504_135306.thumb.jpg.0664f2b5402bbed26d96f9e4ec1fbb69.jpg

В мене теж забудовували прийшлося чистити від язиків. Що здивувало, що ставив коричневі мисочки(без полірування)  і прививав в них  з 20 - 17 прийняли!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, davolodya сказав:

 небуде матки, небудуть будувати.:IMHO:

пробував, у мене будують

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:

В мене теж забудовували прийшлося чистити від язиків. Що здивувало, що ставив коричневі мисочки(без полірування)  і прививав в них  з 20 - 17 прийняли!

Прививаю без поліровки, прийом також досить хороший, мисочки воскові. За зелені пластикові був майже впевнений, що перші прививки несхочуть приймати, але все ж спробував, неприйняли. Слідуючу прививку спробую всю повністю в пластикові мисочки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, davolodya сказав:

Вихід з положення бачу хіба в безматочній виховалці, небуде матки, небудуть будувати.:IMHO:

Буде взяток будуть!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...