Jump to content
rut21

Вывод маток

Recommended Posts

10 часов назад, SVS 82 сказал:

можно еще оказывается без проблем транспортировать яйца на большие расстояния))

Обеспечив их нормальными температурными условиями и нормальной влажностью.

• Like 1
13 години тому, SVS 82 сказав:

Що тут дивного??для мене дивно))по рутнеру сота джентера еще вроде небыло в котором по мимо вывода маток можно еще оказывается без проблем транспортировать яйца на большие расстояния))

Десь на форумі була стаття про живучість яйця поза гніздом до трьох днів з статистикою живучості по часі.Тобто це не нове і доситьдослвджене

• Like 1
15 часов назад, SVS 82 сказал:

по мимо вывода маток можно еще оказывается без проблем транспортировать яйца на большие расстояния))

Можно, не то что без проблем, но можно. Бокс из ппс и закутать рамку влажной тканью.

Edited by Джаз
  • Like 1
В 24.04.2018 в 19:08, Женя Циба сказал:

Мужики є смисел робити зараз привівку?Я щось запутався в цій весні:dntknw:

Тоже интересует этот вопрос . Самые сильные семьи ( кандидаты на воспиталку )  никак не раскачаются .Поставил рамку вощинки  в разрез , четыре дня раскачивали  . Вроде и пчелы валом . Раньше помню в это время за сутки и оттягивали , и засеивали .  Что то страшно  пока делать прививку .:hmm: А руки блин чешутся ... Без Руттнера Что подскажите . Правильно я считаю ? 

Edited by крымлы
13 хвилини тому, крымлы сказав:

Тоже интересует этот вопрос . Самые сильные семьи ( кандидаты на воспиталку )  никак не раскачаются .Поставил рамку вощинки  в разрез , четыре дня раскачивали  . Вроде и пчелы валом . Раньше помню в это время за сутки и оттягивали , и засеивали .  Что то страшно  пока делать прививку .:hmm: А руки блин чешутся ... Без Руттнера Что подскажите . Правильно я считаю ? 

Мусите дивитися по ситуації у Вас. У мене сім'ї сильні, бджоли молодої повно,і ще виходить, 3 рамки вощини за 2 доби відтягнули, вже і матка встигла насіяти. Іде невеликий взяток, саме цвітуть сади, вчора зробив одну прививку, сьогодні другу, завтра, якщо погода непідведе, зроблю третю. 

А якщо холодно і молодої бджоли мало, тоді звичайно, ще ранувато. Ще мусите дивитися, яка ситуація з трутнем

• Like 6
2 хвилини тому, крымлы сказав:

Трутня валом . Энергии не видно :)

Значить ще заскоро, чекайте, коли енергія з'явиться:)

• Like 2
3 минуты назад, davolodya сказал:

Значить ще заскоро, чекайте, коли енергія з'явиться:)

Энергия у нас на акации ( поддерживающий взяток ) .10 мая 

• Like 2
1 година тому, крымлы сказав:

Як що дуже чешуться, можете майбутню виховательку підгодувати по 0,5л. Відсутність активності може бути через відсутність взятку, інакше будували б.

• Like 4
27 минут назад, Seos сказал:

Як що дуже чешуться, можете майбутню виховательку підгодувати по 0,5л. Відсутність активності може бути через відсутність взятку, інакше будували б.

Подкормка даже желательна.:IMHO1:Есть в природе взяток или нет.Может такое случиться что привили а погода испортилась.

• Like 9
1 хвилину тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Подкормка даже желательна.:IMHO1:Есть в природе взяток или нет.Может такое случиться что привили а погода испортилась.

В минулому році й літом виховательок підгодовував, бо були затяжні безвзяткові періоди.

• Like 9
2 часа назад, крымлы сказал:

Я превився,правда у воспіталку дав не 30 мисочок як завжди а 20,сьогодні провіряв поки всьо норм.

Edited by Женя Циба
  • Like 8

А у нас только начали цвести абрикосы. Холодно. Ждут своего часа новые нуклеусы на 50 маткомест (25 двуместных).  Прививка будет не раньше чем недели через две

IMG_20180424_182759.jpg

• Like 13
36 минут назад, siverit сказал:

А у нас только начали цвести абрикосы. Холодно. Ждут своего часа новые нуклеусы на 50 маткомест (25 двуместных).  Прививка будет не раньше чем недели через две

IMG_20180424_182759.jpg

І в мене чекають, правда в суботу мають виходити молоді матки

P80330-190215.jpg

• Like 8

Вчора увечері закрив матку у джентер, рано глянув - не сіє, в обід глянув -нема, на вечір теж нема. Чекаю ранку, вже було таке що матка сиділа два дні поки не засіяла.

• Like 3
2 минуты назад, Серж 82 сказал:

Вчора увечері закрив матку у джентер, рано глянув - не сіє, в обід глянув -нема, на вечір теж нема. Чекаю ранку, вже було таке що матка сиділа два дні поки не засіяла.

Та ну їх ти джентерів:IMHO: шкода травмувати матку(фізично і морально)  шпателем самий раз. 

• Like 5
  • Thanks 2
  • Haha 1

Зробив тільщо також ящика. Мабуть буду просити  Івана Михайловича привитись.

P80426-222257.jpg

• Like 2
6 минут назад, igorstep сказал:

Та ну їх ти джентерів:IMHO: шкода травмувати матку(фізично і морально)  шпателем самий раз. 

Зір підводить

• Like 4
1 минуту назад, Серж 82 сказал:

Зір підводить

Так і в мене не 100проц. Але,  якщо кожен день робити прививку,. то таки шпателем краще 

• Like 2
12 хвилини тому, igorstep сказав:

А свій зір травмувати - то нормально? Чи ви ще молоденький?:umora:

І щоб там не говорили, а шпатель є шпательом - і травмує личинку, і не все ж молочко забирає.:IMHO:

• Like 1
  • Haha 1
1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

А свій зір травмувати - то нормально? Чи ви ще молоденький?:umora:

І щоб там не говорили, а шпатель є шпательом - і травмує личинку, і не все ж молочко забирає.:IMHO:

Не знаю як Ви відноситесь до своєї голандської королеви, а я свою данську в тюрму садити не хочу. 

• Haha 2
В 25.04.2018 в 22:30, SVS 82 сказав:

Що тут дивного??для мене дивно))по рутнеру сота джентера еще вроде небыло в котором по мимо вывода маток можно еще оказывается без проблем транспортировать яйца на большие расстояния))

Так, але яйця ж можна перевозити і в звичайному соті. Але я б для цього зробив би відводок. І тоді нічого тим яйцям не загрожувало б.:IMHO:

7 хвилин тому, igorstep сказав:

Не знаю як Ви відноситесь до своєї голандської королеви, а я свою данську в тюрму садити не хочу. 

Та вона у мене тренована - торік так пропрацювала увесь сезон. :az:

Головне не травмувати її при пересадці.:IMHO:

Edited by ДобровоЛ
1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Та вона у мене тренована - торік так пропрацювала увесь сезон. :az:

Ну то дай Боже іВам і їй довгих років... 

• Haha 1
6 хвилин тому, igorstep сказав:

Ну то дай Боже і Вам і їй довгих років... 

І вам того ж  та ще у кілька разів більше!:az: