Jump to content

Моє закордоння.

Recommended Posts

Їздив сьогодні з внучатами у дитячий парк розваг. А по дорозі мене вразив здичавілий ріпак вздовж траси,

який якраз почав масово квітувати. Як для нас , то це аж занадто рано... :IMHO:

• 2 months later...
2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Якраз в Україну... :UA:

Ви краще скажіть: по їхньому вже трохи шпрехаєте?

І чо' досі немає фоток про те, як живуть зажиточні європейці?:hmm:

Ми чого вас туди посилали?:umora:

• Haha 4

3 години тому, gardener сказав:

Балкон маєте?

Та тут же не як у нас. :vinny:Приватний будинок, але за бджіл можуть й виписати скільки, що й до кінця свого життя я вже не встигну  розплатитися.:rofl::wave:

• Haha 2

1 годину тому, ромео сказав:

Ви краще скажіть: по їхньому вже трохи шпрехаєте?

І чо' досі немає фоток про те, як живуть зажиточні європейці?:hmm:

Ми чого вас туди посилали?:umora:

Розуміть - трохи розумію. Мабуть по міміці :rofl:  Але не говорю. Дякуючи Богу, я тільки рік як українською 

почав нормально говорити після двох інфарктів і двох ковідів. Доречі, спілкування На Точку теж допомогало і непогано.:ay: 

Це влітку було. Тож у цій темі трохи напишу.

Ну як тут заговориш по їхньому , коли лише здороватися потрібно отак: Хує морхен (рано), Хує дагх(вдень), Хує ахфонд(увечері). А здороваються тут, як у нас у невеликих селах, навіть і до незнайомих. Та ще й посміхаються жіночки так, що на самому початку я був подумав, що вони чогось хочуть...:umora: Добре, що дочка вчасно попередила.  І це лише дрібниці. Бо по їхньому Чоловік - то Хер (вибачайте, але це так звучить і в туалеті  написано: HER). А листя звучить як Бляд.:rofl: Внучки говорять і українською, я їх сам підучаю, то мені більш нічого й не потрібно. А зять родом з Ірану, але тут вже більше 30 років і тут же закінчив вуз. То говорить і на англійській, і на голандській, і  на фарсі. Та ми й так розуміємо один одного з півслова.:ah:

А фото я ж давав сайт, де мої фото відібрані. Але вже років з п"ять до рук фотокамеру не беру. А телефоном - то не зйомка... Згодом , якщо москалі мене ще не заблокували на їхньому сайті покажу.:please:

• Like 4

Вирішив відкрити таку тему, щоб не засмічувати інші.

• Like 1