Перейти к содержанию

Весна - літо 2023, Перемога наша!


Mihail-ves

Рекомендуемые сообщения

По поводу 7ми летнего цикла медосборных условий в природе. С 2016 года все работает четко (цент Бессарабии, Арциз). Аналитика на 2023 год с точки зрения природы: 

Осень 2022 сухая без осадков (для нас это норма за последние годы, Зима 2022-2023 (один снег, всего +-100мм за зиму), по зимним приметам весна должна быть сухой. Рапса мало из-за сухой осени, акация цвела обильно в 2022 и 2018, в 2023 она отдохнет. Подсолнечник вроде как должны посеять но при этой влаге урожайность ему светит до тонны, для пчел в зиму должны принести, дальше посмотрим.  НО есть надежда, что сезон 2020г не повториться - сухая осень, 40мм осадков зимой, сухая весна с дождями в мае и как результат 0 товарного, пол пасеки лягло осенью + дикое нашествие клеща.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вдень доходило до +17.

Облетілись всі гарно.  Пішов навіть трохи пилок. 

Після обіду почистив десяток лежаків. В цілому ситуація хороша. Кормів ще багато, підмору мало. Розплоду теж мінімально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, ромео сказал:

Після обіду почистив десяток лежаків. В цілому ситуація хороша. Кормів ще багато, підмору мало. Розплоду теж мінімально. 

Кормів багато бо розплоду мало. По ходу ніхто розплід гнать не збирається. Поки свіжого пилку не поїдять вдоволь - за розплід говорити не будемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, ромео сказав:

Вдень доходило до +17.

Облетілись всі гарно.  Пішов навіть трохи пилок. 

Після обіду почистив десяток лежаків. В цілому ситуація хороша. Кормів ще багато, підмору мало. Розплоду теж мінімально. 

Ну у вас тропіки. Тут холодрига, дощ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як і обіцяв, це нова лінія ,  ця сімя нічим не підсилювалась ,  це сьогодні ставив плівку замість зимового .

IMG_20230310_161136.jpg

IMG_20230310_161214.jpg

IMG_20230310_161255.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, B 740 сказав:

 

IMG_20230310_161214.jpg

 

Будете качати?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Конструктор сказал:

Будете качати?:umora:

Вони зараз  розпечатали майже весь мед в магазині  і перенесли в гніздо, на зиму лишав повний магаз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, B 740 сказав:

Вони зараз  розпечатали майже весь мед в магазині  і перенесли в гніздо, на зиму лишав повний магаз.

От коли вони розпечатали мед, то треба було і відкачати:umora::umora::umora:.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, B 740 сказал:

Як і обіцяв, це нова лінія ,  ця сімя нічим не підсилювалась ,  це сьогодні ставив плівку замість зимового .

IMG_20230310_161136.jpg

IMG_20230310_161214.jpg

IMG_20230310_161255.jpg

Що за лінія ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, цыганок сказал:

Що за лінія ?

В740 ( MV ).;)

В минулому році пустив в зиму 5 дочок від неї , всі гарно перезимували, навіть слабкими отводками , чекаю що вони покажуть весною , по меду , 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, ромео сказал:

Вдень доходило до +17.

Облетілись всі гарно.  Пішов навіть трохи пилок. 

Після обіду почистив десяток лежаків. В цілому ситуація хороша. Кормів ще багато, підмору мало. Розплоду теж мінімально. 

Сьогодні я також побував на пасіки,зимівля відмінна,понесли пильцю,сезон розпочатий.

Стартанули нормально,аби на фініші також було нормально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Женя Ц. сказав:

Сьогодні я також побував на пасіки,зимівля відмінна,понесли пильцю,сезон розпочатий.

Стартанули нормально,аби на фініші також було нормально. 

А в мене ще й сніг не розтанув. Купив лопату на початку зими, так вся зима була без снігу. А вчора за ніч і ранок сипануло 5-7 см. Холодрига весь тиждень. На вечір потепліло трохи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В день було близько 15 тепла... Близько 5 години вечора вдалось потрапити на пасіку.  Бджоли ще літали і несли обножку. Переглянув сім'ї яким тиждень тому клав по пакету з медом. Деякі не тронули, а деякі вже пусті пакети почали вигризати і виносити....Дав добавки....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вранці йшов сніг а з обіду було сонячно. До +12, частина хто на сонці облетілася. Відкрив одну - корм є, трохи яєць і зовсім мало личинок, закрив і більше не лізу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Женя Ц. сказав:

Сьогодні я також побував на пасіки,зимівля відмінна,понесли пильцю,сезон розпочатий.

Стартанули нормально,аби на фініші також було нормально. 

Дійсно, зимівля цьго року досить хороша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Конструктор сказал:

Дійсно, зимівля цьго року досить хороша.

Не кажіть гоп - результати зимівлі буде видно ближче до благовіщення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Гурович сказав:

Не кажіть гоп - результати зимівлі буде видно ближче до благовіщення.

Це мій загальний висновок, впевнений що він не зміниться , принаймні для мене точно. Та ще і раніше було видно , що зимівля проходить добре. Мабуть одна з найлегших з останіх зим для бджіл.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Конструктор сказав:

Це мій загальний висновок, впевнений що він не зміниться , принаймні для мене точно. Та ще і раніше було видно , що зимівля проходить добре. Мабуть одна з найлегших з останіх зим для бджіл.:IMHO:

Дай Бог! Бо я пустив три слабачки в зиму і за них переживаю. Хоча з мого досвіду не стоїло. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, B 740 сказал:

Як і обіцяв, це нова лінія ,  ця сімя нічим не підсилювалась ,  це сьогодні ставив плівку замість зимового .

IMG_20230310_161136.jpg

IMG_20230310_161214.jpg

IMG_20230310_161255.jpg

Типу в гнізді корму не було то восени Ви дали магазин з повними рамками щоб перезимували?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Александр К. сказал:

Типу в гнізді корму не було то восени Ви дали магазин з повними рамками щоб перезимували?

В гнізді в осени було  багато корму , в осени вони не влазили в один даданівський корпус , тому залишив їх зимувати з магазином , магазин також був з медом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, B 740 сказал:

В гнізді в осени було  багато корму , в осени вони не влазили в один даданівський корпус , тому залишив їх зимувати з магазином , магазин також був з медом.

Тобто вони за зиму з'їли шось типу 10 кг меду у гнізді та ще і повний магазин??? Типу 25-30 кг меду? І багато у Вас таких сімей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Александр К. сказал:

Тобто вони за зиму з'їли шось типу 10 кг меду у гнізді та ще і повний магазин??? Типу 25-30 кг меду? І багато у Вас таких сімей?

Де я там написав що вони зїли щей магазин меду?????? Читайте уважно!!!

Мед з магазину вони зараз перенесли у гніздо!! На даний момент в гнізді з надлишком меду для весняного розвитку .  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, B 740 сказал:

Де я там написав що вони зїли щей магазин меду?????? Читайте уважно!!!

Мед з магазину вони зараз перенесли у гніздо!! На даний момент в гнізді з надлишком меду для весняного розвитку .  

Що весь магазин перенесли до низу а не піднялись сіяти вверх?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Александр К. сказал:

Що весь магазин перенесли до низу а не піднялись сіяти вверх?

Майже весь магазин , ні не піднялась сіяти в магазин . На вашу думку скільки треба залишати корму на зиму для сильної сімї???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Александр К. сказал:

Що весь магазин перенесли до низу а не піднялись сіяти вверх?

Навіть якби вона піднялась в магаз і кинула би там пару яєць , я би всеодно забравби магаз, для " скорочення" гнізда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...