Jump to content

Осінь 2022-Зима 2023 Ми переможемо !

Mihail-ves

Recommended Posts

Я би другим питанням переймався. Типу " як приварити цеп до бочки щоб ще і кришку не відірвали" 

Дядьки , мед то продукт який не портится, кому кому а нам немає чого переживати, я би населенню України радив би гроші вкладати в мед а не в банки. Мед то стабільна валютна.- субстанція.

Осьо був мед по 24=0.85$ і всі масово здавали, це шок!! Була думка купити багато , нажаль не мав $ норм сумми. І через рік 2.3$ . Ніодин банк не дасть такого прибутку . 

Нагадую. Євросоюз зробив всі умови для експорту нашого меду. І безмитне вивезення , і без доковий шлях .ітд.  все !!!! 

На даний момент тиша по експорту ..

Дехто сьогодні має гіпер прибуток!!

То на їх совісті... Хоча до чого тут совість якщо є спідмедогонщики.

Хотів би попросити свідомих профбжолярів не скиглити по поводу ціни на мед. Не заважайте обілечувати спідмедогонщиків.  Майте честь і терпіння не лізьте в ряди спідмедогонщиків. Достойному бджоляру завжди давали достойну ціну. Це питяння часу. Шануймося.:hi:

6 минут назад, B 740 сказал:

То на їх совісті

Розмови про совість тут недоречні. 

1 минуту назад, ромео сказал:

Розмови про совість тут недоречні. 

Вибачаюсь

Хто памятає ? Шкода що мало бджолярів приїхало. 

IMG-a0c05013306e0fe09fceb886f321fd3b-V.jpg

З Хмельницької обл. Мабуть було більше всіх.  Далі. У нас були збори Хмельницьких аграріїв і Обл ради і бджолярів Хмельницької обл. 

Баталії були ДУЖЕ гострі. Фермерам дошло шо якшо вони будуть далі устраювати беспредел з хімлом то їм буде не добре. Поки все добре

Я веду до того щоб бджолярі були більш об'єднані і це буде сила.

Якщо буде лінія " моя хата з краю" то фермери і далі будуть поливати хімлом і улибатись.

2 години тому, B 740 сказав:

Нагадую. Євросоюз зробив всі умови для експорту нашого меду. І безмитне вивезення , і без доковий шлях .ітд.  все !!!! 

На даний момент тиша по експорту ..

То на їх совісті... Хоча до чого тут совість якщо є спідмедогонщики.

Хотів би попросити свідомих профбжолярів не скиглити по поводу ціни на мед. Не заважайте обілечувати спідмедогонщиків.  Майте честь і терпіння не лізьте в ряди спідмедогонщиків. Достойному бджоляру завжди давали достойну ціну. Це питяння часу. Шануймося.:hi:

В кожного свої умови. Багато прифронтових пасічників не маючи змоги хоч щось продати вроздріб (бо ж покупців менше стало) здають все на опт не задумуючись, бо гроші потрібні вже. І не відомо, що завтра буде.

14 минут назад, yu1986ra сказал:

здають все на опт не задумуючись, бо гроші потрібні вже. І не відомо, що завтра буде.

Так може поступати людина яка не ходить в магазин, і не бачить цінників на бенз. Ті кому треба кошти вже ... Хай не мучають бджіл. Най беруть лопату...і риють зразу золото а не крумплі чи мандебурку

3 часа назад, B 740 сказал:

Так може поступати людина яка не ходить в магазин, і не бачить цінників на бенз. Ті кому треба кошти вже ... Хай не мучають бджіл. Най беруть лопату...і риють зразу золото а не крумплі чи мандебурку

А если в марте в магазин прилетело и с апреля света газа и воды нет то на что им смотреть? Просто у одних безнадега полная а другие на этом зарабатывают.... У нас так часто но виноват будет тот у кого безнадега... Тот кто наживается у нас всегда молодец.....

В 08.09.2022 в 08:53, Север сказал:

Вторая серия с полосками не порадовала еще половину от первой обработки клеща насыпало..... :(

11 часов назад, Александр К. сказал:

Вторая серия с полосками не порадовала еще половину от первой обработки клеща насыпало..... :(

Сьогодні і я поставлю другу партію полосок, подивлюсь що впаде.

2 часа назад, Север сказал:

В мене де розпдоду мало - впало більше. Взагалі - така тенденція чим менше розплоду - тим більша осип.

Здається, ще й втретє буду обробляти, бо поки що лише степова завершила вирощувати, залишився лише печатний. Та й той вже виходить.

5 годин тому, uud сказав:

В мене де розпдоду мало - впало більше. Взагалі - така тенденція чим менше розплоду - тим більша осип.

Воно й не дивно.

Сьогодні заглядав на предмет кормів. 

В полях дуже багато ос, на одному точку біля кожного вулика по 1-2 крутиться. Біля міста чомусь ос майже нема (місто між точками в полях). І де вони живуть в полях? Завтра поїду спробую потравити.

З розплодом 20-30% сімей. В багатьох сім'ях бачив трута (причому на різних точках) - чогось не повиганяли. Зазвичай закормом старався маток зупинити, а тут самі.

Ще потрібно докормити. Після закорму, мабуть, проллю біпіном разок.

5 часов назад, yu1986ra сказал:

Сьогодні заглядав на предмет кормів. 

В полях дуже багато ос, на одному точку біля кожного вулика по 1-2 крутиться. Біля міста чомусь ос майже нема (місто між точками в полях). І де вони живуть в полях? Завтра поїду спробую потравити.

З розплодом 20-30% сімей. В багатьох сім'ях бачив трута (причому на різних точках) - чогось не повиганяли. Зазвичай закормом старався маток зупинити, а тут самі.

Ще потрібно докормити. Після закорму, мабуть, проллю біпіном разок.

кажись бипин закончился .... Лучше уж тактиком.... Ну их.... В ж*пу с ихним бипином....

7 годин тому, Александр К. сказав:

кажись бипин закончился .... Лучше уж тактиком.... Ну их.... В ж*пу с ихним бипином....

В мене біпін це загальна назва всього, що на амітразі. Сам, вже не перший рік, користуюсь тільки Українськими препаратами.

Роблю попереднє складання гнізд.

Виявив сьогодні проблемну сім'ю. 

Сильно ослаблена. Ледь покриває 4 рамки. На 5 рамках застиглий печатний розплід площею більше половини стільників. Бджоли витягують його і скидають на дно вулика. 

Матка на місці. Відкладає яєчка. 

Очевидно була раптова втрата бджоли. Зліт?

Тоді чому матка не полетіла? 

Кліща не знайшов жодного. Ні на дні, ні в розплоді. Шукав довго.

13 минут назад, ромео сказал:

Роблю попереднє складання гнізд.

Виявив сьогодні проблемну сім'ю. 

Сильно ослаблена. Ледь покриває 4 рамки. На 5 рамках застиглий печатний розплід площею більше половини стільників. Бджоли витягують його і скидають на дно вулика. 

Матка на місці. Відкладає яєчка. 

Очевидно була раптова втрата бджоли. Зліт?

Тоді чому матка не полетіла? 

Кліща не знайшов жодного. Ні на дні, ні в розплоді. Шукав довго.

Варіанти крім кліща теж реальні. Може зносились на вирощуванні тих 5ти рамок з росплодом після провалу в червлінні. Чи в іншу сім'ю понадились, і їх там перебили. Або ж на взятку працювали з останніх сил.

В 13.09.2022 в 09:07, Север сказал:

Вчора повторно поставив полоски в ту сім'ю з якої за першим разом висипалося 400 кліщів, то  за добу впало 3шт. Іншим сім'я поставив сьогодні, але забігався, потім поїхав додому так і не подивився контрольки. 

Звернув увагу, що ластівки літають. 

В 13.09.2022 в 11:34, uud сказал:

В мене де розпдоду мало - впало більше. Взагалі - така тенденція чим менше розплоду - тим більша осип

Це закономірно: немає розплоду, то кліщ на бджолі, тому й масово падає.

2 часа назад, ромео сказал:

Сильно ослаблена. Ледь покриває 4 рамки. На 5 рамках застиглий печатний розплід площею більше половини стільників. Бджоли витягують його і скидають на дно вулика

Таких стрьомних  краще браконуть. 

3 минуты назад, Север сказал:

Таких стрьомних  краще браконуть. 

Є ше один відводок-доходяга. Об'єднаю перед зимою.

Якщо буде шо об'єднувати...

3 минуты назад, ромео сказал:

Є ше один відводок-доходяга. Об'єднаю перед зимою.

Якщо буде шо об'єднувати...

Я б розкидав по рамці в різні сім'ї/відводки, якщо буде що...

1 минуту назад, Север сказал:

Я б розкидав по рамці в різні сім'ї/відводки, якщо буде що...

Можна і так.

Там буде видно...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...