Jump to content

Осінь 2022-Зима 2023 Ми переможемо !

Mihail-ves

Recommended Posts

28 минут назад, Ворон сказал:

вже нете пальто. 

Во-во, холодрига...

Пора вже й про пальто подумати...

:hmm:

1 година тому, ромео сказав:

Пора вже й про пальто подумати...

:hmm:

рановато ше :IMHO:

11 минут назад, gardener сказал:

рановато ше :IMHO:

А Ви погоду спереду бачили?

4 хвилини тому, ромео сказав:

А Ви погоду спереду бачили?

я там ше не був

37 минут назад, Александр К. сказал:

Не знаю у кого как а контролька по клещу показала рекорд....

Скільки сотень впало?

11 годин тому, wwlo сказав:

поставив 2 курс полосок з амітразом.місяць до пасіки можна не дивитись.залишилось в жовтні-листопаді витягнути маломедки із середини гнізда і зробити останній акорд по кліщу біпіном.ще прийдеться обєднати пару слабачків і безматочних

Амітраз і біпін, це одне і теж, буде привикання, треба змінити не назву препарату, а діючу речовину. :hi:

Не має ніякого привикання кліща до припарата.  В штатах обробляють амітразом постійно.  Байку про  "привикання" придумали продавці неякісних просрочених полосок.

35 минут назад, Ворон сказал:

Амітраз і біпін, це одне і теж, буде привикання, треба змінити не назву препарату, а діючу речовину. :hi:

Не зовсім. Продукти розпаду лише накопичуються у воску, звикання як такого немає є звикання до флувалінату. Просто пластини на основі Амітразу короткої дії, працюють поки не випарується амітраз і на мій погляд є неефективні при наявності розплоду у сім'ях. Тому хто хоче такими пластинами обробляти елементарно просто їх зробити самому.

9 часов назад, Север сказал:

Скільки сотень впало?

20220904_193328.jpg

Это один из рекордсменов.

Друзі, підкажіть будь-ласка що робити з магазинними рамками, які ставив на обсушку, а бджоли трохи підлили туди меду? Відсотків 15 печатного, інший густий, з рамок не капа. Відкачувати не варіант, бо рамок мало, тільки медогонку замазати. 

2 години тому, Александр К. сказав:

20220904_193328.jpg

для рядової сім*ї це багато. Як правило у мене в УС кліща меньше.

4 години тому, Ворон сказав:

в курсі-але перед цим ставив полоски варофлу(флуметрин) і вони мене не вразили ,тому перейшов на важку артилерію.

полоски з амітразом вразили-вони великі,вологі, є запах,бджоли після постановки почали обліт.Завтра поїду  на пасіку побачу .що робиться на днищах(підставляв картонки.)

2 години тому, Puzlik сказав:

Друзі, підкажіть будь-ласка що робити з магазинними рамками, які ставив на обсушку, а бджоли трохи підлили туди меду? Відсотків 15 печатного, інший густий, з рамок не капа. Відкачувати не варіант, бо рамок мало, тільки медогонку замазати. 

залиште до весни-буде для стимуляції

3 часа назад, Puzlik сказал:

Збережіть на весну. Тільки в сухому приміщенні, бо може зіпсуватись. Цукровою пудрою можна зверху посипати на всяк випадок.

1 годину тому, IvanS сказав:

Збережіть на весну. Тільки в сухому приміщенні, бо може зіпсуватись. Цукровою пудрою можна зверху посипати на всяк випадок.

Але обробіть від молі. Можна й через постановку на пару днів у холодильник. Бо та зараза може наробити багато шкоди. :IMHO:

6 годин тому, Александр К. сказав:

20220904_193328.jpg

Ого! Не лякайте ! :blink:

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Ого! Не лякайте ! :blink:

Сам первый раз такое вижу поэтому и выставил чтоб коллеги обратили внимание если у меня так то наверняка я не один такой.... :IMHO:

2 минуты назад, Александр К. сказал:

Сам первый раз такое вижу поэтому и выставил чтоб коллеги обратили внимание если у меня так то наверняка я не один такой.... :IMHO:

Весною полоски ставили?

10 часов назад, Лавр сказал:

для рядової сім*ї це багато. Як правило у мене в УС кліща меньше.

Есть и меньше... Это рекордсмен с 50 семей... просто за все время первый раз имею такой результат... наверно качевка дала о себе знать... в этом году на кочевке было людно с соседних районов где постреливают несколько пасек попали к нам на поле видимо поделились... :dntknw: Или есть второй вариант в этой семье почти нет расплода ( матка тормазнула залились) может это весь клещ что есть в улье....

22 минуты назад, B 740 сказал:

Весною полоски ставили?

нет не практикую все годы обрабатываю по осени по принципу двух трех обработок

Всегда результат был норм

1 година тому, Александр К. сказав:

Есть и меньше... Это рекордсмен с 50 семей... просто за все время первый раз имею такой результат... наверно качевка дала о себе знать... в этом году на кочевке было людно с соседних районов где постреливают несколько пасек попали к нам на поле видимо поделились... :dntknw: Или есть второй вариант в этой семье почти нет расплода ( матка тормазнула залились) может это весь клещ что есть в улье....

Ваші рекордсмени часом не крайніми стояли на кочівлі?

21 годину тому, B 740 сказав:

Не має ніякого привикання кліща до припарата.  В штатах обробляють амітразом постійно.  Байку про  "привикання" придумали продавці неякісних просрочених полосок.

21 годину тому, Wladimir_K сказав:

Не зовсім. Продукти розпаду лише накопичуються у воску, звикання як такого немає є звикання до флувалінату. Просто пластини на основі Амітразу короткої дії, працюють поки не випарується амітраз і на мій погляд є неефективні при наявності розплоду у сім'ях. Тому хто хоче такими пластинами обробляти елементарно просто їх зробити самому.

Звиканя є для любого препарату, до одних це відбувається скоріш, до інших повільно, але воно є, згадайте що було з пеніциліном, ним лікували запалення легень у людей, зараз це як мінеральна вода, як не допоможе, то іне зашкодить. :IMHO:

15 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Але обробіть від молі. Можна й через постановку на пару днів у холодильник.

Дякую! Вже третій рік пропускаю рамки через морозильну камеру. 

мене цікавило чи не зіпсується не печатний мед до весни..

17 хвилин тому, Puzlik сказав:

Не печатний зіпсується. Його бджоли в останню чергу забирають.

В 06.09.2022 в 09:19, Puzlik сказал:

Между гнездом и магазином простелите плёнку, оставте проход в гнездо. Через некоторое время занесут в гнездо.

4 години тому, Puzlik сказав:

Головне , щоб не було сирості. Бо тоді може закиснути. Але багато залежить від складу меду, тобто з яких рослин зібрано. Якщо закристалізується , весною перед постановкою за заставну для підкормки ліпше гарненько з Росинки обприскати. А через пару днів і ще раз . Й все буде ок.

Але спосіб @Гурович все ж ліпше. Мед більше потрібен для зимових запасів.:IMHO:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...