Перейти к содержанию

Кто как выходит в Интернет


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

В мене не було похвилинної оплати була такса

У нас ціла АТС на абонплаті, то через 2 тижні закрили доступ до телефону Задарма після відкриття. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
:hi: Недавно на интертелекоме появилась интересная штучка за между городные переговоры нащитывают мегабайты одна минута 20мегабайт конечно маловато ношто поделаеш но всеже халява :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

А Я в квартиру подвел три отдельных кабельных канала. Маман, брату и мне. Такая вот компьютерная семейка. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Я в квартиру подвел три отдельных кабельных канала. Маман, брату и мне. Такая вот компьютерная семейка. :hi:
А одним кабелем разве нельзя было обойтись?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я завдяки інтертелекому, правда уже другий модем та нічог. Хочеться ого та укртелеком займається у нас фігнею, не підключають , тільки обіцяють. Халяви ніякої , 90 гривень і 1500 мегабайт. І на ці мегабайти я, син і дочка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я завдяки інтертелекому

Я також підсів на Інтертелеком, правда модем "заглючив"- віддав по гарантії на ремонт тож поки що знову GSM Utel. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Я в квартиру подвел три отдельных кабельных канала. Маман, брату и мне. Такая вот компьютерная семейка. :hi:
А одним кабелем разве нельзя было обойтись?
Так звичайно можна, тільки додаткове обладнання потрібне(в залежності від підключення). Заплатиш раз, зате потім не за 3 канали платити, а за один. Я по АДСЛ підключився, за модемом комутатор - і Мережа по всьому дому. Комутатор 8-портовий, взагалі можна 7 компів підключити. На кожного окремий канал без потреби. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Я завдяки інтертелекому

Я також підсів на Інтертелеком, правда модем "заглючив"- віддав по гарантії на ремонт тож поки що знову GSM Utel. :(
Як зробили модем, а то мені прийшлось купувати інший, та в мене минув гарантійний термімн. Тай старий не могли зробити. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний Mapet! Існують зовсім недорогі Wi-Fi роутери, які дозволяють без будь-яких дротів по всій квартирі організувати домашню мережу з гнучкими налаштуваннями. Доречі, існують ADSL модеми з Wi-Fi роутерами в одному корпусі ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене інтернет через виділену лінію (мабуть). В квартиру завели провід. Я докупив ще роутер з WiFi і користуюсь інтернетом на ноутбуку з WiFi, а дружина з дітьми на звичайному компьютеру. Та питання саме ось в чому: чи буває така антена з WiFi, чи інше обладнання щоб передавать інтернет на відстані 45км? Саме там у мене пасіка і саме там виникають питання відповіді на які є в мережі. Можливо хтось чув щось про це?! Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

mirohlebkr, тільки теоретично, практично дуже дорого. Для таких цілей дешевше 3G модем та оптимальний пакет (я, наприклад використовую Utel, головне, щоб влаштовувала тарифна політика)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний Mapet! Існують зовсім недорогі Wi-Fi роутери, які дозволяють без будь-яких дротів по всій квартирі організувати домашню мережу з гнучкими налаштуваннями. Доречі, існують ADSL модеми з Wi-Fi роутерами в одному корпусі

Щоб не було недомовок, то скажу що я адміністратор мережі з декількома сотнями компів :ah: , тож ЯКЕ є обладнаня я зобовязаний знати. :) Щодо Wi-Fi, то для квартири це не раціонально: по-перше, любий простий світч дешевше однієї картки Wi-Fi, а по-друге, нащо без потреби дім обволокувати зайвими радіохвилями. :hi: Втім кожен має право вибирати щойому краще підходить... Або якщо вже є ті вайфаї.
чи буває така антена з WiFi, чи інше обладнання щоб передавать інтернет на відстані 45км?

Ні! Те що мені відомо з Wi-Fi, здатне забезпечити безпровідний звязок до 400 м прямої видимості(без перешкод). На пасіці шукайте інші можливості. glider, правильно каже, найоптимальніше в польових умовах це 3G. Все залежить від покриття. Поцікавтеся чи має там покриття УТЕЛ, або Інтертелеком. З УТЕЛ все дуже просто, ще й мобільний міський номер... Наскільки я знаю, то решта мобільних операторів 3G послуги надаютьУТЕЛівські, себто в роумінгу, а значить дорожче. Втім це все залежить від потреб. Щоб поспілкуватися в АСІ великих затрат не буде. Форум вже "заважить" набагато більше(особливо з фотками по пару Мб ;) ), а от якщо щось качати, то тут влетіти можна в копієчку... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб не було недомовок, то скажу що я адміністратор мережі з декількома сотнями компів

Тоді, ой :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоді, ой

Пусте. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

в мене для роздачі інету по Wi-Fi стоїть маршрутизатор (ротор) D-link DI-624 він роздає інет по Wi-Fi на всю квартиру. дешевший варіант: ціна і опис DSL-G804V якщо на вашому комп"ютері (ноутбуці) немає підтримки Wi-Fi, - то можна купити адаптер для Wi-Fi DWA-125 і підключити його через USB. як бачимо, за порядка 160 доларів, можна організувати Wi-Fi роздачу інету в радіусі 10-20м. на маршрутизаторі встановлюється пароль щоб доступ мали тільки свої люди. п.с. можна сусідам інет продавати ... за винагороду :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

А я в селе выхожу с ноута через мобильный Интернет. А недавно брат приезжал, у него Айфон 4, который можно использовать как точку доступа. Т.е. положил айфон на втором этаже (там лучше связь), и через Вай-Фай на всю округу раздается инет. Вот такое вот чудо технологий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А недавно брат приезжал, у него Айфон 4, который можно использовать как точку доступа. Т.е. положил айфон на втором этаже (там лучше связь), и через Вай-Фай на всю округу раздается инет. Вот такое вот чудо технологий.

А стандарт связи какой- GSM или CDMA? Просто в первом варианте не хватит ни скорости канала связи ни денег для раздачи. :ah::)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Киевстара сутки без ограничения объёма трафика стоят 7 грн или 120 в месяц , если ночной - 50 грн в месяц . Скорости GSM ( EDGE - канал ) хватает на всё , если только не смотреть видео или не играть on-line .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скорости GSM ( EDGE - канал ) хватает на всё , если только не смотреть видео или не играть on-line .

GSM по скорости полный отстой потому и тарифы падают на интернет- народ "валит" на CDMA. :wave: Я за 45 гр.\месяц получаю безлимит с 00.00 до 9.00 с скоростью до 450 килобайт(обычно 150-300 килобайт). За ночь выкачиваю 4-6 гигабайт(бывает до 10), а утром скайп(видео нез тормозов) и Ютуб(опять же без тормозов). Кстати у Лайфа какой то тариф безлимитный за 25 гр.\месяц(пришла операторская смс-ка).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... на CDMA. :wave: Я за 45 гр.\месяц получаю безлимит с 00.00 до 9.00 с скоростью до 450 килобайт(обычно 150-300 килобайт). За ночь выкачиваю 4-6 гигабайт(бывает до 10), а утром скайп(видео нез тормозов) и Ютуб(опять же без тормозов).
Это что за оператор? и сколько стоит дневной (круглосуточный) интернет?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

[ GSM по скорости полный отстой ...
Это когда есть выбор :) , но даже этой скорости вполне хватает для самообразования и общения . А из фильмомании я уже давно вырос
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в мене для роздачі інету по Wi-Fi стоїть маршрутизатор (ротор) D-link DI-624 він роздає інет по Wi-Fi на всю квартиру. дешевший варіант: ціна і опис DSL-G804V якщо на вашому комп"ютері (ноутбуці) немає підтримки Wi-Fi, - то можна купити адаптер для Wi-Fi DWA-125 і підключити його через USB. як бачимо, за порядка 160 доларів, можна організувати Wi-Fi роздачу інету в радіусі 10-20м. на маршрутизаторі встановлюється пароль щоб доступ мали тільки свої люди. п.с. можна сусідам інет продавати ... за винагороду :af:
Ну и зачем так дорого, у меня стоит такой роут Маршрутизатор Wi-Fi D-Link DIR-615, знакомому взяли такой маршрутизатор ТР-Link проблем никаких, ни у меня ни у него, у меня второй этаж, на лавочке возле подьезда без проблем ноут находит Wi-Fi, а мне больше чем за пределы квартиры и не надо. Проблема когда на пасеке сижу, через телефон очень медленно, а иногда бывает так нужно по работе.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скорости GSM ( EDGE - канал ) хватает на всё , если только не смотреть видео или не играть on-line .

GSM по скорости полный отстой потому и тарифы падают на интернет- народ "валит" на CDMA. :wave: Я за 45 гр.\месяц получаю безлимит с 00.00 до 9.00 с скоростью до 450 килобайт(обычно 150-300 килобайт). За ночь выкачиваю 4-6 гигабайт(бывает до 10), а утром скайп(видео нез тормозов) и Ютуб(опять же без тормозов). Кстати у Лайфа какой то тариф безлимитный за 25 гр.\месяц(пришла операторская смс-ка).
Так, интернету Вы уделяете времени больше, чем ПЧЕЛАМ. Общаюсь с Вами через модем телефона по Гипер NET. Тариф 5 грн. вход и 0.10 грн. 1 МБ. Так бы и не чего, но иногда, чтобы показать свою правоту приходится посещать много сайтов, а скорость 115 и цена 300 грн. дают о себе знать. Что бы Вы посоветовали, в смысле техники. Есть модем МТС Конект, но нет покрытия на пасеке. Там безлимит 8 грн. сутки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас по городу полно операторов предоставляющих радиодоступ в отдаленных районах. Знаю подключали 15-20км от города. У меня такое подключение: полный безлимит, скорость 2мб, 120грн в месяц. Неужели в других городах нет таких операторов?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас по городу полно операторов предоставляющих радиодоступ в отдаленных районах. Знаю подключали 15-20км от города. У меня такое подключение: полный безлимит, скорость 2мб, 120грн в месяц. Неужели в других городах нет таких операторов?
Город за 50 км. Проблемы.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...