Перейти к содержанию

МАЙСТЕР-КЛАС


sij

Рекомендуемые сообщения

2 травня 2010 року проводять лауреати: Золотої відзнаки «За рентабельну пасіку» В.В.Семенюк, В.Л.Лохов , Диплому «Кругу»: Григорчук І.П., Неліпа В.Г. майстри: В.Мойсеенко, В.Гребенюк та редакція журналу «Бджолярський Круг/Зарентабельну пасіку». Можна буде обговорити та одержати відповіді за темою семінару. Будуть продемонстровані в роботі: пилковловлювачі різних конструкцій навісні, донні Григорчука І.П. та Неліпи В.Г., магазинні, сушарки («самопали»), в т.ч. з вакуумом В.Гребенюка з м. Гайсин, «Садочок» Інфрачервона «Діда Василя», вакуум пакувальні машини з матеріалами, млин для подрібнення обніжжя «діда Василя», різні приспособи… Можна буде ознайомитися також з різними «хитриками» вінницьких пасічників і тими, що ви привезете, в т.ч. на електронних носіях.. Презентація книжок про обніжжя бджолине. Оргвнесок , в т.ч. і «на кашу» 50 грн , торби з мискою, кухлем і ложкою теж не забувайте бо в програмі святкування «Дня солідарності трудящих». Детальна мапа проїзду та адреса проведення заходу на сайті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Впечатляет вышесказанное - поехать не получиться,но буду ждать и надеятся что кто-то выложит здесь материалы о семинаре.. :helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хотілосяб поїхати але я на таких заходах не був верніше сказати вобще ні на яких заходах не був і нікого не знаю ну приїду я а далі що ? стрьомно якось. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хотілосяб поїхати але я на таких заходах не був верніше сказати вобще ні на яких заходах не був і нікого не знаю ну приїду я а далі що ? стрьомно якось. :dntknw:
Аналогічно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

стрьомно якось

Я так само колись думав. Повірте - в магазин бджільництва соромився зайти, журнал боявся виписати. А як на перші дев"ятини до Д.І.Д.а Васися їхали компанією з 6ти чоловік, то не так страшно було, хоча .... Тепер про це згадую з посмішкою. З Валерою Лоховим познайомився на цих же перших дев"ятинах. Проговорили з ним майже цілу ніч . Прекрасна людина і чудовий професіонал. Про всіх інщих - такої ж думки.
роводять лауреати: Золотої відзнаки «За рентабельну пасіку» В.В.Семенюк, В.Л.Лохов , Диплому «Кругу»: Григорчук І.П., Неліпа В.Г. майстри: В.Мойсеенко, В.Гребенюк та редакція журналу «Бджолярський Круг/

Тому не вагайтеся, їдьте. Я не займаюся заготівлею пилку у великих масштабах, але на зей захід поїду, бо там буде що послухати і чому повчитися, а головне - живе спілкування з друзями.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Аналогічно.

вам далеко їхати?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наче ні. Десь годину до Вінниці електричкою. Якщо буду вільним, мабуть таки поїду для різноманітності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я з вінничини .До вінниці 120км.В таких заходах не приймав участі .Також якось ніяково,там будуть Великі люди! І хотілосяб адресу де будуть проводитись заходи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І хотілосяб адресу де будуть проводитись заходи?

Уважно прочитайте повідомлення №1 в цій темі. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

там будуть Великі люди!

Ключове слово ЛЮДИ. Ви це зрозумієто при зустрічі. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробачте був неуважний.(по поводу адреси) Спасибі розібрався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я з вінничини .До вінниці 120км.В таких заходах не приймав участі .Також якось ніяково,там будуть Великі люди!

Повірте, що "великі люди" такі самі як і Ви, тільки може більше активніші. Тож не кремпуйтеся і при нагоді приїзджайте. :hi: Uslav на 8-ме до себе кликав, тож на два заходи мене точно не вистачить, але на якесь постараюсь. :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я з вінничини .До вінниці 120км.В таких заходах не приймав участі .Також якось ніяково,там будуть Великі люди!

Повірте, що "великі люди" такі самі як і Ви, тільки може більше активніші. Тож не кремпуйтеся і при нагоді приїзджайте. :hi: Uslav на 8-ме до себе кликав, тож на два заходи мене точно не вистачить, але на якесь постараюсь. :ole_ole:
8 мая состоится мастер клас у Uslava на пасеке будет инфо дополнитеньно 2 мая надеюсь буду в Виннице... моя фамилия Нелипа...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну якщо все буде добре то постараюсь поїхати :af::wave: цей рік прикупив пильцевловлювачів булоб добре побачити як люди то все роблять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я теж приїду, (в той період буду в Турбові)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотелось бы принять участие. это наверное с Киева поездом нада ехать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотелось бы принять участие. это наверное с Киева поездом нада ехать
Наскільки мені відомо, зараз ходять прискорені електропоїзди до Вінниці або Жмеринки. Є також швидкісний Подільський експрес. Але квиток на поїзд не набагато дорожчий, ніж на електричку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно по подробней. Место проведения, начало - конец, проживание и т.д. И еще. Слышал в Виннице кто то из пчеловодов для погрузки и выгрузки ульев применяет устройство на основе шуруповерта. Хотелось бы посмотреть. И по павильонному содержанию услышать. И с людьми пообщаться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почему молчим?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почему молчим?

Проблема в том, что объявление было передано на наш форум "через третьи руки". Я бы посоветовал Вам обратиться к Соломке в личку (Он зарегестрирован на форуме), так как объявление мы получили именно от него.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бы посоветовал Вам обратиться к Соломке

Я читаю ВАШИ Объявления. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я читаю ВАШИ Объявления.

Я Вас прекрасно понимаю, но в данной ситуации больше ничем не можем помочь. Форум предоставляет только информационную поддержку по просьбе СОЛОМКИ. Все вопросы к нему. :hi: Если у кого-то из форумчан есть информация - делитесь, не отмалчивайтесь. Было бы хорошо, чтобы сам Соломка отвечал на вопросы.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Адреса: Вінницька обл.. Липовецький р-н, с. Коханівка вул. Першотравнева-108 (Від Вінниці 18 км.) Як їхати: о 7.00 і о 10.00 від зал. вокзалу автобус Вінниця-Свердлівка, їхати до центру с. Коханівка. Можливі зміни і інші варіанти, подробиці телефоном. Бажано прибувати раніше - «для розминки» Для автомобілістів з будь якого напрямку вийти на трасу що веде на Турбів, через 11 км. від обїзної знак і поворот на Козинці, через 4 км. в с. Коханівка . Дивіться знаки «До рою». Контактні телефони: 067-89-59-624 , 067-89-59-623 Валерій Лохов. Бажано попередити про приїзд Заходите в скайп

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

BHAC - это и есть Волерий Лохов, пользователь нашего форума. Сабур, ты должен знать Валеру по девятинам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сабур, ты должен знать Валеру по девятинам.

Фотку бы его, тогда точно узнаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...