Перейти к содержанию

Грыжи межпозвонковых дисков лечение с помощь Апитерапии


Андрей31

Рекомендуемые сообщения

В 2009 году мне поставели диагноз остеохондроз поясничного отдела.грыжа л5-с1,размер 6-7мм .Лордоз выпрямлен ликвороток затруднен,нити конского хвоста утолщены что косвенно свидетельствует о наличии спаечного процеса.Прошел лечение ,стандартное для данного заболевания,почувствовал улутшение только после курса уколов хондролона,попутно курс укусов пчел+гимнастика (пять тибетцев).Знаю что в Ужгороде есть клиника заимающаяся этой проблемой.Предлагаю в той теме обмениватся рецептами ,кто где,чем у кого лечились ну и конечно результат лечения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 2009 году мне поставели диагноз остеохондроз поясничного отдела.грыжа л5-с1,размер 6-7мм L-5 S-1 11мм лечился в Ворзеле киевской области Медэкспресс.если поберечься то помогает
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слесарь, Приглашаю Вас посетить эту тему

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

L-5 S-1 11мм лечился в Ворзеле киевской области Медэкспресс.если поберечься то помогае Какие методы лечения там применяют и если можно подробный адрес,майл
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у кого лечились

В Луцке - лечебно-диагностический центр "Яна" 0332 78-73-91. Жене помогло.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мой знакомый рефлексотерапевт неплохо лечит межпозвоночные грыжи - иглами,при вариантах когда нужно ложиться на операцию - можно обойтись иглами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Три курса по 10 дней через месяц.уколы в спину плюс процедуры.всё индивидуально.гугл вроде выдает при поиске Медэкспресса.Бортник щас посмотрю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почитайте тут http://www.medhouse.ru/. А ще радив би Вам курс п"явок в ділянки гриж, а потім бджілки по хребту замість голок і традиційної хімії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почитайте тут http://www.medhouse.ru/. А ще радив би Вам курс п"явок в ділянки гриж, а потім бджілки по хребту замість голок і традиційної хімії.
Пиявки про них мне уже говорили буду пробовать,а про водную вытяжку кто что скажет.И про мазь на прополюсе может кто знает рецепт :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Попробуйте почитать здесь http://www.apitherapy2005.narod.ru/. Надеюсь админы не зачтут это как рекламу, а ded77 как плагиат :hi: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

А я оперировался. Грыжа была 9 мм. Ходить и спать уже не мог. Нога не работала. После операции все нормально. Правда теперь всю жизнь придется делать специальную зарядку для мышц спины. Но, в общем, я и так постоянно занимался. Живы будем - не помрем! Мед - только на бутербродах :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...
Співчуваю. І за це і за змарновану риболовлю. У мене і це було і то (років з 30-ь тому, це я про рибалку). Лікувався за порадою товариша хірурга. Тверда постіль без подушки. Не зразу а поступово треба призвичаїтись. Легенька зарядка саме для тренінгу м"язів спини. Звичайно бажано масаж м"язів хребта (робив кілька сеансів по 30-ь днів). На сьогодні зарядка по повній програмі (1 година) з добрячими нагрузками на снарядах. Ну і бджоловжалення (кожного дня збільшувати кількість вжалень на одиницю, до 15). Тижднева перерва і знов. Разів зо три. Радикальний спосіб з великим відсотком повного видужування : Широка дошка (зверху можна твердий матрас). Один кінець кладеться на дві цегли і так спати. Добре витягує хребет. З часом підкладається третя, а потім четверта. Щоб не сповзати під руки обв"язуєтесь тканиною (полотняним рушником). Цього я не випробовував, а вправи на розтяжку хребта роблю регулярно. От вже на протязі двох років маю спокій. А раніше щозими ледве лазив.
Вже пять разів був області-масаж,корекція хребта.30 днів не потяну,ціни в них столичні. Філія Київського інституту вертибрології гол.л. Стельмах І.М.,приїздить раз в тиждень в Франківськ, хтось чув про нього,цікавлять відгуки? Другий раз ловить хребет конкретно в цьому році.Напевне на столярку прийдеться покласти хрест,не знаю,що робити далі вже так привик в селі на природі,що й до міста вертатись не хочеться.Но бджіл точно не полишу,надто вже полосатих дівчат полюбив. А який Владек був у вас діагноз?.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А який Владек був у вас діагноз?.

Грижі не було. Звичайне старече відкладення солей, невелике зміщення хребців,защемлення нервів, радикуліт. Спочатку я надіявся на лікарів-вправлячів. Та після першого вправляння лікар сказав : "Більше не приходьте, бо часте вправляння приводить до "розбовтування" хребців і далі будуть зміщатись від незначних рухів, лікуйтесь". Що я і зробив.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та після першого вправляння лікар сказав : "Більше не приходьте, бо часте вправляння приводить до "розбовтування" хребців і далі будуть зміщатись від незначних рухів, лікуйтесь". Що я і зробив.

Це вам попав толковий лікарь, та інші будуть вам вправляти, і по два рази на день. Знаю такого. Правда багатьом, з їхніх слів допомогло, та багатьог знаю які після нього лікувались роками у лікарів професіоналів. Вправляють диски, диски взагалі не вискакують, просто защемлює нерв. Масажі та медикаментозне лікування і все. А хребтова грижа то вже інше. владек, широкий пояс, Вам би не помішав , на мою думку. А взагалі всім здоров`я і забути про хвороби. Счасти вам! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну вправляння дисків це міф.Сам по собі міжхребцевий диск це желеподібний хрящ,який служить для гнучкості і амортизації між хребцями.З плином часу або травми чи навантажень проміжок між хребцями зменшується,диск сплющується випинаючи запалює прилеглі нервові закінчення,спричиняє різкі болі.Саме випинання ще не грижа,розрив диска по краю, це вже грижа.Вставити желеподібний диск не розтягувши міжхребцевий проміжок неможливо.А от зміщення хребців піддається корекції. З поясом теж не все однозначно.Пояс скоріше потрбен здоровим,щоб не підірвати спину при нагрузках.Постійне носіння фіксуючого пояса атрофує й без того слабий мязовий корсет і без нього мязи вже не в стані підтримувати хребет.Так ,що спеціальна гімнастика, це правельний напрямок. На рахунок жорсткого ложа теж не все так просто.Тверде ліжко більше підходить в молодому віці, коли формується хребет.В старшому віці підходить не дуже жорстке ортопедичне л.Для верхньої частини тіла може буте жорсткіше, для нижньої-мякше.Інакше цілу ніч будете крутись тому,що здавлються внутрішні органи черевної порожнини. ps: Ну й видав аж самому дивно,прямо,як студент-медик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну й видав аж самому дивно,прямо,як студент-медик.

Це радує, що люди обізнані у такій проблемі. Меньше нас будуть калічити всякі шарлатани. Так що gucul, Ти молодець! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

владек, широкий пояс, Вам би не помішав , на мою думку

Забув сказати. Так. Пояс обов"язковий елемент. У мене їх два. Ортопедичний , шерстяний стягуючий та вигріваючий (еластичний). Та штангістський (ще зі студентських часів залишився та й пригодився), який обов"язково одягаю, коли працюю корпусами, чи бульбу в мішках тягаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам би наш гуцульський, теж не поганий. Ну й багато здоров`я. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це радує, що люди обізнані у такій проблемі. Меньше нас будуть калічити всякі шарлатани. Так що gucul, Ти молодець! :ay:
Та прийшлося трохи вивчити проблему,сильно запустив свою спину.Якже ж гуцул без гуцульського пояса,є звичайно, тільки мнені треба під нього ковдру підмотувати, щоб не спадав :);):wave: Тому зробив собі по типу спортивного пояса,та щось не дуже помагає. Вітаю всіх з Святим Миколаєм!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почитайте тут http://www.medhouse.ru/. А ще радив би Вам курс п"явок в ділянки гриж, а потім бджілки по хребту замість голок і традиційної хімії.
Пиявки про них мне уже говорили буду пробовать,а про водную вытяжку кто что скажет.И про мазь на прополюсе может кто знает рецепт :wave:
Про пиявок не вздумай.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам би наш гуцульський, теж не поганий. Ну й багато здоров`я.

Гуцульський добре. Проте ортопедичний краще, бо еластичний і не спадає (зовсім). Можна носити днями. І гріє не гірше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх з Святим Миколаєм!

Дякую! :ax::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гуцульський добре. Проте ортопедичний краще

Я про те коли до роботи, а ортопедичний, при роботі не допоможе. Він добре на постійній основі як кажуть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тільки мнені треба під нього ковдру підмотувати, щоб не спадав

Треба більше на сало налягати, і не треба буде ковдрі :umora: , або заказати трошки меньший розмір. :ay: А саме краще нікому не хворіти. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх з Святим Миколаєм!

ДЯКУЮ! Взаємно! :ax:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...