Перейти к содержанию

Рапс (ріпак)


Ivan7iv

Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, gardener сказал:

основне - встигнути відкачати його до акації

Ви ж в гостях...:ah:

Чим Ви там займаєтесь?...

Не відволікайтесь...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, АнатолийМ сказал:

... если речь идёт о рапсе и о товарном мёде с него, то стоять надо носом в рапс ....

а если "стрекоза" прямо в леток  чхнёт ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, gardener сказав:

основне - встигнути відкачати його до акації

Да хотя бы и с акацией, но чтоб пчелу не погубили. Я не кочую всей пасекой на рапс. Часть на рапс с акацией - для опта, часть на акации где нет рапса - розницы. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ромео сказав:

 

Чим Ви там займаєтесь?...

 

Нє, перекурити то можна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Николай S сказав:

а если "стрекоза" прямо в леток  чхнёт ....

Так вот и не кочую, а сомневаюсь в лже рентабельности. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, АнатолийМ сказав:

Да хотя бы и с акацией, но чтоб пчелу не погубили. Я не кочую всей пасекой на рапс. 

Я теж не кочую. Ріпак кочує до мене, періодично. Обробляють чемно - пізнім вечором і вночі. Пока проблем не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, АнатолийМ сказал:

Да все супер, но если речь идёт о рапсе и о товарном мёде с него, то стоять надо носом в рапс и, чтобы поле было не одно, а если не так, то нафиг кочевать руки и здоровье рвать. 

Каждый решает сам из ходя из своих условий и возможностей , а так же с учётом ещё тысяча нюансов........ стоит или не стоит

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, gardener сказав:

Я теж не кочую. Ріпак кочує до мене, періодично. Обробляють чемно - пізнім вечором і вночі. Пока проблем не було.

Дай Бог. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, АнатолийМ сказав:

Дай Бог. 

я теж так кажу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Ріпак, сьогодні, 10.02... 150 метрів від пасіки...

Ріпак.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня в этом году, метров 400 от пасеки.-120-140га.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, VВиталий сказал:

У меня в этом году, метров 400 от пасеки.-120-140га.

В Доманівському районі  цей рік соняшника не буде посіяно як в минулі роки  , в мене також цього року рапс під боком .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та нет,сокращать вряд ли будут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 22.02.2019 в 10:09, Васька! сказав:

 

Ожидаем харошего урожая из рапса.

Медом из подсолнуха завалили Эвропу, теперь завалим медом из рапса, а подсолнух походу как акация будет эксклюзив:))))

На мою думку  не встигнуть сім'ї набрати силу, щоб принести стільки ріпакового меду як приносять соняшникового.Труять ріпак частіше соняшника, отже бджоли тривалий час будуть закриті...Може я помиляюся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Колосов Денис сказал:

В этом году проверим, рапса очень много                 но 900 семей просто дофига( Потом все расскажу

Так может и хватит.   очень много это сколько в га ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, ленивый Трутень сказал:

 если будет рапсовый мед 

Если погода даст, если не потравят

В этом году походу много, если, будет !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Так может и хватит.   очень много это сколько в га ?

от 500 до 800 га, не больше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Колосов Денис сказал:

от 500 до 800 га, не больше

Если погодка не подведёт и семьи будут хорошие то может товарный и возьмут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Сьогодні працюючи на точку, що стоїть "через дорогу" від 130 га ріпака мав можливість спостерігати(опосередковано) за нектаруванням ріпаку. Про поле : складаеться враження , що культура землеробства в госп. на високому рівні- посіяний по пару,бурьянів не видно, оброблений в стадії викидування стрілок, з шкідників бачив тільки Оленку Волохату і клопів- совсім мало, висота рослин десь 160см. Земля- чорнозем звичайний, південний за мех . складом -супісок.Сьогоднішня погода- 18-20*С, здебільше хмарно, сонця мало, вітер слабенький, пізніше зовсім тихо.Відомих мені сімей бджіл не менш 250.В попередні дні спостерігав багато бджіл в полі зору-можна сказати висока насиченість.Об 15год. напустився дощик, невеликий я навідь не ховавсь.Об 17год. напустивсь більш грунтовний дощ. хвилин за 15 бджоли повернулись з поля і вже не вилітали.Не скажу в цифрах привес бо робив маніпулації з КВ  але літали рясно і приносили великі ноші нектару(саме він нас більше цікавить) на смак нізької цукристості.При огляді рамок викапувавсь нектар, немало крапель впало на штани.В деяких вул. помітні резерви нектару(кг. до 5-ти), матки добре червлять. частина сім. в різних стадіях РС, рої прививаються на кленкові досить низько, знімати легко.Відчуття, що цього року заповню весь наявний інвентарь бджлородинами.З такою погодою ак. зацвіте не раніш як за тиждень. Думаю і ріпак нектаруватиме тиждень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в нас рапс цвітіння добігає кінця.внизу вже завязь.цвітуть кільканадцять квіток вверху .Особливого меду в вуликах немає.але сімї наросли.відбудували по 2- 3 вощини.деякі займають по 18-19 рамок.Роблю відводки.бо 14.05.  будуть лупитись матки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ріпак ще жовтий, але колір поле не такий радісно-жовтий,потемнішав,позеленішав.Огляд рослин показав, що бутонів для цвітіння зовсім мало.Як би 3дні ще були б привеси-почував би себе начебто виграв в карти.Поле давало привеси пасікам в радіусі 4,5км,деякі КВ показували 3кг.в день в мене сильніша(працьовитіша) 4 дні по 2-2,5кг.слабша по 1кг\день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ріпак в цьому році виділяє гарно, був день що принесли 4,5 кг, до вчорашнього дня працювали на ньому нарно. Що буде сьогодні побачу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вагів нема. Прочитав, що дехто вже по 3 корпусу поставив (на напіврамку) вирішив заглянути до своїх, що на ріпаку. Скажу, що з розширенням я запізнився, все думав, що погода не дуже, за ті години без дощу не встигнуть принести...

Третій рік висівають біля нас ріпак, третій рік перевожу на них бджоли. Перші два роки більше корпусу не приносили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Укроп сказал:

Ріпак в цьому році виділяє гарно

не на всіх полях. Маю два поля: перше - 4,5км, друге - 3,9 км (це до центру поля). Літають на те, що дальше. На ближче дуже трошки. По дорозі зупинявся біля ще одного - то гудіння бджіл не чув. Лише поодиноке дзижчання...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, бігунець сказал:

Вагів нема. Прочитав, що дехто вже по 3 корпусу поставив (на напіврамку) вирішив заглянути до своїх, що на ріпаку. Скажу, що з розширенням я запізнився, все думав, що погода не дуже, за ті години без дощу не встигнуть принести...

Третій рік висівають біля нас ріпак, третій рік перевожу на них бджоли. Перші два роки більше корпусу не приносили.

А він і не виділяв ці 2 роки толком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...