Jump to content

Безкоштовний ученик-робітник


Recommended Posts

Мої щирі вітання !

У мене є дуже сильне бажання стати бджолярем. Пропоную себе як безкоштовного працівника на цей сезон. Мета у мене чітка - навчитися прибутковому бджільництву. 

Я давно приглядався до цього промислу, навіть домовився зі своїм родичем що піду до нього учнем на його пасіку в 100 сімей з цієї весни. Але проблема у тому що пасіка біля міста Тростянець Сумської області. Вони майже місяць були під окупацією. Кацапи стояли прямо біля пасіки, у них там були артилерійські позиції, і їхати туди вчитись у мене тепер дуже мало бажання. Але я собі чітко намітив почати навчання цього року.

Трохи про себе:

.- мене звати Олексій Носівець. Мені 39 років. Жонатий, без дітей. Маю невеликий власний бізнес по продажу питної води через пункти розливу у тару споживача (своя мережа 3 магазини), також виготовляємо дистильовану воду і продаємо оптом. Займаюся цим вже 10 років. Бізнес працює практично сам. Я налаштував його так, щоб мати змогу займатися іншими справами тривалий час. І дуже хочу зайняти цей час бджільництвом. Одне з моїх захоплень - подорожувати. Я маю будинок на колесах на базі Мерседес Спринтер 4х4. Тобто якщо ви візьмете мене до себе в учні, то я буду жити у себе в машині. Будь-ласка не дивуйтеся, я не якийсь пришелепкуватий мрійник. Я практична людина, тому створив собі можливість жити у комфорті там, де мені захочеться. У мене в цьому кемпері сонячні батареї, електрика 220 вольт, мікрохвильовка і холодильник, вода і гарячий душ, автономне опаленні і газова плита (прикріплю фотки до цього посту). Навіть є антена-підсилювач інтернету. Тож я готовий до тривалого життя на природі без особливих умов. Та і дитинство проведене в селі дається в знаки. 

Маю деяку теоретичну підготовку. Разів 5 передивився курс лекцій Кашковського, зараз дивлюся Осташова. Уважно прочитав "Бджільництво" Мегедь і Поліщук. Взагалі маю медичну освіту і непогано розуміюся у біологічних процесах на клітинному і молекулярному рівнях. Руками теж вмію працювати. При наявності інструменту, щоб виготовить вулик клепки у мене точно вистачить.

Як вже писав вище, машина моя Мерседес Спринтер 4х4 з підключаємим повним приводом, блокуваннями і пониженою передачею. Заводська комплектація. Думаю може згодиться для кочівлі.

Буду дуже радий і вдячний, якщо на мою пропозицію відгукнеться промисловий бджоляр з пасікою 100 родин і більше. Локалізація не дуже важлива, але хотілося б подалі від війни і до 200 км від Києва. Хоча можна і подалі, якщо людина хороша.  Обіцяю багато працювати, уважно слухати і не задавати зайвих питань.

IMG_20210604_151014.jpg

IMG_20210617_205944.jpg

photo_2022-05-02_22-43-02.jpg

Link to comment
Share on other sites

Відправляйте резюме Баскевичу. Він ще й грошей дасть за роботу і навчить промисловому бджільництву. В ютубі є одноіменний канал, крайнє відео

На Кашковського часу не витрачайте :IMHO:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Дякую за пораду ! Останнє відео в каналі це оцей прямий ефір ? Я питаю бо він більше 2 годин, а у описі до відео нічого не сказано.

Link to comment
Share on other sites

1 годину тому, nosivets сказав:

Дякую за пораду ! Останнє відео в каналі це оцей прямий ефір ? Я питаю бо він більше 2 годин, а у описі до відео нічого не сказано.

Так, там він каже - якщо не знайде помічника, пасіку біля лісу продасть, бо на магазин немає часу. Можете з ним домовитися про перспективу майбутнього продажу

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...