Перейти к содержанию

Котли опалювальні


ded50

Рекомендуемые сообщения

15 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Да

Я не бачу нічого смішного. Чи то Вас розмішив діодний міст? Ну що ж скажу відверто тоді як експерементував з цим, інвекторів не було і близько. Там ще рекомендували вираховували присобачити отого дроселя. На що я плюнув. Можливо булоби краще. Не знаю, тому що на той час придбав полуавтома. І пропало натхнення до продовження ломать свій мозок.

А ось це варив іменно тим совдепівським чудом. Ну а Ви можете далі хі-хікати. 5 днів і 1000 евриків в кишені.

Xiaomi 2014813 -2448x3264-415311024.JPEG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ded50 сказал:

Я не бачу нічого смішного. Чи то Вас розмішив діодний міст? Ну що ж скажу відверто тоді як експерементував з цим, інвекторів не було і близько. Там ще рекомендували вираховували присобачити отого дроселя. На що я плюнув. Можливо булоби краще. Не знаю, тому що на той час придбав полуавтома. І пропало натхнення до продовження ломать свій мозок.

А ось це варив іменно тим совдепівським чудом. Ну а Ви можете далі хі-хікати. 5 днів і 1000 евриків в кишені.

Xiaomi 2014813 -2448x3264-415311024.JPEG

интересний котел  на якому паливи працюе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Батя з Долінки сказал:

интересний котел  на якому паливи працюе

В основному дрова. Но горить усе. Можна і вугілля, але у нас його не достатьньо.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ded50 сказал:

В основному дрова. Но горить усе. Можна і вугілля, але у нас його не достатьньо.:umora:

Не зрозумів Ви котел зварили електродним апаратом ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Віталій.В сказал:

Не зрозумів Ви котел зварили електродним апаратом ?

Мене здивує Ваше питання. Ну не аргоном же варити, скажу по секрету що у мене є й такий апарат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, ded50 сказав:

А ось це варив іменно тим совдепівським чудом. Ну а Ви можете далі хі-хікати. 5 днів і 1000 евриків в кишені.

 

Це у Вас Стропува? Який діаметр внутрішнній і яка висота? Телескоп також самостійно робили, чи купували готовий? Дуже цікавить такий котел навіть трубу вже купив двометрову.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ded50 сказал:

Мене здивує Ваше питання. Ну не аргоном же варити, скажу по секрету що у мене є й такий апарат.

Я радий що у Вас єсть, якщо електродним то Ви сварщик Паганіні, я електродом котел не зварю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Віталій.В сказав:

якщо електродним то Ви сварщик Паганіні, я електродом котел не зварю.

На цукрових заводах котли мабуть трішки більші і розраховані на тиск перегрітого пару. І я Вас мабуть здивую, їх також варили електродами. Зварювальники мали спеціальний допуск, зразки зварених шматочків металу надсилали до Патона і там перевіряли, щоб при розриві зламалося не по шву і не біля нього, тоді давали допуск.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Шульц сказал:

Це у Вас Стропува?

Типу да. Але трохи вдосконалений. Діаметр внутрішній 500мм. Рубашка обварена на 50мм опори. Телескоп робив зять сам. Дверки теж на його совісті. Одне що трохи не так то верхню дверку потрібно поміняти з середньою. У стробуви в ранній модифікації не було дна. На бетонну плиту ставав. Що чревато лущенням бетону віл температури. Ще в районі вентилятора у мене бачок діаметром 350мм. Це для зменшення конденсації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ded50 сказав:

Одне що трохи не так то верхню дверку потрібно поміняти з середньою

То у Вас дві завантажувальні дверки? Я планую на одну, як в оригіналі:ah:. Дві краще?

 

5 хвилин тому, ded50 сказав:

Ще в районі вентилятора у мене бачок діаметром 350мм.

Ви маєте на увазІ попередній підігрів повітря, чи я щось не зрозумів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Шульц сказал:

я Вас мабуть здивую,

Мене дійсно здивували :umora:

Я задав просте питання, і здаєця без образи чі підвоха, а отримав :blink:

24 минуты назад, ded50 сказал:

Мене здивує Ваше питання. Ну не аргоном же варити, скажу по секрету що у мене є й такий апарат.

 

17 минут назад, Шульц сказал:

На цукрових заводах котли мабуть трішки більші і розраховані на тиск перегрітого пару. І я Вас мабуть здивую, їх також варили електродами. Зварювальники мали спеціальний допуск, зразки зварених шматочків металу надсилали до Патона і там перевіряли, щоб при розриві зламалося не по шву і не біля нього, тоді давали допуск.:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Шульц сказал:

і розраховані на тиск перегрітого пару.

Я перевіряв на вшивість, надув 2.5 атмосфери. Хоча працює при давці 1.5. До пару не доходить. Головне не забувати закривати усі дверки, Щільно-щільно. Загрузка від 18 до 24 годин безперервної роботи. коли затухає і температура в котлі падає до 30* вкдючається газовий. Але то непередбачувані обсавини.

2 минуты назад, Шульц сказал:

Дві краще?

Для загрузки, і для чистки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Шульц сказал:

Ви маєте на увазІ попередній підігрів повітря, чи я щось не зрозумів?

Так. При вихлопі дим огортає бачок підігріваючи повітря пари надуві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги тормозіть, тема то вродьби про зварвальні апарати .

3 минуты назад, Віталій.В сказал:

Колеги тормозіть, тема то вродьби про зварвальні апарати .

Бо в мене вже чешуця пальці натикати кучу букв про котли :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Віталій.В сказав:

Бо в мене вже чешуця пальці натикати кучу букв про котли :umora:

Відкрийте тему і я приєднаюся, :) Думаю до наступної зими це стане дуже актуальним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, ded50 сказал:

Так от і відкриється секрет зварювання. Чим таки краще електродом чи дротом з флюсом CO2. А серйозно то на колір і смак... Кожен може використовувати те що до вподоби. Наприклад я полуавтоматом варю ну дуже хреново. ТО нащо я маю мучити себе і когось. З автомобілями легковими взагалі ніколи не займався. Нема хисту. Хоча глушак заварити, чи навіть нового заварганити без проблем і електродом. І тільки тройкою. Я навіть забув вигляд четвьорки чи навіть таких як п'ятірка.

А я наоборот, полуавтоматом варю доволі не погано, а електродом під воду тимбільше під тиском не зварю ,не вистачає смальцю, дротом на полуавтоматі з флюсом ( всенсі без газу ) варити не пробував завжди варив з газом, із отгуків кажуть що флюсовий дріт варить гидко, хоча як треба було варити а газ закінчився то варив полуавтоматом не одноразово звичайним дротом без флюса і без газу, шов гарний тяжко покласти але можливо.

Собі теж котел зварив, полуавтматом.

1976392253_.thumb.jpg.6e40ed165d7220f2b928a637491010d3.jpg

 

 

 

Котел 1 JPG.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

земляче в наших краях непогани коли варе микола з свитловодська  я там був нераз то це людина  як кажуть трохи того в ций справи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Віталій.В сказав:

Собі теж котел зварив

Ваш котел з відмінною тепловіддачею, Я все-таки схиляюся до котлів верхнього горіння, через їх "всеядність". У мене, наприклад, є достатня кількість стружки-тирси. От в котлах верхнього горіння це все добре горить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, roman72201 сказав:

1637958138466.thumb.jpg.fa0f9219842823361fb9978ced2ceb22.jpg

А пояснити трішки? Тому що наявність стількох заслінок я не зміг зрозуміти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, ded50 сказал:

Ну а Ви можете далі хі-хікати. 5 днів і 1000 евриків в кишені.

Если на такое барахло еще и есть покупатели то можно не хихикать ,а ухахатываться.:rofl:Хужего котла придумать трудно:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Шульц сказал:

Дуже цікавить такий котел навіть трубу вже купив двометрову.

А вы хорошо подумали или хватит и рекламу посмотреть.Котлы типа стропува это лайно .2 ступень после этого чуда занимают шахтные котлы с которыми владельцы проводят эксперементы на протяжении всего пользования ,но топлива они жрут мало не покажется.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, ded50 сказал:

Але трохи вдосконалений. Діаметр внутрішній 500мм.

Хорошее усовершенствование.загрузил топлива на неделю и сжег за один день.Это конечно круто ,а главное супер выгодно на карман :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Mihail-ves сказал:

А пояснити трішки? Тому що наявність стількох заслінок я не зміг зрозуміти.

Это не заслонки,а типа завихрители для улучшения теплосьема.В действительности быстрей будет обрастать "шоколадом" теплообменник,часто надо чистить, ну и колел быстрее потечет .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

Это не заслонки,а типа завихрители для улучшения теплосьема.В действительности быстрей будет обрастать "шоколадом" теплообменник,часто надо чистить, ну и колел быстрее потечет .

Широкий "спеціаліст", по вузьких дорогах. :rofl::rofl::rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...