Перейти к содержанию

Осінь 2021/Зима 2022


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Гурович сказал:

в нахлобучку

Це як? Не могли б  дати якесь посилання щоб було зрозуміло як та нахлобучка виглядає (пасіка стаціонар )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Ворон сказал:

Мені на корпусні, не підходить, в мене товщина корпуса, 25 мм, після рейсмуса, а 18 мм, то нето. :hi:

Сам копус ні , а от дашок і дно легко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Кулик сказав:

А якщо обв'язку робити з дошки шириною десь 10 см та вибраною четвертю, щоб дашки лягали на фальц, не варіант?

 

Саме так, і це краще чим  виставляти невідомо куди рамки з магазинів, особливо коли 100+ на це нема часу:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, uam_63 сказав:

Сам копус ні , а от дашок і дно легко.

В мене дашок, без дошок, обвязка 4 см,бляха, 3 см пінопласт, підклеєний фольгоізолом. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Кулик сказав:

Це як? Не могли б  дати якесь посилання щоб було зрозуміло як та нахлобучка виглядає (пасіка стаціонар )

Кришки внахлобучку - це коли розмір обвязки трошки більший, ніж розмір корпуса. На фото всі кришки на нуках внахлобучку.

IMG_20211207_112427.thumb.jpg.a983036668f245eca60c4768ba5a9484.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Кулик сказал:

Це як? Не могли б  дати якесь посилання щоб було зрозуміло як та нахлобучка виглядає (пасіка стаціонар )

Обвязка крыши по размеру больше наружного размера корпуса на 2-3 мм, крыша садится на корпус в нахлобучку, как шапка на голову.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Ворон сказав:

В мене обвязка даху і  лежака завишені, це для того, щоб на фальці потолочин, ставав магазин, так як в мене дашки лежаків на навісах, магазин внутрішній. :hi:

Фото-1051(1).jpg

То так і пишіть, що дах збитий докупи з піддашником:umora:, та поставлений на завісах на завишену об"язку корпусу, туди не лише кормушка а і магазини з матрасами влазять,:umora: Вам так зручніше, значить конструкція має  право на існування.... :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Николай S сказав:

То так і пишіть, що дах збитий докупи з піддашником:umora:, та поставлений на завісах на завишену об"язку корпусу, туди не лише кормушка а і магазини з матрасами влазять,:umora: Вам так зручніше, значить конструкція має  право на існування.... :az:

Ви два вулики зліпили докупи, написав про корпусний. 

P_20200619_213805_1_p.jpg

user3001_pic3019_1340278857.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Ворон сказав:

Ви два вулики зліпили докупи, написав про корпусний. 

P_20200619_213805_1_p.jpg

Ну і як в цих вуликах  підкормлюєте коли є така потреба?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Николай S сказав:

Ну і як підкормлюєте коли є така потреба

Пустий магазин, і кормушка, хоча таае буває рідко, з осені лишаю достатньо, не люблю бігати по пасіці зимою. :hi:п/с. Канді ще недавав ніколи, мед було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Ворон сказав:

Пустий магазин, і кормушка, хоча таае буває рідко, з осені лишаю достатньо, не люблю бігати по пасіці зимою. :hi:п/с. Канді ще недавав ніколи, мед було.

В мене пісьля соняху взятку нуль, а в зиму край потрібно докормити,  тут я згоден,  весною від садів до акації повний нуль 10 днів, то я маю два рази в рік крамуватись з рамками :umora: звільняючи на кожну сім"ю по магазину, це для мене задорого по часу, легше раз назавжди зробити піддашник висотою 10см. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Николай S сказав:

В мене пісьля соняху взятку нуль, а в зиму край потрібно докормити,  тут я згоден,  весною від садів до акації повний нуль 10 днів, то я маю два рази в рік крамуватись з рамками :umora: звільняючи на кожну сім"ю по магазину, це для мене задорого по часу легше раз зробити піддашник висотою 10см. :IMHO:

В мене соняху, бджоли ще не пробували, не сіють його у нас. , мова була про цей вулик. :hi:

IMG_20140616_214922.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Николай S сказал:

В мене пісьля соняху взятку нуль, а в зиму край потрібно докормити,  тут я згоден,  весною від садів до акації повний нуль 10 днів, то я маю два рази в рік крамуватись з рамками :umora: звільняючи на кожну сім"ю по магазину, це для мене задорого по часу легше раз зробити піддашник висотою 10см. :IMHO:

Оставляю маломедки за заставной и проблема решается без сахара.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Стахановский сказав:

Оставляю маломедки за заставной и проблема решается без сахара.

Весною ще до садів 10рамочний корпус повний рамок , восени скорочення пісьля виходу розплоду, :dntknw:

перед  акацією і пісьля відкачки соняху без потолочної кормушки "ні туди ні сюди":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Ворон сказав:

В мене немає піддашників у вулика, мені вони зайві. :hi:

та у Вас і тих дров немає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, gardener сказав:

та у Вас і тих дров немає

А це що цегла? :hmm:

Фото-0002_1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, Ворон сказав:

А це що цегла? :hmm:

 

то не ті дрова. З Ваших можна зробити шо хочеш, а до тих вже треба пристосовуватись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, Николай S сказав:

В мене пісьля соняху взятку нуль, а в зиму край потрібно докормити,  тут я згоден,  весною від садів до акації повний нуль 10 днів, то я маю два рази в рік крамуватись з рамками :umora: звільняючи на кожну сім"ю по магазину, це для мене задорого по часу, легше раз назавжди зробити піддашник висотою 10см. :IMHO:

В мене рамочні кормушки 3л - як дві 145-ті рамки і 1л - одна 145 . В залежності від сезону і потреб ставлю як І в магазин так і в гніздовий . Піддашників колись зробив 6шт ,але вирішив що для мене це зайвий елемент , вже років 5 їх в мене не має і вже мабуть і не буде . Можливо колись зроблю потолочну кормушку з Ппу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Николай S сказав:

Весною ще до садів 10рамочний корпус повний рамок , восени скорочення пісьля виходу розплоду, :dntknw:

перед  акацією і пісьля відкачки соняху без потолочної кормушки "ні туди ні сюди":umora:

Я в 10ти рамковий магазин ставлю по 9 рамок , за потреби підкормити їх зсовую і ставлю літрову кормушку .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, igorstep сказал:

Друзі ,може не в тему ,але хто що зробив би з цих дров? 18*100*800мм.

P20111-193136.jpg

Нижня планка на рамку ширини 18мм достатньо, верхня планка на рамку 18мм товщини достатньо із 100мм вийде 3ри планки, але будуть величенькі обрізи, дошка вродьби шпунтована можна поробити магазини або окремі вулики на 145ту рамку тільки доведеця під плечики рамки рейку прикручувати, або робити безфальцеві корпуса тоді єсть як вибрати четверття під плечики, днище, дашки, бувби час та здоров'я.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Конструктор сказал:

Піддашників колись зробив 6шт ,але вирішив що для мене це зайвий елемент

Для мене піддашник потрібний для утеплення. Подушка, матрацик, тощо.

Поки що для цього використовую порожні магазини. Але літом, коли їх не вистачає, приходиться носитися з тим утепленням туди-сюди, і з рамками - робити зайву роботу. 

Весь час планую зробити піддашки, але постійно ця робота відкладається...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, uam_63 сказал:

Згідний піддашник це зайвий елемент , особливо коли пасіка перевалює за сотню.

Це спірне питання в корпусних вуликах особливо що до швидкості роботи, я на старті бджолярства піддашників не робив, то без піддашника 5ть хвилин не вистачає щоб плівку покласти, скоріш за все це від краю залежить, але в наших краях в травні та в вересні дуже часті сильні поривисті вітри і без підданика покласти плівку майже не можливо, пориви вітру такі що злітають навіть матраци. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Гурович сказал:

Пустил слабаков в зиму по отдельности, вот и результат

Почалась друга половина зимівлі, відео набувають трагічніших відтінків...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, ромео сказав:

Для мене піддашник потрібний для утеплення. Подушка, матрацик, тощо.

Поки що для цього використовую порожні магазини. Але літом, коли їх не вистачає, приходиться носитися з тим утепленням туди-сюди, і з рамками - робити зайву роботу. 

Весь час планую зробити піддашки, але постійно ця робота відкладається...

В мене в багатокурпусниках нема матрасиків, все утеплення, це 3 см пінапласт, підклеєний фольгоізолом, пинання, навіщо мені піддашник, краще зроблю ще по одному магазину. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Олександр Коваль сказал:

Людина просить коментувати його відео

В 06.02.2021 в 15:33, Mihail-ves сказал:

Гарна поїлка для бджіл, треба і собі таку зробити.

А Ви жартівник:) я "купився". Переглянув ролика до кінця, все "гарну поїлку" шукав:rofl:

Ну, якщо вже переглянув, враження такі: люди не бідні, дохід явно не з 20 вуликів  (вже 17), розмах, присутній,  знань недостатньо. Дадани купив, про наставки ні слова. Українського купив, а це різномаїття рамок. В вулик "Как-то влага попала", на мед бджоли  "Вниз не опустились.."  і ще багато чого... Зате собачка сподлбалась

Коментували в лютому минулого року... Цікаво, чи "виріс", "змужнів" автор? Чи так собі :ae:.? Бо лютий скоро:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...