Перейти к содержанию

Осінь 2021/Зима 2022


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

15 часов назад, Олександр Коваль сказал:

Смілива заява... :dntknw:

 

Більш за все розсмішило що бакфасщики і карніководи переходять на УС. Значить якщо пакети карніки і баків по 2000.  Тоді пакети УС по 2500 мають бути,  а якщо дешевше ,то значить фабула!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, B 740 сказав:

Більш за все розсмішило що бакфасщики і карніководи переходять на УС. Значить якщо пакети карніки і баків по 2000.  Тоді пакети УС по 2500 мають бути,  а якщо дешевше ,то значить фабула!!!!

Будуть вам пакети по 2000, будуть. Ось Аргентина качне медку :ay: і поспішить здати першими за нас, в очікуванні, що в нас поточний сезон буде високопродуктивним, то зароблять всі - пакетчики, і, особливо, штампувальщики високопродуктивних маток :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Олександр Коваль сказал:

Будуть вам пакети по 2000, будуть. Ось Аргентина качне медку :ay: і поспішить здати першими за нас, в очікуванні, що в нас поточний сезон буде високопродуктивним, то зароблять всі - пакетчики, і, особливо, штампувальщики високопродуктивних маток :umora:

Тут вже таке діло шо будуть виводити на чисту воду тих ,хто продає дворнягу під видом ус;)

В Аргентині неурожай, і до ціни Укр меду не має ніякого відношення.

І пропозиція хороших пакетів буде маленькою, багато хто спрацює на мед, для того всі умови створені.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, B 740 сказал:

Більш за все розсмішило що бакфасщики і карніководи переходять на УС. 

Кожен хвалить своє болото ;).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, B 740 сказав:

Тут вже таке діло шо будуть виводити на чисту воду тих ,хто продає дворнягу під видом ус;)

Вивели вже когось?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, B 740 сказал:

Більш за все розсмішило що бакфасщики і карніководи переходять на УС

А що саме смішного? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Shurik сказал:

А що саме смішного? 

То хто з бакфасчиків чи карніководів перейшов на УС ?  Якщо можна факти,  а не  " одна бабка говорила"

Он тільки ніби створили пару ліній , ще навіть ф1 не протестили а вже....

Дай Бог щоб в них все вийшло. А поки..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Лавр сказал:

Це Ви що діда розважаєте ?  У мене з осени до цього часу десятка днів з морозами не набереться, а в серпні і вересні температура така що неможливо мурашинку примінять. Від 22 і вище. То від суші,без захисту, лише планки з дротом лишаться.  А кормові запаси під сірку пускать....., краще щоб бджоли стерегли.

Я никого не разважаю.Я сам держал пчел и в лежаках,был павильон.Там обжечь дно без пересадки проблематично.Моли хватало.В течении двух недель после выставки в крошке на дне много мельчайших личинок.Просто шкребок не поможет так хорошо .От огня горелки личинки лопаются на глазах.В щелях не спрячешься.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, B 740 сказал:

То хто з бакфасчиків чи карніководів перейшов на УС ?  Якщо можна факти,  а не  " одна бабка говорила"

Он тільки ніби створили пару ліній , ще навіть ф1 не протестили а вже....

Дай Бог щоб в них все вийшло. А поки..

Выйдет не переживайте..;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Олександр Коваль сказал:

Будуть вам пакети по 2000, будуть. Ось Аргентина качне медку :ay: і поспішить здати першими за нас, в очікуванні, що в нас поточний сезон буде високопродуктивним, то зароблять всі - пакетчики, і, особливо, штампувальщики високопродуктивних маток :umora:

Вы, занимались " штампуванням" маток на продажу, когда то?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, B 740 сказал:

То хто з бакфасчиків чи карніководів перейшов на УС ?  Якщо можна факти,  а не  " одна бабка говорила"

Он тільки ніби створили пару ліній , ще навіть ф1 не протестили а вже....

Дай Бог щоб в них все вийшло. А поки..

ось людина повністю перейшла з карніки на ус, пасіка 400 сімей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

варто розуміти що робота з ус тільки почалася, буде результат відповідно будуть переходить на ус

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Taras NTG сказал:

ось людина повністю перейшла з карніки на ус, пасіка 400 сімей

Ваш Євгений звичайний перекуп пакетів, собі він баків тримає, а возить і хвалить карпатку, нає..во з самого початку, бачу ви в томуж стилі

2 минуты назад, Taras NTG сказал:

 

варто розуміти що робота з ус тільки почалася, буде результат відповідно будуть переходить на ус

То Ви коли на УС переходите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, mits сказал:

Вы, занимались " штампуванням" маток на продажу, когда то?

там тільки язиком , сплетні і тд. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, B 740 сказал:

Ваш Євгений звичайний перекуп пакетів, собі він баків тримає, а возить і хвалить карпатку, нає..во з самого початку, бачу ви в томуж стилі

То Ви коли на УС переходите?

при чому тут Євгеній? ви відео дивились? чи знову бурна фантазія?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Taras NTG сказал:

при чому тут Євгеній? ви відео дивились? чи знову бурна фантазія?

Відео не о чом як і виставляльщик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, mits сказав:

Вы, занимались " штампуванням" маток на продажу, когда то?

Мені цього геморою даром не треба, а після того як минулого року в матководів було одне місце в милі - і подавно. Це з урахуванням того, що зараз доступне ППС і інкубатори в асортименті. Я краще пакети продам, до речі, в оголошеннях завжди пишу, що вони місцевого розливу. І ще пару років, певно, буду так писати, але це не значить, що темою не цікавлюся і нічого не робиться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.01.2022 в 18:05, seim сказал:

Все и не надо. Везде примерно одно и то же. 

Не согласен, я начинал пчеловодить сам без наставника совсем не было где учится и в кого спросить, по этому учился только на видео блогеров и почти все каналы из списка мне известны, на мое мнение лучшего канала как Булатов 100 нет, а Брониславович единственный лектор на просторах ютюба Украины который в простой доступной форме предает бесценный опыт при том не повторяясь !!! жаль что мы этого не ценим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Taras NTG сказал:

ось людина повністю перейшла з карніки на ус, пасіка 400 сімей

Спілкувався із пасічником в якого кілкість сімей 200+ і теж спробував і вирішив переходить на У/С, якщо толком не має раніх взятків а основне помічників, і взяток лише сонях то саме характерність У/С в повільному венсяному старті є перевагою, але це далеко не універсальність породи, і не від того що порода бджоли краща, більш вимушена міра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Віталій.В сказав:

Не согласен, я начинал пчеловодить сам без наставника совсем не было где учится и в кого спросить, по этому учился только на видео блогеров и почти все каналы из списка мне известны, на мое мнение лучшего канала как Булатов 100 нет, а Брониславович единственный лектор на просторах ютюба Украины который в простой доступной форме предает бесценный опыт при том не повторяясь !!! жаль что мы этого не ценим.

Повністю згоден з вами, хоча крім нього знаю  ще чимало спеців. 

Тільки ж передає, а не "предает бесценный опыт ". Бо ця випадкова опечатка увесь смисл губить. :dntknw: :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Повністю згоден з вами, хоча крім нього знаю  ще чимало спеців. 

Тільки ж передає, а не "предает бесценный опыт ". Бо ця випадкова опечатка увесь смисл губить. :dntknw: :az:

Дякую що підправили, гаджет живе '' своїм розумом '' тому так і вийшло, вибачаюсь аж не ловко. 

Згоден з Вами спеців чі мало в нашій державі, але в Броніславовича дар до передавання знань :IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Віталій.В сказал:

Не согласен, я начинал пчеловодить сам без наставника совсем не было где учится и в кого спросить, по этому учился только на видео блогеров и почти все каналы из списка мне известны, на мое мнение лучшего канала как Булатов 100 нет, а Брониславович единственный лектор на просторах ютюба Украины который в простой доступной форме предает бесценный опыт при том не повторяясь !!! жаль что мы этого не ценим.

Так а с чем Вы в итоге со мной не согласны? Вы сейчас в обязательном порядке пересматриваете весь список каналов который вам известен?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На юге Одесской области подсолнух за частую горит и не выделяет,есть один хороший взяток-это разнотравье с 10.06-1.07. Пчелы с него реально могут взять 50кг на семью,второй взяток в июле,с середины по конец.Бакфаст как раз для этого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Віталій.В сказав:

Дякую що підправили, гаджет живе '' своїм розумом '' тому так і вийшло, вибачаюсь аж не ловко. 

Згоден з Вами спеців чі мало в нашій державі, але в Броніславовича дар до передавання знань :IMHO:.

Так, у нього до цього талант неперевершений! :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, seim сказал:

Так а с чем Вы в итоге со мной не согласны? Вы сейчас в обязательном порядке пересматриваете весь список каналов который вам известен?

Я начинал из лекций Кашковского ( кстати единственные лекции где можно не только выучить но и понять биологию пчелы ) после того как выучил билогию пчелы стал изучать технологии пчеловождения медового направления, тут немного стал вопрос в недопонимании ( поскольку настойчиво хочу понимать почему и  при каких обстоятельствах применяются те или иные приемы ) и здесь с Вами согласен все каналы практически одно и тоже, но для того чтобы понять технологию смотрел одну и туже тему по несколько каналах, а вот когда я попал на канал Булатов 100 пересмотрел все видео без исключения, и все видео я понимал ( не заучивал, а именно понимал ) с первого просмотра, в Геннадия Брониславовича есть дар передавать информацию в простой доступной манере, а фишка ихнего канала где Сергей Булатов всегда как ученик хотя имеет довольно большую пасеку, а Брониславович в роли лектора делает инфу доступной :IMHO1:. До канала Булатов 100 лично для меня был самый доступный и понятный канал Геннадия Степаненко, очень хорошие каналы Василия Антоновича Гайдара, Анатолия Стрельца, Геннадия Петрухина, Виталия Кривчикова, Малыхина В.Е, Цебро В.П, Ермолаев В.А и т,д.

Из данного списка блогеров на :IMHO1:

image.png.14bda37d50eb69e54c013c95fdaa1404.png

каналы достойные просмотров для научится !!! начиная из канала Фабро и все каналы ниже в списке, каналы которые выше Фабро и до Матковода это вода по кругу, хотя в каждого есть отдельные достойные видео, но это только :IMHO1:.

Сейчас практически ни чего не смотрю, изредка стримы Валентина Сакары , Белорусское пчеловодство, или лекции Рахматулина.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...