Jump to content

Осінь 2021/Зима 2022

Recommended Posts

4 години тому, Wladimir_K сказав:

Так, які там препарати. Ще ніхто не дав відповіді, як вони в магазини попадають.

Якщо  про  агробиопром то з його керівництва пов*язані з Херсоном досить тісно і ряд їх препаратів широко представлені в нашому товаристві. Та я про те чому ми в це кожного року вляпуємось.

• Like 1

2 часа назад, Віталій.В сказал:

приблизительно как крабовые палочки, кукурузу и майонез хранить в холодильнике можно месяц, а салат из этих продуктов 2 - 3  дня.

Спасибо за Ваше мнение. Отвечу.

Начну с салата. Крабовые палочки хранятся в морозильной камере, кукуруза вареная в консервнй банке, а в магазинном майонезе столько консервантов , что он може открытым стоять и ничего с ним не будет. Если Вы поинтересуетесь немного кулинарией, то узнаете, что самый вкусный домашний майонез. Готовится очень просто: стакан олии, желток сырого куриного яйца, который является эмульгатором, взбивается хоть вилкой хоть блендером, в результате чего получается эмульсия. + немного сахара, соли, горчицы, лимонного сока и имеем превосходный продукт с коротким сроком хранения. Теперть за Бипин. Недавно смотрел видео, где обьяснили, что белеет и мутнеет раствор при добавлении воды от красителя, который добавляют к раствору амитраза в керосине или ином растворителе.

Так, что вопрос о длительности хранения раствора пока открыт.

• Like 2
  • Haha 1

24 минуты назад, Лавр сказал:

пов*язані з Херсоном

Пару дней назад ехал и на углу улиц Комкова и Краснознаменной (не помню как щас называется), открылся новый пчеломагазин. Были?

• Like 2

2 години тому, Макарыч57 сказав:

Пару дней назад ехал и на углу улиц Комкова и Краснознаменной (не помню как щас называется), открылся новый пчеломагазин. Были?

Ні, не знав. Дякую.

• Like 1

4 часа назад, Макарыч57 сказал:

это Саша Зинченко из Каланчака открыл магазин , работает около двух месяцев, выбор хороший , работает два раза в неделю, вторник и пятница до позна

• Like 1
  • Thanks 2

4 часа назад, Макарыч57 сказал:

Недавно смотрел видео, где обьяснили, что белеет и мутнеет раствор при добавлении воды от красителя, который добавляют к раствору амитраза в керосине или ином растворителе.

Что белеет от красителя ка то сомнительно, бипин в ампулах в основном прозрачный также встречается и желтый, а готовый раствор всегда мутнобелый.

• Like 1

2 минуты назад, Віталій.В сказал:

Что белеет от красителя ка то сомнительно, бипин в ампулах в основном прозрачный также встречается и желтый, а готовый раствор всегда мутнобелый.

Біліє від емульгатора. Іншими словами від стабілізатора розчину.

• Thanks 2
  • Haha 1

2 часа назад, Віталій.В сказал:

Так белеет практически любая жидкость от вредителей при добавлении воды. Даже если в дешевый одеколон добавить воды, он помутнеет. 

Это я к тому, что помутнение означает разбавление водой, а не порча раствора.

• Like 2

Таки - да! :baby::wave:  Якщо вірити прогнозу пана Миколи @gardener, то все таки у мене ще зберігається 'легка рука'. Не дарма ж я ризикнув відкрити цю тему (Осені- Зими). Спрацювало ! Тож, за його повідомленням в темі ''Погода'', ми матимемо гарне потепління , дійсно бабине літечко, якщо прогнозисти пана Миколи знову його (вже в котре ! :frusty:) не обманули ... :wave::UA:

• Haha 2

19.10.2021 в 18:09, Міщенко Олексій сказав:

В цьому році користувався біпіном російського виробництва. Що характерно в біпін-т яскраво виражений запах чебрецю. На початку вересня застосовував анологічний, то був характерний запах біпіну. 

Колись він пахнув нафталіном... Але нюхати його точно не варто ! :IMHO:

У нас бабине літо! Бджоли щодня літає на роботу. Тягнуть обніжжя, може і падь. Обробив бипином, на прілётке і під нею (лежать пластмасові підноси) знайшов пару штук і то не у всіх. Коли ставив смужки, був той же результат, на контрольку. Кліща як ніколи!

• Like 4

5 годин тому, ss77 сказав:

У нас бабине літо! Бджоли щодня літає на роботу. Тягнуть обніжжя, може і падь. Обробив бипином, на прілётке і під нею (лежать пластмасові підноси) знайшов пару штук і то не у всіх. Коли ставив смужки, був той же результат, на контрольку. Кліща як ніколи!

Та ні, щодо паді. Вона виникає у жару. А зараз  і тих попелиць, що виділяють падь вже давно немає. Роз'яснюю, бо дехто плутає падь із падалицею груш та яблунь, винограду. А то далеко не так. Падь - то солодке виділення попелиць та інших комах при з'їданні ними листя липи, голок ялини і т.п.  :IMHO:

• Like 3
  • Thanks 2

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

дехто плутає падь із падалицею груш та яблунь, винограду.

Лишь бы пчелы не путали. Но интересно, а что они носят со спелого треснувшего винограда? Заготовку для нескучной встречи Нового года? И шо ото до сих пор в рамках незапечатаное? 

• Like 3
  • Haha 1

28 минут назад, Макарыч57 сказал:

И шо ото до сих пор в рамках незапечатаное? 

То проблєми...;)

• Like 2
  • Haha 1

1 годину тому, Макарыч57 сказав:

Лишь бы пчелы не путали. Но интересно, а что они носят со спелого треснувшего винограда? Заготовку для нескучной встречи Нового года? И шо ото до сих пор в рамках незапечатаное? 

З винограда сік. А з незапечатаних чарунків потрібно робити аналіз, бо там все може бути у цей період. Але й звичайний мед можуть не запечатати. А от чому ? Тут сотні варіантів...:IMHO::dntknw:

• Like 1
  • Thanks 1

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

З винограда сік.

:rofl: Это пока сок, потом запечатают, он там перебродит без кислорода и чистое медово-виноградное. :friend_drink::az:

• Haha 5

2 години тому, ромео сказав:

То проблєми...;)

Ставив рамки на осушку... Пів рамки розпечатав, пів рамки було не запечатано. Де було запечатано, осушили. Де було незапечатано, майже не реагують....:dntknw:

• Like 3

22 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Ставив рамки на осушку... Пів рамки розпечатав, пів рамки було не запечатано. Де було запечатано, осушили. Де було незапечатано, майже не реагують....:dntknw:

Водою збризніть де не запічатано.

• Like 3

3 хвилини тому, Женя Циба сказав:

:hmm: Густий мед під печаткою, забрали.. Я думаю навпаки ннезапечатиний не забирають бо він рідкий, недозрілий:IMHO:

• Like 2

4 години тому, Макарыч57 сказав:

Сок-нектар навіть і з винограду також і падь на залишках зелених дерев що на вологих стоять грунтах.  Якщо зверху рамки  2/3  якісного меду то це для нас не страшно.

• Like 3

1 годину тому, Бджолопотам сказав:

а залиште без вулика, хвилин за 20-30 вигрибуть  все. Такий літ піднявся у мене на пасіці хвилин за 15, я рамку не закрив в рамоносі такого що не хотіли переносить із-за заставної.

• Like 4

1 годину тому, Женя Циба сказав:

зараз ? Як на мене волога вже зайва. А так дійсно будуть брать.

• Like 1

1 минуту назад, Лавр сказал:

зараз ? Як на мене волога вже зайва. А так дійсно будуть брать.

Ну це якщо треба,щоб забрали.

• Like 1

1 час назад, Бджолопотам сказал:

:hmm: Густий мед під печаткою, забрали.. Я думаю навпаки ннезапечатиний не забирають бо він рідкий, недозрілий:IMHO:

А на світлих рамках забирають весь.

• Like 1