Перейти к содержанию

Осінь 2021/Зима 2022


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

16 минут назад, AVA сказал:

як із залишками давлених бджіл , вони завжди є на плечиках рамок і між корпусами 

Ведро  с водой решает проблему

и заботливые руки жены 

сам не формую  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Мико сказал:

Ведро  с водой решает проблему

и заботливые руки жены 

сам не формую  

Спливає :hmm:, я чесно ніколи незбирав прополіс на продажу , тільки для себе 

З маслом на водяній бані , огфігена добра вещь , типу чаю , желудок починає работать після :az::umora:

50гр прополісу з пачкою масла на водяній бані розколотить і непотрібно цідить , як пишуть все розділется само . ємность тільки високу і тонку а не блюце :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

прополіс володіє антибактеріальною,протигрибковою і противірусною активністю.Пасічники повинні вживати його курсами.можна з самогоном.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На минулих вихідних забрав роївнцю, яку думав що вже не найду. Була на землі і в ній бджоли. Ледве підняв. Привіз додому знаючи що там було лише 2 рамки суші. Коли відкри то набудувпли мама не горюй. Питання як тепер іх переселити. Верніше як переселити не проблема є рамки з медом. Як менше подавити бджоли а ще неприбити матку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Николай77 сказал:

На минулих вихідних забрав роївнцю, яку думав що вже не найду. Була на землі і в ній бджоли. Ледве підняв. Привіз додому знаючи що там було лише 2 рамки суші. Коли відкри то набудувпли мама не горюй. Питання як тепер іх переселити. Верніше як переселити не проблема є рамки з медом. Як менше подавити бджоли а ще неприбити матку.

А может пусть так и зимуют, а весной пересадите. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.09.2021 в 08:30, AVA сказал:

Спливає :hmm:, я чесно ніколи незбирав прополіс на продажу , тільки для себе 

З маслом на водяній бані , огфігена добра вещь , типу чаю , желудок починає работать після :az::umora:

 

В 20.09.2021 в 11:57, wwlo сказал:

Пасічники повинні вживати його курсами.можна з самогоном.

Не всі на таке здатні. Маю алергію на прополіс. Просто при попаданні на шкіру пальців починаються проблеми.

Блін, я шоби випив прополісу, то мабуть склеїв би ласти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

 

Не всі на таке здатні. Маю алергію на прополіс. Просто при попаданні на шкіру пальців починаються проблеми.

Блін, я шоби випив прополісу, то мабуть склеїв би ласти...

ого, це якась жостка алергія. В мене після того як пожую - починаються проблеми з ШКТ. Вичитав, що таке може бути, якщо індивідуальне несприйняття

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

ого, це якась жостка алергія

Та нє, не катастрофічно. На другий ранок після роботи - класичні алергічні наслідки: зуд, почервоніння і висипи в певних місцях. Тому, напевне, якщо потрапив би всередину, то, думаю, наслідки були б відчутніші.

Проходить само через день. Ніякі протиалергічні таблетки не помагають. Або треба в рукавичках, або по мінімуму обмежити контакт (або працювати хоча б через день)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, ромео сказал:

Маю алергію на прополіс. Просто при попаданні на шкіру пальців починаються проблеми.

Співчуваю. Я навпаки чекаю весну, щоб замазать руки в прополіс. В мене зимою руки часто пересихають і тріскаються, тріщини бувають до крові. Коли починаю працювати з бджолами, все проходить буквально за тиждень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ivan Ivanovich сказал:

Співчуваю. Я навпаки чекаю весну, щоб замазать руки в прополіс.

Не все так однозначно. З весни працюю голими руками безперешкодно. Ніякого впливу немає. 

Проблеми починаються з середини серпня. І так щороку. Перевірено. Я вже думаю, що може то домішка із якоїсь рослини в прополісі так діє? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, AntonUa сказав:

А может пусть так и зимуют, а весной пересадите. :hmm:

Ящик з двп

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Николай77 сказал:

Ящик з двп

Можно обшить пенопластом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Николай77 сказал:
12 часов назад, AntonUa сказал:

А может пусть так и зимуют, а весной пересадите. :hmm:

Ящик з двп

В погреб занести. 

Но если ловушка залита медом под завязку, то там может быть мало молодой пчелы, матке не хватало места под засев. Я такие рои не рискую зимовать самостоятельно, объединяю со своими отводками.

12 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

В мене зимою руки часто пересихають і тріскаються, тріщини бувають до крові.

Особенно если поработать на улице с мокрыми руками? Трескаются и на пальцах и, особенно, между большим пальцем и указательным, и ладони как из наждачки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 вересня.

В наших краях соняшник ніхто ше і не думає збирати.

І з такою погодою, думаю не скоро він буде готовий до молотьби.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ромео сказал:

22 вересня.

В наших краях соняшник ніхто ше і не думає збирати.

І з такою погодою, думаю не скоро він буде готовий до молотьби.

У мене вже збирають. Більшу половину поля встигли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Николай77 сказал:

Ящик з двп

Хороший вариант предложил Сергійко. Обшить ящик пенопластом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

22 вересня.

В наших краях соняшник ніхто ше і не думає збирати.

І з такою погодою, думаю не скоро він буде готовий до молотьби.

Рядом с дачей начали убирать сахарный буряк. Подсолнух стоит готовый к сбору уже неделю. Но что-то не спешат его убирать. Да и и целую неделю время от времени идут дожди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І що цікаво, з 10 вересня почали сіяти озимину.

Шо є досить рано...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бурякові ще мінімум місяць рости можна, бояться ранніх заморозків, чи низької закупівельної ціни на заводі? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Ласунчик сказав:

Бурякові ще мінімум місяць рости можна, бояться ранніх заморозків, чи низької закупівельної ціни на заводі? 

наш буряк буде в ґрунті ще, як мінімум 2 місяці, бо міст через Гірський Тікич не готовий ще

прохолодно, бджоли в вуликах. А от осам все одно - літають між вулики в пошуках поживи. На калині багато їх

4 години тому, Wladimir_K сказав:

У мене вже збирають. Більшу половину поля встигли.

в нас ще глухо поки. Я вже мішків купив :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надворі холодно, і перспектива на місяць вперед — без тепла. В вуликах і так  було мало розплоду,  а тепер і поготів. Може, вже й біпіном можна обробляти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Алексей Кременчуг сказал:

Особенно если поработать на улице с мокрыми руками? Трескаются и на пальцах и, особенно, между большим пальцем и указательным, и ладони как из наждачки?

Щось схоже, але на вулиці працюю переважно в перчатках. Проблеми найбільш загострюються коли починаю працювати в майстерні з деревом - товариш сказав, що це найімовірніше реакція на пил із деревини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

Проблеми найбільш загострюються коли починаю працювати в майстерні з деревом - товариш сказав, що це найімовірніше реакція на пил із деревини.

100% - тому за циркуляркою тільки в перчатках

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, ромео сказал:

100% - тому за циркуляркою тільки в перчатках

И как сильно помогает ?

 Та же история с руками только не пальцы а обратная сторона ладони ( верх кисти ) сохнет, трескается... Стало проявляться только когда завел пчел и только зимой... Для себя сделал вывод что есть прямая зависимость от отсутствия яда зимой...

А в перчатках если их с неделю не менять только хуже делается... :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

100% - тому за циркуляркою тільки в перчатках

По ТБ не можна працювати із станками в перчатках.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...