Jump to content
ДобровоЛ

Осінь 2021/Зима 2022

Recommended Posts

22 хвилини тому, Triton сказав:

Для кого-то это копейки , а кто то живёт под девизом курочка по зёрнышку клюет..Каждому свое.. я написал , что ставил и наши ( Варофлу) и катайские ( манхао) работают и те и те.. Какое вещество убивает клеща , мне если честно до лампочки... Главное , что убивает

копійки для кого, той що продає чи купує, чи перепродує? При накопиченні в воску вбиває кого ? 

14 минут назад, Мико сказал:

Поменял полоски на новые 

Китаёзы облапошили  всего 38 полосок вместо 40 

Завтра мотнусь в Купянск докуплю пачку ,какие будут 

Сколько бы полоски не стоили ,мои пчёлы заработали на любые 

Ви ж раніше були проти пластин.

Тільки кислота і амітраз.

• Haha 1
1 час назад, Wladimir_K сказал:

Ви ж раніше були проти пластин.

Тільки кислота і амітраз.

Ничто не вечно под луной

Превознемогая себя , дабы уменьшить нагрузку на   пятилетнего пенсионера 

решился на установку пластин 

• Like 3
Цитата

Ещё и дым пушкой пройду и сублиматором ,после выхода последнего расплода 

В 08.09.2021 в 08:03, ved сказал:

Тоже самое расплод печатный мало...у маток этого года чуть и открытого и печатного...

Зараз скорочую в лежаках то розплрду вже фактично нема.

• Like 1
9 часов назад, Серж 82 сказал:

Мене це теж насторожило

1 минуту назад, САНЯ88 сказал:

Мене це теж насторожило

Нічого страшного. Я вже колись писав що минулими роками матки в моїй місцевості до кінця серпня ставали. Це останні дві осені розплід був і в жовтні.

Я ще не дивився у корпусні, але думаю що там розплід ще є бо догодовував, а лежаки ідуть повністю на своїх кормах то стимулу маткам не було ніякого.

• Like 4
30 минут назад, Серж 82 сказал:

Нічого страшного. Я вже колись писав що минулими роками матки в моїй місцевості до кінця серпня ставали. Це останні дві осені розплід був і в жовтні.

Я ще не дивився у корпусні, але думаю що там розплід ще є бо догодовував, а лежаки ідуть повністю на своїх кормах то стимулу маткам не було ніякого.

Складав один точок, то ще по повній є засів.

• Like 1
29 минут назад, САНЯ88 сказал:

Мене це теж насторожило

А должно радовать 

Меня радовало , до начала закормки , а теперь глянул появились яйца и это же проблема ,так как выход из них раплода конец сентября начало октября , а что будет  с погодой не известно 

• Like 5
  • Thanks 1
17 минут назад, Wladimir_K сказал:

Складав один точному, то ще по повній є засів.

Є взяток мабуть

Только что, Серж 82 сказал:

Є взяток мабуть

Так.

• Like 1
13 часов назад, Серж 82 сказал:

Моя пасіка вже повністю загодована, в середині гнізда на трьох рамках ще є чималі площі розплоду, і є свіжий засів. Всі ці рамки приберуться з гнізда коли вийде останній розплід, і сім’ї зіжмуться на  сім повномедних рамок. З настанням морозів сім’ї заховаються з низу і не буде їх видно до весни. Весною після обльоту стимулюватиму, а харчів їв вистачить до настання весняного тепла. Кліща постійно вибиваю, тому його геть не значна кількість. Сім’ї цього року йдуть однозначно сильнішими в зиму, минулий рік була посуха то бракувало пилку. Цього сезону йдуть часто дощі, то пилку не бракує. Сьогодні завершив сезон, продав останні три матки. Сезон 2021 по виводу маток завершено, дякую за все Богові. Все що заробив на бджолах за сезон, все до копійки на Різдво подарую дружині і дітям. В мене так заведено. Їм приємно, а мені ще приємніше

• Like 10
  • Thanks 2
3 години тому, Серж 82 сказав:

Є взяток мабуть

241678554_125786296441937_19517580504511

https://www.facebook.com/groups/341270113287793/permalink/1025591508188980/

• Confused 1
1 час назад, Укроп сказал:

Моя пасіка вже повністю загодована, в середині гнізда на трьох рамках ще є чималі площі розплоду, і є свіжий засів. Всі ці рамки приберуться з гнізда коли вийде останній розплід, і сім’ї зіжмуться на  сім повномедних рамок. З настанням морозів сім’ї заховаються з низу і не буде їх видно до весни. Весною після обльоту стимулюватиму, а харчів їв вистачить до настання весняного тепла. Кліща постійно вибиваю, тому його геть не значна кількість. Сім’ї цього року йдуть однозначно сильнішими в зиму, минулий рік була посуха то бракувало пилку. Цього сезону йдуть часто дощі, то пилку не бракує. Сьогодні завершив сезон, продав останні три матки. Сезон 2021 по виводу маток завершено, дякую за все Богові. Все що заробив на бджолах за сезон, все до копійки на Різдво подарую дружині і дітям. В мене так заведено. Їм приємно, а мені ще приємніше

Воно то так, але 7 повномедок , то навесні треба лишній мед прибрати і дати суш  Толку з стимуляції якщо по пів рами печатного меду і матка немає де сіяти.

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Воно то так, але 7 повномедок , то навесні треба лишній мед прибрати і дати суш  Толку з стимуляції якщо по пів рами печатного меду і матка немає де сіяти.

А весною той мед швидко перетвориться в розплод, карніка стартує весною дуже потужно. Зате я взимку не танцюю біля вуликів і не розкладаю млинці. Взимку потрібно рамки ладнати, навощувати, і спати на теплій печі

• Like 6
  • Haha 1

Нічні роботи на пасіці

• Like 7

З кожним роком все більше приходиться закормлювати.

В лежаках то традиційно, бо завжди "руки сверблять" викачати побільше.

А от в корпусних ще 3-4 роки тому майже не добавляв (хіба одиночним). Навпаки - висмикувати рамки для інших гнізд.

А це вже приходиться всім. Не зважаючи на те, що гнізд не викачую зовсім і те, що в ГВ рамки майже повністю залиті, а половину того меду вже "випарувалось". Практично півтора місяці відсутності хоч якого взятку і все йде на нарощування до зими...

• Like 10

Ні засіву, ні молодого розплоду нема. Виходить останній печатний...

Якось аж незвично... так рано

• Like 5
38 минут назад, ромео сказал:

Нормально, бджола не буде зношуватись на вирощуванні.

• Like 1
39 минут назад, ромео сказал:

Цей рік кращі по силі ніж минулого,тай роплоду ще трохи є .

• Like 2

о

12 хвилин тому, ромео сказав:

Якщо Вам треба в цю пору розплоду, то заводьте висопродуктивних :ay:

Потім дивишся відео, прогресивних пасічників-блогерів, що трусять кліща після пластин і думаєш, кліща повно, пластіни не працюють, мож і собі потрусити... а кліща, якщо і впаде 2-3 штуки, то і чудово

Дивився в себе - весь розплід на виході, матки не сіють. Крім карніки - там ще на двох рамках і яйця, і чирва

• Like 2

осіннє нарощування закінчив-125 кг цукру на 57 бджолосімей і пару кг полину.Сімї активізувались,засіяли по 3-4 рамки розплоду-що і треба було досягнути.По боках по 2-3 повномедні  рамки  соняшникового меду з обох сторін.При обробці від кліща біпіном маломедки, де був розплод, будуть витягнуті з гнізда.Сжате гніздо-максимум 7 рамок.В основному 5-6 - хай гріють закристалізований мед.З 20 серпня вже стоять 2 полоски варостопа і одна варофлу.Деякі липневі відводки- слабачки погано брали сироп-попробую підсилити розплодом.Не буде толку -прийдеться обєднувати.

• Like 3
44 минуты назад, wwlo сказал:

осіннє нарощування закінчив-125 кг цукру на 57 бджолосімей і пару кг полину.Сімї активізувались,засіяли по 3-4 рамки розплоду-що і треба було досягнути.По боках по 2-3 повномедні  рамки  соняшникового меду з обох сторін.При обробці від кліща біпіном маломедки, де був розплод, будуть витягнуті з гнізда.Сжате гніздо-максимум 7 рамок.В основному 5-6 - хай гріють закристалізований мед.З 20 серпня вже стоять 2 полоски варостопа і одна варофлу.Деякі липневі відводки- слабачки погано брали сироп-попробую підсилити розплодом.Не буде толку -прийдеться обєднувати.

Можна детальніше на 1 сім'ю, скільки сиропу давали  та через який інтервал?

3 години тому, ромео сказав:

Переглядаю лежаки,то розплід на виході 2-4 рамки(60% площі),черви не бачив,яєць-з долоню на одній рамці.І це хоч карніка,хоч баки з "домашніми".Перги вмолотили по 2 рамки.Кормів 5-7 повномедних 90-100% печаті.Сила сімей,як і минулого року.Було і краще,але меду менше.

БК завтра гляну.

• Like 2
9 годин тому, ромео сказав:

Якщо кліща сипалось не багато то піде, в іншому випадку треба нарощувати бджолу.