Перейти к содержанию

Осінь 2021/Зима 2022


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

8 хвилин тому, Віталій.В сказав:

А я оце думав думав, і рішив вчипиця :ah:

Два питання: Навіщо Ви зробили дану таблицю, і чому не має Василя Антоновича Гайдара ?

ютуб Гайдар.jpg

 

Скучно вдома. Дитина десь підцепила бацилу на Різдво. На пасіку по підмор поїхати не можу. Треба якось час коротать. Тому прийшла в голову світла ідея вияснити, хто із вітчизняних блохерів лудший

Гайдар буде, але не зараз

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Олександр Коваль сказал:

хто із вітчизняних блохерів лудший

От тут Ви прямо в яблочко :ay:

Тоді дану таблицю треба розділити на блоХерів :umora: і блоГерів :ay: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12.01.2022 в 08:25, Віталій.В сказав:

Це спірне питання в корпусних вуликах особливо що до швидкості роботи, я на старті бджолярства піддашників не робив, то без піддашника 5ть хвилин не вистачає щоб плівку покласти, скоріш за все це від краю залежить, але в наших краях в травні та в вересні дуже часті сильні поривисті вітри і без підданика покласти плівку майже не можливо, пориви вітру такі що злітають навіть матраци. 

На рахунок вітру.В мене БК Єгошина.Дах теплий+двп(на весь корпус)+плівка.Двп не дає плівці злітати з корпусу.Тримаєм двп однією рукою(двп притискає плівку),другою-ставимо дах.Не помітив складності з накриттям даху,при вітрові.Пасіка на краю села.Буває дме таке,що капець.

А піддашники кому як,хто збирає прополіс і використовують для кочівлі чи екстренному прикритті,при потраві.А хто і для утеплення,коли дах "холодний".Тут хто як і технологія,кількість сімей і т.д..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Роман Бережний сказал:

піддашники кому як,хто збирає прополіс

А в збиранні  прополісу як він поможе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

А в збиранні  прополісу як він поможе?

А піддашник з решіткою,яка зверху прикривається. Решітка не на всю площу.@Мико,Романович,наче так збирає.Поправить,що не так.І ще в когось бачив:hmm:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Роман Бережний сказал:

А піддашник з решіткою,яка зверху прикривається. Решітка не на всю площу.@Мико,Романович,наче так збирає.Поправить,що не так.І ще в когось бачив:hmm:.

В новых подкрышниках сетка только от задней стенки 20 см 

Пока идёт сборка столяр переезжает со столяркой домой ,

по сему и задержка в  изготовлении image.thumb.png.5e64c01ab47975bebd8f17e67e65d0cc.png

5 часов назад, ромео сказал:

А в збиранні  прополісу як він поможе?

5-7 кг ежегодно не напрягаясь особо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замітки про те, як не треба робити. Заставка в цього блогера зачотна :ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лайк за оригінальність подачі контенту :ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Олександр Коваль сказал:

Замітки про те, як не треба робити. Заставка в цього блогера зачотна :ay:

 

Особенно понравилось за метронидазол, просто песня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але як там не було, у нас, в даній темі, вималювалося ще одне свято: з учора тихо мирно, хоч і не без гойдалок, а половина зими вже за бортом !  З чим вас усіх, відвідувачів даної теми, щиро вітаю !

:veselo: :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

половина зими вже за бортом !

Я бы сказал, за кормой. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Макарыч57 сказав:

Я бы сказал, за кормой. :az:

Але сама тяжка, ще попереду, в мене наприклад, з 15 лютого треба ставити теплі заставні, бо з'являється розплід, тому треба контролювати розхід кормів. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, Макарыч57 сказав:

Я бы сказал, за кормой. :az:

Воно то так, якщо без гойдалок. А якщо із ними, то й за борт інколи бува викидає.:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Ворон сказав:

Але сама тяжка, ще попереду, в мене наприклад, з 15 лютого треба ставити теплі заставні, бо з'являється розплід, тому треба контролювати розхід кормів. :hi:

Отут згоден з вами на усі сто відсотків.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, ДобровоЛ сказал:

половина зими вже за бортом

За бортом - температура воздуха 

 

11 часов назад, Макарыч57 сказал:

Я бы сказал, за кормой.

За кормой-берег.

А на счет зимы не торопитесь.

Вовк зими  ще не з;iв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, kroxaru сказав:

За бортом - температура воздуха 

 

За кормой-берег.

А на счет зимы не торопитесь.

Вовк зими  ще не з;iв.

За кормою може бути все, в залежності від напрямку руху. Але майже половина флотських термінів і назв вийшла саме звідси - з Голандії (з Королівства Нідерланди).Та як не крути, але половина календарної зими точно вже минула ! :IMHO: Згоден, що якщо не було взимку нормальних і звичних  для неї морозів, вони обов'язково десь проявляться. Найчастіше то буває у березні. Але були роки, коли те траплялося й пізніше... :dntknw:

У мене зараз +6С, хмарно, сиро і сильний вітрюган, який тут постійно дме.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Значить ситуація наступна, після планової земової ревізії точка #3 виявлена всього одна проблемна сім'я, що сильно змістилася в правий передній куток, повиїдала там трохи корма і обгадила верхній льоток. Самі бджоли сухі, підмору відносно мало. Всі інші сидять рівно, ж-ми догори

Якщо зима буде тривати з такими температурами, то ринку буде капець...

Трохи позитиву

FJTRmzbXIAAWoTU?format=jpg&name=large

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Панове :az: SOS для всих, ВІДВІДАЙТЕ ПАСІКУ !!!

Тільки що приїхав із точка, на пасіці розкрило 2ва вулика і три вулка поздвигало криші.

648232161_.thumb.jpg.b4c51a7d544332fa36711afb8dd1aae2.jpg

 

420950772_170122.thumb.jpg.76b27e3232036dface82b256bf218a78.jpg

В мене криші із дошки і вродьби не легкі але всерівно позлітали, в очереті зірвало навіть холстик та залетів світзаочі, недопомогло навіть те що пасіка по периметру обгорожена 2м листом. 

В кого пасіка необгорожена і криші не придавлені можливо порозкривало або навіть поваляло вулики.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Олександр Коваль сказав:

 

Трохи позитиву

FJTRmzbXIAAWoTU?format=jpg&name=large

:umora: то якийсь новий бакфаст ? :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віталій.В сказал:

Панове :az: SOS для всих, ВІДВІДАЙТЕ ПАСІКУ !!!

Пчёлы   в зимовнике 

шифер с  крыши вряд ли оторвёт

вместо шилёвки оконные короба с  70 мм 

Госпром реставрировали , навозил Газелью 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Віталій.В сказав:

Панове :az: SOS для всих, ВІДВІДАЙТЕ ПАСІКУ !!!

Тільки що приїхав із точка, на пасіці розкрило 2ва вулика і три вулка поздвигало криші.

648232161_.thumb.jpg.b4c51a7d544332fa36711afb8dd1aae2.jpg

 

420950772_170122.thumb.jpg.76b27e3232036dface82b256bf218a78.jpg

В мене криші із дошки і вродьби не легкі але всерівно позлітали, в очереті зірвало навіть холстик та залетів світзаочі, недопомогло навіть те що пасіка по периметру обгорожена 2м листом. 

В кого пасіка необгорожена і криші не придавлені можливо порозкривало або навіть поваляло вулики.

 

Вчора теж терміново  їздив до пасіки, на криші суцільних рядів вуликів було покладено сиреньки березові стволи порізані  по 3 метри  д 10-15см , не допомогло бо від вітрюгану впала захисна стіна поза вуликами з тюків соломи, 2 вулики розлетілись на розбірні частини  гніздові корпуси  перевернулись догори дригом, дві доби там нікого не було:ak:, в сутінках собирав порамочно:ak:, хочеться вірити , що матки живі.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Ворон сказав:

Але сама тяжка, ще попереду, в мене наприклад, з 15 лютого треба ставити теплі заставні, бо з'являється розплід, тому треба контролювати розхід кормів. :hi:

А не рановато?, поставивши ще більше стимулюємо сіяти.....я цього року буду терпіти до березня....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Николай S сказав:

А не рановато?, поставивши ще більше стимулюємо сіяти.....я цього року буду терпіти до березня....

Це в кого гарні сімї,то їм  і до березня норм. А в кого - такоє, то можна і поставити:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Николай S сказал:

А не рановато?, поставивши ще більше стимулюємо сіяти.....я цього року буду терпіти до березня....

Це той випадок коли починаюця спори на форумі...

 Не знаю як для Ваших країв, а для моїх країв утеплення актуальне із середини лютого, в краях  Сокальщини обліт що року майже на місяць раніше ніж у мене, напевно утеплення ставити на пасіці пана Ворона саме час. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

А не рановато?, поставивши ще більше стимулюємо сіяти.....я цього року буду терпіти до березня....

У мени заставні з еппс ще з осені стоять,і ні кого не стимулюють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...