Перейти к содержанию

Тара для меду


sika4

Рекомендуемые сообщения

3 години тому, Віктор60 сказав:

20 літрів відра.Тара. 750 грам з кришкою,повне відро- майже 30 кг.При здачі меду дають 50 грн за відро.При поверненні нормальної тари повертається задаток за  тару( 50 грн відро). В чому проблема?

А контакти цих совісних заготовачів можете дати?:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, medhon сказал:

на 200 літрів коштує в середньому 600-700 гривень, тобто як чотири 20 літрових відра, тобто 80 літрів.

то відро супер якості. є ж такі самі по формі, а коштують 60-70грн. Тобто по ціні і об'єму як бочка...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ГЕО-ГРАФ сказал:

Непогана тара 20л відра Харків випуска(140-160грн),але вони з добротного пластика,товсті стінки, з боків ручки, складаються одне в одне і мало місця займають, з медом 28-30кг не надірвешся, можна також по 3-4 вгору ставити одне на одне при зберіганні.

Можно глянуть эти ведра ?:)

1 час назад, ГЕО-ГРАФ сказал:

Непогана тара 20л відра Харків випуска(140-160грн),але вони з добротного пластика,товсті стінки, з боків ручки, складаються одне в одне і мало місця займають, з медом 28-30кг не надірвешся, можна також по 3-4 вгору ставити одне на одне при зберіганні.

Можно глянуть эти ведра ?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, koste сказал:

Можно глянуть эти ведра ? :)

Делает Харпластмасс Только не пластик , а полиэтилен 

И если на солнце не держать , то служат долго 

У товарища на второй год ручки поотрывались 

Всё лето на огороде с водой стояли для полива 

У меня лет 8 наверное уже служат 

и даже сушу в тени 

 я покупал по 21 гривне тогда 

20190716_061909 (640x480).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, medhon сказал:

Тара може й непогана, але знаючи як люди ставляться до чужого майна, є ризик отримати від заготовача значну кількість відер в неналежному стані.  Плюс це всеодно пластик, який би він не був міцний, на морозі, та й не тільки, може тріснути запросто від найменшого удару. До того ж бочка металева на 200 літрів коштує в середньому 600-700 гривень, тобто як чотири 20 літрових відра, тобто 80 літрів. 

Ніхто так і не відповів з приводу використання поліетиленових мішків. Чи ніхто не користувався, чи досвід настільки сумний, що навіть згадувати не хочеться :umora:

Згадую зі страхом. Перше це  не зовсім зручно в мішки наливати. Я їх розложував в гаражі на підлогу . Після  того переносив в інше місце щоб заливати мед з другої викачки. Потім все грузили декілька чоловік разом зі мною. Так як мед тоді відвозив сам, то ще й розгружали. Намахався стільки, що через тиждень після того купив бочки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.07.2019 в 06:51, В.Ю.А. сказав:

Згадую зі страхом. Перше це  не зовсім зручно в мішки наливати. Я їх розложував в гаражі на підлогу . Після  того переносив в інше місце щоб заливати мед з другої викачки. Потім все грузили декілька чоловік разом зі мною. Так як мед тоді відвозив сам, то ще й розгружали. Намахався стільки, що через тиждень після того купив бочки.

Для великих пасік можна бочки,але

( на мою думку) для любителів кращої тари за 20 літрові відра немає.В Хмельницькому на базарі до 80 грн за відро,у виробника-50 -55, браковані ( але придатні до використання) 35-40 грн.Алюмінієві бідони також добре,але дорого та не завжди ваші бідони повертаються до вас.Це моя думка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 16.07.2019 в 00:31, koste сказал:

Можно глянуть эти ведра ?:)

Брав у Вінниці. Такі ж по виду. Раніше  замовляв по НП, а це був по справах, то заїхав ще докупив. Попередні вже заповнені... :ah:

Але попередньо домовився, щоб залишили, бо зараз найбільш ходовий товар... Розбирають. Пасічники активізувались?:hmm:

Нібито міцні. Час покаже. Але тут найдемократичніша ціна... На базарі такі по 85 -100 грн продають...

https://vinalfapak.com.ua/p495667951-vedro-pischevoe.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, ромео сказал:

Брав у Вінниці. Такі ж по виду. Раніше  замовляв по НП, а це був по справах, то заїхав ще докупив. Попередні вже заповнені... :ah:

Але попередньо домовився, щоб залишили, бо зараз найбільш ходовий товар... Розбирають. Пасічники активізувались?:hmm:

Нібито міцні. Час покаже. Але тут найдемократичніша ціна... На базарі такі по 85 -100  грн продають...

https://vinalfapak.com.ua/p495667951-vedro-pischevoe.html

брав у них дані відра, приїхали побиті. того з 15 відер мінус 3. Але на НП не провіряв, побачив вже дома.Думаю швидче за все відправили такі. Так що хто у них буде брати-будьте уважні.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Во блін, а я на базарі купляв по 105.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Віталій.В сказав:

Во блін, а я на базарі купляв по 105.

років три тому  в м.Ромни на базарі хотів купити відра  20л, то натой час продавці просили за відро  100грн :blink:. і так їх розхвалювали . яле я виписав через інтернет нічим не гірші по 50 + доставка.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Брав у Вінниці. Такі ж по виду. Раніше  замовляв по НП, а це був по справах, то заїхав ще докупив. Попередні вже заповнені... :ah:

Але попередньо домовився, щоб залишили, бо зараз найбільш ходовий товар... Розбирають. Пасічники активізувались?:hmm:

Нібито міцні. Час покаже. Але тут найдемократичніша ціна... На базарі такі по 85 -100 грн продають...

https://vinalfapak.com.ua/p495667951-vedro-pischevoe.html

В таком ведре ручку оторвал .:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коллеги хто використовував такі  бочки які відгуки?

Screenshot_2019-07-30-22-00-44-125_ua.slando.png

Screenshot_2019-07-30-22-00-00-753_ua.slando.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, beekeeper 94 сказал:

Коллеги хто використовував такі  бочки які відгуки?

Сам не користувався, але знайомі люди сказали так: "Вони тобі не треба"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ромео сказал:

до речі це не виробник... такий собі оптовий склад. Я так розумію, від них відра розходяться далі...магазини, базари

У виробника ще дешевше. Точно не знаю, але припустимо 40грн. А тепер подивімось на ціну на базарі. 105 грн. Накрутка 2,5 рази! Отак у нас майже повсюдно: перекуп має (як мінімум) стільки ж як і виробник

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ромео сказав:

до речі це не виробник... такий собі оптовий склад. Я так розумію, від них відра розходяться далі...магазини, базари

У виробника ще дешевше. Точно не знаю, але припустимо 40грн. А тепер подивімось на ціну на базарі. 105 грн. Накрутка 2,5 рази! Отак у нас майже повсюдно: перекуп має (як мінімум) стільки ж як і виробник

Виробник.(нереклама)

Screenshot_2019-07-31-05-25-31-768x450.jpg

Screenshot_2019-07-31-05-25-15-768x450.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, beekeeper 94 сказал:

Коллеги хто використовував такі  бочки які відгуки?

Под мёд не годятся 

Тонкие и экспотрёры неохотно с ними работают 

Бочковозом не взять 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ворон сказал:

Виробник.(нереклама)

Screenshot_2019-07-31-05-25-31-768x450.jpg

Screenshot_2019-07-31-05-25-15-768x450.jpg

Что-то цена подозрительно не реальная.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Фомич сказав:

Что-то цена подозрительно не реальная.

Чого це?  Ось тут (теж не реклама) приблизно така ж ціна  https://svitpak.in.ua/g4464797-vedra-pischevye-plastikovye?bss0=76159 а якщо живеш в Києві чи десь недалеко, можна зекономити на доставці. Правда у двадцятилітрових нема бокових ручок, але я користуюся 10-літровими без ручок, тож не знаю наскільки бокові ручки зручні 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Фомич сказал:

Что-то цена подозрительно не реальная.

Так там же написано красным "Распродажа " 

Что в переводе обозначает " Кидалово "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ромео сказал:

до речі це не виробник... такий собі оптовий склад. Я так розумію, від них відра розходяться далі...магазини, базари

У виробника ще дешевше. Точно не знаю, але припустимо 40грн. А тепер подивімось на ціну на базарі. 105 грн. Накрутка 2,5 рази! Отак у нас майже повсюдно: перекуп має (як мінімум) стільки ж як і виробник

Вношу поправку.

Знайшов на упаковці наклейку з назвою виробника. Саме їх відра продає Вінниця.

Ось він

https://libo-plast.com/vedro/vedro-5-l---20-l-54/vidro-20l-krugle-51

І що ж тепер виходить? В них відра дорожчі на 1грн... Парадокс...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ромео сказал:

Вношу поправку.

Знайшов на упаковці наклейку з назвою виробника. Саме їх відра продає Вінниця.

Ось він

https://libo-plast.com/vedro/vedro-5-l---20-l-54/vidro-20l-krugle-51

І що ж тепер виходить? В них відра дорожчі на 1грн... Парадокс...:dntknw:

Странно, производитель даёт только номер телефона. Он что не имеет адреса? - делает ведра в воздухе. Это навернека не производитель.

Вот посмотрел через поисковик, фирма такая существует. Возможно, что продает посредник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ромео сказав:

Вношу поправку.

Знайшов на упаковці наклейку з назвою виробника. Саме їх відра продає Вінниця.

Ось він

https://libo-plast.com/vedro/vedro-5-l---20-l-54/vidro-20l-krugle-51

І що ж тепер виходить? В них відра дорожчі на 1грн... Парадокс...:dntknw:

Не парадокс,мінімальна кількість для замовлення 50 шт.,тобіш опт.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

Под мёд не годятся 

Тонкие и экспотрёры неохотно с ними работают 

Бочковозом не взять 

Якщо мед іде оптом,то негодяться,для них є бочки 200 літрів,для роздрібної торгівлі,в самий раз.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, ромео сказал:

що ж тепер виходить? В них відра дорожчі на 1грн... Парадокс...:dntknw:

Никакого парадокса 

Просто существуют скидки оптовикам на больших партиях и они значительные 

Это примерно как заготовитель мёда и экспортёр 

с разницей до 6 гривен за кг 

Иногда заготовитель даёт больше ,чем указано у экспортёра 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Использую только бочки цилиндрические. На бочку надевается марля или сетка москитная, и зажимается обручем. Мед из медогонки - сразу ведрами в бочку. После заполнения марля стирается - и на новую бочку. Очень удобно и быстро. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Тара для меду

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...