Перейти к содержанию

Тара для меду


sika4

Рекомендуемые сообщения

13 минут назад, Sasha456654 сказал:

сыпал муку

дійсно гарний сорбент для жирів, колись користувались, жирували:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Sasha456654 сказав:

в бочку на стенки сыпал муку и месил тесто,тесто для корма жывотным ,и вымыл водой

Так ми в армії відмивали бачки від залишків жиру.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Десь на форумі зустрічав ,що хтось використовує поліетиленові пакети, як вкладиші в 20 літрові відра,а при здачі виймає пакети з закристалізованим медом ,відра залишаються дома .Підскажіть які пакети краще брати .Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, venchyk сказал:

Десь на форумі зустрічав ,що хтось використовує поліетиленові пакети, як вкладиші в 20 літрові відра,а при здачі виймає пакети з закристалізованим медом ,відра залишаються дома .Підскажіть які пакети краще брати .Дякую!

Всё легко 

Для пищевых продуктов 

Те что для мусора ,желательно использовать по назначению 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, venchyk сказав:

Десь на форумі зустрічав ,що хтось використовує поліетиленові пакети, як вкладиші в 20 літрові відра,а при здачі виймає пакети з закристалізованим медом ,відра залишаються дома .Підскажіть які пакети краще брати .Дякую!

Це я так практикую вже кілька років. Пакети для харчових продуктів №5 (великі)

be9d01a1e418.jpg

6750089cfb22.jpg

d1814aa6dad5.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Немолодий сказал:

Це я так практикую вже кілька років. Пакети для харчових продуктів №5 (великі)

be9d01a1e418.jpg

6750089cfb22.jpg

d1814aa6dad5.jpg

 

А хто їх в такому виді принімає , це ж потрібно кожен пакет отдирать від меду , особливо в ізгибах завязки 

Та і транспортіровка в пакетах під питаням , якщо на кучу скласти :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, AVA сказав:

А хто їх в такому виді принімає , це ж потрібно кожен пакет отдирать від меду , особливо в ізгибах завязки 

Та і транспортіровка в пакетах під питаням , якщо на кучу скласти :dntknw:

Якщо при такій ціні на мед беруть таку упаковку, то мабуть оптовики аж ніяк не в накладі. Витрушені з відра медові моноліти (а при зрілому відкачаному меду вони нагадують шлакоблок) я запаковую ще в один такий самий пакет. В цьому році забирали в середині травня. Вантажники склали (скидали) такі моноліти в машині у велику купу без ніякої тіні сумління. Так, що не фантазуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Немолодий сказал:

Якщо при такій ціні на мед беруть таку упаковку, то мабуть оптовики аж ніяк не в накладі. Витрушені з відра медові моноліти (а при зрілому відкачаному меду вони нагадують шлакоблок) я запаковую ще в один такий самий пакет. В цьому році забирали в середині травня. Вантажники склали (скидали) такі моноліти в машині у велику купу без ніякої тіні сумління. Так, що не фантазуйте.

Я декілька років до бочок здавав у двух мішках ( типу сахарю ) і то вони при погрузкі зацепались і трохи рвались , 

а тут , я думав , один пакет 

Тільки зараз у нас нехочуть брать у мішках 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Немолодий сказал:

Якщо при такій ціні на мед беруть таку упаковку, то мабуть оптовики аж ніяк не в накладі. Витрушені з відра медові моноліти (а при зрілому відкачаному меду вони нагадують шлакоблок) я запаковую ще в один такий самий пакет. В цьому році забирали в середині травня. Вантажники склали (скидали) такі моноліти в машині у велику купу без ніякої тіні сумління. Так, що не фантазуйте.

А что если они таять начнут ? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто підкаже де купить 20 л харчові пластикові відра?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
10 часов назад, plasttrade сказал:

Такие вёдра лучше покупать с металлической ручкой, т.к. пластиковая может лопнуть, пластиковые ручки не выдерживают большую нагрузку!

В мене від таких відер ручки тільки і залишилися :umora:, а відра дякуючи закупщикам в хлам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.06.2019 в 16:42, Taras NTG сказал:

Хто підкаже де купить 20 л харчові пластикові відра?

В нас на форумі була реклама . Відра не погані , ціна теж . Єдине що в мінус це доставка , з Києва в Мену на кожному відрі плюс 20 грн.Хоча з Кагарлика можна і в Київ з"їздити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Владимир Иванович сказал:

В нас на форумі була реклама . Відра не погані , ціна теж . Єдине що в мінус це доставка , з Києва в Мену на кожному відрі плюс 20 грн.Хоча з Кагарлика можна і в Київ з"їздити.

Кде брали и какая цена ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Питання трохи не по темі, але раз ціну не обговорюємо і не знаю в якій "гілці" його поставити, то. Ситуація: є кілька бочок з медом. Заради них купувати бочкокат, а нормальний коштує в районі 4-5 тисяч, не бачу смислу. Чи приїзжають заготовачі зі своїми бочкокатами? Якшо ні, то що порадите. Хтось був у подібній ситуації?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, medhon сказал:

Питання трохи не по темі, але раз ціну не обговорюємо і не знаю в якій "гілці" його поставити, то. Ситуація: є кілька бочок з медом. Заради них купувати бочкокат, а нормальний коштує в районі 4-5 тисяч, не бачу смисл. Чи приїзжають заготовачі зі своїми бочкокатами? Якшо ні, то що порадите. Хтось був у подібній ситуації?

Зараз у кожного заготовача є бочкокат 

Під бочку потрібно підкласти перемички висотою до 50мм і хай стоять , тільки не на сонці 

А питання якраз по темі , якби всі думали як зберігти мед хотя би два місяці після качки,

а не сразу сдать з медогонки , то і ціну булаб інша :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, medhon сказал:

Питання трохи не по темі, але раз ціну не обговорюємо і не знаю в якій "гілці" його поставити, то. Ситуація: є кілька бочок з медом. Заради них купувати бочкокат, а нормальний коштує в районі 4-5 тисяч, не бачу смислу. Чи приїзжають заготовачі зі своїми бочкокатами? Якшо ні, то що порадите. Хтось був у подібній ситуації?

Я  думал Вам  нужно самому эти бочки куда то перемещать.  а Вы за заготовителей переживаете :umora:.   Вы им только свисните что согласны здать  так они сами и взвесят и своим бочковозом  вытянут и погрузят.     

  • Подобається 2
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AVA сказал:

 

Під бочку потрібно підкласти перемички висотою до 50мм і хай стоять , тільки не на сонці 

 

Хороший бочьковоз должен брать бочку с пола без всяких перемычек. но можно небольную 1см  максимум 2 см.  5 см будет создавать немного проблему.  но в принципе если заготовитель постоянный то Вам видней как лучше подстроиться под его бочковоз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Хороший бочьковоз должен брать бочку с пола без всяких перемычек. но можно небольную 1см  максимум 2 см.  5 см будет создавать немного проблему.  но в принципе если заготовитель постоянный то Вам видней как лучше подстроиться под его бочковоз.

Це під мій бочковоз 50мм :umora: , бере з 25мм приблизно також

Зробив так , бо бочки при качкі стоять на землі у дворі під деревами і підставлені бруски на случай дождя 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, medhon сказал:

Ситуація: є кілька бочок з медом

Я щось трохи розчарувався в бочках. 

Непрактично. Якщо нема капітальної споруди, де їх раз поставив і назавжди, то краще вже з ними не заморочуватись. Дрібна посуда значно мобільніша. Тим більше, що бонусів від бочок при здачі ніяких.

Звичайно, мова про помірну кількість меду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ромео сказал:

Я щось трохи розчарувався в бочках. 

Непрактично. Якщо нема капітальної споруди, де їх раз поставив і назавжди, то краще вже з ними не заморочуватись. Дрібна посуда значно мобільніша. Тим більше, що бонусів від бочок при здачі ніяких.

Звичайно, мова про помірну кількість меду. 

Я здав у минулому році у грудні. Весь час простояли у дворі накриті чорною плівкою. Єдиний мінус у здачі меду бочками, те що здаеш нові, а отримуєш назад металолом. Навіть якщо повернуть твої бочки, то в такому вигляді що виникає єдине питання- Що я їм поганого зробив?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

Я щось трохи розчарувався в бочках. 

Непрактично. Якщо нема капітальної споруди, де їх раз поставив і назавжди, то краще вже з ними не заморочуватись. Дрібна посуда значно мобільніша. Тим більше, що бонусів від бочок при здачі ніяких.

Звичайно, мова про помірну кількість меду. 

Якщо не секрет, в чому зберігаєте? бо зараз стою перед дилемою в чому зберігати, а потім і здавати соняшник

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, medhon сказал:

Якщо не секрет, в чому зберігаєте? бо зараз стою перед дилемою в чому зберігати, а потім і здавати соняшник

Та все є. Бочки метал, бочонки (леміра), бідони алюм., відра (10л).

Вирішив ще й спробувати 20л відра. Найдешевший варіант:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, ромео сказав:

Та все є. Бочки метал, бочонки (леміра), бідони алюм., відра (10л).

Вирішив ще й спробувати 20л відра. Найдешевший варіант:IMHO:

а як потім з них виколупувати як мед стане камінним, та ще й з пластикових?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, medhon сказал:

а як потім з них виколупувати як мед стане камінним, та ще й з пластикових?:hmm:

Так як і з усього іншого...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, ромео сказав:

Так як і з усього іншого...:dntknw:

просто бочку здав та й усе, а попробуй надовбати з 20 літрових відер літрів так 400, задоволення досить сумнівне:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Тара для меду

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...