Перейти к содержанию

Виведення серпневих маток.


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

6 годин тому, AVA сказав:

Номерок випадково не В129хВ120 Вальчука 

Що В129 від Keld Brandstrup це точно , а далі :dntknw:

Був у мене й такий варіант. Пізніше гляну - паспорти вдома лишилися.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перевіряв осіменіння серпневих - щось не дуже вони мене вдохновили. Й щурок ніби у мене не чути...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Пробачте, але у вас точно виродки, а не баки. Такі характеристики видали, ніби то не порода спеціально штучно виведена людиною, а якісь  там кавказянки - виродки десятого покоління. :dntknw:

Яку ШО матку Вальчук прислав , від такої і виводю , ще в 2014 р перщу в нього взяв 

Щоб отримати чисту акація з сімьї всі лишні рамки , корпуса на нафіг , один 8р залишаєтся і рамки тільки з розплодом  всі 8шт і магазини , мені потрібна акація яка пройде аналіз на опт , в селі ми можем тільки друг другу продавать 

Це робится тільки пішов нектар , а тут бац і тиждень то дощ то холод , розплід то лупится , а взятку ноль 

Це не кожен рік , але буває , от і закладають маточники , тільки це на медозбір невпливає , через дві неділі мед качаю , а рої вилітають , у багатьох маточники після початку взятку розгризають 

З бакфастом Вальчука такий номер проходить є рекордістки які і меду найбільше принесли і рої вилитіли

А от карніку і кордован , якщо заклинуло в разі непогоде , меду гаплик 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.08.2021 в 15:29, mits сказал:

Вчера, выпустил из клеточек, 12 молодых маток. Если облетяься, то гляну, как они сеять будут весной, в Марте.  Но что то меня сомнения берут, что будут лучше, чем Июньские и Июльские. Посмотрим.

9 начали сеять. 2 пока нет. 1 точьно уже не будет сеять.....  В общем присмотрюсь я к ним, в сезоне 2022 и отпишусь тут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, mits сказал:

9 начали сеять. 2 пока нет. 1 точьно уже не будет сеять.....  В общем присмотрюсь я к ним, в сезоне 2022 и отпишусь тут.

12 шт сьогодні тільки вилупились. Побачу що з того вийде, якщо нуки не розбомблять.

Попередня закладка - вчора десятий день то одна почала сіяти, решта ще бігають худенькими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А зачем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Серж 82 сказал:

Побачу що з того вийде

Нічого хорошого ,пізні матки потрутовились ,або еле плелись 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після останнього продажу маток, в ЕВК  бджоли собі вивели молоденьких (буде вже G2 від цьогорічних острівних).  Перевірка показала що зараз  там є більше 9 шт плідних маточок. Трутнів і зараз вистачає, в мене їх ще навіть і не думали виганяти. Тому в цьому плані думаю буде все гаразд. Спаде спека підсаджу цих маточок в сімї під ковпак. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

Після останнього продажу маток, в ЕВК  бджоли собі вивели молоденьких (буде вже G2 від цьогорічних острівних).  Перевірка показала що зараз  там є більше 9 шт плідних маточок. Трутнів і зараз вистачає, в мене їх ще навіть і не думали виганяти. Тому в цьому плані думаю буде все гаразд. Спаде спека підсаджу цих маточок в сімї під ковпак. 

Зачем плодить маток второго сорта  и оставлять их в зиму. Проблема не в G2 , а в том что они выведены в нуках и то что в ульях еще есть трут не значит что он полноценный. В моих условиях нормальные плодные матки получаются если неплодка вышла до 1 августа, все что позже иногда нормальные, но чаще брак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Брониславович сказал:

Зачем плодить маток второго сорта  и оставлять их в зиму.

Что бы потом поставить на них 5 корпусов на 300 мм 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Брониславович сказав:

Зачем плодить маток второго сорта  и оставлять их в зиму.

Матки такі не для продажу, а для перевірки передачі ГКО.

 

2 години тому, Брониславович сказав:

а в том что они выведены в нуках и то что в ульях еще есть трут не значит что он полноценный.

Зараз в ЕВК більше бджіл ніж на початку травня у деяких виховательках, звісно що в переводі на об'єм займаємої площі. Вчора спостерігав повноцінний обліт як молодих бджілок так і трутнів. В нас зараз на вагах +0. І матки вже ПЛІДні, розплід печатають в цих ЕВК. Тому чом би і не перевірити теорему серпневих маток. :IMHO:

ЗюІю І мені вже мало 5 корпусів на 300, думаю що ці пізні матки наступного року візьмуть нові вершини (5 корпусів +1 магазин) ;) Шутка для Мико.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13.08.2021 в 21:45, ДобровоЛ сказав:

Був у мене й такий варіант. Пізніше гляну - паспорти вдома лишилися.:dntknw:

Ось , прошу.

В-129 VXP + B-319 VXP.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ось , прошу.

В-129 VXP + B-319 VXP.

А ця Ваші слова 

"Пане Юрію, дякую вам та Ірині з Сергієм ! Успішно дійшла N14 -  129 Х на трут 120  буквально менше, як за добу .:ay: 

Щиро дякую усьому сімейному підряду, здоров'я й успіхів усій вашій родині на довгії роки! :az::wave:"

У Вас що дві 129 , просто мені тільки прийшла 129х120 , сьогодні тільки засіяла , а у Вас уже в зиму повині іти Ф1 , інтересно що воно , в прівнянні з іншими

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, AVA сказав:

А ця Ваші слова 

"Пане Юрію, дякую вам та Ірині з Сергієм ! Успішно дійшла N14 -  129 Х на трут 120  буквально менше, як за добу .:ay: 

Щиро дякую усьому сімейному підряду, здоров'я й успіхів усій вашій родині на довгії роки! :az::wave:"

У Вас що дві 129 , просто мені тільки прийшла 129х120 , сьогодні тільки засіяла , а у Вас уже в зиму повині іти Ф1 , інтересно що воно , в прівнянні з іншими

Відповів у личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, asot сказал:

Нічого хорошого ,пізні матки потрутовились ,або еле плелись 

Трутень ще є, але наскільки він повноцінний важко сказати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Mihail-ves сказал:

Після останнього продажу маток, в ЕВК  бджоли собі вивели молоденьких (буде вже G2 від цьогорічних острівних).  Перевірка показала що зараз  там є більше 9 шт плідних маточок. Трутнів і зараз вистачає, в мене їх ще навіть і не думали виганяти. Тому в цьому плані думаю буде все гаразд. Спаде спека підсаджу цих маточок в сімї під ковпак. 

Часом буває що в нуці виводиться свищуха то я давлю. Наук на дві 145 (4 складних), а тут как, якось стрьомно таку матку підсаджувати у сім'ю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Серж 82 сказав:

Часом буває що в нуці виводиться свищуха то я давлю.

Чим відрізняється свищуха від тої що Ви прививаєте? Яйцекладкою, силою сім'ї, медом, хворобами? Оскільки я початківець то мені все цікаве і може згодиться Ваша відповідь.

На рахунок трутня і всього іншого. Приведу приклад минулого року коли в мене в ТЗ замінили 10 маток (ІОшок) в період середина вересня початок жовтня. Із замінених тільки одна була що сіяла трутнів, всі інші, або нормально сіяли, або не вернулись з обльоту. Щурка тоді жила ще на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Mihail-ves сказал:

Чим відрізняється свищуха від тої що Ви прививаєте? Яйцекладкою, силою сім'ї, медом, хворобами? Оскільки я початківець то мені все цікаве і може згодиться Ваша відповідь.

На рахунок трутня і всього іншого. Приведу приклад минулого року коли в мене в ТЗ замінили 10 маток (ІОшок) в період середина вересня початок жовтня. Із замінених тільки одна була що сіяла трутнів, всі інші, або нормально сіяли, або не вернулись з обльоту. Щурка тоді жила ще на пасіці.

Свищуха в серпні , це в рсновном температурний режим , якщо багато маточників свищів . то і недокорм 

Ну вобщім як повезе , уже пішла лотарея і регіони різні 

На рахунок обльотів , тут також є велика різниця , що таке тиха заміна , це вилитіла одна матка зробила круг над пасікой десяток трутів по любому найшла 

У матководів в один день виходить закладка на обліт , можуть до десятка маток бути в льоті над пасікою , отут уже проблеми , перші дві матки потянуть за собою весь трут , якого і так обмаль , що на льоту , а інші 8 :dntknw:

Ну це моя думка я не матковод , так чисто роздуми 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.08.2021 в 08:44, ДобровоЛ сказал:

Зараз у них починаються перельотно-тренувальні  кочівки. І за пару годин вони можуть знищити усю льотну бджолу на пасіці. 

Так що це ще один з неприємних пунктів виведення серпневих маток. :dntknw:

Як привязати щурок до якості запліднення маток? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, AVA сказав:

Свищуха в серпні , це в рсновном температурний режим , якщо багато маточників свищів . то і недокорм 

Ми говоримо про серпневих маток, і тут до 15 серпня ще заливали гнізда. Недокорм відпадає однозначно. Багато маточників тягнуть при РС, в моїх ЕВК було максимум два маточника (через скло добре видно). Температури такі стоять що і бджілок не треба, все майже як по книжці. І самий головний аргумент - віра у своїх маток. А я в них впевнений, раз хочу підсадити не у відводки а в сильні сім'ї.

А там будемо спостерігати, і можливо наступного року я таку процедуру не буду рекомендувати, але тільки після отримання своїх результатів, а не на здогадках циганки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Mihail-ves сказал:

Ми говоримо про серпневих маток, і тут до 15 серпня ще заливали гнізда. Недокорм відпадає однозначно. Багато маточників тягнуть при РС, в моїх ЕВК було максимум два маточника (через скло добре видно). Температури такі стоять що і бджілок не треба, все майже як по книжці. І самий головний аргумент - віра у своїх маток. А я в них впевнений, раз хочу підсадити не у відводки а в сильні сім'ї.

А там будемо спостерігати, і можливо наступного року я таку процедуру не буду рекомендувати, але тільки після отримання своїх результатів, а не на здогадках циганки. 

А свищ у серпні це що несерпнева матка:hmm:, серпнева це виведена і облітана в серпні , а непросто кудись від когось пересажена , а серпень у всих різний 

і я написав слово регіон , і кожен такох написав що в його регіоні серпневі їм непідходять . а не за Ваші 

я просто написав варіанти чому 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Ось , прошу.

В-129 VXP + B-319 VXP.

Правильная запись  - B129(VYP) x B319(VYP)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Чим відрізняється свищуха від тої що Ви прививаєте? Яйцекладкою, силою сім'ї, медом, хворобами? Оскільки я початківець то мені все цікаве і може згодиться Ваша відповідь.

На рахунок трутня і всього іншого. Приведу приклад минулого року коли в мене в ТЗ замінили 10 маток (ІОшок) в період середина вересня початок жовтня. Із замінених тільки одна була що сіяла трутнів, всі інші, або нормально сіяли, або не вернулись з обльоту. Щурка тоді жила ще на пасіці.

Мабуть тут доречніше було б запитання - чим відрізняється евк від виховалки сформованої по всіх вимогах.  А якість свищухи яких ми прививаємо залежить від догляду за нею виховалкою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Серж 82 сказав:

А якість свищухи яких ми прививаємо залежить від догляду за нею виховалкою.

погоджуюсь! але все таки, Чим відрізняється свіщуха від привитої? Ви спостерігали  таку різницю?

Крім відомих термінів виходу матки.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Mihail-ves сказал:

погоджуюсь! але все таки, Чим відрізняється свіщуха від привитої? Ви спостерігали  таку різницю?

Крім відомих термінів виходу матки.:IMHO:

Гем...м в контролі правильного віку закладки свища . це саме перше і головне .

якщо узять умови температури і взятку однакові як для прививки . так і для виводу свищової 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...