Перейти к содержанию

Виведення серпневих маток.


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

4 хвилини тому, Володимир Джос сказав:

Сьогодні дивився, немає і третьої матки. Прийняли, а потім також прикінчили... Більше експериментувати з  ними  не буду...  І так три матки втратив... 

Ото потрібно було б витрусити їх перед льотком і не жаліти - нормальні залетіли б назад, а всякі "збоченці" залишилися б. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Думка відомого білоруського науковця Дмитра  Рахматуліна про заміну маток у кінці сезону, тобто про даний час - серпень місяць..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.05.2019 в 13:37, ДобровоЛ сказав:

Ото потрібно було б витрусити їх перед льотком і не жаліти - нормальні залетіли б назад, а всякі "збоченці" залишилися б. :IMHO:

А ви спробуйте це зробити тепер, у серпні.

Рахматулін каже, що це просто. А я чомусь сумніваюсь...

Хоча при відповідних застереженнях це можна швидко ліквідувати. Головне - дати добре відчути їм осиротіння.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз якраз настав той час , коли можна й собі це спробувати.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якраз я вивів партію баків від Сахарики Keld Brandstrup (Келд Брандструп). Спробую ще з ними порівняти у наступному сезоні розвиток сімей з матками  виведеними у травні-червні  .:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.08.2021 в 16:45, ДобровоЛ сказал:

Думка відомого білоруського науковця Дмитра  Рахматуліна про заміну маток у кінці сезону, тобто про даний час - серпень місяць..

Выводил в прошлом году, маток в Августе. И скажу, что мне не понравилось. % облёта маток 50%. Облетались  очень неохотно. Сидели в отводках, по 2-3 недели, пока начинали сеять. В общем, мне не понравилось. Хотя те, что всё таки начали сеять, этим летом, сели как бешеные. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть такое наблюдение что матки облетанные в августе влияют на зимовку... далеко не в лучшую сторону....:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

06.08.2021 в 16:45, ДобровоЛ сказав:

Думка відомого білоруського науковця Дмитра  Рахматуліна про заміну маток у кінці сезону, тобто про даний час - серпень місяць..

 

9 хвилин тому, mits сказав:

Выводил в прошлом году, маток в Августе. И скажу, что мне не понравилось. % облёта маток 50%. Облетались  очень неохотно. Сидели в отводках, по 2-3 недели, пока начинали сеять. В общем, мне не понравилось. Хотя те, что всё таки начали сеять, этим летом, сели как бешеные. 

Здається автор ролику рекомендує осінню заміну маток , а не осінній вивід маток . Чи я щось упустив в ролику? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Конструктор сказал:

 

Здається автор ролику рекомендує осінню заміну маток , а не осінній вивід маток . Чи я щось упустив в ролику? :dntknw:

Все правильно матка на час заміни повина бути на піку яйцекладки возможностей відводка і тоді заміна на :ay:

Добровол трохи не правильно вкурив , чи як сказать неправельно куре :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, mits сказав:

Выводил в прошлом году, маток в Августе. И скажу, что мне не понравилось. % облёта маток 50%. Облетались  очень неохотно. Сидели в отводках, по 2-3 недели, пока начинали сеять. В общем, мне не понравилось. Хотя те, что всё таки начали сеять, этим летом, сели как бешеные. 

Ось якраз це мене цікавить найбільше. А те, що у серпні матки виводяться сутужно і  облітуються теж не ''ахті'' як,  то я вже переконався ще кілька  років тому.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Александр К. сказав:

Есть такое наблюдение что матки облетанные в августе влияют на зимовку... далеко не в лучшую сторону....:IMHO1:

А Дмитро Рахматулін зовсім в іншому переконаний...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

А Дмитро Рахматулін зовсім в іншому переконаний...

У каждого есть свое мнение... И право на свое мнение... :) :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Конструктор сказав:

 

Здається автор ролику рекомендує осінню заміну маток , а не осінній вивід маток . Чи я щось упустив в ролику? :dntknw:

Він якраз прибічник  виведення саме серпневих маток. Це він  стверджує чи не у кожній лекції, що ці серпневі матки якраз  входять у пік найвищої яйцекладки саме якраз після першого весняного  обльоту. :ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, AVA сказав:

Все правильно матка на час заміни повина бути на піку яйцекладки возможностей відводка і тоді заміна на :ay:

Добровол трохи не правильно вкурив , чи як сказать неправельно куре :umora:

Щоб знати думку Д. Рахматуліна ознайомлення лише з однією його лекцією все ж  замало. Проте все у нього зводиться до виведення саме серпневих маток. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, AVA сказав:

Все правильно матка на час заміни повина бути на піку яйцекладки возможностей відводка і тоді заміна на :ay:

Добровол трохи не правильно вкурив , чи як сказать неправельно куре :umora:

То ви , AVA , зовсім не правильно зрозуміли цього білоруського науковця. Бо саме пік яєцекладки маток зразу ж після першого весняного  обльоту й цікавить Дмитра Рахматуліна. З цією метою він і практикує виведення саме серпневих маток.  :IMHO::ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ДобровоЛ сказал:

 після першого весняного  обльоту. :ooops:

 В этом он как раз прав сеют они отменно, но как-то он не договаривает о кол-ве отхода при облете подсадке и т.д. Тут танцы с бубном сполна окупают повышенную яйцекладку... Мне проще с хвостов перекинуть пару рамок с расплодом в основные семьи и не париться... Все выше изложенное лично :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Він якраз прибічник  виведення саме серпневих маток. Це він  стверджує чи не у кожній лекції, що ці серпневі матки якраз  входять у пік найвищої яйцекладки саме якраз після першого весняного  обльоту. :ooops:

Давно його не дивився , таки призабув.

Хоча на мою думку ізюминкою методу є саме осіння заміна ,а чи матка виведена в серпні чи в липні то не суттєво .Головне щоб вона була якісною. :IMHO:

Сам метод осіньої заміни має як і плюси так і мінуси , декілька років користувався цим методом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, Конструктор сказав:

Давно його не дивився , таки призабув.

Хоча на мою думку ізюминкою методу є саме осіння заміна ,а чи матка виведена в серпні чи в липні то не суттєво .Головне щоб вона була якісною. :IMHO:

Сам метод осіньої заміни має як і плюси так і мінуси , декілька років користувався цим методом.

Але мова саме про серпневих маток. Він це часто кілька разів повторював і в інших лекціях. Моя ж думка ще не сформувалася. Хоч  торік кілька маток вже пробував протестувати. Та деякі особисті обставини ті тести звели , на жаль, до нуля. :dntknw: 

Але зараз кілька маток від Сахарики  Keld Brandstrup (Келда Брандструпа), що вийшли пару днів тому в інкубаторі , сидять вже у нуках. Чекаю їх обльоту. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

То ви , AVA , зовсім не правильно зрозуміли цього білоруського науковця. Бо саме пік яєцекладки маток зразу ж після першого весняного  обльоту й цікавить Дмитра Рахматуліна. З цією метою він і практикує виведення саме серпневих маток.  :IMHO::ooops:

Є пік яйцекладки матки по її возрасту , а є пік яйцекладки по возможностях , або силі нука чи відводка 

А вобще необращайте вніманія :umora:, я вчора :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ДобровоЛ сказав:

То ви , AVA , зовсім не правильно зрозуміли цього білоруського науковця. Бо саме пік яєцекладки маток зразу ж після першого весняного  обльоту й цікавить Дмитра Рахматуліна. З цією метою він і практикує виведення саме серпневих маток.  :IMHO::ooops:

Якраз він акцентує свою увагу на тому що найбільшу яйцекладку матка набирає коли її пів року , тобто на весну , в цьому і полягає весь "гвоздік програми"

 

8 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Але мова саме про серпневих маток.

А липневі вже не то ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Конструктор сказал:

Якраз він акцентує свою увагу на тому що найбільшу яйцекладку матка набирає коли її пів року , тобто на весну , в цьому і полягає весь "гвоздік програми"

 

А липневі вже не то ?

Это как ? Вывести их в июле а подсадить в августе? Или просто давать в июле сразу после облета?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Конструктор сказал:

Якраз він акцентує свою увагу на тому що найбільшу яйцекладку матка набирає коли її пів року , тобто на весну , в цьому і полягає весь "гвоздік програми"

 

Гвоздик может сработать, когда окружающие условия хорошие, а какие условия для развития в марте у нас?  Считаю что всё это бла-бла для поддержания своего реноме, А после того, как он рамку со слошной 34мм планкой назвал инновационной, :IMHO1:о нём как о научном работнике стремится к нулю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Конструктор сказав:

Якраз він акцентує свою увагу на тому що найбільшу яйцекладку матка набирає коли її пів року , тобто на весну , в цьому і полягає весь "гвоздік програми"

 

А липневі вже не то ?

 

Та тож питання до Дмитра, а не до мене. Я ж не науковець. Бджільництво - то моє хобі.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Гурович сказав:

Гвоздик может сработать, когда окружающие условия хорошие, а какие условия для развития в марте у нас?  Считаю что всё это бла-бла для поддержания своего реноме, А после того, как он рамку со слошной 34мм планкой назвал инновационной, :IMHO1:о нём как о научном работнике стремится к нулю.

Ця людина - Дмитро Рахматулін-  саме не зовсім  стандартними прийомами й зацікавила мене. Те ,що вони інколи досить  абсурдні, сумніву немає. :frusty: Але саме цим він і добивається популярності - нестандартним підходом до вже добре й давно  відомих речей.

От його серпневі матки - одне з таких цікавих питань. :dntknw: :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Ця людина - Дмитро Рахматулін-  саме не зовсім  стандартними прийомами й зацікавила мене. Те ,що вони інколи досить  абсурдні, сумніву немає. :frusty: Але саме цим він і добивається популярності - нестандартним підходом до вже добре й давно  відомих речей.

От його серпневі матки - одне з таких цікавих питань. :dntknw: :IMHO:

  Скорее экономический ход для лучших продаж мато к во второй половине лета... :IMHO1:

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...