Перейти к содержанию

Куплю плівку


Puzlik

Рекомендуемые сообщения

Шукаю продавців плівки для вуликів. Бажано не три метри шириною, а вже порізану. Не дуже товсту, щоб можна було закрити фальцевий вулик. Може в кого є контакти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну если Вы здесь зарегистрировались интернетом пользоваться умеете а там тысячи предложений вот например https://prom.ua/p1344682497-plenka-polietilenovaya-metrazh.html?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Михаил46 сказал:

Ну если Вы здесь зарегистрировались интернетом пользоваться умеете а там тысячи предложений вот например https://prom.ua/p1344682497-plenka-polietilenovaya-metrazh.html?

1. Ну, если Вы пользуетесь клавиатурой, то по идее, должны язык знак и знаки препинания использовать.. НО, увы.. 

2. Если бы я нашёл, то что мне нужно, здесь бы не спрашивал. 

3. Спасибо, что не прошли мимо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.06.2021 в 08:54, Puzlik сказал:

Шукаю продавців плівки для вуликів. Бажано не три метри шириною, а вже порізану. Не дуже товсту, щоб можна було закрити фальцевий вулик. Може в кого є контакти?

Маю сумнів, що є продавці такого специфічного товару. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, SashaSM сказал:

Маю сумнів, що є продавці такого специфічного товару. 

Чому? ) в минулому, здається, сезоні, тут на форму була людина, яка продавала плівку потрібного розміру. Але, почитавши відгуки, зрозумів, що вона товста і в фальцевих вуликах буде проблема закрити лашок.

ось ця тема 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Puzlik сказал:

Чому? ) в минулому, здається, сезоні, тут на форму була людина, яка продавала плівку потрібного розміру. Але, почитавши відгуки, зрозумів, що вона товста і в фальцевих вуликах буде проблема закрити лашок.

ось ця тема 

 

Брал эту пленку не понравилась очень толстая и жесткая  сейчас покупаю на рынке и режу под свой размер брать лучше потолще МК-РОН не так быстро грызут сезона на два хватает

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Михаил46 сказал:

Брал эту пленку не понравилась очень толстая и жесткая  сейчас покупаю на рынке и режу под свой размер брать лучше потолще МК-РОН не так быстро грызут сезона на два хватает

На рынке можно купить пленку, НО её минимальна ширина 1 метр. И когда отрезаешь 60 см на улей, остаётся 40 см, которых мне некуда деть. Вот потому и ищу, мб кто продаёт готовые размеры. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Закажите 6 метров как раз 10 кусков будет а по длине посчитайте eurofermershop.com.ua/ правда дороговато

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, Puzlik сказав:

На рынке можно купить пленку, НО её минимальна ширина 1 метр. И когда отрезаешь 60 см на улей, остаётся 40 см, которых мне некуда деть. Вот потому и ищу, мб кто продаёт готовые размеры. 

Купив поліетиленову плівку 150мікрон в рулоні,  ширина 58см, довжина 50 метрів - на вулики розмір якраз те, що треба, залишається лиш відрізати потрібної довжини Screenshot_2021-06-05-09-28-48-658_com.viber_voip.thumb.jpg.4f671e91a6322065558001a661fe454f.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, davolodya сказал:

Купив поліетиленову плівку 150мікрон в рулоні,  ширина 58см, довжина 50 метрів - на вулики розмір якраз те, що треба, залишається лиш відрізати потрібної довжини Screenshot_2021-06-05-09-28-48-658_com.viber_voip.thumb.jpg.4f671e91a6322065558001a661fe454f.jpg

Я бачив це відео у Ігоря на ютубі і навіть телефонував. Мені сказали «звідки у Вас цей номер? Забудьте його! І другий теж»....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Puzlik сказав:

Я бачив це відео у Ігоря на ютубі і навіть телефонував. Мені сказали «звідки у Вас цей номер? Забудьте його! І другий теж»....

Номер київстару  робочий- плівку замовляв тижні 2 тому, відправили  в той же день,  наложкою

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.06.2021 в 19:21, Puzlik сказал:

Чому? ) в минулому, здається, сезоні, тут на форму була людина, яка продавала плівку потрібного розміру. Але, почитавши відгуки, зрозумів, що вона товста і в фальцевих вуликах буде проблема закрити лашок.

ось ця тема 

 

Я таку взяв. Так товста. Підкришник погано придавлює. Використовую між 300 корпусами для обгулу маток у верхньому корпусі. Але в ній великий плюс-довговічна і не гризуть бджоли 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

      А я думав, що гризе восова міль, здебільше її лялечки. ПЕТ пліва від "Стол"а не ідеально підходить для покриття -коробиться при нагріванні але поки що не викинув жодної стелини. Залишилась ціла і прозора , видно бджіл по вулочках. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...