Jump to content

Дотація за бджолосімї 2021

yurasaver
 Share

Recommended Posts

49 минут назад, Николай S сказал:

:umora:Уявіть, що я не пущу на пасіку членів комісії які не мають санітарних книжок і буду правий:umora:, це не може бути підставою для відмови у видачі дотації..

бо огляд пасіки та підрахунок кількості це справа виключно саме ВЕТ служби, продслужба то вже інша структура:umora:, справа комісії ОТГ це розгляд поданих документів, кожен член комісії відповідає за своє, голова комісії всі організаційні питання, секретар за повноту поданих документів і те, що не з тієї сторінки взяв дані, ветлікар за достовірність  поданих даних у ветпаспорті, всі інші  дружно надувши щоки радіють за можливість бути "при ділі", а комісія в цілому ні за що не відповідає:dntknw:

Акт огляду пасіки і є останнім документом, пустю не пустю, дитячий садок.

• Confused 1

1 час назад, Сергей 2014 сказал:

Я написав як повинно бути, і закон один на всій території України. 

Ви мабуть не в тій Україні живете, бо в тій Укріаїні якій я живу діє наступний порядок: 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 лютого 2018 р. № 107
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 12 травня 2021 р. № 517)

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції

П. 7абз. 4Для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам - підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

• Like 1
  • Thanks 1

42 минуты назад, yurasaver сказал:

Ви мабуть не в тій Україні живете, бо в тій Укріаїні якій я живу діє наступний порядок: 

ЗАТВЕРДЖЕНО

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції

П. 7абз. 4Для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам - підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

Правильно а далее именно выходя из этой фразы ветеринар начинает утверждать что клин. огляд до 15 мая и все...

6 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

52 хвилини тому, Сергей 2014 сказав:

Акт огляду пасіки і є останнім документом, пустю не пустю, дитячий садок.

От і я про теж саме акт огляду складає вет лікар з пасічником, всі решта в песочниці.............

29 минут назад, yurasaver сказал:

ЗАТВЕРДЖЕНО

ПОРЯДОК

Вет служба нарахувала в цему році по 109гр. 

• Confused 1

17 минут назад, Николай S сказал:

От і я про теж саме акт огляду складає вет лікар з пасічником, всі решта в песочниці.............

По новым правилам акт составляет вет. врач с представителем держпрод службы ( иногда это один и тот же человек ).

Они у меня в этом году оба поинтересовались надо ли ко мне ехать я сказал что не обязательно они взяли и не приехали.... :umora:

• Like 1

1 минуту назад, Сергей 2014 сказал:

Вет служба нарахувала в цему році по 109гр. 

По перше не вет. служба, а  Мінагрополітики. 

По друге нарахували по 200грн.

По третє розподілили по 109грн.

Правду треба шукати в першоджерелах, все інше - особиста думка.... 

2 минуты назад, Александр К. сказал:

По новым правилам акт составляет вет. врач с представителем держпрод службы ( иногда это один и тот же человек ).

Ветеринарна служба зараз відноситься до держпродспоживслужби

• Like 2
  • Thanks 1

2 хвилини тому, Александр К. сказав:

Цілком правильне уточнення, але якщо бути ще точнішим то вет лікар передає дані представнику продслужби про наявні потужності по виробництву харчового продукти, присутність останнього при огляді справа добровільна.:umora:

На одному з моїх точків вини обидва стоять поруч з своїми пасіками, тож повірте знаю  про  що пишу....

• Like 1

12 хвилин тому, yurasaver сказав:

В одному відомстві три парелельні структури  держспоживслужба по харчовим продуктам, ветслужба по тваринам,  бджолам та рибам поки ті ще живі і фітослужба по рослинам.

• Like 1

18 минут назад, Александр К. сказал:

Правильно а далее именно выходя из этой фразы ветеринар начинает утверждать что клин. огляд до 15 мая и все...

Ви в тій фразі хоч десь бачите про 15 травня? Проте в порядку видачі вет-паспорту чітко вказується, які заходи записуються до вет паспорта

• Thanks 1

16 минут назад, yurasaver сказал:

По перше не вет. служба, а  Мінагрополітики. 

По друге нарахували по 200грн.

По третє розподілили по 109грн.

Правду треба шукати в першоджерелах, все інше - особиста думка.... 

Половина пасічників у нас принесли паспорта з завищеною кількістю в 4-5 разів, на питання де вулики :dntknw: . Продслужба встановила 15гр. за сім'ю на зборах.

От  Вам і Мінагрополітики.

• Confused 1

26 минут назад, yurasaver сказал:

Ви в тій фразі хоч десь бачите про 15 травня? Проте в порядку видачі вет-паспорту чітко вказується, які заходи записуються до вет паспорта

Я не бачив но далее наш спор с ветеринаром может решить только суд....  Увы я в это уперся в этом году и плюнул... Потому что судится с ветврачом из-за 3000 грн. это не выгодно...

31 минуту назад, Николай S сказал:

В одному відомстві три парелельні структури  держспоживслужба по харчовим продуктам, ветслужба по тваринам,  бджолам та рибам поки ті ще живі і фітослужба по рослинам.

Еще и вакцину они сопровождают....

2 часа назад, Николай S сказал:

Уявіть, що я не пущу на пасіку членів комісії які не мають санітарних книжок і буду правий

с 1 января вступает в силу закончик по которому просто не пустив комисию на свою пасеку заплатите 40 тыс штрафа и так они могут вас штрафовать 3 раза каждый раз увеличивая сумму штрафа в 2 раза.Они с удовольствием это сделают:umora:

• Confused 1
  • Sad 1

7 хвилин тому, Сергей 2014 сказав:

Половина пасічників у нас принесли паспорта з завищеною кількістю в 4-5 разів, на питання де вулики :dntknw: .

От щоб такого не було - вет.лікар у відповідності до вимог законодавства має провести огляд пасіки (провести а не написати зі слів пасічника) і в додатку до паспорта зробити відповідний запис в тому числі зазначити кількість сімей, завіривши підписом і печаткою.

12 хвилин тому, Сергей 2014 сказав:

Продслужба встановила 15гр. за сім'ю на зборах.

От  Вам і Мінагрополітики.

Хто наділив правом продслужбу встановлювати якісь розцінки чи суми виплат? Ви про що?

ЗІ: Сергію, може варто спочатку почитати  постанову, а вже потім писати всяку дурню?

• Like 1

25 хвилин тому, Александр К. сказав:

Я не бачив но далее наш спор с ветеринаром может решить только суд....  Увы я в это уперся в этом году и плюнул... Потому что судится с ветврачом из-за 3000 грн. это не выгодно...

Ну чому одразу суд? Є вищестояще керівництво, є тел.гарячої лінії держпродспожив служби, тел. мінагрополітики ітд....

14 минут назад, Lefty сказал:

Ну чому одразу суд? Є вищестояще керівництво, є тел.гарячої лінії держпродспожив служби, тел. мінагрополітики ітд....

В этом году было вообще не понятно примут ли документы на дотацию в Харькове дошли до края думали уже до иска доведут... Поэтому кол-во был не ключевой вопрос... Да и кроме пчел есть еще работа дом дети жена... На это тоже время надо... У меня каждый прогулянный день стоит как 1\5 от полученной дотации...

Вже ухвалили бюджет України на наступний рік, хтось може знає де шукати - щоб подивитись чи дотації включені на наступний рік чи ні і яка сума виділяється...:hmm:

• Like 1
  • Haha 1

44 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Вже ухвалили бюджет України на наступний рік, хтось може знає де шукати - щоб подивитись чи дотації включені на наступний рік чи ні і яка сума виділяється...:hmm:

Поки немає змін в постанову ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції 

Все на тих же умовах.... Слідкуйте за змінами... 

• Like 3

Днепропетровская обл.

Павлоградский р-н. 

Пришла дотация на Ощад.

• Like 3

2 часа назад, Ысч сказал:

Днепропетровская обл.

Павлоградский р-н. 

Пришла дотация на Ощад.

Я рядом Васильковский рн. Приват ещё нет.

Днепропетровская обл. 

Приват зашла дотация

прийшла і потрачена.Спасибі і на тому.була б можливість віддав би на байрактари,при умові ,що не вкрадуть.А то як посунуть,то всьому прийде пушистий звір

• Like 7
  • Thanks 1
  • Confused 1

ВІнницька обл., Вінницький р-н сьогодні 109,32 на сімю

• 2 months later...
08.12.2021 в 16:14, Lefty сказав:

ВІнницька обл., Вінницький р-н сьогодні 109,32 на сімю

Є шанс вибити кошти які нам обіцяли в 2021році але виплатили лише частково, петиція  Президенту  України  потребує нашої підтримки

https://petition.president.gov.ua/petition/135222?fbclid=IwAR2Cwl47tNq6GTiiMozjzQ2SsmSyqowYArcJjcET8A14ttVmGiRkusxekAI

2 години тому, Николай S сказав:

Є шанс вибити кошти які нам обіцяли в 2021році але виплатили лише частково, петиція  Президенту  України  потребує нашої підтримки

https://petition.president.gov.ua/petition/135222?fbclid=IwAR2Cwl47tNq6GTiiMozjzQ2SsmSyqowYArcJjcET8A14ttVmGiRkusxekAI

Це вже другий шанс. Перший шанс пасічники змарнували, подана Т.Васильківською петиція набрано всього 2 318 голосів з 25 000 необхідних. Петиція подавалась ще 5 листопада минулого року, коли в уряду ще була можливість змінити ситуацію.

Цитата

Просимо вас також підтримати та підписати петицією :
Про неприпустимість зменшення державної підтримки бджолярів

https://petition.president.gov.ua/petition/126072#

Дотацію на бджолині сім’ї зменшили вдвічі. Щоб домогтися від влади виплати решти суми у 2022 році та щоб була закладена у бюджеті на 2022 рік збільшена  сума на підтримку  бджільництва ми написали Петицію Президенту.