Jump to content

Дотація за бджолосімї 2021

yurasaver
 Share

Recommended Posts

30 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

https://petition.president.gov.ua/petition/126072   некоторые не сдаются..  ну или новый повод  погромче напомнить о себе

Ещё какой повод.

Но сначала пытаются навесить на пчеловодов налоги, а потом делают вид, что беспокоятся о пчеловодах и о доверии людей к власти.

1 час назад, Гурович сказал:

Но сначала пытаются навесить на пчеловодов налоги,

Что там их пытаться навесить,если элементарно можно уменьшить необлагаемые 50 минималок на 12.И по боку пчеловоды под это попадут или не пчеловоды.Отдельно под пчеловодов ни кто ни чего придумывать и не будет с налогами.Для пчеловодов теперь прелесть с ветеринаркой с которой спрыгнуть можно только через ликвидацию пасеки,Надо было думать головой ,когда через продслужбу свои пасеки регистрировали и уже не прокатит тупо по весне не явлюсь и ни чего не будет как это было раньше.А за дотацию забудьте раз и навсегда

• Like 1
  • Haha 4

Работаю в ОТГ, в департаменте области сказали дотация будет но сумма в два раза меньше (около 100 грн)!

• Like 1
  • Confused 1
  • Sad 2

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

https://petition.president.gov.ua/petition/126072   некоторые не сдаются..  ну или новый повод  погромче напомнить о себе

Двері відкривають тому, хто стукає.

На засіданні робочої групи з бджільництва 2.11.2021 всі чомусь мовчки проковкнули  новину про неповну виплату дотацій бджолярам по факту. 
"Опозиція" була шокована новиною, а наближені до "престолу" умисне мовчали.

Тому НКУБ прийняв рішення не здаватись і використати всі можливості виправити ситуацію. 

У міністерства є варіанти:
- зробити перерозподіл коштів державної підтримки в межах своїх повноважень, як минулого року;
- клопотати перед КМУ і ВР про збільшення суми під дотації;
- на крайній випадок перевести недоплачену суму в борг наступного року.

По любому, пасічникам не можна мовчки погоджуватись на свавілля чиновників міністерства і спускати з рук непрофесійні, а може й корупційні дії. Адже те, що 240 млн не вистачить, було відомо ще з підсумків минулого року. І вони це прекрасно бачили, тому і внесли зміни до наказу 107, де передбачили виплату дотацій по факту, а не з розрахунку 200 грн. І розроблялись ці зміни втихаря від пасічників. Фактично нас ошукали.

Це ж не остання дотація, тому потрібно виступати проти такої практики на майбутнє.

Зараз м'яч на полі пасічників. Якщо Петиція не набере необхідних 25 тис голосів, то кого тоді винити :dntknw:

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1

Не хочу нікого... Політика конкретна.... Дуже тонка... :ay:Як завжди винен президент...:ay: Люди добрі навчіться читати між рядків...Не будьте стадом...:frusty: 

Скільки б тих гарантів не було б ...:frusty:

Якщо ти не в Польщі...

думай головою...

...   нема слова...

P.S. Вже й тут шукають виборців.:huh:

• Haha 1

41 минуту назад, nibond сказал:

Зараз м'яч на полі пасічників. Якщо Петиція не набере необхідних 25 тис голосів, то кого тоді винити :dntknw:

Вот удивляет до какого дна можно падать ради халявы.Пчеловод со своей пасеки государству не дает не единой копейки,пользуется льготой от уплаты налога с 50 минималок,и еще требует,чтобы рабочий получающий даже минимальную зарплату платил налоги для того ,чтобы пчеловод дармоед получил дотацию.Вот интересно,что же в итоге добьются пчеловоды кнута или пряника.

Для полноты понимания при доходе в 300 тыс это около 5 тонн меда пчеловод не платит не единой копейки в бюджет в виде налога в отличии от остальных.5 тонн это в среднем 120 пчелосемей.А это по 200 грн 24 тыс.А это грубо 5 грн на кг меда.Мед с 45  до 60 ,то есть на 15 грн.

А суть в том,что пчеловод это жаднейшие слои населения которым всегда будет мало и они не имеют чувства меры,готовы даже на то ,чтобы даже рабочие отчисляли им со своих зарплат.

И если кто из пчеловодов по наивности своей верит,что за такое гладят по голове и дают пряники сильно ошибается,За дотацию вы будете не только платить ,но еще и познаете все прелести служб надзора за такими умниками 

• Like 2
  • Haha 5

13 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

чтобы рабочий получающий даже минимальную зарплату

75 років "гегемон" розкошував за рахунок селян. Халява закінчилась. Хоч і зараз бюджет тримається на аграрному секторі.

• Like 5
  • Haha 1

34 хвилини тому, Ю. Р. А. сказав:

Якщо ти не в Польщі.

В Польщі торгуєш робочою силою?....:hmm:

5 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

Это же надо быть таким необразованным .Это же позор

Продовжуйте, ви непогано почали, темп нормальний. :umora:

• Like 1
  • Haha 9

8 годин тому, Иван Иваныч сказав:

Что там их пытаться навесить,если элементарно можно уменьшить необлагаемые 50 минималок на 12.И по боку пчеловоды под это попадут или не пчеловоды.Отдельно под пчеловодов ни кто ни чего придумывать и не будет с налогами.Для пчеловодов теперь прелесть с ветеринаркой с которой спрыгнуть можно только через ликвидацию пасеки,Надо было думать головой ,когда через продслужбу свои пасеки регистрировали и уже не прокатит тупо по весне не явлюсь и ни чего не будет как это было раньше.А за дотацию забудьте раз и навсегда

8 годин тому, Иван Иваныч сказав:

Какой власти нужно доверие людей:rofl:

6 годин тому, Иван Иваныч сказав:

Вот удивляет до какого дна можно падать ради халявы.Пчеловод со своей пасеки государству не дает не единой копейки,пользуется льготой от уплаты налога с 50 минималок,и еще требует,чтобы рабочий получающий даже минимальную зарплату платил налоги для того ,чтобы пчеловод дармоед получил дотацию.Вот интересно,что же в итоге добьются пчеловоды кнута или пряника.

Для полноты понимания при доходе в 300 тыс это около 5 тонн меда пчеловод не платит не единой копейки в бюджет в виде налога в отличии от остальных.5 тонн это в среднем 120 пчелосемей.А это по 200 грн 24 тыс.А это грубо 5 грн на кг меда.Мед с 45  до 60 ,то есть на 15 грн.

А суть в том,что пчеловод это жаднейшие слои населения которым всегда будет мало и они не имеют чувства меры,готовы даже на то ,чтобы даже рабочие отчисляли им со своих зарплат.

И если кто из пчеловодов по наивности своей верит,что за такое гладят по голове и дают пряники сильно ошибается,За дотацию вы будете не только платить ,но еще и познаете все прелести служб надзора за такими умниками 

Скільки в людині назбиралось поносних мас, поки людина сиділа в бані і просто милась. :rofl:

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 7

6 часов назад, Ю. Р. А. сказал:

Не хочу нікого... Політика конкретна.... Дуже тонка... :ay:Як завжди винен президент...:ay: 

Це пояснити дуже просто , в нас президенти  займаются не своїми справами . От наприклад волотька ляпнув недавно що тарифи не будуть підніматись для населення , тут він школу збудував там туалет відкрив. Згідно конституції володька в нас відповідає за зовнішню політику і оборону , всі решту до нього також були ,,експерти з усіх питань,,

• Like 2

7 часов назад, nibond сказал:
7 часов назад, Иван Иваныч сказал:

Это же надо быть таким необразованным .Это же позор

Продовжуйте, ви непогано почали, темп нормальний.

Но и сутки не продержался 

Отправлен на помывку на сутки 

• Like 2
  • Thanks 3
  • Haha 5
  • Confused 1

11 часов назад, nibond сказал:

тому і внесли зміни до наказу 107, де передбачили виплату дотацій по факту, а не з розрахунку 200 грн. І розроблялись ці зміни втихаря від пасічників. Фактично нас ошукали.

Так я это пропустил.  то  106 гр они уже как бы и узаконили :hmm:.

• Haha 2

Поддерживаем петицию

• Like 4
  • Haha 1

22 минуты назад, АТВ сказал:

Поддерживаем петицию

Поддерживать мало 

Нужно ещё подписать 

• Like 2

36 минут назад, АТВ сказал:

Поддерживаем петицию

Тут мені здається нереально набрати 25 тис. кількість пасічників дружащих з ящиком напічканим кремнієм обмежиться десь на 5 тис.

Без допомоги родичів ніяк.:IMHO:

• Like 1

7 минут назад, uam_63 сказал:

Тут мені здається нереально набрати 25 тис. кількість пасічників дружащих з ящиком напічканим кремнієм обмежиться десь на 5 тис.

Це так, але ціль тут інша. 

Це як блогер в ютубі розповідає по ціну 3 дол.

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

Так я это пропустил.  то  106 гр они уже как бы и узаконили :hmm:.

Так, Постановою  КМУ від 12 травня 2021 р. № 517 "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції" ( Зміни до постанови № 107 від 07.02 2018 ) вони передбачили, що скільки пасічників би і бджолосімей не подали, ділитимуть на всіх 240 млн грн.

_

"На підставі рішення Мінагрополітики про розподіл бюджетних коштів структурні підрозділи здійснюють через банки розподіл бюджетних коштів між фізичними особами та суб’єктами господарювання, які є власниками бджолосімей і яким нарахована дотація за бджолосім’ї, пропорційно нарахованим сумам та подають його органам Казначейства разом із платіжними дорученнями та/або переліком фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і яким нарахована дотація, що містять інформацію, необхідну для перерахування коштів на рахунки, відкриті в банках."_

Але міністерство може вести перерозподіп коштів між напрямками протягом року. 

_"6. Розподіл бюджетних коштів за напрямами, встановленими пунктом 4 цього Порядку, та їх перерозподіл протягом року з урахуванням фактичного обсягу використання здійснюється за рішенням Мінагрополітики."_

• Like 2

50 хвилин тому, uam_63 сказав:

Найпростіше підписувати Петицію з використанням електронного цифрового підпису. Його безкоштовно можна отримати в Приват24 у вигляді  файлу. Заходити потрібно з ПК, у мобільний версії не знайшов.Знаходиться ця послуга в меню Приват24:

--гол меню---всі послуги (сервіс)---бізнесу---отримати цифровий підпис для фізосіб

А при авторизації при підписанні петиції вибрати спосіб входу - "файловий носій"

"файловий носій"- це і є електронний цифровий підпис отриманий в Приват24 (ключ).

https://youtu.be/q7rRp3C8sXA

• Like 1
  • Haha 1

5 часов назад, nibond сказал:

Найпростіше підписувати Петицію з використанням електронного цифрового підпису. Його безкоштовно можна отримати в Приват24 у вигляді  файлу. Заходити потрібно з ПК, у мобільний версії не знайшов.Знаходиться ця послуга в меню Приват24:

--гол меню---всі послуги (сервіс)---бізнесу---отримати цифровий підпис для фізосіб

А при авторизації при підписанні петиції вибрати спосіб входу - "файловий носій"

"файловий носій"- це і є електронний цифровий підпис отриманий в Приват24 (ключ).

https://youtu.be/q7rRp3C8sXA

Я раньше пробовал подписываться под петициями но ничего на получается..  вчера пытался и снова ничего не получилось. сегодня попросил жену и она не смогла с ноутбука.  сказала что позже попробует с айфона ..  и я думаю что я такой далеко не один что и не против подписаться но не хватает мозгов это сделать.

• Like 3

20 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Я раньше пробовал подписываться под петициями но ничего на получается..  вчера пытался и снова ничего не получилось. сегодня попросил жену и она не смогла с ноутбука.  сказала что позже попробует с айфона ..  и я думаю что я такой далеко не один что и не против подписаться но не хватает мозгов это сделать

Спробуйте картуіншого типу чи іншого банку, часом (на різних сервісах) буває таке що картки якогось типу не проходять (на приклад Visa пускає а Maestro ні). Я свого часу не міг із за цього в ел.кабінет водія зайти. 

ЗІ: з смартфона ( на андроїді) за 3 хв. підписався без проблем. Авторизувався  через картку Приватбанку Visa...

• Like 3

В мене на ноутбуці встановлений приват-24 і при вході на сайт петиції запитало дані приват -24 і дальше по підказках.

• Like 1