Jump to content

Дотація за бджолосімї 2021

yurasaver
 Share

Recommended Posts

13 минут назад, Lefty сказал:

Знаєте, як в такому випадку кажуть: " читаю книгу - вижу фигу".  Є відповідний нпд в якому чітко врегульовано усі питання, там хоч слово про якісь перевірки при закриті є? 

Може мені тупому поясните перевіряти що будуть і на підставі чого (якого нпд).

Увы я не юрист, в этой макулатуре я плохо разбираюсь.Просто из своего опыта знаю что с государством шутки плохи.Сегодня стал оператором а завтра передумал , а после завтра сново стал оператором.Слишком все легко и просто.Думаю не долго осталось, после нового года увидим и услышим.

58 минут назад, ИГОРЬ73 сказал:

Читав, та думаю що буде те саме  як і з підприемницькою діяльностью, без перевірки вас ніхто не закриє.

36 минут назад, seim сказал:

Я прочитал выше указанный абзац приказа. Там указано что основанием для прекращения использования производственной мощности является заявление оператора рынка о прекращении использования производственной мощности. Там не сказано что производственной мощностью можно дальше пользоваться. Это значит что пасеку либо нужно умножить на ноль либо быть дальше оператором рынка. Адреса, явки и пароли к них есть на каждого зарегистрированного. Не думаю что дадут легко и просто соскочить.

В конце апреля написал заявление о прекращении использования производственной мощности и вывез пасеку на кочёвку. И все  ихние знания адресов, явок и паролей до одного места.

• Like 7
  • Haha 1

49 хвилин тому, seim сказав:

Я прочитал выше указанный абзац приказа. Там указано что основанием для прекращения использования производственной мощности является заявление оператора рынка о прекращении использования производственной мощности. Там не сказано что производственной мощностью можно дальше пользоваться. Это значит что пасеку либо нужно умножить на ноль либо быть дальше оператором рынка. Адреса, явки и пароли к них есть на каждого зарегистрированного. Не думаю что дадут легко и просто соскочить.

А ті пасіки які зареєстровані в єдиному реєстрі пасік але не зареєстровані як потужності - що по за законом? 

Де написано що при припині реєстрації оператором ринку, власник зобов'язаний припинити існування пасіки.? ІМХО у Вас талант між стрічок читати  ....

У випадку припинення реєстрації оператором ринку, пасіка перестає бути виробничою потужністю, не більше не менше.   

А використовувати власнику свою пасіку (своє майно)  на свій розсуд (право гарантоване Конституцією) ,але не порушуючи законодавство ( при цьому пам'ятаємо, що таж Конституція нам дає право робити все, що не заборонено),  ніхто не має права заборонити. 

ЗІ: Хлопці, та закінчуйте ви вже шукати ту "кішку" - все наразі значно простіше ( вище наче вже усьо  по поличках розібрали). 

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1

7 часов назад, Lefty сказал:

А ті пасіки які зареєстровані в єдиному реєстрі пасік але не зареєстровані як потужності - що по за законом? 

Де написано що при припині реєстрації оператором ринку, власник зобов'язаний припинити існування пасіки.? ІМХО у Вас талант між стрічок читати  ....

У випадку припинення реєстрації оператором ринку, пасіка перестає бути виробничою потужністю, не більше не менше.   

А використовувати власнику свою пасіку (своє майно)  на свій розсуд (право гарантоване Конституцією) ,але не порушуючи законодавство ( при цьому пам'ятаємо, що таж Конституція нам дає право робити все, що не заборонено),  ніхто не має права заборонити. 

ЗІ: Хлопці, та закінчуйте ви вже шукати ту "кішку" - все наразі значно простіше ( вище наче вже усьо  по поличках розібрали). 

Те пасеки по 3-5 ульев зарегистрированы. К ним вопросов не будет. А у кого по 100-300 уже в регистрации и бежит писать заявление о прекращении использования мощности то могут прийти и посмотреть на отсутствие этой мощности. Это мои такие размышления, мне фиолетово, я сторонний наблюдатель, ради спортивного интереса. Если никаких последствий от таких регистраций не произойдет - поставлю себе галочку что бывает и так в Украине. Пока считать иначе оснований у меня нет. 

• Like 2
  • Haha 1

57 минут назад, seim сказал:

Те пасеки по 3-5 ульев зарегистрированы. К ним вопросов не будет. А у кого по 100-300 уже в регистрации и бежит писать заявление о прекращении использования мощности то могут прийти и посмотреть на отсутствие этой мощности. Это мои такие размышления, мне фиолетово, я сторонний наблюдатель, ради спортивного интереса. Если никаких последствий от таких регистраций не произойдет - поставлю себе галочку что бывает и так в Украине. Пока считать иначе оснований у меня нет. 

Та продав я пасіку разом із вуликами учора , тому і пишу заяву знять мене з оператора ринку , що не так 

• Haha 2

7 минут назад, AVA сказал:

Та продав я пасіку разом із вуликами учора , тому і пишу заяву знять мене з оператора ринку , що не так 

Ага! Не так то й просто закрити власність. Спочатку сплатите еннну суму податку з продажу, надасте данні кому їх продали та де він , продавець, взяв на це гроші. А закрити власника підприємства не так то й просто. Походите в податкову не один тиждень...   :ah::helpme:

• Like 2
  • Haha 1

5 минут назад, Pchelnik 2 сказал:

Ага! Не так то й просто закрити власність. Спочатку сплатите еннну суму податку з продажу, надасте данні кому їх продали та де він , продавець, взяв на це гроші. А закрити власника підприємства не так то й просто. Походите в податкову не один тиждень...   :ah::helpme:

А хто говорив що це все робоче, бджоли на підмор циганам які під хатами їздили, вулики на дрова тим жи циганам :umora:

• Haha 2

3 часа назад, seim сказал:

А у кого по 100-300 уже в регистрации и бежит писать заявление о прекращении использования мощности то могут прийти и посмотреть на отсутствие этой мощности. Это мои такие размышления, мне фиолетово, 

Если Вас не устраивает по букве закона а охота поразмышлять так давайте размышлять логически.. это регистрация оператора РЫНКА .  следовательно ВЫ для рынка производите продукцию..  проверяем Вас через налоговою ..  если у Вас нигде нету зачислений от пасеки то какие дальше могут быть к Вам претензии. по факту Вы не являетесь оператором рынка..  даже не смотря на то что на огороде у Вас стоит пасека в 1000 семей ???      Ну и продолжаем размышлять.. по закону если Мы производим продукцию для рынка то Мы обязаны зарегистрироваться как оператор рынка..  за продажу товара без регистрации существует штраф. просто пока еще за это не взялись.  НО рано или поздно эту норму придётся выполнять.. продал соседу банку мёда без регистрации . сосед стуканул. тебе выписали штраф для начала так на 17 000 гр..  а остальные подумают регистрироваться или в теньку пересидеть.. ну и про сдачу мёда оптом без такой бумажки так я вообще промолчу ..  и никаких завлекух не нужно с дотациями.. и так очередь на регистрации будет..  а покуда просят -- пожалуйста зарегистрируйтесь согласно закона..

• Like 6
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Confused 1

Loop

1 година тому, seim сказав:

С такими роздумами вам дійсно с державою в "ігри" краще не грати бо у вас все плачевно закінчиться. Вставлю свої п'ять копійок. У вас взагалі незаконне і не правильне розуміння всіх положень і підходів ( на мій погляд звісно). Оператором якогось ринку є ваша пасіка та працівники держспоживслужби. А ви , пасічник, офіційно безробітний!!! Та ніякого відношення до ринку не маєте. При чому тут ви до якихось потужностей. Понавигадував про себе якихось заслуг. В тому що Україна в минулому році зайняла друге місце по експорту заслуга експортерів ( вони ж якийсь мед продавали) та держспоживслужби, яка видавала дозволи вивезти цей мед з України. Ви , пасічник, при чому тут? Ви ніхто, ви безробітний. От Євросоюз задумується над тим, щоб обмежити доступ українського якогось меду (не пасічника Іванова), а абстракції під назвою "український мед", в Європу, бо підозрюють, що це мед з Китаю. Тобто в Європі вимагають прослідковування походження сільгосппродукції!!!!!! Мовляв "український мед" незрозуміло що за мед тому з метою захисту європейських виробників меду потрібно прикрити експорт з України. От держава зашивелилась ,на вимогу Європи держспоживслужба почала реєстрацію потужностей операторів ринку - ПАСІК!!!!!! ,щоб довести в Європі, що це мед з України , а не з Китаю. Одне не зрозуміло - ви тут при чому??!!! Ви ніхто!!! Ви безробітний ( пасічник). Згідно законодавства два рази на рік оператор якогось ринку держспоживслужба повинна з'явитись до іншого оператора ринку - вашої пасіки (це все безкоштовно) для обслуговування. Не виявлять бджіл так в паспорті і напишуть, а потім знімуть пасіку з бази потужностей. Ви тут при чому я так і не зрозумів?

• Like 4
  • Haha 1

2 часа назад, AVA сказал:

Не нужно ничего продавать..  когда покупаете сахар берёте чек..  и говорите мои пчёлы только сахар кушают а мёд не носят  :dntknw: ..  да и вообще  пусть у Вас хоть и весь двор будет завален мёдом. Вы его ведь не продаёте ...  от когда пойдёте на базар хоть с банкой мёда вот тогда пусть и начинают Вам задавать вопросы.

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2

6 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Если Вас не устраивает по букве закона а охота поразмышлять так давайте размышлять логически.. это регистрация оператора РЫНКА .  следовательно ВЫ для рынка производите продукцию..  проверяем Вас через налоговою ..  если у Вас нигде нету зачислений от пасеки то какие дальше могут быть к Вам претензии. по факту Вы не являетесь оператором рынка..  даже не смотря на то что на огороде у Вас стоит пасека в 1000 семей ???      Ну и продолжаем размышлять.. по закону если Мы производим продукцию для рынка то Мы обязаны зарегистрироваться как оператор рынка..  за продажу товара без регистрации существует штраф. просто пока еще за это не взялись.  НО рано или поздно эту норму придётся выполнять.. продал соседу банку мёда без регистрации . сосед стуканул. тебе выписали штраф для начала так на 17 000 гр..  а остальные подумают регистрироваться или в теньку пересидеть.. ну и про сдачу мёда оптом без такой бумажки так я вообще промолчу ..  и никаких завлекух не нужно с дотациями.. и так очередь на регистрации будет..  а покуда просят -- пожалуйста зарегистрируйтесь согласно закона..

Не вигадуйте. В Україні таких вимог законодавства немає!!! Це все вимоги Європи на імпортну продукцію. Якщо переживаєте , що пасіку обкладуть податками , то коли з 1 квітня по 1 травня до вас прийде працівник держспоживслужби для обслуговування пасіки в 300 сімей, то скажите що оці 20 то ваші зареєстровані оператором ринку хай їх обслуговує, а вії оті 280, що пору стоять ви не знаєте. Нехай з заявою до поліції звернеться , щоб встановили. Якщо оператор ринку - працівник держспоживслужби до іншого оператора ринку не з'явиться з 1 квітня по 1 травня, то вже ви їдьте до поліції з заявою , що ваша власність оператор ринку не обслуговувався

• Like 1

Не знаю як у кого.

Але мої доходи доброго працелюбного середнячка не дозволять купити й пару пакетів вартістю більше 1200-1300 гривасів. Жінка точно перейде у непримириму й воюючу опозицію.:hunter::ooops:

А я їй змушений буду скоритися,бо вона у мене ще й сімейний банкір... :hmm::umora:

• Haha 1

15 минут назад, Pchelnik 2 сказал:

Не знаю як у кого.

Але мої доходи доброго працелюбного середнячка не дозволять купити й пару пакетів вартістю більше 1200-1300 гривасів. Жінка точно перейде у непримириму й воюючу опозицію.:hunter::ooops:

А я їй змушений буду скоритися,бо вона у мене ще й сімейний банкір... :hmm::umora:

Печалька у Вас...:umora:

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

2 часа назад, Евген83 сказал:

Не вигадуйте. В Україні таких вимог законодавства немає!!! 

Мне не охота снова рыться в этих законах но Я эти нормы ещё года 2-3 назад просматривал..  Такте нормы и ответственность за невыполнение существуют..

• Thanks 1

3 часа назад, Евген83 сказал:

. Якщо переживаєте , що пасіку обкладуть податками , то коли з 1 квітня по 1 травня до вас прийде працівник держспоживслужби для обслуговування пасіки в 300 сімей, то скажите що оці 20 то ваші зареєстровані оператором ринку хай їх обслуговує, а вії оті 280, що пору стоять ви не знаєте. Нехай з заявою до поліції звернеться , щоб встановили. Якщо оператор ринку - працівник держспоживслужби до іншого оператора ринку не з'явиться з 1 квітня по 1 травня, то вже ви їдьте до поліції з заявою , що ваша власність оператор ринку не обслуговувався

Где Вы хоть когда то  в моих цитатах видели что бы я переживал а тем более о налогообложении пасеки ?  

• Like 1

1 година тому, AVA сказав:

А хто говорив що це все робоче, бджоли на підмор циганам які під хатами їздили, вулики на дрова тим жи циганам :umora:

хто в курсі, утилізаційний збір в такому випадку платиться?

• Haha 3

3 години тому, seim сказав:

Те пасеки по 3-5 ульев зарегистрированы. К ним вопросов не будет. А у кого по 100-300 уже в регистрации и бежит писать заявление о прекращении использования мощности то могут прийти и посмотреть на отсутствие этой мощности. Это мои такие размышления, . 

Цікаво чим перед Законом відрізняється потужність в 3-5 вуликів від 100? 

Читайте що написано, а не додумуйте і все стана на свої місця.  Ви ніяк не хочете зрозуміти що майно може перестати існувати в статусі  потужності  (саме в статусі) 3 але позбутися його ( майна) Вас заставинти не можуть. Ви пасіку в 300 сімей продовжуєте тримати як хобі (для душі) для власних потреб, пасіка зареєстрована, щорічні ветсанзаходи проводяться - все як вимагає законодавство - які ще можуть бути питання? Теж саме стосується усіх  пасік які є зареєстровані в єдиному реєстру пасік, але не були зареєстровані як потужності і немає ніякого значення кількість вуликів.

• Like 2
  • Haha 1

1 годину тому, Pchelnik 2 сказав:

Це називається: "Сам придумав - сам злякався" 

Знаєте, часом диву дивуєшся рабській сутності і тупості деяких людей: може перед тим як щось ляпнути варто хоч трішки в суті питання розібратися. Але ж ні це ж напрягтись потрібно,  а тут ІМХО  так хочеться  дуже розумним виглядати....  в власних очах самоствердитися ( адже дома ж дружина під каблуком тримає)...... 

• Haha 3
  • Confused 1

53 минуты назад, Lefty сказал:

Цікаво чим перед ЗЙаконом відрізняється потужність в 3-5 вуликів від 100? 

Читайте що написано, а не додумуйте і все стана на свої місця.  Ви ніяк не хочете зрозуміти що майно може перестати існувати в статусі  потужності але позбутися його ( майна) Вас заставинти не можуть. Ви пасіку в 300 сімей продовжуєте тримаєти як хобі (для душі) для власних потреб, пасіка зареєстрована, щорічні ветсанзаходи проводяться - все як вимагає законодавство - які ще можуть бути питання?

Тем что 3-5 ульев держат для собственных нужд, а 100 и более для реализации продукции. Даже эта дотация не рассматривает такое количество ульев как производственную мощность. Дают дотацию при количестве не менее 10 семей. В Украине мало что происходит по закону. В основном так как захотелось властьимущим. Взять те же субсидии на коммуналку. Те кто официально не работает приравнены к тем кто получает зарплату в 3 минималки. Они не стали утруждать себя наличием доказательств. Так им захотелось. Такие ситуации в Украине сплошь и рядом. Поэтому они уже решили что больше 10 пчелосемей это уже оператор рынка. Вот и вся разница между 3-5 семей и 100-300 семей.

Единственное что я чётко понял это то что явной халявы от государства и власти в Украине не бывает. Если нет логики в действиях власти - значит ищи подвох. А логики выдавать пчеловодам дотации забрав у производителей молока и мяса с частных дворов здесь нет. Единственное вялое объяснение может быть это выполнение просьбы экспортеров для демонстрации перед импортерами бумажки о регистрациях. Вялое почему, так как эта Филькина грамота не отображает реальную картину а является полной дезинформацией и профанацией. Так как регистрации подлежали пакетные пасеки не участвующие в медосборе, микросемьи в 7 рамочниках или трехрамочниках и т.д. В общем чушь собачья. Если для ЕС нужна формальность в виде бумажки что я вполне допускаю то может и это стало причиной. Чтобы понимать есть ли пасеки в Украине и какое их реальное количество импортеру достаточно открыть спутниковую карту и вся реальная картина будет видна. Каждый улей. А не та чушь которая будет им предоставлена в бумажном виде. 

А регистрация операторов рынка за границей не нужна. Не зная всех подводных камней и не зная истинной причины такой внезапной любви власти к пчеловодам которая одной рукой дает конфетку в виде дотации а ногой тут же дают пинка под зад закрывая глаза на тотальные отравления пчел и разрешая использовать то что в других странах запрещают у меня всегда будет вызывать естественную предосторожность. И я буду пытаться найти причины такого поведения власти прежде чем бросаться в воду не зная брода под мелодию сопилки власти. Но каждый решает самостоятельно как ему поступать в той или иной ситуации. 

• Thanks 2

Скоро пасічники самі предумають, як себе налогами обкласти :).

• Like 2
  • Thanks 3
  • Haha 2

2 часа назад, AVA сказал:

Адрес регистрации для чего требуют указывать? Чтобы верить на слово что кто-то что-то продал или для возможности фактической проверки? С какой целью требуют указывать адрес вы для себя можете ответить?

14 часов назад, Олександр Коваль сказал:

таке враження, що даний пан вже затарився досками і ППС в кредит. Прив'язувати ціну пакету до дотації - це взагалі якейсь нововведення

:hmm:

на мою думку він просто зазначив, що ті хто хотіли розширятися пакетами задля дотацій не будуть цього робити

10 минут назад, seim сказал:

Адрес регистрации для чего требуют указывать? Чтобы верить на слово что кто-то что-то продал или для возможности фактической проверки? С какой целью требуют указывать адрес вы для себя можете ответить?

Ну що Вам кожне слово і дію потрібно описувать . під час кочовки напишу на вихід є ще куча варіантів 

Ви думайте як Вам налог платить , ті що получили дотацію,включая сосідів , вдруг чого здадуть усіх :umora:

Так хто дотацію отримав хоч на налог кошти будуть 

Весь смисл дотації підтянуть хоть одного із села , всі інші автоматом перепишутся :umora:

• Like 2

2 минуты назад, Скептикъ сказал:

на мою думку він просто зазначив, що ті хто хотіли розширятися пакетами задля дотацій не будуть цього робити

А таким кто-то реально мог заниматься? Покупать пакеты с основной целью получить дотацию на них? С дотацией в 200 грн покупаю пакеты а без дотации или с 106 грн не покупаю? 

• Haha 1