Перейти к содержанию

Дотація за бджолосімї 2021


yurasaver

Рекомендуемые сообщения

24 хвилини тому, seim сказав:

Для того чтобы получить прибыль нужно что-то вложить. Нужен объект взымания, а его не было. Взымать можно ежегодно, а дать два раза. .

Навіщо так заморочуватись? Існують простіші і набагато ефективніші способи......не шукайте кішку там де її немає. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Lefty сказал:

Навіщо так заморочуватись? Існують простіші і набагато ефективніші способи......не шукайте кішку там де її немає. 

 

Какой способ более эффективный чтобы получить массовую регистрацию реальных пчелосемей с одновременной регистрацией операторов рынка? А кошку я буду все время искать даже если ее там не будет, так как предыдущие 30 лет независимости кошка там была всегда. У меня нет причин считать что кошка куда-то решила исчезнуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Анекдот по актуальній темі

 

Дали задание немцу, японцу и украинцу накормить кота горчицей.

Немец схватил кота и запихал горчицу коту в пасть. И говорит:
— мы немцы всегда решаем вопросы силой.

Японец взял сосиску, разрезал её, спрятал горчицу внутри и положил. Кот подошёл, понюхал и съел. Японец и говорит:
— а мы в Японии всё решаем с помощью научного подхода.

А украиенец взял кота, намазал ему жопу горчицей и отпустил. Кот орет и зад свой вылизывает. Украинец и говорит:
— а у нас в стране всё делается через жопу, исключительно добровольно и с песней!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви думаєте . що влада підкладає бомбу під пасічників цією дотацією? Ні ! Це бомба під себе , бо треба було елементарно прикинути скільки може бути бджолосімей в Україні, та в яку суму це може обійтись бюджету.  Ніхто нікого за язик не тягнув називати суму в 200 грн.(????-звідки така сума?). Але вже як назвали -  то треба ус... тись, але зробити. Бо гріш ціна їм. А нас  3 млн. з гаком. Без дотацій жили і дальше проживемо, а з дотацією могли чимось сокровенним себе коханого побалувати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, seim сказав:

Какой способ более эффективный чтобы получить массовую регистрацию реальных пчелосемей с одновременной регистрацией операторов рынка? .

Щоб зареєстрували - приміром драконівські штрафні санції (як би ціль була порахувати чи взяти на карандаш) але імпортерам потрібно показати що в Україні пасіки не просто як хобі тобто для душі, а є виробничими потужностями, ось тут без пряника ніяк.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, dust сказав:

 суму в 200 грн.(????-звідки така сума?). Без дотацій жили і дальше проживемо, а з дотацією могли чимось сокровенним себе коханого побалувати...

Це питання до тієї робочої групи, але це наче якийсь відсоток від собівартості утримання однієї сім'ї.  ІМХО без дотацій жили і дальше якось будемо жити але, той хто розумний використав (використає) ті гроші з користю (приміром купить обладнання щоб полегшити собі працю)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Lefty сказал:

Це питання до тієї робочої групи, але це наче якийсь відсоток від собівартості утримання однієї сім'ї.  ІМХО без дотацій жили і дальше якось будемо жити але, той хто розумний використав (використає) ті гроші з користю (приміром купить обладнання щоб полегшити собі працю)

Там от балды сумма взялась. Сначала фигурировала сумма 940 грн на улей. Кто-то типа стретовича такие рассчеты подавал. Сказали что это слишком жирно, хватит и 200. В этом году сказали что 200 жирно, хватит и 100.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, dust сказал:

Але вже як назвали -  то треба ус... тись, але зробити. Бо гріш ціна їм.

 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, davolodya сказав:

З худобою в Україні катастрофа, тому і дають дотації, щоб хоч хтось тримав і доглядав...

останніми роками почали їздити перекупи від хасидів і скуповувати все рогате, що бекає і мекає. Тепер справжнього молока купити проблема. Корова гріти діван і плювати в потолок не дасть. З бджолами зрівнювати якось некоректно, бо тут люди і в Єгипет їздити можуть дозволити, і по конференціям

дотація на пасіки призвела вже до того, що в деяких місцях нашої держави раніх медів вже не вкачаєш. Багато хто, в кого є здоровля, на колеса переходить. СММ вимагають ще ще ще поднажать! А виробництво впало, чомусь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, ромео сказав:

 

таке враження, що даний пан вже затарився досками і ППС в кредит. Прив'язувати ціну пакету до дотації - це взагалі якейсь нововведення

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, dust сказав:

Ви думаєте . що влада підкладає бомбу під пасічників цією дотацією? Ні ! Це бомба під себе

звучить як конспірологія, але боюсь Вас розчарувати. В них як мінімум 3 резервних політичних проекти заготовлено, якщо рейтинги підуть в рознос

ті фейсбучні СММ, що за зелену владу топлять, так само будуть її валити пвсля команди фас

 :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, ромео сказав:

 

Реєєстрація пасік передбачена до 20 вересня.:ooops:

Ну, ніби ви живете не в Україні чи не в каганаті.... Пора до цих ляптусів давним давно вже

звикнути!  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То все херня хлопці, чи дадуть  200 чи 100 грн. Головне ніхто не цікавився як позбутися  статуса оператор ринку.Я думаю що підвох буде саме в цій процедурі виходу з оператора ринку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ИГОРЬ73 сказал:

.Я думаю що підвох буде саме в цій процедурі виходу з оператора ринку.

А какая может быть проблема.. говоришь что пасека у тебя декоративная.. ну или твоя семья сьедает весь мёд и на рынок у тебя ничего нету.. следовательно ты не можешь быть оператором рынка...     я думаю выйти никаких проблем нету..  но рано или поздно НО МЫ не сможем реализовывать продукцию без этого оператора рынка..  закон этого требует ..

  • Подобається 1
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

А какая может быть проблема.. говоришь что пасека у тебя декоративная..

Кому говориш?.....Наверное  нада писать какоето заявление в какуету инстанцию?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ИГОРЬ73 сказал:

Кому говориш?.....Наверное  нада писать какоето заявление в какуету инстанцию?!

Ну так ясно.. там где писал на регистрацию оператора  .   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну так ясно.. там где писал на регистрацию оператора  .   

Вспоминается фраза из кинофильма "Штрафбат" -"гладко было на бумаге , да забыли про овраги".  ..Не верю я что так все просто будет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ИГОРЬ73 сказал:

Вспоминается фраза из кинофильма "Штрафбат" -"гладко было на бумаге , да забыли про овраги".  ..Не верю я что так все просто будет. 

Просто надо написать заявление инспектору про снятие с учета как оператор рынка и все.... в течении 10 дней снимают... и все... Из опыта если что...:hi:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 година тому, ИГОРЬ73 сказав:

То все херня хлопці, чи дадуть  200 чи 100 грн. Головне ніхто не цікавився як позбутися  статуса оператор ринку.Я думаю що підвох буде саме в цій процедурі виходу з оператора ринку.

 

45 хвилин тому, ИГОРЬ73 сказав:

Вспоминается фраза из кинофильма "Штрафбат" -"гладко было на бумаге , да забыли про овраги".  ..Не верю я что так все просто будет. 

Не вже так важко відповідний нпд відкрити і прочитати..... 

" Про затвердження порядку реєстрації  потужностей...."  Розділ 5...

Немає там ні проблеми ні підвоху, і терміни чітко прописані ітд.  

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Lefty сказал:

 

Не вже так важко відповідний нпд відкрити і прочитати..... 

Немає там ні проблеми ні підвоху, і терміни чітко прописані ітд. 

"Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього з..." Розділ 5....

 

Читав, та думаю що буде те саме  як і з підприемницькою діяльностью, без перевірки вас ніхто не закриє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Александр К. сказал:

Просто надо написать заявление инспектору про снятие с учета как оператор рынка и все.... в течении 10 дней снимают... и все... Из опыта если что...:hi:

А зачем тогда заставляли регистрировать если все их старания по регистрации коту под хвост будут? И вся орава ломанувшаяся регистрировать потом ломанется снимать регистрацию. Это же дурной работы сколько нужно выполнить за которую нужно заплатить зарплату. Во власти сейчас много кретинов но неужели все до единого чтобы таким маразмом заниматься и выполнять Сизифов труд? Мне интересно как оно дальше будет но не думаю что именно по такому сценарию. Это уж слишком наивно и просто. Это только в застольных тостах бывает "чтобы у нас все было и за это нам ничего не было". С государством я не припомню таких реверансов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ИГОРЬ73 сказав:

Читав, та думаю що буде те саме  як і з підприемницькою діяльностью, без перевірки вас ніхто не закриє.

 Знаєте, як в такому випадку кажуть: " читаю книгу - вижу фигу".  Є відповідний нпд в якому чітко врегульовано усі питання, там хоч слово про якісь перевірки при закриті є? 

Може мені тупому поясните перевіряти що будуть і на підставі чого (якого нпд).

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, seim сказав:

А зачем тогда заставляли регистрировать если все их старания по регистрации коту под хвост будут? И вся орава ломанувшаяся регистрировать потом ломанется снимать регистрацию. Это же дурной работы сколько нужно выполнить за которую нужно заплатить зарплату. Во власти сейчас много кретинов но неужели все до единого чтобы таким маразмом заниматься и выполнять Сизифов труд? Мне интересно как оно дальше будет но не думаю что именно по такому сценарию. Это уж слишком наивно и просто. Это только в застольных тостах бывает "чтобы у нас все было и за это нам ничего не было". С государством я не припомню таких реверансов.

Питання ставите правильні.

Навіщо було спонукати до реєстрації потужностей - я вище відповів (але то моє ІМХО).

Питання що у Вас виникли лише підтверджують що ніхто не мав на меті і не збирається (поки що)  пасіки  обкладати податком (податок на бдж.сімї чи цілу пасіку - куча нюансів і довго пояснювати, тим більше що піти в тінь при такому розкладі, як Ви вже зрозуміли, взагалі просто).

А раз так, то навіщо заморочуватись з закриттям оператора ринку (і більшість так і в чинить навіть якщо і пасіка перестане існувати: продав, пропала ітд.,- тобто пасіки по факту немає а оператором ринку продовжує бути ....).  Тому ІМХО ціль реєстрації пасік і потужностей - мати можливість показати імпортерам що мед в Україні власного виробництва, виготовлений з дотриманням відповідних норм ітд... А всі ці танці пролобійовані великими експортерами..... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я прочитал выше указанный абзац приказа. Там указано что основанием для прекращения использования производственной мощности является заявление оператора рынка о прекращении использования производственной мощности. Там не сказано что производственной мощностью можно дальше пользоваться. Это значит что пасеку либо нужно умножить на ноль либо быть дальше оператором рынка. Адреса, явки и пароли к них есть на каждого зарегистрированного. Не думаю что дадут легко и просто соскочить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, seim сказал:

А зачем тогда заставляли регистрировать если все их старания по регистрации коту под хвост будут? И вся орава ломанувшаяся регистрировать потом ломанется снимать регистрацию. Это же дурной работы сколько нужно выполнить за которую нужно заплатить зарплату. Во власти сейчас много кретинов но неужели все до единого чтобы таким маразмом заниматься и выполнять Сизифов труд? Мне интересно как оно дальше будет но не думаю что именно по такому сценарию. Это уж слишком наивно и просто. Это только в застольных тостах бывает "чтобы у нас все было и за это нам ничего не было". С государством я не припомню таких реверансов.

 Прикол в том что нам раздают деньги из кредита и указивка оттуда же откуда и кредит...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...