Перейти к содержанию

Дотація за бджолосімї 2021


yurasaver

Рекомендуемые сообщения

4 години тому, seim сказав:

Это Вы скорее всего к себе обратились. Вы как в танке не видите второй раз что я написал. И продолжаете носиться со своими нпд. А я аргументировал конкретным случаем. Но броня крепка и танк ваш быстрый. Не дошла до вас эта информация. Вместо этого вы выразили уверенность что решения принятые на основании догадок и предположений есть где-то в пресловутых нпд. 

Мда....  Ну про що може йти мова коли для Вас нормативно правові документи ніщо.......

 З НПД я  не ношуся, а навожу норми із них ( чи відсутність таких норм) аргументуючи свою точку зору (при цьому нічого не придумую і не додумую).

ЗІ: втратив кілька годин на те щоб розібратись в порядку розрахунку і нарахування субсидій ( хоча воно мені нафіг не потрібно було - чисто із принципа)  Так от, шановний, раджу Вам зробити те саме, а потім будете ось той конкретний випадок наводити як аргумент. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З темою ціна меду якось потухло,:),а цій ажиотаж...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Lefty сказал:

Не підкажете статтю КУАП якою передбачені санкці за продаж продукції  тваринництва ( тобто меду) власного виробництва без реєстрації потужностей? 

Це в самому законі про оператора, але там юр. Ос та ФОП, для фіз осіб немає відповідальності. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, yurasaver сказал:

Це в самому законі про оператора, але там юр. Ос та ФОП, для фіз осіб немає відповідальності. 

Було раніше, зараз ця стаття виключена... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, yurasaver сказав:

Це в самому законі про оператора, але там юр. Ос та ФОП, для фіз осіб немає відповідальності. 

Дякую. А то народ зараз почне операторами оформлятись щоб мед здати :).....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Lefty сказал:

Дякую. А то народ зараз почне операторами оформлятись щоб мед здати :).....

Все таки знайшов ст 65 Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя... І для юр. Ос та ФОП, для фіз немає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, seim сказал:

Нет информации что мои ульи существуют. 

Буде , якщо так хочется налог заплатить , інакше не піднімали би питання 

Приїде до пасічника налогова , до того що оператор ринку і зробить пропозицію , сдаєш підпільну пасіку , якої ніби неіснує і живеш рік без налогу :umora:

У нас мінти приїжали з комбайнами і косили все підряд , що по документах " не существуют." і находили чітко 

От так і якісь вулики 

5 часов назад, seim сказал:

Нет информации что мои ульи существуют. 

які нічії знайдутся , мінти з медогоною приїдть :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Жезус сказал:

З темою ціна меду якось потухло,:),а цій ажиотаж...

Нюх у пасічників на гроші ,  з медом пока не пахне до лютого місяця :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Жезус сказал:

З темою ціна меду якось потухло,:),а цій ажиотаж...

Грошима запахло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, artemishe сказал:

Грошима запахло

тільки запах вдвічі слабший

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дадут по 200 грн.

Без паники)))

Каждому)))

3 часа назад, Жезус сказал:

З темою ціна меду якось потухло,:),а цій ажиотаж...

У нас вчера 55

Сегодня 58

Растём 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Lefty сказав:

Це називається: "Сам придумав - сам злякався" 

Знаєте, часом диву дивуєшся рабській сутності і тупості деяких людей: може перед тим як щось ляпнути варто хоч трішки в суті питання розібратися. Але ж ні це ж напрягтись потрібно,  а тут ІМХО  так хочеться  дуже розумним виглядати....  в власних очах самоствердитися ( адже дома ж дружина під каблуком тримає)...... 

 

23 години тому, Lefty сказав:

Читайте що написано, а не додумуйте і все стана на свої місця. 

 

03.11.2021 в 23:49, Lefty сказав:

І: Хлопці, та закінчуйте ви вже шукати ту "кішку" - все наразі значно простіше ( вище наче вже усьо  по поличках розібрали). 

Мені вже Вас шкода))) Нічого Ви нікому тут не докажете. Це наш "жабячий" менталітет.  Горохом об стіну. Цього смутку наганяють ті, хто або не подав в минулому році і вс..ався, а в цьому подав і теж.., або ті хто і цього року не подав, і тепер вигадує "месть Иллича". Бережіть здоровя, головою стіну не проб'єш :frusty:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, ромео сказал:

тільки запах вдвічі слабший

Або порція вдвічі менша

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Фейсбуке новость что в наш район (ОТГ) уже пришла сумма на дотации пчеловодам которые подали документы,  на всех пришло по 200 грн. "На руки" ещё не выдавали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Ю. Р. А. сказал:

В Фейсбуке новость что в наш район (ОТГ) уже пришла сумма на дотации пчеловодам которые подали документы,  на всех пришло по 200 грн. "На руки" ещё не выдавали.

На скільки знаю, кошти розподіляє область, а не ОТГ.

І перерахунок на рахунки пасічників роблять Казначейство обласне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

На скільки знаю, кошти розподіляє область, а не ОТГ.

І перерахунок на рахунки пасічників роблять Казначейство обласне.

Возможно не правильно сформулирова увиденную инфу, но сама суть  что получат по 200.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Ю. Р. А. сказал:

Возможно не правильно сформулирова увиденную инфу, но сама суть  что получат по 200.

Щоб отримати 200 потрібно, щоб з бюджету з інших статей провели дофінансування. Особисто не вірю, що це можливо так як сума трохи вже завелика, а так дочекаємось ще лишилось недовго.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Щоб отримати 200 потрібно, щоб з бюджету з інших статей провели дофінансування. Особисто не вірю, що це можливо так як сума трохи вже завелика, а так дочекаємось ще лишилось недовго.

Для государства 500 лимонов-капля в море.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Щоб отримати 200 потрібно, щоб з бюджету з інших статей провели дофінансування.

В межах статті витрат на допомогу галузі с/г - рішенням розпорядника.... Якщо перерозподіл інших статей, чи доходів то через Закон змін до держ. Бюдж. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, yurasaver сказал:

В межах статті витрат на допомогу галузі с/г - рішенням розпорядника.... Якщо перерозподіл інших статей, чи доходів то через Закон змін до держ. Бюдж. 

Пусть кабмин поделится с пчеловодами месячной зарплатой, так сказать перераспределит статьи дохода, вот вам и недостающие даньги для дотации:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Гурович сказал:

Для государства 500 лимонов-капля в море.

Я так зрозумів, когось премії хочете лишити чи дачі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Я так зрозумів, когось премії хочете лишити чи дачі?

Если б моя воля-я бы им вообще зарплату не платил. Если судить по тому, какую зарплату они получают и сколько тратят, то с них ещё 10 кратную зарплату нужно высчитывать в пользу бедных.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Гурович сказал:

Для государства 500 лимонов-капля в море.

Це з вашої точки зору це державні гроші , а з іншої сторони як від серця відривають і електоральних ,, бонусів,, теж ніяких вигідніше вже пенсіонерам по декілька гривень до якогось свята роздати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Гурович сказал:

Если б моя воля-я бы им вообще зарплату не платил. Если судить по тому, какую зарплату они получают и сколько тратят, то с них ещё 10 кратную зарплату нужно высчитывать в пользу бедных.

Це з вашої точки зору , а з точки зору нашої ,,сліпої ,, феміди коли до цього доходить все гуд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://petition.president.gov.ua/petition/126072   некоторые не сдаются..  ну или новый повод  погромче напомнить о себе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...