Jump to content
Lefty

Продам 2 матки ІО Карніка

Recommended Posts

Матки 2019 р. (яйцекладку розпочали в кінці червня), сім'ї утримувались на  дещо обменженому гнізді.  Причина продажу: уся пасіка, на дочках саме від цих материнок, тому прививатись планую від ІОшки 2020р.

1. Пернер х Варотолеранс (від Ліпатова) (4мкл.) - дочки (в моїх умовах) мають досить стрімкий старт, спокійні,  схильності до роїння не спостерігалось, сім'ї середньої сили проте досить медисті. Гарно себе показали на  ранніх взятках (малина-липа), проте і на соняху результат був доволі достойний, дещо підзаливали гніздо. - ціна 300 грн.

2. Пернер х Мах (від Болюбаша Богдана) (8мкл), в порівняні з дочками від попередньої матки старт не такий стрімкий, проте і матки не так різко реагують  (зменшенням яйцекладки) на припинення  взятку, бджоли спокійні,  в роєвий стан жодна сім'я не заходила (по крайній мірі не відроїлась і ознак що збираються - не бачив). На соняху в цілому спрацювали трохи краще за дочок від попередньої матки. (швидше всього відіграло роль те, що матки не так кардинально відреагували на відсутність взятку в кінці травня в першій половині червня). - ціна 700 грн.

Матки помічені номерними опалітками, паспорта додаються. 

ЗІ: прохання до тих, кого сильно не влаштовує ціна, а бо ще щось....проходити повз. Матки 19 року, проте перевірені по потомству і віддаю майже за пів ціни. 

 

 

 

IMG_20210420_141415.jpg

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

тел., вайбер, вацап 098  537 335сім

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...