Jump to content
Пчеломучитель_ua

Ціна пакетів в наступному сезоні

Recommended Posts

23 години тому, Мико сказав:

Запись не веду .

В апреле будем посмотреть ,что почем будет .

Тогда и определимся .

Точно так же  і я думаю. По весні буде видно, що і по чому...

Не буду приймати замовлення на пакети до обльоту. Хоча маю гарних маток і дочки від них у тих пакетах будуть, та треба ще перезимувати. Як то кажуть: бджіл по весні рахують!!!

Edited by ЮМос
  • Like 9

В наступному сезоні буде великий попит на пакети а значить і ціна буде відповідно висока

• Like 1
4 минуты назад, rudakov сказал:

В наступному сезоні буде великий попит на пакети а значить і ціна буде відповідно висока

Якщо ціна на мед не впаде.

27 минут назад, rudakov сказал:

Ооооочень сильно сомневаюсь.

Малая цена на мед, куча новых пакетчиков с шетирамочников, да еще и на эйфории этого года поставят цену выше - в итоге пшик. 

• Like 2
В 10.10.2018 в 23:18, igorstep сказал:

поділити на два.

І ціну на мед поділити на два?  Ну помрій! 

8 часов назад, sion сказал:

І ціну на мед поділити на два?  Ну помрій! 

А на на мед помножити на два ,от тоді все б стало ,як  треба. мрію...

Які фоктори погана зима ,високі ціни на мед зносили бджіл на соняшнику?

Надіслано від мого SM-T355, використовуючи Tapatalk

14 часов назад, uam_63 сказал:

Які фоктори погана зима ,високі ціни на мед зносили бджіл на соняшнику?

Надіслано від мого SM-T355, використовуючи Tapatalk

Інерція...

В 12.10.2018 в 22:01, rudakov сказал:

Ранувато стартанули.Пасічники ще не відбили цьогорічну ціну за пакети.

Багато пасічників в цьому році спрацювали в мінус.Пакети  брати будуть але з ціною будуть більш стримані.

Якщо ціна буде на рівні цього року то для пакетчиків буде добре.

На сьогодні бджолосім ї не хуже минулого року,кліща було на багато менше так що і зимівля повинна бути нормальна.

• Like 5
10 годин тому, дочинец сказав:

кліща було на багато менше

В мене більше :blink:

5 минут назад, Solo сказал:

В мене більше :blink:

Більшість пасічників з якими я спілкувався  наголошували про малу кількість кліща в цьому році,хоча в декого його багато.

Я думаю це може бути повязано з тим що попередні обробки  були проведені не якісно.

• Like 1

Всім привіт! Розумію що розмову вести дуже рано, але тим не меньше хочеться пробігтись по цінах на бджолопакети, бджолосімї в 2019. 

Бджоли підготовленні до зими! Фактори які впливають на ціну всім відомі (ціна на мед, ціна на цукор, закліщеність пасік, потрава бджіл, сила сімей які заходять в зиму).

Бджолярі які купують (медовики), за скільки готові купувати!?

Бджолярі які продають (пакетчики) за скільки готові продати!?

Всі розумієм, що одним чим дорожче, а іншим чим дешевше, але в розмовах народжується істина :IMHO:

Дешевше 1000 думаю не буде, хіба десь в горах поштучно:IMHO: але весна покаже.

• Like 2

Сьогодні був дзвінок з Кіровоградськоі обл.Планують брати,але мах по850гр.

• Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1
31 минуту назад, igorstep сказал:

Сьогодні був дзвінок з Кіровоградськоі обл.Планують брати,але мах по850гр.

Взято Вони можуть, головне продавця знайти який по 850 продасть :IMHO:

• Like 3

днями товарищу звонили,предлагали забронировать по 1200

• Like 2
1 час назад, rudakov сказал:

Взято Вони можуть, головне продавця знайти який по 850 продасть :IMHO:

Повністю з вами  погоджуюсь, нехай  шукають.

• Like 3

Відкрити цю тему спонукало відео Андрія Баскевичаи на ютубі :https://www.youtube.com/watch?v=OH61THkYlBk

Спочатку пару хвилин він мовить про піновулики , а далі він стверджує, що є пропозиції до нього - за 5 розплідних рамок бджолопакета - 1.000 гривасів...:blink: Стверджує, що й надалі пакети падатимуть в ціні...

Хотілося б знати й вашу думку з цього питання...:ah:

• Like 3

Можливо не в тему, однак цікаво чи здається мед по 50 грн за кг як прогнозувалося. От і з пакетами така ситуація, говорити можна, що хтось десь дзвонить, обіцяють. Безперечно рашиський ринок послабне ну не потрібно відкидати внутрішній ринок з уже пошириною справою пасік тисячниць, які продовжуватимуть скуповувати пакети. Зростання курсу долара гадаю нівелює послаблення рашиського покупця на ринку, відносно ціни пакета в гривневому еквіваленті, тобі ціна збережеться та що й в 2018 р.:IMHO: З повагою до всіх.

Edited by Просто Саша
  • Like 3
11 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Відкрити цю тему спонукало відео Андрія Баскевичаи на ютубі :https://www.youtube.com/watch?v=OH61THkYlBk

Спочатку пару хвилин він мовить про піновулики , а далі він стверджує, що є пропозиції до нього - за 5 розплідних рамок бджолопакета - 1.000 гривасів...:blink: Стверджує, що й надалі пакети падатимуть в ціні...

Хотілося б знати й вашу думку з цього питання...:ah:

Думаю тоже самое как и Андрей в этом году очень много кто и в моем районе расширился и в след. году тоже хотят расширятся так как сами походу тоже планировали продавать пакеты (цены на мед нету).

• Like 1
29 минут назад, mixaskm сказал:

Думаю тоже самое как и Андрей в этом году очень много кто и в моем районе расширился и в след. году тоже хотят расширятся так как сами походу тоже планировали продавать пакеты (цены на мед нету).

Это всё временно ,пакеты ,матки ,пыльцы ,перга 

Многие пробуют усидеть на двух стульях ,но не у многих получается 

Те кто смастерил или купил 6-рамочники ,ориентированные на продажу пакетов 

скоро поймут , что совершили ошибку ,вопрос с  реализацией  открыт ,

но рынок немного обвалят ,так как оставлять на сезон непроданные пакеты у многих нет возможности .

Отсутствие тары под семьи ,отсутствие времени для ухода за выросшей пасекой ,наконец отсутствие здоровья ,для того что бы наработаться в сезон до обморока ,заставит продавать за сколько дадут покупатели .

Но  работать себе в убыток или с нулевой рентабельностью пчеловоды долго не смогут ,это только  экспортёры третий год подряд работают в " ноль "

Так что в этом году всех ждёт обвал цены на пакеты до 1000 гривен (Кроме западных регионов )

Через пару лет всё станет на свои места 

Вновь организованные пакетчики и матководы отвалятся с рынка и вернутся к тому , что проще и легче производить ,то есть к мёду ,прикинув цену на мёд ,даже по 40  гривен ,к  расходу связанному с пакетным и матковыводным делом :IMHO1:

• Like 25
14 минут назад, Мико сказал:

к  расходу связанному с пакетным

А какой там расход? Сделал отводок на рамку расплода в мае и все + кормите не надо у нас регион со взятками.

• Like 4
Только что, mixaskm сказал:

А какой там расход? Сделал отводок на рамку расплода в мае и все + кормите не надо у нас регион со взятками.

Вот когда продадите 100 пакетов и с ними 400 суши уйдёт .

А хвосты оставшиеся вощину не тянут 

Уже на третий год продажу пакетов прекратите ,из-за отсутствия суши 

Покупатели то не хотят суш "  непотрiб " с пакетами забирать 

Выбирают самую хорошую 

• Like 12
  • Thanks 2
Цитата

Вновь организованные пакетчики и матководы отвалятся с рынка и вернутся к тому , что проще и легче производить ,то есть к мёду ,прикинув цену на мёд ,даже по 40  гривен ,к  расходу связанному с пакетным и матковыводным делом

никуда они не денутся с подводной лодки. Нет у них возможности заниматься медом. А возможность заниматься пакетами более выгодная чем там где занимаются медом. Потому что климатические условия позволяют сформировать пакет раньше чем у других.

• Like 2
  • Haha 2

Воно то начебто так. Навідь замінити частину меду на цукор то заробіток в різниці ціни (мед\цукор), це плановано, теоретично а прийде час продавати, своє рідне ,гарне -задешево? Видатки тут морально -прихолочічного плана. Коли навчився робити вул. ,то зробити сотню-другу запасного інвентаря -то мати розвагу в міжсезоння. 

• Like 2