Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

7 годин тому, ДобровоЛ сказав:

У Канаді ,щоб щось мати з пасіки потрібно кочувати через усю країну із тисячу км... :IMHO::dntknw:

Врахуйте це у вартість продукції.

при оптовій ціні меду більше 6  кан.доларів за кг і 100 + кг  з сімї все це рентабельно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, wwlo сказав:

при оптовій ціні меду більше 6  кан.доларів за кг і 100 + кг  з сімї все це рентабельно.

А який зараз курс канадського доляра ?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Канадський долар це 26,95 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо мова ішла про ціну пакета в 240 канадських доларів, то американськими це буде 175.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.03.2023 в 22:10, Александр К. сказал:

із того ж таки стріму в них там корпус рут 13-14 доларів то вже не набагато дорожче чим у нас , медозбори в районі 100 кг, а ціна на мед в районі 7,5 доларів за кг.

Не вішайте лапшу на вуха - оптоваціна була озвучена в 3 дол за 1 паунд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Гурович сказал:

оптоваціна була озвучена в 3 дол за 1 паунд.

1 паунд це 1 фунт-0.45 кило

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Гурович сказал:

Не вішайте лапшу на вуха - оптоваціна була озвучена в 3 дол за 1 паунд.

так візьміть калькулятор і порахуйте:umora: озвучена ціна 3 долара зараз і серпень вересень 3.5 долара( наскільки зрозумів Назар і більшість здає мед зразу) за паунд. 1 кг це 2,2 паунда. На відео 1 година 9 хвилин це все розповідається, чекаю відповіді де саме я збрехав, а то буду вважати вас балаболом:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Гурович сказал:

Не вішайте лапшу на вуха - оптоваціна була озвучена в 3 дол за 1 паунд.

Ви привели не мою цитату.....:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі в Канаді міряють  паундами а не кілограмами.. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня по городу было полно объяв 1500-1600, сейчас вот посмотрел и уже те же люди поставили цену 1300-1400. К 1 мая наверное ещё цена изменится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Nerox сказав:

У меня по городу было полно объяв 1500-1600, сейчас вот посмотрел и уже те же люди поставили цену 1300-1400. К 1 мая наверное ещё цена изменится.

За ними і по 1000 черги не буде.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Конструктор сказал:

За ними і по 1000 черги не буде.:IMHO:

Таке відчуття, що у нас і даром брати не будуть. По переше, нема кому, а по друге, ничого не сіяли, все заміновано, ні зерна, ні добрив. Та й не до меду. Ракети та снаряди літають над Дніпром цілодобово. Пишу, а будинок здригається від пострілів. Була пасічна крамниця, так власник у Каланчаку в окупації. Хоча, укрпошта та нова пошта працюють.

Пересилають зараз пакети??

Може моїх бджілок уже нема, бомблять там увесь час. :ak:

Сьогодні ще одну дірку в паркані знайшов від осколку...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На пакети(відводки) ціна названа, хто оприлюднить ціну на сім. Товарищ до ревізії називав ціну 2,5 за три крп. полурамок по 8р в крп. Після ревізії сказав, що не продаватиме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.03.2023 в 06:48, Конструктор сказал:

За ними і по 1000 черги не буде.:IMHO:

Если у меня в городе будут продавать по 1000, я в кредитку полезу и куплю пакетов сколько тары будет для них))) Поля рядом с подсолнухом есть, акация/липа тоже +- присутствует.

Единственное что я переборчивый в плане покупки, хочу покупать только с пасеки, видя что беру.

Как-то раз оставлял предоплату в магазине, затянули по 10 мая и так не привезли, после такого опыта понял что нужно непосредственно с пасечником договариваться о покупке пакетов, без посредников... А таковых в этом году у меня в городе хватает)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Nerox сказал:

Если у меня в городе будут продавать по 1000, я в кредитку полезу и куплю пакетов сколько тары будет для них))) Поля рядом с подсолнухом есть, акация/липа тоже +- присутствует.

Единственное что я переборчивый в плане покупки, хочу покупать только с пасеки, видя что беру.

Как-то раз оставлял предоплату в магазине, затянули по 10 мая и так не привезли, после такого опыта понял что нужно непосредственно с пасечником договариваться о покупке пакетов, без посредников... А таковых в этом году у меня в городе хватает)

Мед по 50 і падає. На 1 травня пакети по 800 ніхто брати не захоче. Бо 50 грн минулого року і цього року то дві великі різниці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Женя Ц. сказав:

 

Чесно кажучи я і не вірив в успіх такої справи , тим більше під час війни. Так і автор відео родом з України, думаю він не просто так наголошував, що якщо щось попадеться не якісне , то Канадці можуть купити лише один раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розвиток сіменй з такою погодою пригальмується трохи. Чи вплине це якось на ціну пакету, чи тільки на строки відвантаження?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Женя Ц. сказал:

 

Правильно каже про комплектацію пакетів! А в нас звикли - якщо на рамці з долоню розплоду то це вже рамка розплідна .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, цыганок сказал:

 А в нас звикли - якщо на рамці з долоню розплоду то це вже рамка розплідна .

Ось тому пакети треба відбирати самому. І не буде ніяких нарікань.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Vitaliy25 сказав:

Чи вплине це якось на ціну пакету

Цього року на ціну пакету може вплинути тільки чудо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Сергій-апі сказал:

Цього року на ціну пакету може вплинути тільки чудо.

Чудесною буде ціна пакетів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, uam_63 сказав:

Чудесною буде ціна пакетів.

Не буде ніякого чуда, все як кожен рік - хтось продасть дорого, хтось дешево, а хтось не продасть взагалі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28.03.2023 в 19:11, Женя Ц. сказав:

 

а в яку ціну безсотові пакети? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.03.2023 в 19:04, Винодел сказал:

Товарищ до ревізії називав ціну 2,5 за три крп. полурамок по 8р в крп

Я так и продаю - 250 даданівска. Так як і рік тому.  А рік тому - так же як позаторік.  Звичайно, це не значить, що я оприлюднюю якусь "ціну". Хіба що нижню планку.   Кожен продає як зможе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...