Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

Оце рекорд! Більше тижня у тему пакетів ніхто, а ні єдиного повідомлення не написав. :dntknw:Та й 'головний' експерт з продажів й покупок теж десь подівся... :dntknw:

Видно, усі все  попродавали й грошики в матраси вже  поховали! :rofl:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Оце рекорд! Більше тижня у тему пакетів ніхто, а ні єдиного повідомлення не написав. :dntknw: 

Видно, усі все вже попродавали й грошики в матраси поховали! :rofl:

Нема поки про що писати,і так всі знають,що ціна буде формуватися ближче до весни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Нема поки про що писати,і так всі знають,що ціна буде формуватися ближче до весни.

Мо' хоч цього року акація щось та видасть. :dntknw: А то майже два роки у нас впідряд пустозвон з нею... І це чи не вперше у мене за останні пару десятиріч. То за логікою, має бути  наступний сезон вже урожайним на акацію. Тож і думаю, а може все ж той п'яток пакетів  прикупити цьогоріч, щоб свої сім'ї на виховательки та нуки не розформовувати?  :hmm:

Та все залежатиме від ціни на пакети. Бо із згаданими захмарними цінами на них усякий смисл в покупках пропадає. :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, ДобровоЛ сказал:

 

Та все залежатиме від ціни на пакети. Бо із згаданими захмарними цінами на них усякий смисл в покупках пропадає. :IMHO:

 

На днях говорив з пасічником з Херсонської обл. то він намікав,що купив би 100 пакетів за 1400-1500.Я промовчав ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Женя Циба сказав:

На днях говорив з пасічником з Херсонської обл. то він намікав,що купив би 100 пакетів за 1400-1500.Я промовчав ;)

При нинішній високій ціні на мед і на цукор - дуже сумніваюся, що будуть дешеві пакети...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Та все залежатиме від ціни на пакети. Бо із згаданими захмарними цінами на них усякий смисл в покупках пропадає. 

Хороший пакет не може коштувати дешево. Якщо плануєте придбати то на менше аніж 1500-1700 гривень не розраховуйте. Закарпаття думаю по такій ціні буде продавати, інші регіони не менше 1800-2000 проситимуть. А навіщо Вам бджола для нуклеусів? Ви хіба маток виводите? Якщо так, то на мій погляд, Вам варто збільшити кількість сімей у себе на пасіці. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

На днях говорив з пасічником з Херсонської обл. то він намікав,що купив би 100 пакетів за 1400-1500.Я промовчав ;)

Ну це хіба що він може купити в Закарпатті з двору, у тих  хто пакет продав, свищова матка вивелась, і знову до весни чекають. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Укроп сказав:

Хороший пакет не може коштувати дешево. Якщо плануєте придбати то на менше аніж 1500-1700 гривень не розраховуйте. Закарпаття думаю по такій ціні буде продавати, інші регіони не менше 1800-2000 проситимуть. А навіщо Вам бджола для нуклеусів? Ви хіба маток виводите? Якщо так, то на мій погляд, Вам варто збільшити кількість сімей у себе на пасіці. 

Я якраз через болячки майже втричі їх зменшив. Але, коли маві більшу пасіку  купував потроху пакетів. Видно жадний до своїх бджіл, яких стараюсь налаштовувати на акацію, яку вже років з тридцять як все саджаю, та липу. То пакети йдуть на матковивідний процес, яким я ще займаюся . Раніше чимало виводив маток баків,особливо,  коли мені випадково  дісталася була племінна 'замшева' від Андерса Петерса. Правда, через згадані причини зараз вже виводжу лише для своїх та давніх знайомих по ТочкУ.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ДобровоЛ сказал:

коли мені випадково  дісталася була племінна 'замшева' від Андерса Петерса.

Після неї здається Ви в Нідерландах собі замовили, щоб Вам місцеві селекціонери вивели під Ваші умови інший матеріал. Просто я веду до того що навіщо купувати, коли можна трішки свойого збільшити 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

Після неї здається Ви в Нідерландах собі замовили, щоб Вам місцеві селекціонери вивели під Ваші умови інший матеріал. Просто я веду до того що навіщо купувати, коли можна трішки свойого збільшити 

Так воно і є. Та я ж відповів. Жадність та лінивість, видно, причиною. :umora: А ще  карпатка ліпше баків , особливо Михайла @miro та Василя @дочинец,у ролі виховательок.  :ay: А  ще - без каратських  пакетів якісних  ранніх маток у наших умовах , не ослабивши свої зимувалі сім'ї , що підготовлені до акації, вивести все ж  досить складно . То :IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

03.12.2021 в 18:27, ДобровоЛ сказав:

Так воно і є. Та я ж відповів. Жадність та лінивість, видно, причиною. :umora: А ще  карпатка ліпше баків , особливо Михайла @miro та Василя @дочинец,у ролі виховательок.  :ay: А  ще - без каратських  пакетів якісних  ранніх маток у наших умовах , не ослабивши свої зимувалі сім'ї , що підготовлені до акації, вивести все ж  досить складно . То :IMHO:.

Поясню тим, хто не зрозумів - чому? Справа у тому, що в Карпатах весна десь на місяць раніше чим у нас настає (в усякому разі так було колись). І у пакетах звідти приходить бджола вже заражена духом роїння. Тобто в них чимало бджіл виховательок, які можуть виробляти маточне молочко. А звідси і одна з головних умов народження непоганої якості майбутніх материнок. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.12.2021 в 11:05, ДобровоЛ сказал:

а й 'головний' експерт з продажів й покупок теж десь подівся..

Йому зараз ніколи, усердно займаєця сварочними роботами )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

03.12.2021 в 12:27, davolodya сказав:

При нинішній високій ціні на мед і на цукор - дуже сумніваюся, що будуть дешеві пакети...

А дотації пакетчикам держава виходить дала просто так,  задарма ?! :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, luka сказав:

А дотації пакетчикам держава виходить дала просто так,  задарма ?! :dntknw:

А що, тих нещасних 100 грн на сім*ю  сильно когось виручать? Ви в це всерйоз вірите? Хто мав намір купити пакети - то і без дотацій купить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, davolodya сказав:

А що, тих нещасних 100 грн на сім*ю  сильно когось виручать? Ви в це всерйоз вірите? Хто мав намір купити пакети - то і без дотацій купить...

Ну, на сам пакет (ящик) то може й вистачить...:ah:  :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, luka сказав:

Ну, на сам пакет (ящик) то може й вистачить...:ah:  :IMHO:

Мабуть що й на ящик не вистачить - ціни на все йдуть догори, на деревину, електроенергію, доки дойде до продажі пакетів - дешевих ящиків теж не знайдете...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.12.2021 в 00:29, ДобровоЛ сказал:

. І у пакетах звідти приходить бджола вже заражена духом роїння. 

То селекция последних 30 лет  на такой душок была рассчитана.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.12.2021 в 08:19, Віталій.В сказал:

Йому зараз ніколи, усердно займаєця сварочними роботами )))

Обсуждать .что либо в этой теме не имеет ни какого смысла от слова совсем. Реальности в данной теме нет от слова совершенно.Ну а вы тут ищите дурачков новичков на свои супер пакеты,а пчеловоды и без вас вполне удачно договариваются:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Иван Иваныч сказал:

,а пчеловоды и без вас вполне удачно договариваются

Иван Иваныч, Абыдна гаваришь...

Без нас, это как понять, в смысле мы не пчеловоды ? и кто или что в Вашем понятии пчеловоды ?

Да и что там оговаривать, стоимость пакета на 3-х сотую рамку 30кг меда на опте, на сегодняшний день 60грн * 30 кг = 1800 грн, единственное что осталось оговорить это 3+1 или 4 расплода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Віталій.В сказав:

Иван Иваныч, Абыдна гаваришь...

Без нас, это как понять, в смысле мы не пчеловоды ? и кто или что в Вашем понятии пчеловоды ?

Да и что там оговаривать, стоимость пакета на 3-х сотую рамку 30кг меда на опте, на сегодняшний день 60грн * 30 кг = 1800 грн, единственное что осталось оговорить это 3+1 или 4 расплода.

Ну, і хто реально купить їх за таку суму - судді чи нардепи ? :dntknw: 

Їм вони точно  й даром не потрібні.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Віталій.В сказал:

Да и что там оговаривать, стоимость пакета на 3-х сотую рамку 30кг меда на опте,

Вот и ищите дураков готовых отдать 30 кг меда за ваши супер-пупер пакеты.А пчеловоды и ха 20 кг меда купят у пчеловодов пакеты.Вы тут со своими пакетами даже барыг-перекупов обошли по цене.И еще пчеловодами они себя называют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, luka сказал:

Ну, і хто реально купить їх за таку суму - судді чи нардепи ? :dntknw: 

Їм вони точно  й даром не потрібні.:IMHO:

Потрібно розділить пасічників які хочуть продать пакети на медовиків і пакетчиків 

І тоді всі питання , про пакет за 30кг , от медовика відпадуть сразу 

Прошлий рік узяв в середньому 11кг акації , продав оптом по 125 грн за 1кг акацію , інші меди і рамки дома мовчу 

Посільки я повинен продавать пакет :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, AVA сказал:

Посільки я повинен продавать пакет :hmm:

Есть такое правило,когда напрямую отказать вроде бы не хочется называется цена по которой точно не купят.И зачем вот эти акации и тому подобная чушь.Хотите продавать пакеты продавайте не хотите ,по тому что у вас хорошие взятки и вам выгодней заниматься медом так занимайтесь.А то вы как то хотите на доверчивости покупателя получить деньги по факту не за пчел,а за мед ,которого не видели от своих пчел,но так хотелось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Есть такое правило,когда напрямую отказать вроде бы не хочется называется цена по которой точно не купят.И зачем вот эти акации и тому подобная чушь.Хотите продавать пакеты продавайте не хотите ,по тому что у вас хорошие взятки и вам выгодней заниматься медом так занимайтесь.А то вы как то хотите на доверчивости покупателя получить деньги по факту не за пчел,а за мед ,которого не видели от своих пчел,но так хотелось

Невлазять бджоли, а вулики подорощали , а так майже правильно 

Тут , або 30кг за пакет , або частину в ноль спрацювать частину бджіл , уже весною і получить ще більше меду  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, AVA сказал:

Невлазять бджоли, а вулики подорощали , а так майже правильно 

И что много еще новичков ведутся на эти вот сказки.Чтобы бджоли влазили попробуйте чуток изменить технологию пчеловождения и они влезут.А то как то противороевой прием в виде продажи пакетов уж больно дилетанский

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...