Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

12 часов назад, Николай S сказал:

Тоді все зрозуміло,  в мене з зими вийшли всі  ідеально ,  було в 10р.  дадані 9 печатного і через РР   2 магазини забиті пчолою....

Сколько маток работало на этот корпус?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Гурович сказав:

Сколько маток работало на этот корпус?

:hmm:у всіх по одній.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

:hmm:у всіх по одній.....

Давайте посчитаем.

9 т ячеек брать не будем-возьмём 8. Итак 8т х 9 рам =72 000 ячеек печатного расплода в корпусе.

Матке чтобы  всё это засеять потребовалось 12 суток

Итого яйценоскость матки  72 000 / 12 = 6 000 яиц в сутки.

И не забываем, что это не в маю, а начиная со средины апреля.

Можете говорить что угодно, но я не верю в подобное:dntknw:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, artemishe сказал:

Не менше половини 

це був українець з гніздом на 16р, ось маточка знайшла в собі сили закласти розплід на 13р

тому 10р для бакфаста це малувато

На мою думку рамкою розплоду можна називати щось таке +-5%

 

20210626_125724.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Стахановский сказал:

По погоде в последнее время,так корпусов много и не требовалось.Еще сказали мне недавно ,что рапс тоже есть как подсолнух,что типа не выделяет нектар .Сталкивался кто с таким?

Такого щоб не виділяв ще не бачив , от погода холодна і дощова в моїй місцевості підріже взяток і то конкретно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, uam_63 сказал:

На мою думку рамкою розплоду можна називати щось таке +-5%

 

20210626_125724.jpg

Так на вощині, як і у Вас, підставленій в період інтенсивного розвитку, воно завжди таке:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, uam_63 сказал:

На мою думку рамкою розплоду можна називати щось таке +-5%

 

20210626_125724.jpg

При яйценоскости 3 000 яиц в сутки матка может держать подобных  8 рам в гнезде, учитывая, что одну будут чистить и полировать под следующий засев.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Гурович сказал:

При яйценоскости 3 000 яиц в сутки матка может держать подобных  8 рам в гнезде, учитывая, что одну будут чистить и полировать под следующий засев.

Так что 10 рам на 300 ,  хватает для  раплода , любой породе маток :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Гурович сказав:

Давайте посчитаем.

9 т ячеек брать не будем-возьмём 8. Итак 8т х 9 рам =72 000 ячеек печатного расплода в корпусе.

Матке чтобы  всё это засеять потребовалось 12 суток

Итого яйценоскость матки  72 000 / 12 = 6 000 яиц в сутки.

И не забываем, что это не в маю, а начиная со средины апреля.

Можете говорить что угодно, но я не верю в подобное:dntknw:.

Так я і говорити нічого  не буду:umora:, лише трішки дам підказку,  :ah: , шо рахувати чуже без господаря та ще і заочно то матимете не дуже точний результат, з Вашого дозволу допоможу уточнити вихідні дані:ah: саме в маю і аж в середині третьої  декаді в наших краях закінчує квітувати рапс,  відповідно і квітнути починає в маю, ще  підтвержу, що кожна рамка мала  зверху медовий вінець  1-2 см. + на всіх рамках була і перга врозсипну, разом на 1 рамку набиралось. Тож перерахуйте наново і якщо знову не повірите то я не маю чого казати:dntknw::veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, uam_63 сказал:

На мою думку рамкою розплоду можна називати щось таке +-5%

 

20210626_125724.jpg

Природа і сімя намагається набути округлих форм бо вони більш енергоекономні, а людині фоточки, фоточки…

Можете вважати шо там було 6 рам розплоду, я не проти;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, uam_63 сказал:

Такого щоб не виділяв ще не бачив , от погода холодна і дощова в моїй місцевості підріже взяток і то конкретно.

В позапрошлом году так и было,плюс потравы сразу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай S сказал:

Так я і говорити нічого  не буду:umora:, лише трішки дам підказку,  :ah: , шо рахувати чуже без господаря та ще і заочно то матимете не дуже точний результат, з Вашого дозволу допоможу уточнити вихідні дані:ah: саме в маю і аж в середині третьої  декаді в наших краях закінчує квітувати рапс,  відповідно і квітнути починає в маю, ще  підтвержу, що кожна рамка мала  зверху медовий вінець  1-2 см. + на всіх рамках була і перга врозсипну, разом на 1 рамку набиралось. Тож перерахуйте наново і якщо знову не повірите то я не маю чого казати:dntknw::veselo:

Пересчитывать ничего не собираюсь и говорить мне ничего не надо, но в 9 рам печатного расплода даже с 2 см медовым венцом(а расчёты были сделаны с его учётом) от одной матки в улье я не верю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Гурович сказав:

Пересчитывать ничего не собираюсь и говорить мне ничего не надо, но в 9 рам печатного расплода даже с 2 см медовым венцом(а расчёты были сделаны с его учётом) от одной матки в улье я не верю. 

МО"  і правда там  їх везде по дві чи три:umora:, завтра піду перевіряти:dntknw::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Ну, пасіка видно в десятків два, як водиться. Але тут є ньюанс. Ось в Березані , що поряд із знаменитою по Пасічному Кругу Баришівкою, теж засіяли ріпаком поле. Я теж надумав був туди прокочувати в період цвітіння. Хотів узнати хто засіяв, щоб поспілкуватися з агрономом. Та зась ! Не допомогла й знайома, що працює в адміністрації міста й не на  останній посаді. Там оренда й суборенда та ще й кілька разів... тобто кінців просто не знайти... :frusty: :dntknw: 

А було б завсім непогано запастися пакетами перед ріпачком... :dntknw:

У нас держпродспоживслужба контролює всіх аграріїв. Я не знаю що там у Вас твориться що не можуть знайти власників полів. 

А на ріпаку пакети класно розвиваються

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Серж 82 сказал:

У нас держпродспоживслужба контролює всіх аграріїв. Я не знаю що там у Вас твориться що не можуть знайти власників полів. 

А на ріпаку пакети класно розвиваються

Перепрошую - фітосанітарна служба

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

Перепрошую - фітосанітарна служба

Так, саме раді розвитку й хочу я прокочувати на ріпак. А потім - додому на акацію. Але з такими цінами на пакети вряд чи що й купуватиму. У ціні теж має бути раціональна межа.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Мико сказав:

Так что 10 рам на 300 ,  хватает для  раплода , любой породе маток :ay:

Праві ви , Романовичу.  Я пока  теж не зустрічав маток, яким би було мало для кладки 12 дадановських рам. У мене якось була така, що справлялася з дванадцятьма. :ah:  А десяток стільників має вистачити  для будь-яких. :IMHO: Але таких рекордисток навряд чи й відправлять вам в пакетах... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в мене 1.5 км від дому посіяли до 400 га ріпаку озимого, от тепер і думай, радіти чи плакати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, northern wolf сказал:

А в мене 1.5 км від дому посіяли до 400 га ріпаку озимого, от тепер і думай, радіти чи плакати.

Радоваться со слезами на глазах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Так, саме раді розвитку й хочу я прокочувати на ріпак. А потім - додому на акацію. Але з такими цінами на пакети вряд чи що й купуватиму. У ціні теж має бути раціональна межа.:IMHO:

Ну чому ж,чорнобильцям завжди обiцяють пенсiю пiдвищити,може якраз....то для Вас то й не грошi будуть:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Гурович сказал:

Пересчитывать ничего не собираюсь и говорить мне ничего не надо, но в 9 рам печатного расплода даже с 2 см медовым венцом(а расчёты были сделаны с его учётом) от одной матки в улье я не верю. 

Если у Вас проблемы с верой, может обратитесь к отцу Владимиру? У нас на форуме есть свой "духовник"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

.  Я пока  теж не зустрічав маток, яким би було мало для кладки 12 дадановських рам.

Згодний з Вами, 12 рамок вистачає, але 10 все таки мало :IMHO:. В мене коли була сама карпатка то  відсотків 80 пасіки ( сімей 40-к ) тримала з травня до липня  9 - 10 рамок розплоду і рамки теж білш мень 

131641267_1.thumb.jpg.c327049062497bf82006c7c7d1ab0f51.jpg

2055505577_2.jpg.3ab676371250267bff554af0fb7f2472.jpg

1622973448_.thumb.jpg.ab55bf6bc54c4fabdd0021beb1e6c474.jpg

Прийшов до висновку що вулик повиний бути або на 8 рамок або на 12 і більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, САНЯ88 сказав:

Ну чому ж,чорнобильцям завжди обiцяють пенсiю пiдвищити,може якраз....то для Вас то й не грошi будуть:hmm:

Ага. Там теж не все ок з пенсіями. Їх вираховують від середньої зарплати під час ліквідації. А нам тоді платили звичайну зарплату, не підвищену. Та ще й гонорар туди не входив. Тобто - оклад 80 р. , а гонорар 500. От і маєте...

Так що у мене звичайна пенсія є вищою... Отож і пакети в ціні трохи кусаються. Хотів якось просто завести більше сімей , та вже сили не ті... Отож і доводиться балувати з пакетами...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, northern wolf сказав:

А в мене 1.5 км від дому посіяли до 400 га ріпаку озимого, от тепер і думай, радіти чи плакати.

А де це ви @northern wolf, конкретніше, в якому районі Чернігівщини  отакі засіви?! :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, northern wolf сказал:

А в мене 1.5 км від дому посіяли до 400 га ріпаку озимого, от тепер і думай, радіти чи плакати.

Є ризик звичайно, але і є шанс гарно урвати меду 

Пасіка на ріпаку

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...