Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

4 години тому, Гурович сказав:

Леонид, Вы опять со своей идеей загнать пчеловодов в налоговое стойло. Если так уже сильно неймётся отдать свои деньги кому нибудь-отдайте их лучше внукам, больше пользы будет. И хватит нас тут пугать не существующими, пока ещё, налогами. Когда примут закон, если примут, тогда и разговоры вести будем.

У тім то й справа, що іменно на такий закон довго чекати не доведеться . :IMHO:

А щодо ''загнать пчеловодов в налоговое стойло'' то тут я то при чому ?... Я ж не податківець , щоб когось туди заганяти. Просто досвід мені підказує, що таке ймовірно й станеться. Отож хочу попередити. Ну, а ви приписуєте мені узурпаторські властивості.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

02.11.2021 в 17:16, northern wolf сказав:

Не діліть шкуру не вбитого ведмідя. Ще зими не було, і ніхто не знає яка буде погода на ріпак. А ви вже площами міраєтесь, та кількістю меду з них.

 + А ще подумайте, як вберегтися від потрав. Он мій знайомий жаліється, що поряд ріпак посіяли. Тож хоче перевозити кудись пасіку подалі від майбутніх потрав... :dntknw: 

А ви , шановні любителі ріпаку, вже й ціни на пакети порахували. :frusty::umora:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 + А ще подумайте, як вберегтися від потрав. Он мій знайомий жаліється, що поряд ріпак посіяли. Тож хоче перевозити кудись пасіку подалі від майбутніх потрав... :dntknw: 

А ви , шановні любителі ріпаку, вже й ціни на пакети порахували. :frusty::umora:

Відстали Ви від жизні Зараз ріпак сама безопасна культура для бджіл, набагато більше можна потравить бджіл посівом

кукурузи , обробітком бурьянів на пшениці , та даже тим соняхом , яким по цвіту обробляють масово убойним препаратом ,

у вологі періоди від шкідників

Протрави ріпаку у всіх на слуху і це одна культура . при обробітку якої аграрії хоть якось дотримуются нори і правил обробітку , 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, AVA сказал:

Відстали Ви від жизні Зараз ріпак сама безопасна культура для бджіл, набагато більше можна потравить бджіл посівом

кукурузи , обробітком бурьянів на пшениці , та даже тим соняхом , яким по цвіту обробляють масово убойним препаратом ,

у вологі періоди від шкідників

Протрави ріпаку у всіх на слуху і це одна культура . при обробітку якої аграрії хоть якось дотримуются нори і правил обробітку , 

Ваша правда, в 2020р бризнули сонях з дельтоплана в мене до зими - 40 сімей, в цім році 40 га ріпаку поряд з точком з 7-ми сімей зробив зробив більше 20 - ти сімей, ще і 500кг з + соняха качнув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

 + А ще подумайте, як вберегтися від потрав. Он мій знайомий жаліється, що поряд ріпак посіяли. Тож хоче перевозити кудись пасіку подалі від майбутніх потрав... :dntknw: 

А ви , шановні любителі ріпаку, вже й ціни на пакети порахували. :frusty::umora:

Незнаю що там у вас за агрономи, що травлять бджолу на ріпаку. У нас з потравами проблем немає слава Богу. І я радий що сіють ріпак, цієї весни відкачав дві тонни ріпакового меду.

  • Подобається 5
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Серж 82 сказал:

Незнаю що там у вас за агрономи, що травлять бджолу на ріпаку. У нас з потравами проблем немає слава Богу. І я радий що сіють ріпак, цієї весни відкачав дві тонни ріпакового меду.

Різні агрономи і різні агрофірми. Та й яди теж не завжди однакові. :IMHO:

 Але все ж хотілося б читати поближче до теми ціни на пакети у 2022 році...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Серж 82 сказав:

Незнаю що там у вас за агрономи, що травлять бджолу на ріпаку. У нас з потравами проблем немає слава Богу. І я радий що сіють ріпак, цієї весни відкачав дві тонни ріпакового меду.

З  агрономами спілкувались?, якщо можна то дайте карту обробітку, чим , коли ваші агрономи проводять обробіток.?

В нас перший та останній день цвітіння однозначно  обробляють. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Николай S сказал:

З  агрономами спілкувались?, якщо можна то дайте карту обробітку, чим , коли ваші агрономи проводять обробіток.?

В нас перший та останній день цвітіння однозначно  обробляють. 

Цікаво, а про яку ціну на пакети на 5 травня 2022 зараз у вас, на Чернігівщині,  сперечаються , пане Миколо ? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Pchelnik 2 сказав:

Цікаво, а про яку ціну на пакети на 5 травня 2022 зараз у вас, на Чернігівщині,  сперечаються , пане Миколо ? :ah:

У нас мовчки ждуть ціну на мед, :hi: Чернігівщина ніколи не була в лідерах пакетного ринку, як не вважали за вигідне продавати так не бачили сенсу і купувати.

Як виключення продажа повноцінних сімей, по віку чи стану здоров"я. але навіть 400грн за рамку ціна захмарна, люди не готові платити такі кошти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Николай S сказал:

У нас мовчки ждуть ціну на мед, :hi: Чернігівщина ніколи не була в лідерах пакетного ринку, як не вважали за вигідне продавати так не бачили сенсу і купувати.

Як виключення продажа повноцінних сімей, по віку чи стану здоров"я. але навіть 400грн за рамку ціна захмарна, люди не готові платити такі кошти.

По 2000 тыс за 10 рам плотно обиженных на 15 мая очереди не было.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, AVA сказав:

Відстали Ви від жизні Зараз ріпак сама безопасна культура для бджіл, набагато більше можна потравить бджіл посівом

кукурузи , обробітком бурьянів на пшениці , та даже тим соняхом , яким по цвіту обробляють масово убойним препаратом ,

у вологі періоди від шкідників

Протрави ріпаку у всіх на слуху і це одна культура . при обробітку якої аграрії хоть якось дотримуются нори і правил обробітку , 

:umora: Дай , Боже, нашому теляті вовка з'їсти! :rofl: :az:

Може у вас на Дніпрі так воно і є, не знаю, давно там був. А на Київщині у нас пока ще так є, як я повідомив ... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Стахановский сказав:

По 2000 тыс за 10 рам плотно обиженных на 15 мая очереди не было.

скиньте в приват телефон та адресу прикинуть  відстань, можливо один земляк зацікавиться,....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Николай S сказал:

У нас мовчки ждуть ціну на мед, :hi: Чернігівщина ніколи не була в лідерах пакетного ринку, як не вважали за вигідне продавати так не бачили сенсу і купувати.

Як виключення продажа повноцінних сімей, по віку чи стану здоров"я. але навіть 400грн за рамку ціна захмарна, люди не готові платити такі кошти.

Дякую! І це реальна ціна. :IMHO: 

А то вже доходять до абсурду. Ющенко та йому подібні олігархи вже давно скупилися.

 Отож лишилися лише любителі та пенсіонери, що ще з дитинства мріяли про одну-дві сімейки завести на задньому дворі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Pchelnik 2 сказав:

Дякую! І це реальна ціна. :IMHO: 

А то вже доходять до абсурду. Ющенко та йому подібні олігархи вже давно скупилися.

 Отож лишилися лише любителі та пенсіонери, що ще з дитинства мріяли про одну-дві сімейки завести на задньому дворі.

Ющенко хоч свію платформу не в рахунок майбутньої "дотації" взяв, бо тоді - ой! :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Он мій знайомий жаліється, що поряд ріпак посіяли. Тож хоче перевозити кудись пасіку подалі від майбутніх потрав... :dntknw: 

Новий напрям в бджільництві - втікати від медоносів:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Pchelnik 2 сказал:

Різні агрономи і різні агрофірми. Та й яди теж не завжди однакові. :IMHO:

 Але все ж хотілося б читати поближче до теми ціни на пакети у 2022 році...:dntknw:

А в темі ціни меду хіба не обговорюють всі нюанси які так чи інакше мають вплив на ціну меду?

Так само і тут пасічники складають ціну з калькулятором в руках виходячи з власних медоносних умов і можливостей пасіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Николай S сказал:

З  агрономами спілкувались?, якщо можна то дайте карту обробітку, чим , коли ваші агрономи проводять обробіток.?

В нас перший та останній день цвітіння однозначно  обробляють. 

Спілкуємось. Обробляють моспіланом в нічний час. Перша обробка - як відкриваються перші квітки. Друга - в кінці цвітіння. Карту обробітку і строки скидають на вайбер. 

Чесно кажучи більше переживаємо коли на вайбер приходить карта обробітку озимих, там список хімії -: з десяток препаратів одночасно і обробка в день .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергій-апі сказал:

Новий напрям в бджільництві - втікати від медоносів:crazy:

Я думаю як до ріпака наростити максимальну масу бджоли, а тут тікати хочуть. Мабуть любительська пасіка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Сергій-апі сказав:

Новий напрям в бджільництві - втікати від медоносів:crazy:

Це як сказать:umora:, коли пасіка вже готова брати акацію, а попереду ще рапс, ділити не хочеться бо з виводом маток, обльотом затримка,  то ой як  хочеться хоч частину сімей кудись приткнути  подалі від рапсу, бо то чахликам рапс на руку для розвитку а для сильних  сімей  вже не раз проходили щойно пішов взяток,  незважаючи на монастирске походження  яйця в мисках а самі на сучку:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Николай S сказал:

Це як сказать:umora:, коли пасіка вже готова брати акацію, а попереду ще рапс, ділити не хочеться бо з виводом маток, обльотом затримка,  то ой як  хочеться хоч частину сімей кудись приткнути  подалі від рапсу, бо то чахликам рапс на руку для розвитку а для сильних  сімей  вже не раз проходили щойно пішов взяток,  незважаючи на монастирске походження  яйця в мисках а самі на сучку:umora:

Ох як правильно сказано. А то не вірили, що нерійлива карніка вирішила зароїтися на ріпаку.

Тікати не буду, навпаки, сьогодні об'їхав місцевість, шукав поля. Знайшов, стоятиму, де й цьогоріч. Сім'ям побільше корпусів і відбір розплоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Николай S сказал:

Це як сказать:umora:, коли пасіка вже готова брати акацію, а попереду ще рапс, ділити не хочеться бо з виводом маток, обльотом затримка,  то ой як  хочеться хоч частину сімей кудись приткнути  подалі від рапсу, бо то чахликам рапс на руку для розвитку а для сильних  сімей  вже не раз проходили щойно пішов взяток,  незважаючи на монастирске походження  яйця в мисках а самі на сучку:umora:

Може взяток слабкий що заходять в року?  У мене цьогоріч одна сім'я зроїлась в кінці ріпака, але вина моя ( два магазини запечатали вщент і місця більше не було, треба було ще магазин а не було).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Стахановский сказал:

По 2000 тыс за 10 рам плотно обиженных на 15 мая очереди не было.

Вы имеете желание продать 10 рам пчелы за 2 лимона и ещё чтобы очередь стояла? Ну и запросы у Вас:rofl:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Николай S сказал:

Це як сказать:umora:, коли пасіка вже готова брати акацію, а попереду ще рапс, ділити не хочеться бо з виводом маток, обльотом затримка,  то ой як  хочеться хоч частину сімей кудись приткнути  подалі від рапсу, бо то чахликам рапс на руку для розвитку а для сильних  сімей  вже не раз проходили щойно пішов взяток,  незважаючи на монастирске походження  яйця в мисках а самі на сучку:umora:

Я теж чув шо ці матки монастирського походження як по старіють відпускають великі рої.  Перевіримо наступного року. Ви зря їх жалієте. Забирайте весь печатний розплід і на акацію бджоли вистачить. Далі звісно просяде..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 година тому, Серж 82 сказав:

Може взяток слабкий що заходять в року?  У мене цьогоріч одна сім'я зроїлась в кінці ріпака, але вина моя ( два магазини запечатали вщент і місця більше не було, треба було ще магазин а не було).

Саме так, :umora:мабуть "слабий":umora:  бо до поля 2 км,  всім сітчате дно з льотком на всю ширину корпуса, у всіх без виключення по 2 або 3  магазини печатані, + один пустий резервний, всі матки молодші року,   за тиждень гніздо перелопачувалось двічі і 

 

1 година тому, Николай S сказав:

............  незважаючи на монастирске походження  яйця в мисках а самі на сучку:umora:

і так ф1 більшість славетних родоводів баків і не тільки  баків :ah:....., крім однієї лінії Ф5 де 3 магазини з  печатаним  медом +1 пустий і саме в них жодного маточника........навіть на прививочних рамках:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, бігунець сказав:

Ох як правильно сказано. А то не вірили, що нерійлива карніка вирішила зароїтися на ріпаку.

Тікати не буду, навпаки, сьогодні об'їхав місцевість, шукав поля. Знайшов, стоятиму, де й цьогоріч. Сім'ям побільше корпусів і відбір розплоду.

Саме карніка дала рекорд по заливанню гнізда і 40 жирнючих маточників:umora:коли у баків було всього по 5-7шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...