Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

так. Насчет купянска- здесь все занято (самим мало). Один МИКО чего стоит-не пущает никого в район гусынки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.10.2021 в 17:15, ДобровоЛ сказав:

 хоч зараз готовий 1300 гр. заплатити ( при цьому посуд- пакети - мої). :IMHO::az:

то так цього року попер пакети в Дніпро за 1500, а на місці купляли з своїми ящиками 1600, ось такі реалі. Відносно ціни 2022р, нічого поки-що не прогнозую, але при ціні на ріпаковий мед 180-200грн за літр,  виникає питання, що реально можна вірити в те, що пакетчик не візьме 10-15л за сезон:dntknw:. Ціну пакету зараз хотять прирівняти до 20-25кг меду, в той же час навязують ціну 60грн. Тож ціна пакету актуальна і думаю, щорічна продажа по низькій ціні буде, як і нарікання про "сміття" по низькій ціні, кожен обирає товар , як і ціну, і не дивно ,що на ринку є взуття за 800грн і 4000грн, і всі ми знаємо, що ціна відповідає якості, і якщо ви розумієтесь в обуві то натягуєте і ходите, а якщо ні то можуть взути:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

то так цього року попер пакети в Дніпро за 1500, а на місці купляли з своїми ящиками 1600, ось такі реалі. Відносно ціни 2022р, нічого поки-що не прогнозую, але при ціні на ріпаковий мед 180-200грн за літр,  виникає питання, що реально можна вірити в те, що пакетчик не візьме 10-15л за сезон:dntknw:. Ціну пакету зараз хотять прирівняти до 20-25кг меду, в той же час навязують ціну 60грн. Тож ціна пакету актуальна і думаю, щорічна продажа по низькій ціні буде, як і нарікання про "сміття" по низькій ціні, кожен обирає товар , як і ціну, і не дивно ,що на ринку є взуття за 800грн і 4000грн, і всі ми знаємо, що ціна відповідає якості, і якщо ви розумієтесь в обуві то натягуєте і ходите, а якщо ні то можуть взути:umora:

Тому ціна пакета 2000 грн досить актуальною на наступний сезон.

Ріпака  в регіонах центральної і південної України посіяли цього року досить багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, miro сказав:

то так цього року попер пакети в Дніпро за 1500, а на місці купляли з своїми ящиками 1600, ось такі реалі. Відносно ціни 2022р, нічого поки-що не прогнозую, але при ціні на ріпаковий мед 180-200грн за літр,  виникає питання, що реально можна вірити в те, що пакетчик не візьме 10-15л за сезон:dntknw:. Ціну пакету зараз хотять прирівняти до 20-25кг меду, в той же час навязують ціну 60грн. Тож ціна пакету актуальна і думаю, щорічна продажа по низькій ціні буде, як і нарікання про "сміття" по низькій ціні, кожен обирає товар , як і ціну, і не дивно ,що на ринку є взуття за 800грн і 4000грн, і всі ми знаємо, що ціна відповідає якості, і якщо ви розумієтесь в обуві то натягуєте і ходите, а якщо ні то можуть взути:umora:

Про якість ваших ракетів, пане Михайле, мова не йде. Вони у вас , правда, надзвичайні. Я ліпше мав 'по-блату' лише одного  разу  п'яток (4 рамки повністю печатаного розплоду від( від планки до планки ) від   @Гайдар Василий Антонович

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ріпаковий мед 180-200грн за літр, а де таке є панe @miro ?! :dntknw:

Я за акацію майже скільки й  прошу... Але ж, як би там не було, хоч я й на Троєщині, та це ж Київ, столиця, де судді та деякі поодинокі  чиновники й по 200 тисяч гривасів й більше з біджету 'законно' щомісяця викручують. :dntknw:

А акація, яка у мене на стаціонарі є основним постачальником ГВ,  вже он кілька сезонів нас лишає в прольоті... :dntknw: Та й наступний ГВ за ним, вже на кочівлі з липи ,  два роки теж у нас в прольоті - виконується 'завітна' мрія пана @Мико :dntknw::umora: . А на соняшниковий мед ще спробуй покупця знайти, навіть не говорячи вже й про низькі ціни ... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ріпаковий мед 180-200грн за літр, а де таке є?! :dntknw:

Это не то что есть это то что будет весной...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Тому ціна пакета 2000 грн досить актуальною на наступний сезон.

Ріпака  в регіонах центральної і південної України посіяли цього року досить багато.

Хіба ціна пакетів від розмірів посівів залежала коли? Он акація у нас вже кілька сезонів у прольоті, навіть у акаційних лісах Канева теж. А сонях і без пакетів гарно збирається. :IMHO: До липня травневі відводки на півдні нерідко встигають й роїтися. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Александр К. сказав:

Это не то что есть это то что будет весной...:umora:

Як казав один телеведучий : ''Сумневаюсь я однако... '' :umora:

Спробуєте продати ви весною  хоча б банку за таку ціну, отоді й зрозумієте... Все в ціні росте та окрім меду. :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Спробуєте продати ви весною  хоча б банку за таку ціну, отоді й зрозумієте... Все в ціні росте та окрім меду.

За такою ціною в цьому році продано вже не одну тону меду, яку річ можна вести про банку. Мед не росте в ціні там, де ціну на нього не підіймають продавці.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

02.11.2021 в 09:42, Wladimir_K сказав:

Тому ціна пакета 2000 грн досить актуальною на наступний сезон.

Ріпака  в регіонах центральної і південної України посіяли цього року досить багато.

Пане Володимире, бачу ви вже повністю на пакети зорієнтовані...:rofl:

Та немає у звичайних  людей й половини  того що ви пишете. Хто готовий сплатити по 500 (!) гривасів навіть за золоту рамку, якою вона аж ніколи у вас точно не буде - погода знову не дозволить. Я, Боже збав, не кажу про вашу професійність. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Пане Володимире, бачу ви вже повністю на пакети зорієнтовані...:rofl:

Та немає у звичайних  людей й половини  того зо ви пишете. Хто готовий сплатити по 500 (!) гривасів навіть за золоту рамку, якою вона аж ніколи у вас точно не буде - погода знову не дозволить. Я, Боже збав, не кажу про вашу професійність. :IMHO:

Та забагато бджоли, хочу трохи подати.

Всі кажуть, як все дорого, то пакети точно подорожають.

Он всі дочекаються меду і куплять у мене пакети по достойній ціні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Сергій-апі сказав:

За такою ціною в цьому році продано вже не одну тону меду, яку річ можна вести про банку. Мед не росте в ціні там, де ціну на нього не підіймають продавці.

Дай Боже! Я,пане Сергію,  просто на ріпак давно не кочував у звязку з постійними потравами. Тож і за ціни на ріпак не в курсі. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Тому ціна пакета 2000 грн досить актуальною на наступний сезон.

Ріпака  в регіонах центральної і південної України посіяли цього року досить багато.

У нас 1500га.ріпака уже закінчують рихлить під соняшник. Погано зійшов.

  • Подобається 1
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей 2014 сказал:

У нас 1500га.ріпака уже закінчують рихлить під соняшник. Погано зійшов.

Ну це ж звичайна річ. Десь погано, а десь залишать в цілому площ більше.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не діліть шкуру не вбитого ведмідя. Ще зими не було, і ніхто не знає яка буде погода на ріпак. А ви вже площами міраєтесь, та кількістю меду з них.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Wladimir_K сказал:

Тому ціна пакета 2000 грн досить актуальною на наступний сезон.

Ріпака  в регіонах центральної і південної України посіяли цього року досить багато.

Не перегибай)))

По 2000 сами качать будете)))

Дурных нема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Глобально дешево пакети немає логіки продавати. Затратна частина виростала, цукор золотий, мед те ж дорогий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Глобально дешево пакети немає логіки продавати. Затратна частина виростала, цукор золотий, мед те ж дорогий.

взагалі це виглядає як "фальшстарт" з продажем і ...ціною.  не панікуй.

x_18eebd01.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, whale сказал:

взагалі це виглядає як "фальшстарт" з продажем і ...ціною.  не панікуй.

x_18eebd01.jpg

Звучить класно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Глобально дешево пакети немає логіки продавати. Затратна частина виростала, цукор золотий, мед те ж дорогий.

Вот глобально и не продавайте, меда накачаеш,он же дорогой.

Сахар золотой....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, ved сказал:

Вот глобально и не продавайте, меда накачаеш,он же дорогой.

Сахар золотой....

 

Якось так  Цього року останній раз продавали у моєму регіоні пакети 30 травня. Тому однозначно дешевих пакетів в наступному році не буде.

Єдиний шанс на відносно дешеві пакети, це низький попит, але зараз вже можна говорити, що шанси на це дуже малі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так от на кінець травня як раз і можуть буть дешеві пакети , даже на 20.05 ріпак уже все і печаті ще багато

і умови підходять

9 часов назад, ved сказал:

Вот глобально и не продавайте, меда накачаеш,он же дорогой.

 

і пакети можна продать і не жалко за дешево, пакети чисто на сонях

на кінець ріпаку 15-20 .05 , будуть рамки з печаткою і без меду . якщо правильно гніздо зформувать перед ріпаком  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для  мене найліпше продати пакети з 1-го по 10-е травня. І ціна достойна, і рамки ще повні розплоду. А далі заливають нектаром гніздо, обмежуючи матку, і вже під 20-е число кількість розплоду суттєво зменшується. 

п.с. шестирамочники 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Wladimir_K сказав:

Якось так  Цього року останній раз продавали у моєму регіоні пакети 30 травня. Тому однозначно дешевих пакетів в наступному році не буде.

Єдиний шанс на відносно дешеві пакети, це низький попит, але зараз вже можна говорити, що шанси на це дуже малі.

Ось стягнуть перші, ставші вже реальними податки на бджіл , і от тоді й побачите якраз саме  реальні ціни на пакети 2022. :dntknw: :ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Ось стягнуть перші, ставші вже реальними податки на бджіл , і от тоді й побачите якраз саме  реальні ціни на пакети 2022. :dntknw: :ooops:

Леонид, Вы опять со своей идеей загнать пчеловодов в налоговое стойло. Если так уже сильно неймётся отдать свои деньги кому нибудь-отдайте их лучше внукам, больше пользы будет. И хватит нас тут пугать не существующими, пока ещё, налогами. Когда примут закон, если примут, тогда и разговоры вести будем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...