Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

7 годин тому, samitnyj сказав:

А як висловитись про багаторазову дію в минулому? Я не філолог,але виглядає на маніпулювання

У об'явах тепер не пишуть 'продаю', а чомусь 'продам'. Думають, що то спонукає до продажу ... Але все те , як казала моя бабуся, від дурості. :umora::) 

Це з тієї  ж тематики , де придумали запрошувати не 'сідайте', а 'присаджуйтесь' та не 'останній', а 'крайній'.  Як на мене то точно витончена дурість найвищого рангу! :IMHO: :umora:

Але все ж хотілося знати ціни на пакети, що  прогнозуються на 5 травня 22 року на даний момент  по областях... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Багато хто думає що треба бути дурним щоб продавати пакети при такій ціні на мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Часть продасть ,в кого крупнi пасіки, ціна на мед мінлива, а так перестрахуються на ажіотажу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Valik740 сказал:

Багато хто думає що треба бути дурним щоб продавати пакети при такій ціні на мед.

Якщо на початок сезону буде вивезено більше 40тис.т.(враховувати не календарний рік, а період від 21 до 22 сезону) ,то продавати немає сенсу, а якщо мед залишится на руках, то треба скидувати пакетами.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Баскевича утвердили цену в 1500грн, "роскрученные " по 2000, матки по 300. Как то не дорого,слушал одного блоггера,так он считал что матка должна стоить вообще 500(по Булатову кажись)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще ж ніхто не купляє,а Ви вже продаєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

Ще ж ніхто не купляє,а Ви вже продаєте.

Я нiчого не продаю,ну розмов про цiну багато як для осенi

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.09.2021 в 22:30, yurasaver сказал:

Якщо на початок сезону буде вивезено більше 40тис.т.(враховувати не календарний рік, а період від 21 до 22 сезону) ,то продавати немає сенсу, а якщо мед залишится на руках, то треба скидувати пакетами.... 

     Як це мед може залишитись на руках при ціні 60+..Ціна на пакети буде зашкалюватиме  особливо на півдні   і можливо   далі стимулюватиме розвиток пакетного напрямку   в місцях з великим масивами  соняшника Лише один фактор може зупинити пакетне бджільництво на півдні - це ціна цукру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буде ціна ціна на пакети, адже міцна віра і калькулятор від доходів віртуальних вже перегрівся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Весною 2018 р. навіть  квартири продавали в окремих регіонах, щоб "піднятися" на бджолах. І хто забув, тоді ціна пакети била рекорди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Буде ціна ціна на пакети, адже міцна віра і калькулятор від доходів віртуальних вже перегрівся.

 Від 2000грн за пакет  мозги  поїдуть раніше  ніж пакети

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, САНЯ88 сказал:

У Баскевича утвердили цену в 1500грн, "роскрученные " по 2000, матки по 300. Как то не дорого,слушал одного блоггера,так он считал что матка должна стоить вообще 500(по Булатову кажись)

В Україні  реальна адекватна риночна ціна на користувацьку матку 250 гривень, ціна пакета 1200-1500 гривень. В мене є куди продати дорожче аніж 250 гривень користувацьку матку, але то не в Україні. В Україні геть зовсім інші купівельні можливості у переважної більшості пасічників. Тому гнути ціну можна, але питання як швидко будуть матки по ціні 300 і більше гривень розходитись. Особисто мені набагато комфортніше коли підійшла партія плідних маток я нуклеуси випатрошив і дав на місце відібраних нових неплідок. В такому разі в мене маткомісце не простоює і дає більший виход з нього плідних маток. Коли не було ціни на мед я знизив ціну на маток до 200 гривень, мені всі кричали що то не рентабельно, і я працюю собі в збиток. Але я не розумію як може бути не рентабельно, коли я вже давним давно відбив, все те що вклав у маткарство. Мені ліпше щоб в мене матки розліталися зі швидкістю звука, аніж лупити за них ціну і чекати коли їх хтось купе. Я не претендую на істину, але моя точка зору така, і я так працюю. Так само і з пакетами, в мене завжди виходе так що ще в початку зими пакети продані, весною люди забирають, і жодного разу не було щоб замовили і потім не забрали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Stol сказав:

     Як це мед може залишитись на руках при ціні 60+..Ціна на пакети буде зашкалюватиме  особливо на півдні   і можливо   далі стимулюватиме розвиток пакетного напрямку   в місцях з великим масивами  соняшника Лише один фактор може зупинити пакетне бджільництво на півдні - це ціна цукру.

Та + масові потрави ! :IMHO:

Адже вже й сонях обробляють під час цвітіння від якоїсь там кузьки... :ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
30.09.2021 в 22:13, Valik740 сказав:

Багато хто думає що треба бути дурним щоб продавати пакети при такій ціні на мед.

На хороший товар завжди знайдеться й  розумний покупець. І навпаки.:IMHO: Але все ж хотілося почути по різних областях  реально передбачувані  ціни десь на 5 травня 22 року... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

02.10.2021 в 10:00, САНЯ88 сказав:

У Баскевича утвердили цену в 1500грн, "роскрученные " по 2000, матки по 300. Как то не дорого,слушал одного блоггера,так он считал что матка должна стоить вообще 500(по Булатову кажись)

Кожен кулик своє болото хвалить. Але мене, як матковода вже зі стажем, і 300 гривасів за матку з хорошим родоводом неконтрольного спарювання хоч і з  перенасиченою територією відповідного трутня, повністю на сьогодні задовольнило б. Але що буде на весну із загальними цінами, які й на маток можуть вплинути, мені не відомо.

А за хороший пакет від відомих мені пакетчиків таких, як @miro чи @дочинец , хоч зараз готовий 1300 гр. заплатити ( при цьому посуд- пакети - мої). :IMHO::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Кожен кулик своє болото хвалить. Але мене, як матковода вже зі стажем, і 300 гривасів за матку з хорошим родоводом неконтрольного спарювання хоч і з  перенасиченою територією відповідного трутня, повністю на сьогодні задовольнило б. Але що буде на весну із загальними цінами, які й на маток можуть вплинути, мені не відомо.

А за хороший пакет від відомих мені пакетчиків таких, як @miro чи @дочинец , хоч зараз готовий 1300 гр. заплатити ( при цьому посуд- пакети - мої). :IMHO::az:

Фабро в фейсбуцi об'явив матки 2022 по 300грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, САНЯ88 сказав:

Фабро в фейсбуцi об'явив матки 2022 по 300грн.

Я в курсі. Деяка логіка і в цьому є. Я ж говорю, що все залежатиме від загальних цін вже весною. Бо прив'язка до ціни на  доляр у нас точно вже нарушена цінами на газ та енергію взагалі. Та й доляр вже не той, просів давно. На нього вже не купиш того, що продавалося років п'ять тому. :IMHO:

А матководство з його постійною прив'язкою до галери, як каже @Мико, теж стало не вигідним. Недарма ж і сам Романович потроху від нього вже відхрестився. Та і я сам вже пару сезонів виводжу племінних королев обмежено, без загальних об'яв, лише ближнім територіально з продажею на пасіці з нуклеусів та старовинним знайомим. Бо то теж величезна  головна біль , що напряму пов'язана із станом  погоди. Й тут нікуди не подітися .  :dntknw::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Львівська область - пакети будуть від 1000 до 1800.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергій-апі сказав:

Львівська область - пакети будуть від 1000 до 1800.

Дякую! Здається мені  оце і є та реальна ціна за яку багато хто, і я в тому списку, готовий їх придбати . :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На :IMHO:основна маса (і я в тому числі) буде 1200 - 1300 грн. Звичайно можна погратися частину продати раніше відповідно ціна буде вища, але в моєму випадку де пасіка далеко не основне джерело доходів більш практично щоб приїхав покупець, за пів дня стали, все відібрали, запакували, розрахувались і поїхали. Через 3-4 години роздав маточники на виході і спокій. Ніколи не стараюсь здерти по максимуму, краще постійні стабільні покупці, ніж цього року кілька штук випадковим покупцям по 1800, а на наступний рік знову в пошуку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

На :IMHO:основна маса (і я в тому числі) буде 1200 - 1300 грн. Звичайно можна погратися частину продати раніше .....                                                                          а на наступний рік знову в пошуку.

Це на які терміни у Вас ціна?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Николай S сказав:

Це на які терміни у Вас ціна?????

5 - 10 травня ( по погоді)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Сергій-апі сказав:

5 - 10 травня ( по погоді)

А комплектація яка, розмір розплоду? З скількох рамок трусите бджолу? :ah: 

Щось Михайла @miro давно не видно тут. Може вже й зумів продати пакети 2022 й порахувати гроші ? У нього були пакети чи не  найліпші . Правда, колись до мене від Василя Антоновича  не дійшли , запарив тоді Інтайм із моїми ще 600 пакетів, що йшли на Донецьк десь в 2009 році. Я тоді чуть не плакав - таких пакетів і з таким розплодом , я більше не зустрічав. :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

А комплектація яка, розмір розплоду? З скількох рамок трусите бджолу? :ah: 

Неповні 4 рамки розплоду, якщо візуально мало бджоли на рамка, одну дотрушую. Всі секрети розказав:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Неповні 4 рамки розплоду, якщо візуально мало бджоли на рамка, одну дотрушую. Всі секрети розказав:umora:

  :ay:  Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...