Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

 

 Точно , як копія з ситуації у нас. Немає ще достатньо цьогорічної бджоли.

 А щодо цвітіння - так я ж повторив інфо , здається, від @mits , якщо не помиляюся.

То у них абрикоси цвітуть.:dntknw:

Нет, Вы ошиблись, я такого не писал. Не цветут ещё.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, mits сказав:

Нет, Вы ошиблись, я такого не писал. Не цветут ещё.

Ну,вибачте. :hi:  Але хтось з півдня писав. Спробую знайти. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго времени суток коллеги. С ранними пакетами не очень получается (на 20-ые числа апреля). Хочу посоветоватся. Будет ли актуальным для пчеловодов медового направления - предложение купить зимовалые пчелосемьи? Семьи на конец апреля будут, в среднем, - 8 рамок плотно забитых пчелой и 3-5 рр.  Фото 10.04.

04BE8EF2-F129-4D91-92B6-6138BB47179D.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, ДобровоЛ сказав:

Ну,вибачте. :hi:  Але хтось з півдня писав. Спробую знайти. :ah:

Знайшов .

  7 годин тому, Len Don сказав:

А у нас ще й натяку на цвітіння абрикосів немає

Сегодня уже и вишня ранняя зацвела, но пошёл дождь и пчелы не летают.

Це повідомив @ss77.

 І про абрикоси - теж його повідомлення. То ваш земляк @mits з Одеських, тому й сплутав. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Sheguta сказав:

Доброго времени суток коллеги. С ранними пакетами не очень получается (на 20-ые числа апреля). Хочу посоветоватся. Будет ли актуальным для пчеловодов медового направления - предложение купить зимовалые пчелосемьи? Семьи на конец апреля будут, в среднем, - 8 рамок плотно забитых пчелой и 3-5 рр.  Фото 10.04.

04BE8EF2-F129-4D91-92B6-6138BB47179D.jpeg

А ви виставте пропозицію у нас в рекламі - і дізнаєтеся з перших  рук.  :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Sheguta сказав:

Будет ли актуальным для пчеловодов медового направления - предложение купить зимовалые пчелосемьи?

а чому ж не актуальне? дивився в своїх - печатний на 3-4 рамках, це над річкою, розвиток в полі відстає на тижнів 2 - це точно. Трута тільки сіяти почали, в самих сильних сім'ях пару десятків вже запечатують, в таких умовах пакети - не раніше 10-го

зранку навіть льот був дуже непоганий, після обіду захмарилось і вже переважно воду носили

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sheguta сказал:

Будет ли актуальным 8 рамок плотно забитых пчелой и 3-5 рр.  

Многое зависит от цены 

На конец апреля это ещё не семья 

и на два пакета не тянет 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Знайшов .

  7 годин тому, Len Don сказав:

А у нас ще й натяку на цвітіння абрикосів немає

Сегодня уже и вишня ранняя зацвела, но пошёл дождь и пчелы не летают.

Це повідомив @ss77.

 І про абрикоси - теж його повідомлення. То ваш земляк @mits з Одеських, тому й сплутав. 

минулого року абрикос почав квітувати 03.04 в наших краях, наразі маємо вже 14.03, а даний фрукт ще навіть не мур-мур :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Але хтось з півдня писав. Спробую знайти.

Зацветают. Даже пчелы на них очень немного есть. Вероятно от холода ничего не выделяют и пчеле не очень комфортно в такую погоду. Цветение еще и от сорта зависит. Одни раньше, другие позже. Позже - лучше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Гурович сказал:

В Чернигове уже 2 недели +16 - 18 - 20,

Це перебільшення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Sheguta сказав:

Доброго времени суток коллеги. С ранними пакетами не очень получается (на 20-ые числа апреля). Хочу посоветоватся. Будет ли актуальным для пчеловодов медового направления - предложение купить зимовалые пчелосемьи? Семьи на конец апреля будут, в среднем, - 8 рамок плотно забитых пчелой и 3-5 рр.  Фото 10.04.

04BE8EF2-F129-4D91-92B6-6138BB47179D.jpeg

Якщо закидаєте вудку:umora: то бажано попрацювати над наживкою, що за бджола, кількість сімей, ціна, які рамки, здається  Дадан, з розділювачами, дайте оголошення у відповідній темі і все взнаєте, ще сьогодні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Олександр Коваль сказав:

минулого року абрикос почав квітувати 03.04 в наших краях, наразі маємо вже 14.03, а даний фрукт ще навіть не мур-мур :dntknw:

На Троєщині на осонні і в затишку зацвітають перші абрикоси десь на тиждень раніше , ніж у мене на дачі. Та пока й вони ще не цвітуть... :al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

На Троєщині на осонні і в затишку зацвітають перші абрикоси десь на тиждень раніше , ніж у мене на дачі. Та пока й вони ще не цвітуть... :al:

У нас алича і абрикос цвіте повним ходом. Але погода не льотна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Женя Циба сказал:

Цей рік багато хто зняв оголошення,і я також.

У нас по місцю пасічники пакети шукають один в одного, правда не багато ( по декілька шт). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ДобровоЛ сказал:

     Так, торік медовикам акація сюрприз піднесла. А цьогоріч усім нам весна свій норов показала.:dntknw:

У нас лише зараз у більшості сімей з'явився печатний розплід на 2-3 рамках. То де ж тій бджолі на пакети взятися?

Хіба що в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Там було значно тепліше і вже абрикоси цвітуть.

 А що на західній? Мабуть же трохи ліпше, ніж у нас на півночі...  :ah:  :IMHO: 

Як раз вчора в акурат зацвіли абрикоси, а сьогодні вже дубак, на завтра +3 вдень і так на тиждень.

Наступний удар по експортерах.

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, ДобровоЛ сказав:

     Так, торік медовикам акація сюрприз піднесла. А цьогоріч усім нам весна свій норов показала.:dntknw:

..........Мабуть же трохи ліпше, ніж у нас на півночі...  :ah:  :IMHO: 

Пане Леоніде не наганяйте людям смутку, берем бубон і танцюєм біля вуликів, шанси взяти акацію є значно кращі ніж минулого року, хоч хто танцював  минулий рік то теж взяв, ....:ah:

це я сьогодні перебрав всю пасіку  і бачу реальний шанс, якщо дати бджолі дотацію, тобто меду вже сьогодні чи навіть вчора:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Серж 82 сказав:

 

Наступний удар по експортерах.

Там сьогодні зранку одна красуня Вам привіт передавала, вся її свита на 8 рамках теж саме кажуть, ще мене просили давати регулярно хоча б 0,5л. медової сити на добу, а через 3-4 дні добавити пару рамок під засів.:ah::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Николай S сказав:

Пане Леоніде не наганяйте людям смутку, берем бубон і танцюєм біля вуликів, шанси взяти акацію є значно кращі ніж минулого року, хоч хто танцював  минулий рік то теж взяв, ....:ah:

це я сьогодні перебрав всю пасіку  і бачу реальний шанс, якщо дати бджолі дотацію, тобто меду вже сьогодні чи навіть вчора:hi:

Якраз почала масово молода бджола виходити і у нас. То вам, пане Миколо, й показалася картина вже не так і страшною. Але ж до акації лишився лише місяць... :ah::dntknw: Я б із бубном вже б походив би, та бубна , на жаль, не маю. :frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Але ж до акації лишився лише місяць... :ah::dntknw:

С такой погодой и прихотливостью акации первая качка наверно на липе будет... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Александр К. сказав:

С такой погодой и прихотливостью акации первая качка наверно на липе будет... :(

Не дай Боже, бо торік я акацію 'качав' вже аж на соняху... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ДобровоЛ сказав:

Якраз почала масово молода бджола виходити і у нас. То вам, пане Миколо, й показалася картина вже не так і страшною. Але ж до акації лишився лише місяць... :ah::dntknw:

Підведу статистику по  своїй пасіці, 

перший обліт 26.02. з переходом на глухе низьке дно взамін високого з сіткою,

наступний оглад 25.03. залишки розплоду на виході і відсутнісь свіжого засіву бо перга скінчилась, почав  потроху давати медову ситу, 

сьогоднішній огляд 14.04. вже інформував 

через 3-4 дні планую розширення, тож не знаю як кому а мені до акації не лише місяць а ще є  аж 40 днів:hi:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Николай S сказал:

Там сьогодні зранку одна красуня Вам привіт передавала, вся її свита на 8 рамках теж саме кажуть, ще мене просили давати регулярно хоча б 0,5л. медової сити на добу, а через 3-4 дні добавити пару рамок під засів.:ah::hi:

Її мама відійшла у вічність ще в жовтні, а я ще мав надію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наши местные пчеловоды говорят что заготовитель мёда (перекуп). будет привозить пакеты. и типа уже озвучил цену 1100 гр.. значит будет брать максимум по 800-850 гр :IMHO:..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Наши местные пчеловоды говорят что заготовитель мёда (перекуп). будет привозить пакеты. и типа уже озвучил цену 1100 гр.. значит будет брать максимум по 800-850 гр :IMHO:..

Казати і привозити, різні речі. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Ворон сказав:

Казати і привозити, різні речі. :IMHO:

Особливо коли не знаєш що то за пакети:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...