Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, AVA сказал:

мінус тиждень

Тут будуть найдорожчі а 

1 час назад, AVA сказал:

плюс тиждень

 

1 час назад, Valik740 сказал:

Почнеться естафета оленів , хто  дешевше

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, AVA сказав:

Цей рік прикольно буде з пакетами , нема -нема і тут сразу у всіх є :umora:

Матки засіють у 90 % пасічників майже одночасно :IMHO:, ну плюс мінус тиждень на погодні умови і пилконоси  місцевості

:umora:  Дивлюсь я на розвиток своїх сімей і розумію, що ви, видно, праві на усі сто відсотків!   :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

       А щодо ціни, то як пакети почнуть пропонувати не раніше 10 травня, то кому вони тоді будуть потрібні навіть і за 800 гривасів?  Хіба фермерам- соняховодам. :ah::dntknw:

  Тобто : торік на акації пролетіли медовики і виграли непогано пакетчики. А цьогоріч, видно, усе буде навпаки. :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

       А щодо ціни, то як пакети почнуть пропонувати не раніше 10 травня, то кому вони тоді будуть потрібні навіть і за 800 гривасів?  Хіба фермерам- соняховодам. :ah::dntknw:

  Тобто : торік на акації пролетіли медовики і виграли непогано пакетчики. А цьогоріч, видно, усе буде навпаки. :IMHO:

 

  Все йде до того - і погода,і розвиток бджіл цієї весни. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Valik740 сказал:

Почнеться естафета оленів , хто раніше і дешевше продасть , і через 20 днів будуть питати ,чому матки свіщевухи з обльоту не повертаються .  Хто памятає минулий рік по маткам , той зрозуміє.   Зтрутовіє багато хвостів ,    може їм дойде.. Хоча ....

В такій ситуації у виграші будуть ті , хто продасть пакети із 6 рамочників під нуль , типу полусімей ,

інакше тільки Ви праві тільки собі хуже буде , толку від хвостів небуде ,

трут цей рік нескоро буде , особливо якщо його спеціально невиращувать 

Якщо цей рік з хвостами прольот :hmm:, то є смисл зовсім забуть про пакети від сімей , після акації робить відводок на неплодку в 6 рамочник і весною продавать під ноль , так простіше і надійніше з такою погодою 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

       А щодо ціни, то як пакети почнуть пропонувати не раніше 10 травня, то кому вони тоді будуть потрібні навіть і за 800 гривасів?  Хіба фермерам- соняховодам. :ah::dntknw:

  Тобто : торік на акації пролетіли медовики і виграли непогано пакетчики. А цьогоріч, видно, усе буде навпаки. :IMHO:

 

Тому є така тєма як шестірамочнікі, який може хапнуть акації за сприятливих умов, але однозначно дорожче за пакет, але дешевше за сім’ю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

В такій ситуації у виграші будуть ті , хто продасть пакети із 6 рамочників під нуль , типу полусімей ,

Абсолютно згоден. Не бачу сенсу залишати собі ті мізерні хвости. Хай дають більше і забирають повністю. А давати будуть бо нічого кращого ніхто на кінець квітня - перші числа травня не запропонує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році вирішив змінити   стратегію продажу пакетів- продаватиму недорогі пакети з 10 по 15 травня На  200грн дешевше ,але і хвіст залишиться цінніший на 200грн.  Сподівають  покупці будуть.Наскільки недорогі не кажу ,щоб не зашкодити  іншим пакетчикам ,які  рано залишаються з хвостами. тТі,хто працює  з 6 рамковими треба мати 2 корпуси на сімю ,щоб пакетна пасіка не занепала.З одним корпусом  це біг на місці з перешкодами

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Stol сказав:

В цьому році вирішив змінити   стратегію продажу пакетів- продаватиму недорогі пакети з 10 по 15 травня На  200грн дешевше ,але і хвіст залишиться цінніший на 200грн.  Сподівають  покупці будуть.Наскільки недорогі не кажу ,щоб не зашкодити  іншим пакетчикам ,які  рано залишаються з хвостами. тТі,хто працює  з 6 рамковими треба мати 2 корпуси на сімю ,щоб пакетна пасіка не занепала.З одним корпусом  це біг на місці з перешкодами

 

Недорогі це скільки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Stol сказал:

Продаватиму  пакети з 10 по 15 травня

З таким '' гарним'' розвитком всі будуть продавати з 10 травня

Чи можливо у Вас вже є хочаб зо дві рамки печатного росплоду?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Valik740 сказал:

З таким '' гарним'' розвитком всі будуть продавати з 10 травня

Чи можливо у Вас вже є хочаб зо дві рамки печатного росплоду?????

Не думаю,що березень є визначальним по розплоду,більше   сподіваюсь на квітень,травень. Можливо я  і помиляюсь ,але те точно знаю,що  продавати  мед і пакети потрібно  не поспішаючи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Stol сказал:

 продавати  мед і пакети потрібно  не поспішаючи

Відповідь не вірна  бо Справжній Український пасічник має швиденько встигнути медок здати по 22 і пакета по 600:al:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, artemishe сказав:

Абсолютно згоден. Не бачу сенсу залишати собі ті мізерні хвости. Хай дають більше і забирають повністю. А давати будуть бо нічого кращого ніхто на кінець квітня - перші числа травня не запропонує

Україна велика. Є різні умови і різна кваліфікація у пасічників.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Україна велика. Є різні умови і різна кваліфікація у пасічників.:IMHO:

Ну тоді скажу шо вєщаю вам з тої частини де чи не найтепліше. За кваліфікацію не бути казать шоб не виглядати самовпевненим. До того ж на кожного кваліфікованого пакєтчика є чимало некваліфікованих покупців, тож попит явно переважає пропозицію

у нас тут люди останнім часом трохи присіли на телефон і з’ясували, шо в основному відповідь «після великодня» і без жодної додаткової конкретики

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мого знаймого сусідські кавказькі виродки (у Броварах вони в третини літніх  пасічників є) розграбили 8 з 9 сімей, як він повідомив. Домовився вже за покупку сімей десь під Черніговим, з його ж повідомлення , за ціною пакетів. Не в курсі про їх стан, але він купляє там вже не вперше.  Десь після 10 квітня має поїхати забирати. :dntknw:

Так що - ''Всякий імеєт свой ум голова...'' :ooops::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Stol сказав:

Не думаю,що березень є визначальним по розплоду,більше   сподіваюсь на квітень,травень. Можливо я  і помиляюсь ,але те точно знаю,що  продавати  мед і пакети потрібно  не поспішаючи

Мед - то так. Але кому ті пакети після 10 травня вже потрібні, хіба 'соняшниківцям' ? :dntknw:

А щодо розплоду, то в інші роки у цей період вже було мінімум -  три печатних 300-х рамки. А зараз і одної ге габиреться. Лиш тиждень пройшов, як стартували матки.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

У мого знаймого сусідські кавказькі виродки (у Броварах вони в третини літніх  пасічників є) розграбили 8 з 9 сімей, як він повідомив. Домовився вже за покупку сімей десь під Черніговим, з його ж повідомлення , за ціною пакетів. Не в курсі про їх стан, але він купляє там вже не вперше.  Десь після 10 квітня має поїхати забирати. :dntknw:

Так що - ''Всякий імеєт свой ум голова...'' :ooops::hmm:

Мій знайомий купує картаток по 90    і не перший раз ,  для чого йому ті замшеві по 250 ....  

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Так що - ''Всякий імеєт свой ум голова...'' 

..... , пішіть  в темі  погода , там краще получаеться . 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Лиш тиждень пройшов, як стартували матки.

 Тому 

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

пакети після 10 травня

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

У мого знаймого сусідські кавказькі виродки (у Броварах вони в третини літніх  пасічників є) розграбили 8 з 9 сімей, 

Так що - ''Всякий імеєт свой ум голова...'' :ooops::hmm:

Я так понял у него  :frusty:  ...  списать свои ошибки на соседа 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня пыльци ещё нету.. так что можно считать что и старта ещё не было.  пойдёт пыльца вот и будет точка отсчёта для старта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

У мого знаймого сусідські кавказькі виродки (у Броварах вони в третини літніх  пасічників є) розграбили 8 з 9 сімей, як він повідомив. Домовився вже за покупку сімей десь під Черніговим, з його ж повідомлення , за ціною пакетів. Не в курсі про їх стан, але він купляє там вже не вперше.  Десь після 10 квітня має поїхати забирати. :dntknw:

Так що - ''Всякий імеєт свой ум голова...'' :ooops::hmm:

Невже такий напад у кавказянок , як Ви постійно пишите :dntknw:

Я повню один напад за всю жизнь , соляркой вулики мазав і все :dntknw:

Кавказянок маток бачив , батько виписав і мені віддав , а я в перший рік пасічникуваня їх ухайдокав , неправильно підсадив

Точніше одну бачив 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

у меня пыльци ещё нету.. так что можно считать что и старта ещё не было.  пойдёт пыльца вот и будет точка отсчёта для старта.

Учора потепліло в обід , почався літ хороший , жодної бджоли з пилком непобачив :dntknw:

Даже ті що носили дві сімьї з дерті зерна перестали носить , убрали :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, AVA сказал:

Невже такий напад у кавказянок , як Ви постійно пишите :dntknw:

Я повню один напад за всю жизнь , соляркой вулики мазав і все :dntknw:

Кавказянок маток бачив , батько виписав і мені віддав , а я в перший рік пасічникуваня їх ухайдокав , неправильно підсадив

Точніше одну бачив 

То пан скучив за брехливими газетними вбросами , тий тестить тут чи не втратив навики ..  Дивиться за реакціє . Така специфіка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 У каждого свои условия лично я своего покупателя ориентирую на 10-15 мая за 1500 ( и это 3+1 дадан без ящика)... и не считаю что раньше есть вообще какой-то смысл...       

  Хоть и перезимовал хорошо но объявление о продаже еще не выставлял и не буду до 20/4 ...

  Все выше изложенное лично :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Александр К. сказав:

 У каждого свои условия лично я своего покупателя ориентирую на 10-15 мая за 1500 ( и это 3+1 дадан без ящика)... и не считаю что раньше есть вообще какой-то смысл...       

  Хоть и перезимовал хорошо но объявление о продаже еще не выставлял и не буду до 20/4 ...

  Все выше изложенное лично :IMHO1:

Що мішає продати зараз(взяти аванс) і спати спокійно .бо ринок пакетів небезрозмірний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...